W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

I liga angielska - kto do premiership ? - typujemy

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Kto z tych zepołów jako trzeci ma największą szansę na baraże i awans ?

Sunderland
5
16%
Ipswich
6
19%
Wigan
0
Brak głosów
West Ham
10
32%
Millwall
2
6%
Sheffield Utd
3
10%
Crystal Palace
4
13%
Reading
1
3%
 
Liczba głosów: 31

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

I liga angielska - kto do premiership ? - typujemy

Post autor: Marianesco » wt kwie 27, 2004 17:47

1 liga angielska juz finiszuje ! jak zwykle sytuacja w jakims stopniu nie roztrzygnieta do końca. Mamy dwóch pewniaków a duzy finiszujacy peleton czekaja nas fascynujące baraże z finałem w Cardiff!

Norwich (kanarki) i WBA (buggies) już w Premiership
Kto ma jako 3 największą szansę na baraże i awans ?

1. Sunderland
2. Ipswich
3. Wigan
4.West Ham
5. Millwall
6.Sheffield Utd
7.Crystal Palace
8. Reading

Typy kibiców KSP ! - pamietamy ze kibicujemy jedynemu porządnemu klubowi z tej grupki tj. TRACTOR BOYS ( IPSWICH) ;)

dzieki
MRSCKO !
Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2004 16:02 przez Marianesco, łącznie zmieniany 1 raz.

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » wt kwie 27, 2004 18:02

Proste że Ipswich oraz mój ulubiony klub londyński West Ham :twisted:

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » wt kwie 27, 2004 18:24

Chciałbym West Ham,ale nie skrzywiłbym się gdyby w Premiershit zagrało Crystal Palace, Szabelki(Sheff Utd) ,czy Traktorzysci. Oby nie Wigan,bo to typowy przykład "plastikowego" klubu - piękny stadion jak z klocków LEGO, mało kibiców... Niestety mają dobra drużynę, w której brylują: młody napastnik Nathan Ellington, były zawodnik Portsmouth-Jason Roberts oraz skrzydłowy Szkot Gary Teale. Awans Sheff Utd i utrzymanie Leeds dałby ciekawe derby w premiership.Także mecze Sheff Utd z Man. Utd zawsze wywołują wiele emocji, nie tylko w Sheffield i Manchesterze. Awans Ipswich równiez oznacza fajne derby z najwyższej półki- rywalizacja Ipswich vs Norwich wygląda o wiele pikantniej niż np Charlton vs Fulham (ale juz chyba nie tak pikantnie jak Portsmouth vs Southampton.;)...). Do Palace mam sentyment, głównie za swietne występy z poczatku lat 90,kiedy to w ich barwach grali Nigiel Martyn i Ian Wright.

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » wt kwie 27, 2004 18:31

Ja jestem zdecydowanie za READING. Mieszkałem miesiąc w tym mieście, byłem na ich stadionie, mam odznakę i proporczyk. Co prawda nie za bardzo mi leży aby prezes nazywał swoim imieniem stadion no ale cóż... prawa rynku.

Come on Royals!!! Jest szansa na play-offy!

jachu
Posty: 1468
Rejestracja: czw maja 01, 2003 18:42
Lokalizacja: =B=I=E=L=A=N=Y=

Post autor: jachu » śr kwie 28, 2004 10:21

Sunderland

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » śr kwie 28, 2004 10:58

west ham - I think so..

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » czw kwie 29, 2004 16:03

pool pisze:west ham - I think so..
Nie musicie sie rozpisywać ( jak to moze to fajnie....)
ale kliknąć w ankietke kazdy moze :D

dzieki
MRSCKO

BLACKSHIRT2
Posty: 86
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 10:38
Lokalizacja: STARE MIASTO/WORLD

Post autor: BLACKSHIRT2 » sob maja 08, 2004 7:52

chcialbym widziec WHU to i Ja i moj kolo Andrzej z Craxy popilibysmy
zdrowo !

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » sob maja 08, 2004 11:43

Ipswich

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » sob maja 08, 2004 19:08

ja by chcial albo Ipswich albo West Ham, ale nie wiem czy dadza rade

Enigm@tyk
Posty: 69
Rejestracja: sob maja 01, 2004 6:31
Lokalizacja: Warszawa, Muranów

Post autor: Enigm@tyk » ndz maja 09, 2004 1:23

Ja chciał bym aby to West Ham weszło!!

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » ndz maja 09, 2004 16:35

Własnie zakończyła się ostatnia kolejka division one. Crystal Palace przegrało w Coventry 1-2, Ipswich u siebie zremisował z Cardiff 1-1, Sheffield United zremisowało w Preston 3-3 a Wigan zaprzepascił szanse na playoffy w 88 min kiedy to napastnik WHU-Brian Deane-ustalił stan meczu na 1-1. Tym samym w Playoffach zagrają Sunderland ,West Ham ,Ipswich i Crystal Palace.

