W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Smierc Grekom

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Smierc Grekom

Post autor: krol_olch » czw lip 01, 2004 22:14

no i stalo sie

zwyciezyl antyfutbol

i ta nie umiejaca grac holota zagra w finale

a Colline bym powiesil na suchej galezi....


grrrrrrrrr

pro Krysta Pana!

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » czw lip 01, 2004 22:18

Grecja grala super, a ja jestem k.... w szoku totalnym. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » czw lip 01, 2004 22:31

kick and run to znacwy SUPER?

mieli pare akcji ale ogolnie to grali nedzniej niz cattenacio - ja bym to nazwa Falanga - w jedenastu na polowie z czego ç w polu karnym - super

ZEKE
Posty: 376
Rejestracja: sob maja 22, 2004 11:56
Lokalizacja: Visitors
Kontakt:

Post autor: ZEKE » czw lip 01, 2004 22:38

ech...

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Post autor: Bober » pt lip 02, 2004 10:07

No i znow sie zgadzam z Krol_olchem. Pilka nozna jest coraz marnijza. Dla mnie to juz prawie tylko zostal kibicowski swiat.
Pozdro
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2004 10:09 przez Bober, łącznie zmieniany 2 razy.

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » pt lip 02, 2004 10:07

Zwyciezył nie tylko antyfutbol ale takze układy. Zastawia mnie fakt czmu nie sedziuja młodzi utalentowani sedziowie tylko stare zbalzowane dziady. Formuła mistrzoswt powinna byc taka ze kazdy z kazdym powinien grac tylko gdzie wtedy czas na lige :( Po Koreii było oburzenie teraz cisza ciekaw jestem dlaczego. Powinno byc 2 sedziów głównych jeden z piłkarzami drugi do weryfikacji przed moinitorem. Rozczarowałem sie mistrzostwami niestety. Czekam na jakies zmiany bez tego tarce tylko zbednie czas i nerwy w telewizorni :(

ZEKE
Posty: 376
Rejestracja: sob maja 22, 2004 11:56
Lokalizacja: Visitors
Kontakt:

Post autor: ZEKE » pt lip 02, 2004 10:44

Obrazek

JA NIE MAM KLOPOTÓW ZE WZROKIEM!!!

Kurwica mnie strzela, jak ogladam takie sedziowanie.
Colina powinien zabierac na mecze teleskop(ewidentny faul na Kolerze),a Czeska federacj powinna podac go do sądu :evil:. Skurwiel ukradl Czechom mistrzostwo, no w najgorszym wypadku wicemistrzostwo :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2004 17:04 przez ZEKE, łącznie zmieniany 1 raz.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt lip 02, 2004 11:48

Jebane Greki !!!!!!!!

nieznosze ich !!! grają tak, że żygać mi sie chciało....

Czesi najlepsza ekipa w turnieju !! A te cioty prawosławne z ich taktyką godną leszcza st3elają gola w ostatniej sekundzie !!!

Gdzie tu sprawiedliwość ????????

Roy

Post autor: Roy » pt lip 02, 2004 12:13

Pamiętam jak te nasze patałachy tuż przed turniejem ograły Greków, po golu samobójczym. Było 1-0 dla Polski. Teraz Grecja gra w finale.

8)


Upadek piłki, wolę naszą ligóweczkę.


Bober - nie martw się. I tak rządzi tylko ESPANA.

No i England. :twisted:

8)

mu
Posty: 1773
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:03
Lokalizacja: poniekąd przymusowo - gorsza strona Warszawy ;)

Post autor: mu » pt lip 02, 2004 13:10

Roy pisze:(...)
No i England. :twisted:

8)
ze swoim cudownym kapitanem na czele :lol:

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » pt lip 02, 2004 13:39

:( :( :( :( Cholera... No nie mogę...
Ale liczyłem się z takim rezultatem. Grecy to Niemcy w niebieskich koszulkach. Ale nie można im odmówić, że grają najlepiej taktycznie w całym turnieju, no i są niesamowicie dokładni. A Dellas jest najlepszym obrońcą mistrzostw. Szkoda, że strzelił bramkę ośmieszając mojego ulubieńca - Bolfa, który do tej pory był bezbłędny.

