W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Euro 2016

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Euro 2016

Post autor: DEADLY SIN » śr cze 22, 2016 22:28

Bardzo podoba mi się ten turniej do tej pory, nie tylko ze względu na w miarę udaną postawę naszych.

Jeden mały zgrzyt jest taki, że Węgrzy za pierwsze miejsce "w nagrodę" zagrają z Belgią w 1/8 finału.

Bardzo ciekawa jest druga połowa drabinki - chodzi mi o mecz Włochy i Hiszpania. Zwycięzca tej pary najprawdopodobniej zagra z Niemcami (chyba, że zaliczą wtopę ze Słowacją czego się nie spodziewam), a to oznacza, że finaliści Euro 2012 mogą nie dotrzeć w tym roku do półfinału. No chyba, że Deutschland da ciała.

Trzymam kciuki za Irlandię w meczu z Francją - Patryki wciąż mają w pamięci rękę Henry'ego w barażu o MŚ 2010.

Co do meczu Walia - łże-Irlandia - myślę, że reprezentanci 2/3 Ulsteru mogą sprawić niespodziankę i zagrać w ćwierćfinale. Nawiasem mówiąc, kto przed turniejem przypuszczał, że któraś z tych drużyn zajdzie tak daleko?

A, w meczu Anglia - Islandia, jak to przystało na kibica Polonii, trzymam kciuki za "underdoga", czyli Islandię. Anglicy mają tę przewagę, że jeszcze nigdy nie przegrali z Islandią na wielkim turnieju. ;)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Euro 2016

Post autor: elektryk » pt cze 24, 2016 7:53

rubakin pisze:Listek chwali sędziego Marciniaka - 1 karny z kapelusza, po jednym karnym dla Islandii i Austrii nie odgwizdane. Sędzia Marciniak już nie posędziuje na EURO, mam wrażenie
Fachowiec od sędziowania z Ciebie nietęgi :lol:. Marciniak dalej na EURO.

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3638
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Re: Euro 2016

Post autor: Peter » pt cze 24, 2016 8:42

elektryk pisze:
rubakin pisze:Listek chwali sędziego Marciniaka - 1 karny z kapelusza, po jednym karnym dla Islandii i Austrii nie odgwizdane. Sędzia Marciniak już nie posędziuje na EURO, mam wrażenie
Fachowiec od sędziowania z Ciebie nietęgi :lol:. Marciniak dalej na EURO.
Woleli słuchać Listka niż rubakina, to mają. Ale Austria powinna dostać kolejnego karnego za to jak się Islandczyk zabawił w kulę śniegową i turlając się ściął Austriaka bez piłki.

El Torrero
Posty: 1543
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Re: Euro 2016

Post autor: El Torrero » wt cze 28, 2016 12:03

za to karny dla Angoli w meczu z Islandią tez raczej problematyczny :roll:

no ale nawet to nie pomogło wyspiarzom

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Euro 2016

Post autor: elektryk » wt cze 28, 2016 18:05

El Torrero pisze:za to karny dla Angoli w meczu z Islandią tez raczej problematyczny :roll:

no ale nawet to nie pomogło wyspiarzom
Co było.problematycznego w gym karnym, bo nie rozumiem wątpliwości.

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: Euro 2016

Post autor: Soopie » czw lip 07, 2016 22:32

Za to w TYM karnym wszystko było problematyczne. Sędzia powinien kanałami do hotelu wracać.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Euro 2016

Post autor: elektryk » pt lip 08, 2016 0:04

Również nie rozumiem co było problematycznego w tym karnym? Dla mnie ewidentny. Co więcej. Pismaki z Niemiec również nie mają większych wątpliwości.

Awatar użytkownika
Soopie
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 4416
Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
Lokalizacja: z kartonu

Re: Euro 2016

Post autor: Soopie » pt lip 08, 2016 9:55

Zgoda. Karny ewidentny. Dzis znalazlem ujecie, na ktorym widac, ze "swiniarski" piastkuje pilke.

ODPOWIEDZ