W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Zabawa w selekcjonera

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Zabawa w selekcjonera

Post autor: pk » czw kwie 29, 2004 22:46

Sporo osob krytykuje powolania trenera reprezentacji Pawla Janasa. Proponuje zatem zabawe w selekcjonera. Piszcie kogo widzielibyscie w kadrze, moze ktos z pzpn'u przypadkiem przeczyta ten topic i nasze genialne pomysly zostana zrealizowane:)

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw kwie 29, 2004 22:55

Ja gdybym byl selekcjonerem...

....mocno zainteresowalbym sie osoba Roberta Mioduszewskiego.Jest to doswiadczony bramkarz, ktory stale utrzymuje dobra dyspozycje.. Zarowno u nas jak i w Lecznej broni moim zdaniem fenomenalnie. Nie widze w polskiej lidze lepszego golkipera. Jesli chodzi o graczy z pola nie mam jeszcze gotowej wizji, ale na pewno zwrocilbym uwage na Reissa i Frankowskiego. To bardzo inteligentni gracze... Co do pomocnikow to po tym co pokazal w ostatnim meczu Majewski (plock) mysle ze bedzie z niego pozytek, ale na podstawie jednego meczu opinia jest niemiarodajna. Z obrona jest raczej dobrze, choc brak nam dobrego lewego obroncy...

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » czw kwie 29, 2004 23:12

Popieram a stu procentach kandydaturę R. Mioduszewskiego! Broni na prawdę super i sto razy lepiej niz ta totalna pomyłka Boruc! (Kto go wogóle tam wziął, jakis prezent z okazji otrzymania tytułu honorowego mieszkańca miasta Siedlce, bo stamtąd ten połamaniec pochodzi?!)
Warto Mioduszewskiemu dać sznsę, bo zasłużuł na nią solidnie!
Co do reszty zawodników, to jakoś na prawde nie widzę innych twarzy poza tymi, co juz są.

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » czw kwie 29, 2004 23:37

Mioduszewski 3 x tak,ew. Nalepa
Ponad to szanse powinni dostać:
Frankowski
Marcin Żewłakow
Żuraw :) ten z Hannoveru - wydaje się solidniejszy niz Kłos,poza tym gra!!!

Tomasz Sokołowski III- swego czasu brakowało nam prawego pomocnika. Gra w FC LYN w Norwegii i ma podwójne obywatelstwo. Miał zagrać dla norweskiej U 21 i juz chyba "po ptokach". Mimo 18 lat(?) testowany w Manchesterze City, odkrycie ligi norweskiej w tym sezonie.

Pal sześc zmiany personalne,ale jeżeli Janas i nasze grajki będą mówili,ze 0-0 z rezerwową ekipa Irlandii to dobry wynik to nie mamy czego szukać w eliminacjach. Nie oszukujmy się Panie i Panowie: Alan Lee to zawodnik zaledwie przeciętnego zepsołu division one-Cardiff City,to nie był ani Robbie Keane ani Start Duff... Szkoleniowiec Irlndii -Kerr- po meczu zresztą powiedział,ze zabrał do Polski młodych chłopaków Zdzwiony był nieporadnoscia naszych i dodał,że jak będziemy się bać konfrontacji z Anglikami juz teraz ,to nic z tego. Mam wrażenie ,ze tej kadrze brak profesjonalizmu.Poczawszy od piłkarzy-Rasiak od czasu odejscia Niedzielana zbijał bąki w Grodzisku,sam sobie na taki los zasłuzył),poprzez trenera,który lepiej wie co się dzieje w lesie niz w naszej lidze na tzw scoutingu kończąc. Poza tym oprawa meczów reprezentacji-dno. Transmisja TV-dno
Sorry,ale K***A brak mi optymizmu jakos....

peep show
Posty: 1628
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 18:08
Lokalizacja: z pracowitości rodziców
Kontakt:

Post autor: peep show » czw kwie 29, 2004 23:39

Boruc gra, gdzie gra, a to znaczy ze nalezy sie mu reprezentacja.