fraDiavolo

Post autor: fraDiavolo » pt lip 02, 2004 16:41

Peter pisze::( :( :( :( Cholera... No nie mogę...
Ale liczyłem się z takim rezultatem. Grecy to Niemcy w niebieskich koszulkach. Ale nie można im odmówić, że grają najlepiej taktycznie w całym turnieju, no i są niesamowicie dokładni.
Otóż to. Jak wiele osób tutaj bardzo się cieszyłem, kiedy odpadli Niemecy z ich tradycyjnym antyfutbolem. Ale okazało się, że Grecy świetnie kontynuują te tradycje. Bo nie ważna jest narodowość piłkarzy, ważny jest trener i "myśl" taktyczna. Rehhagel przerobił tych bałkańskich cieniasów na zdyscyplinowany, skupiony na destrukcji zespół. Mnie ten wynik nie zaskakuje, choć kibicowałem Czechom z całego serca. Chodzi o to, że takie zespoły, jak Grecja, często zachodzą wysoko w turniejach. Dawniej to byli przeważnie Niemcy (nawet jeszcze w 2002 roku w Korei i Japonii) albo Włosi, a teraz Grecy.

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » pt lip 02, 2004 17:26

Nie gadajcie. Grecy grali calkiem niezle, a Czesi kompletnie nawalili. Mysle, ze bylo to spowodowane kalendarzem gier. Grecy mieli dwa dni wiecej na odpoczynek. Podobnie jak Portugalia z Holandia.

Nie ma mowy o antyfutbolu, to sie nazywa futbol defensywny, ale jak na Greków to naprawde w niezlym wydaniu. Do 30 minuty rzeczywiscie byla kicha, pózniej wyrównana gra, a od m/w 60 minuty Grecy byli lepsi. Szkoda jednak ze Wiezowiec i Baros nie trafili setek, nie bylo by problemów. A kalendarz gier i tak ustawiony jest pod gospodarzy.

mu
Posty: 1773
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:03
Lokalizacja: poniekąd przymusowo - gorsza strona Warszawy ;)

Post autor: mu » pt lip 02, 2004 23:27

fraDiavolo pisze:(....)Bo nie ważna jest narodowość piłkarzy, ważny jest trener i "myśl" taktyczna.(...)
bez przesady... narodowosc jest wazna - myslisz, ze z polskiej reprezentacji daloby rade zrobic tak grajaca jak Grecja :?: nie wierze :lol:
a caly dowcip polega na tym, ze ci ktorzy teraz gre Grekow nazywaja antyfutbolem pewnie w wiekszosci zachwycali by sie, ze nasi tak madrze graja...

krol_olch
IFC POLONI@
Posty: 4221
Rejestracja: sob lis 01, 2003 2:21
Lokalizacja: znad jeziora
Kontakt:

Post autor: krol_olch » sob lip 03, 2004 10:38

w kadym razie to nie jest futbol na tak :x

niby fajnie jak wygrywaja, ale to troche jak gra w pucharach WIsly dwa lata temu i Dyskobolii w zeszlym - na Wisle prwyjemnie sie patrwylo, prwejezdzali po Parmach, Schalkach jak walec - a Groclin meczyl 0:0 cwy 0:1 _ jak Grecy.

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » sob lip 03, 2004 10:48

Kibicowalem Czechom ale to Grecy strzelili bramke wiec to oni zasluzenie wygrali. Polska gra niby na "tak", a gowno z tego jest. Grecja odnosi sukcesy wiec to oznacza, ze jest to styl efektywny, a o to chodzi w sporcie - wynik i sukces.

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » sob lip 03, 2004 12:07

lew pisze:Kibicowalem Czechom ale to Grecy strzelili bramke wiec to oni zasluzenie wygrali. Polska gra niby na "tak", a gowno z tego jest. Grecja odnosi sukcesy wiec to oznacza, ze jest to styl efektywny, a o to chodzi w sporcie - wynik i sukces.
Wygrac wygrali ale czy zasłuzenie to dla mnie inna juz kwestia.

Wynik i sukces w sporcie to przeszłosc teraz liczy sie tylko pieniadz :!: Po awansie Grecy zarzadali podwyzki premii za kolejny etap ME. Tak to juz jest osiagniecia osiagnieciami ale najwazniejsze $$$

Wiekszosc młodych sportowców w Polsce nie chce trenowac mało popularnych dyscyplin bo nie ma pieniedzy z tego :( jesli juz to piłke nozna lub ewentualnie koszykówke

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » pn lip 05, 2004 14:39

Niestety prawdą jest ze nie zawsze wygrywa lepszy, i nic na to nikt nie poradzi. I nikt mi nie wmowi ze Grecy wygrali ZASŁUŻENIE!!!!!!!!

