W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Czy nie tesknicie troche za zenskim koszem naKonwiktorskiej?

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 722
Rejestracja: pt paź 24, 2003 14:33
Lokalizacja: Joli Bord

Czy nie tesknicie troche za zenskim koszem naKonwiktorskiej?

Post autor: Agata » śr sty 21, 2004 17:07

Bo ja i owszem. Co prawda nasi panowie radza sobie calkiem niezle, ale ja jakos nie moge odzalowac, ze o sekcje koszykarek Polonii, jedyna pierwszoligowa(teraz nalezaloby powiedziec jedyna z ekstraklasy :? ) w stolicy nikt nie zawalczyl, tylko ot tak, po prostu ja zlikwidowano :shock: . Chyba jednym z nielicznych juz w tej chwili jej sladow pozostala niezniszczalna "Gruszka", czyli Kasia Dulnik, ktora walczy dzielnie o utrzymanie dla Wołomina, ale ma niewielkie wsparcie ze strony kolezanek z zespolu. Szkoda, ze tak sie to wszystko potoczylo :cry:

Piotrek_Ursynow
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2134
Rejestracja: wt maja 06, 2003 10:21

Post autor: Piotrek_Ursynow » śr sty 21, 2004 18:50

ja tesknie za taka oto sobota
-godz 14 (teraz juz by bylo inaczej bo sa swiatle)-mecz pilkarsi KSP
-16 30 -koszykarki
-18 30 koszykarze
na koszykarki co prawda nie chodzilem ale pamietam ze jak sie stalo po bilety na meskiego kosza to koszykarki przeciskaly sie przez tlum
I atmosfera na koszu na K6 byla niesamowita

jachu
Posty: 1468
Rejestracja: czw maja 01, 2003 18:42
Lokalizacja: =B=I=E=L=A=N=Y=

Post autor: jachu » śr sty 21, 2004 18:57

ja pare razy bylem i pamietam ,ze zadna dziewczyna nie umiala grac oprucz Katarzyny (chyba takie miala imie) Dulnik :) ,ona jedyna zdobywala punkty....a w najwiekszym szoku bylem jak bralem autograf od Dydek, do tamtego razu myslalem ,ze jestem wysoki :)

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » czw sty 22, 2004 8:34

nie
damskie wykonania piłki nożnej, ręcznej, kosza są tylko nędzną kopią męskiej oryginalnej wersji.Nie mówiąc już o hokeju.Nie ta szybkość, nie ta precyzja, nie ta siła.
tak dla damskiej LA,narciarstwa i pewno wielu innych dyscyplin.

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » czw sty 22, 2004 20:37

Uwazam ze w klubie nie ma na to zapotrzebowania i niech tak zostanie. A swoja droga ciekawe czy znajda sie chętne. Ostatecznie moge prowadzic treningi :D :D

Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 1198
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 21:36
Lokalizacja: Wawa/BMW/MOK.

Post autor: Hubert » ndz sty 25, 2004 21:21

Bardzo..fajnie sie ogladalo ;-)

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » wt sty 27, 2004 8:33

jasne ze tesknie :!:
atmosfera na koszu byla extra, zwlaszcza na balkonie

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » wt sty 27, 2004 8:35

jachu pisze:ja pare razy bylem i pamietam ,ze zadna dziewczyna nie umiala grac oprucz Katarzyny (chyba takie miala imie) Dulnik :) ,ona jedyna zdobywala punkty....a w najwiekszym szoku bylem jak bralem autograf od Dydek, do tamtego razu myslalem ,ze jestem wysoki :)
cos ci sie nieco pop.
jedne umialy lepiej grac inne moze mniej, ale bylo duzo dobrych zawodniczek :lol:

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 722
Rejestracja: pt paź 24, 2003 14:33
Lokalizacja: Joli Bord

Post autor: Agata » śr sty 28, 2004 17:30

Grac potrafily nie tylko Dulnik, ale swojego czasu takze Danuta Kopec (chyba wiecie czyja to zona :) ), Elzbieta Stankiewicz czy chocby Krystyna Szymanska-Lara, ktorej do tej pory wychodzi to calkiem niezle.
To,ze czegos nie ma czasami wcale nie jest kwestia braku zapotrzebowania, lecz zupelnie innych czynnikow...Sekcja rozpadla sie wkrotce po tym, jak nasze panie zostaly mistrzyniami Europy i to chyba jest dowodem na to, ze zyjemy w nieco dziwnym kraju... :shock: .
Porownywanie kosza do hokeja czy zapasow uwazam za nieco chybione...
Siatkarki tez atakuja z mniejsza sila niz mezczyzni (no, moze pozaGosia Glinka :wink: ),a jednak jakos nikt zbyt mocno nie domaga sie, zeby daly sobie spokoj z ta dyscyplina (wiem, ze siatka nie jest sportem kontaktowym, w przeciwienstwie do kosza,ale uwazam,ze argument,ze zenska koszykowka jest gorsza od meskiego wydania, bo kobiety maja mniej sily jest... niezbyt udany)
Generalnie- ja tesknie :cry:

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » czw sty 29, 2004 0:24

Reaktywacja sekcji :lol: Tylko zeby wygladaly jak nasze czirliderki a umiejetnosci przyjda z czasem :lol:

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » ndz kwie 18, 2004 0:11

nie!!!

_przybysz_
Posty: 266
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 19:34

Post autor: _przybysz_ » ndz kwie 18, 2004 0:35

Rubens pisze:ja tesknie za taka oto sobota
-godz 14 (teraz juz by bylo inaczej bo sa swiatle)-mecz pilkarsi KSP
-16 30 -koszykarki
-18 30 koszykarze
-21 szachisci :wink:

ODPOWIEDZ