W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

NHL

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

T.R. Astral
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 10:13
Lokalizacja: Z K±towni

Post autor: T.R. Astral » pt maja 14, 2004 17:51

:twisted: COLORADO :twisted:

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » ndz cze 27, 2004 15:24

Owieczkin w washington co bylo oczywiste, ale Wojciech Wolski w Colorado??? szok, zajebista sprawa.

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » pn cze 28, 2004 14:34

Za bardzo sie NHL nie interesuje, ale zawsze mi sie podobaly zespoly (glownie z nazwy:) ) Pitsburg Penguins, i New Jesey Devils!!!

behemot
Posty: 56
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:06
Lokalizacja: z Powieści

Post autor: behemot » czw paź 26, 2006 12:47

Miałem założyc nowy ale wole odświżyć :)
moją ulubioną drużyną jest Philadelphia...
czy ktoś z miał doczynienia z serią gier NHL ea sports...
uważam że jest to najlepsza gra sportowa Fifa się nie umywa... dzięki tej gierce zainteresowałem się hokejem i z niej czerpię większość informacji na temat tego sportu, samej ligi Nhl i zawodników w niej wystąpujących. Ogółnie jest mi szkoda że w naszym kraju hokej jest prawie marginalnym sportem. a Warszawie nie ma drużyny na którą kibic Polonii mógłby chodzić ( drużyna jest na Legii. ale na ich mecz ze względu na wstręt nigdy nie pójdę)

Jacek64
Posty: 852
Rejestracja: śr mar 31, 2004 10:46
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Jacek64 » czw paź 26, 2006 14:20

Sezon ruszył, teraz już w żadnej tv nie będą pokazywać NHL :evil:
Ja niezmiennie kibicuję Ottawa Senators (przez kilka lat musieli mi zastępować Polonię :), na szczęście barwy te same). Początek mieli słaby, ale chyba już wrócili do formy. Szkoda, że już tylko pięciu hokeistów zostało z czasów, kiedy ich oglądałem na żywo :(

ODPOWIEDZ