DF
Posty: 103
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:52
Lokalizacja: Najjaśniejsza Pomroczna

Post autor: DF » pn lip 05, 2004 23:17

Luke pisze:Niestety prawdą jest ze nie zawsze wygrywa lepszy, i nic na to nikt nie poradzi. I nikt mi nie wmowi ze Grecy wygrali ZASŁUŻENIE!!!!!!!!
Qrwa oczywiście że zasłużenie, zarówno w 1/4, 1/2 i w finale, przecież strzelili po 1 bramce w każdym z tych spotkań nie tracąc żadnego,
a Czesi i Portugalczyce nie byli widać tacy mocni żeby pokonać Grecję.
Jak to powiedział Lew - liczy się wynik.

pzdr
DF

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » wt lip 06, 2004 6:58

To przeciez nie wina Grekow, ze grali z nieudacznikami (oprocz czechow :) )

Natter
Posty: 1075
Rejestracja: pt paź 31, 2003 10:58
Lokalizacja: Z Kątowni

Post autor: Natter » wt lip 06, 2004 8:18

Jak Czesi nie byli mocni ... :shock: ciekawe, najlepsza moim zdaniem druzyna na Euro ( druga to Anglia) i tu słowa ze byli słabi. Jak pisałem wczesniej liczy sie szczescie. Bez tego ani rusz. Tak samo chowanie w podsiwadomosci faktu ciagłych przregranych jest bez sensu ( karne Holendrów). Grecy murowali brame liczac na potkniecia przeciwników grajac asekuracyjnie, Byli pewni ze z tyłu bedzie zero, a przy odrobinie szczescia z przodu jeden, lub dwa. Niby kazda droga do zwyciestwa dobra i tu szacunek dla Rehagela, ale taki styl gry jest mi zupełnie nie w smak. Najładniejszym meczem na Euro był mecz Holandia - Czechy, oraz Anglia - Portugalia. Kto widział ten wie :wink:

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » wt lip 06, 2004 13:10

Wynik nie zawsze mowi o tym kto byl lepszy, czesto wygrywaja murujacy bramke farciarze!!! A fakt ze Grecy glownie wygrywali 1:0 i to strzelajac bramke ze stalych fragmentow gry tez o czyms swiadczy...
Czyz nie?

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » wt lip 06, 2004 15:47

Grecy są rewelacją Euro 2004. Ile procent w tym sukcesie mają polscy trenerzy, którzy przez długie lata z sukcesami pracowali w tamtejszej ekstraklasie?

Na pewno mamy duży udział. Kiedy przyjechałem do Grecji, to tamtejszy futbol był siermiężny. Zawodnicy nie mieli pojęcia o taktyce. Pod względem myśli szkoleniowej wyprzedzaliśmy Greków o lata świetlne. Górski, Strejlau czy ja uczyliśmy ich nowego futbolu. Podobnie jak nasi piłkarze Wawrowski czy Warzycha. Oczywiście nie byliśmy jedyni. W lidze greckiej przez ostatnie ćwierćwiecze przewinęło się wielu wybitnych zagranicznych trenerów i piłkarzy. (...)

Pracował Pan w wielu greckich klubach. Czy miał Pan propozycję, aby zostać selekcjonerem reprezentacji tego klubu?

Tak, ale nieoficjalną. W Grecji selekcjonerem może być bowiem tylko ktoś z politycznego nadania. Ja podczas pobytu w tym kraju nigdy nie opowiadałem się za żadną partią, dlatego nie zostałem trenerem drużyny narodowej. Chociaż uważam, że to stanowisko mi się należało.

Co ten gość pieprzy :shock: :shock:

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » wt lip 06, 2004 15:49

To wywiad z panem Gmochem oczywiście!!

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » wt lip 06, 2004 17:39

Zgodze sie ze Lwem
Futbol to nie jazda figurowa na lodzie i nie wygrywa sie ocenami za styl gry. Trzeba strzelić przynajmniej jedną bramkę wiecej niz przeciwnik i koniec.
Grecy grali wybornie i bylem i jestem pod wrazeniem gry Greków w mistrzostwach o wiele wiekszym niz "piekna" gra innych druzyn.

Liczy sie skutecznosc i zwyciestwa !!!
Brawo Grecy !

Ps.
topic: Smierc grekom ? ..to chyba niedorzeczene, smierc FRAJEROM ! ! !

MRSCKO

ODPOWIEDZ