PS dla zainteresowanych( Parazauroloff :!: ) Forest wygrało w West Bromwich 2-0:)

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » ndz maja 09, 2004 21:40

A więc w play-off zagrają WHU oraz Tractor Boys :D
Szkoda tylko, że ze sobą ale przynajmniej jedna z nich zagra w finale choć to marne pocieszenie.
Trzymam kciuki z WHU :lol:
A w drugim meczu oczywiscie CP bo Sunderlandu nie trawie :twisted:
Oczywiście to WHU awansuje do Premiership 8)
GO United :!:
GO Hammers :!:

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » pn maja 10, 2004 8:27

Altze pisze:Własnie zakończyła się ostatnia kolejka division one. Crystal Palace przegrało w Coventry 1-2, Ipswich u siebie zremisował z Cardiff 1-1, Sheffield United zremisowało w Preston 3-3 a Wigan zaprzepascił szanse na playoffy w 88 min kiedy to napastnik WHU-Brian Deane-ustalił stan meczu na 1-1. Tym samym w Playoffach zagrają Sunderland ,West Ham ,Ipswich i Crystal Palace.

PS dla zainteresowanych( Parazauroloff :!: ) Forest wygrało w West Bromwich 2-0:)
No wiem :wink: śledziłem...Utrzymali się, to może w przyszłym sezonie coś zamieszają :idea: David Platt ich teraz trenuje...oby był tak dobrym trenerem jak był piłkarzem 8)
No a tu w barażach to Sheffield Utd. kibicowałem bo to też na skraju naszego lasu :wink:
Pozdrawiam

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » wt maja 11, 2004 4:03

Parazauroloff pisze:
Altze pisze:Własnie zakończyła się ostatnia kolejka division one. Crystal Palace przegrało w Coventry 1-2, Ipswich u siebie zremisował z Cardiff 1-1, Sheffield United zremisowało w Preston 3-3 a Wigan zaprzepascił szanse na playoffy w 88 min kiedy to napastnik WHU-Brian Deane-ustalił stan meczu na 1-1. Tym samym w Playoffach zagrają Sunderland ,West Ham ,Ipswich i Crystal Palace.

PS dla zainteresowanych( Parazauroloff :!: ) Forest wygrało w West Bromwich 2-0:)
No wiem :wink: śledziłem...Utrzymali się, to może w przyszłym sezonie coś zamieszają :idea: David Platt ich teraz trenuje...oby był tak dobrym trenerem jak był piłkarzem 8)
No a tu w barażach to Sheffield Utd. kibicowałem bo to też na skraju naszego lasu :wink:
Pozdrawiam
Oj podpadłeś kolego z lasu,podpadłeś....;)

Żaden David Platt tylko Joe Kinnear. Platta to wywalili juz wieki temu, do dziś nie mogą mu kibice wybaczyć sprowadzenia beznadziejnych piłkarzy (min. Matrecano).

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » wt maja 11, 2004 5:20

No nie...No I jak w tym lesie się dobrze dziać ma skoro leśniczego wyrzucają nim z matecznika wróci.. :wink: W marcu (wydaje się tak niedawno, no ale w moim wieku czas płynie z inną prędkością niz w Twoim, niestety... :wink: ) David jeszcze miał insygnia...Ja to i tak nalepiej pamiętam leśniczego Briana C. A ten Joe to kto?
Dzięki za info 8) i już nie kokietuj, że masz słaby przegląd pola :P

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » wt maja 11, 2004 6:18

Parazauroloff pisze:No nie...No I jak w tym lesie się dobrze dziać ma skoro leśniczego wyrzucają nim z matecznika wróci.. :wink: W marcu (wydaje się tak niedawno, no ale w moim wieku czas płynie z inną prędkością niz w Twoim, niestety... :wink: ) David jeszcze miał insygnia...Ja to i tak nalepiej pamiętam leśniczego Briana C. A ten Joe to kto?
Dzięki za info 8) i już nie kokietuj, że masz słaby przegląd pola :P
Platt wyleciał jakieś 2 lata temu:)
Potem był Paul Hart-dobry leśniczy, dzięki niemu Forest walczyło w Playoffach z tymi "z drugiej strony lasu",niestety poległo. Po serii spotkań zakończonych 0 kontem punktowym,spychających "Tricky Trees" do walki przed spadkiem,Hart został zwolniony.
Joe Kinnear to twórca "potęgi" Wimbledonu(tej pózniejszej,bo klub ten do elity wprowadził chyba ktoś inny,Dave Bassett ???). Bardzo dobry manager,niestety z powodów zdrowotnych(serce) musiał się wycofac z piłki na parę miesięcy-nikt go nie chciał zatrudnić mimo dobrej repyutacji, aż do czasu zwolnienia Harta. Poustawiał ekipę jak trzeba, dziwne robił jedynie transfery-wypożyczył dość leciwych zawodników nie łapiących się do jednej z gorszych ekip premiershit-Leicester. Tak czy siak, to wystarczyło i mimo przegranej z owcojeb...ami (Derby) kibice postrzegają Kinneara pozytywnie.