Mioduszewski ma czarna plame w zyciorysie, a powinien miec zielona, wiec sie do kadry nie nadaje.

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » sob maja 01, 2004 14:06

Robert Mioduszewski jest niezły (pamiętacie jak wybronił 3pkt. z Widzewem rok temu?) ale już chyba nierozwojowy...Myślę, że Liberda ma potencjalnie większe możliwości. Podobnie jak z Mioduszewskim jest z Frankowskim. Zamiast niego spróbowałbym Jelenia. Na miejsce Lewandowskiego warto wg. mnie Romuzgę stestować. Jest jeszcze parę kolejek może ktoś(KtUŚ) błyśnie :wink:

jachu
Posty: 1468
Rejestracja: czw maja 01, 2003 18:42
Lokalizacja: =B=I=E=L=A=N=Y=

Post autor: jachu » sob maja 01, 2004 14:27

przede wszystkim wyjebałbym Lewandowskiego! to jest najwieksza chujnia w historii polskiej piłki! błagałbym na kolanach Zdebela o powrót do reprezentacji! na drugim miejscu- Rząsa.....no coment! Rasiak to jest u mnie na trzecim miejscu do wywalenia.
najlepsi zdecydowanie to: Krzynówek, Smolarek, Dudek, Olisadebe. reszta sie do niczego nienadaje...niestety

nkrzych
Posty: 954
Rejestracja: śr lip 16, 2003 17:07

Post autor: nkrzych » ndz maja 02, 2004 14:43

z napastników najlepszy był Ziarkowski !
Podobno wrócił do Odry z Turcji!
Strzelił nam kiedyś 2 bramki w zasadzie nie mając żadnej sytuacji strzeleckiej!!
Wtedyt co było 2-2. Jeśli jest w pełni zdrowia - w Turcji złapał kontuzję -
napewno jest lepszy od Żurawskiego!

Co do Romuzgi to ma chyba 33 lata trochę dużo!
Chociaż Ziarkowski też chyba 29

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » ndz maja 02, 2004 16:41

ja zaiteresowalbym sie i sprawdzil nasze talenty z za granicy. niechby nawet zagrali po minucie. zbyt wielu dobrych pilkarzy juz przegapilismy i bez sensu przegapiamy nastepnych. nad tym warto byloby sie zastanowic

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » czw maja 06, 2004 15:09

no i co, cos zabawa podupadla?

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw maja 06, 2004 16:51

niestety.. moze wynika to z faktu ze malo kto zaglada do dzialu "sport w pl i na swiecie"..

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » ndz maja 16, 2004 10:27

peep show pisze:Boruc gra, gdzie gra, a to znaczy ze nalezy sie mu reprezentacja.

Mioduszewski ma czarna plame w zyciorysie, a powinien miec zielona, wiec sie do kadry nie nadaje.

Mysle ze troszke przesadzasz, Boruc moim zdaniem nie jest wcale zlym bramkarzem (albo przynajmniej dobrze sie zapowiada) a z Polonii tez powolywali zawodnikow.
A co do moich propozycji w polu, to DAJCIE SPOKOJ RASIAKOWI!!!!!!!
Koles jest drewniany jak pinokio, i nie nadaje sie do kadry!!! Za to dalbym szanse Madejowi. Ostatnio jest w gazie. Zeby tylko do Legii nie przeszedl... :)

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3648
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » ndz maja 16, 2004 10:43