Tyle:)

K_A_C_Z_Y

Post autor: K_A_C_Z_Y » śr maja 12, 2004 12:22

West Ham ----> ma największe szanse biorąc po uwage ich forme jak i ich zdeterminowanie w ciężkich sytuacjach meczowych!!

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » śr maja 12, 2004 21:05

K_A_C_Z_Y pisze:West Ham ----> ma największe szanse biorąc po uwage ich forme jak i ich zdeterminowanie w ciężkich sytuacjach meczowych!!
Tak prawde mówiąc faworytem sa wszystkie druzyny wystepujące w play-offach. Ale niestety Panowie WEST -HAM musi poczekać do przyszłego sezonu. Tractor boys rules !!
Szkoda ze Marcus Bent nie moze zagrac w Play-offach ..ale i tak Tractory dadzą radę !

W sobote pierwszy mecz ( godzina 13) we wtorek drugi.
Obydwa mecze pokazuje SKY SPORT .
Gdzie poza Champions mozna zobaczyc te mecze w Wawie ?
Planuje je obejrzec ale jakoś ta knajpa mi nie lezy :(

MRSCKO

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » śr maja 12, 2004 22:00

Mariano zapomnij :twisted:
Traktory zardzewieją a Dorian Harewood dopełni dzieła zniszczenia.
WHU ma mocniejszy skład i komu jak komu to im się należy Premiership 8) i we wtorek to właśnie ci udowodnią :twisted:
Będzie ciężko ale to Młoty zgniotą traktorki 8)
Ipswich może za rok 8) :twisted:
WHU wraca na salony Premiership :!:

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » śr maja 12, 2004 22:40

Romeo pisze:Mariano zapomnij :twisted:
Traktory zardzewieją a Dorian Harewood dopełni dzieła zniszczenia.
WHU ma mocniejszy skład i komu jak komu to im się należy Premiership 8) i we wtorek to właśnie ci udowodnią :twisted:
Będzie ciężko ale to Młoty zgniotą traktorki 8)
Ipswich może za rok 8) :twisted:
WHU wraca na salony Premiership :!:
WHU - Wet Hot Ulcers ?! :twisted:
Jeszcze nie wiesz co to moc nie wiesz co to siła z Traktorowego silnika !

Ha ! I pozdrów Swoją piekną Julie niech twe marzenia o West Ham United potedze porzuci - Bo Marianesco od dzisiaj proroczą piosenke sobie nuci:
:twisted: "....Super-blues, Are just the best, Super-blues, Well beat the rest, Super-blues,Are just the best...."

A może warto się skupić i przeciwnikowi pewną nadzieje przywrócić ?
Nie przegracie ale też nas nie pokonacie .... tylko na Portman Road skonacie i nawet głosu spod kół traktora najmniejszego nie wydacie.

pozdro !
Marian - wack mc- esco

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » śr maja 12, 2004 22:48

"Pompey boys are here,shagging your women and drinking your beer" -jak juz z piosenkami wyskakujecie;)
Mimo iż w premier gra Portsmouth,division one jakoś wydaje mi się ciekawsza-moze dlatego ,ze mniej gwiazdeczek a więcej walki?

Zwęszył ktoś tego Sky Sports'a w W-wie??? Bo jak dla mnie oglądanie playoffów live to nie lada atrakcja.

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » czw maja 13, 2004 19:20

Altze pisze:"Pompey boys are here,shagging your women and drinking your beer" -jak juz z piosenkami wyskakujecie;)
Mimo iż w premier gra Portsmouth,division one jakoś wydaje mi się ciekawsza-moze dlatego ,ze mniej gwiazdeczek a więcej walki?

Zwęszył ktoś tego Sky Sports'a w W-wie??? Bo jak dla mnie oglądanie playoffów live to nie lada atrakcja.
Irlish pub (Morgan) na Tamce

Lets go blues !

Klokan
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 491
Rejestracja: sob lis 15, 2003 11:27

Post autor: Klokan » sob maja 15, 2004 7:20

Cork Pub (przy metrze wilanowska). Przynajmniej kiedys mieli:-)
P.S. WHU awansuje!!!

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » sob maja 15, 2004 18:55

Klokan pisze:Cork Pub (przy metrze wilanowska). Przynajmniej kiedys mieli:-)
P.S. WHU awansuje!!!
WHU ma teraz bardzo bardzo pod górkę !!!
1:0 dla Ipswich !
Mecz porywający do momentu strzelenia bramki przez Traktorki. Akcja za akcje. Pozniej już niestety niewiele ciekawego sie dzialo. Po strzeleniu bramki z boiska zeszli najbardziej kreatywne i aktywne tego dnia traktorki ( D. BENT - strzelec bramki) i J.Migilton. Zespol zdecydowanie sie nastawil na defensywe i ataki mniejszą iloscia zawodnikow. WHU bylo bezsilne w swoich poczynaniach i tak samo bedzie w nastepnym meczu :twisted:

Go blues ! ! !

DJ MRSCKO

ODPOWIEDZ