A ja bym z miejsca wyrzucił Hajtę. Pamięta ktoś tytuł w Przekręcie po meczu z Koreą? "Ham to". No właśnie. Jest to nędzny kopacz szukający na boisku kogoś, kogo może sponiewierać. On się nie nadaje na boisko, tylko na ochroniarza w NDM. Potwierdzili to działacze Schalke wyrzucając go. Zawsze jak oglądam mecz kadry, patrzę na grę Hajty i co widzę? Zawsze kogoś specjalnie sfauluje. To nie jest nawet mierny obrońca. Do tego skończony cham. Owszem, zdarzały mu się dobre mecze (np. Rosja 3:1), ale myślę, że nie ma co go trzymać. Jeszcze taki czerwoną kartkę zarobi i co? Szkoda, że nie pozostał konsekwentny w swym postanowieniu rozstania z kadrą.
HAJCIE MÓWIĘ NIE!
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2004 13:49 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » ndz maja 16, 2004 11:48

Świete slowa Peter, tylko czemu tak wulgarnie?!?!?!?!

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3648
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » ndz maja 16, 2004 12:04

Bo niestety nie mogę mówić o Hajcie bez wulgaryzmów. Chamstwa nie cierpię i tyle.
Ale już zmienione na wersję dla osób poniżej 18 lat :wink:
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2004 13:52 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » ndz maja 16, 2004 13:31

Peter pisze:Bo niestety nie mogę mówić o Hajcie bez wulgaryzmów. Chamstwa nie cierpię i tyle.

Chamstwa nie zniesiesz a sam chamstwo poprzez wulgaryzmy promujesz, Nie rozumiem...

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » ndz maja 16, 2004 21:16

Luke pisze:Za to dalbym szanse Madejowi. Ostatnio jest w gazie. Zeby tylko do Legii nie przeszedl... :)
Ja bym saie wstrzymal!! na serio!! Dla dobra Madeja.. on musi zycioowo jak rowniez i pilkarsko wydoroslec. Na razie jest to typ zawodnika ktory wiekszosc tego co ma zawdziecza talentowi. Nie widze u niego od paru lat postepow. Chlopak musi sie wziac do roboty! ilu juz bylo podobnych mu zawodnikow, ktorzy dobrze sie zapowiadali, grali w mlodziezowych reprezentacjach, byli utalentowani, wczesnie debiutowali w pierwszej reprezentacji; a teraz sluch o nich zaginal mimo ze maja w chwili obecnej po 25 lat i powinni miec wlasnie szczyt zyciowej formy... Przypomnijmy sobie chociazby Ariela Jakubowskiego... tez prawy obronca... Madej musi zrozumiec, ze fryzura nie jest najwazniejsza..

A do (L) mysle ze nie przejdzie.. Gdyby wierzyc prasowym doniesieniom i plotkom Legie w przyszlym sezonie wzmocnia: Madej, Radzewicz, Kus, Baszczynski, Jelen, Mila (wg PS na 50%), Krizanac... To absurd, a moim zdaniem w pierwszej kolejnosci spienieza Saganowskiego :)

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » sob maja 13, 2006 13:50

W poniedzialek zostanie ogloszona kadra na mundial.

Jaka wy byscie powolali ekipe na podboj Niemiec?

23 graczy:
:arrow: Bramkarze:
1. Dudek
12. Kowalewski
23. Kuszczak
Boruc w ostatnim czasie puscil sporo baboli. Wole lysego, a Kyuszczak niech jedzie po doswiadczenie (ewentualnie Fabianskiego w tej roli bym widzial). Dudek nr. 1

:arrow: Obroncy:
2. Jop
3. Bak
5. Baszczynski
4. Zewlakow
22. Gancarczyk
15. Lewandowski
16. Dudka (zmienilem - bo moze grac na srodku i po bokach)
Obronme mamy cienka..


:arrow: Pomoc:
7. Sobolewski
6. Krzynowek
10. Szymkowiak
8. Smolarek
14. Radomski
19. Kosowski
18. Mila
13. Kikut
Radoski, Kosowski, Mila - dublerzy. Tych 2 wzialbym z niechecia, ale na tym etapie ciezko zamiast nich kogos sensownego wytrzasnac.
Kikut - niech jedzie po doswiadczenie. Uwazam, ze jest to jeden z wiekszych talentow w naszej lidze.

:arrow: Napastnicy:
9. Frankowski
11. Zurawski
17. Jelen
21. Saganowski
20. Rasiak
Tutaj nie ma chyba zaskoczenia. Jelen i Saganowski moga od biedy grac rowniez w pomocy, sa dosc wszechstronni. Sosin mnie nie przekonuje.

Ciekaw jestem czy Janas zrobi niespodzianke w stylu Kikuta..
Ostatnio zmieniony sob maja 13, 2006 18:22 przez pk, łącznie zmieniany 1 raz.

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » sob maja 13, 2006 14:05

Bonin za Milę (jak weżmie Milę to będzie skandal)
Żuraw za Bosackiego (Żuraw grał w tym Hanowerze przynajmniej i nawet niezłe noty łapał).
Kikut na reprezę zasługuje jak najbardziej,będą z niego ludzie.
Poza tym PZPN spieprzył sprawę Sokołowskiego III,który już wybrał grę dla Norwegii...(patrz kilka postów wyżej).

Co do obsady gk- jestem niemal pewien ,ze ta pizda Kuszczaka nie powoła. Pojadą za to Mila ,Kosowski, Rasiak...

Jersy
Posty: 2950
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » sob maja 13, 2006 14:22

Dudek, Kuszczak, Boruc
Baszczyński Jop Bąk Żewłakow Gancarczyk Żuraw Kłos Rząsa
Smolarek Radomski Szymkowiak Krzynówek Jeleń Sobolewski Iwański(!) Kosowski
Żurawski Frankowski Saganowski Sosin

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » ndz maja 14, 2006 7:51

Dudek, Boruc, Kuszczak
Bąk, Kłos, Jop, Baszczyński, Żewłakow, Kuś, Wasilewski, Rząsa
Smolarek, Krzynówek, Szymkowiak, Sobolewski, Radomski, Kosowski, Lewandowski
Żurawski, Rasiak, Frankowski, Jeleń, Saganowski

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Post autor: keeper » ndz maja 14, 2006 8:49

Dudek , Boruc , Kuszczak

Bąk Kłos Żewłakow Jop Baszczyński Garncarczyk Dudka Wasilewski

Smolarek Krzynówek Szymkowiak Kosowski Radomski Sobolewski Iwański
Żurawski Frankowski Sosin Rasiak Saganowski

kondrii
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 21:16
Kontakt:

Post autor: kondrii » ndz maja 14, 2006 10:00

Dudek Boruc Kuszczak

Bak Klos Jop Lewandowski Gancarczyk Zewalakow Baszczynski Kus

Jelen Smolarek Szymkowiak Radomski Sobolewski Krzynowek Kosowski

Zurawski Frankowski Sosin Saganowski

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » ndz maja 14, 2006 21:39

po dzisiejszym meczu:
Iwanski -> za Mile
Rzasa -> za Lewandowskiego.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pn maja 15, 2006 7:42

pk pisze:po dzisiejszym meczu:
Iwanski -> za Mile
Rzasa -> za Lewandowskiego.
Po dzisiejszym meczu to ja bym się pożegnał z marzeniami o nie zabraniu Mili na mistrzostwa, a nie z samym Milą. Teraz (niestety) Janas na pewno go zabierze. Mimo, że mecze z takimi Wyspami Owczymi (przy całym szacunku) nie powinny być czynnikiem decydującym o powołaniu na MŚ. Ale niestety będą. Z tym, że Rasiak pojedzie pogodziłem się już dawno - nawet uważam, że słusznie. Ale wszyscy niech pojadą tylko nie Panowie:
Mila, Lewandowski, Radomski, BOsacki (o rany...), Kuś, Scherfchen etc,. etc.
Pozdrowionka

ODPOWIEDZ