W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

PREMIERSHIP i okolice

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » pt lis 30, 2012 23:40

Byłem na meczu z City i nie podobał mi się klimat i napięta atmosfera związana z nominacją Beniteza na menedżera. Nawet kibice, którzy nie są jakoś szczególnie przeciwko niemu, buczeli i gwizdali tylko dlatego, bo większość tak robiła. Trzymanie kartek z tekstem "Rafa OUT" też nie jest na miejscu, bo bądź co bądź, jest to menedżer klubu któremu kibicujemy. Myślę, że Benitez jest opcją tymczasową, Romek wierzy, że uda mu się obudzić Torresa, w przeciwnym razie pewnie ściągnie Guardiolę i Falcao a Torres i Benitez polecą. Tak czy siak, atmosfera wokół Chelsea jest chora co miałem okazję zaobserwować na meczu z City i dlatego jak tylko będę mógł, to będę wyskakiwał na Everton.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » sob gru 01, 2012 10:10

czajak pisze:Byłem na meczu z City i nie podobał mi się klimat i napięta atmosfera związana z nominacją Beniteza na menedżera. Nawet kibice, którzy nie są jakoś szczególnie przeciwko niemu, buczeli i gwizdali tylko dlatego, bo większość tak robiła. Trzymanie kartek z tekstem "Rafa OUT" też nie jest na miejscu, bo bądź co bądź, jest to menedżer klubu któremu kibicujemy. Myślę, że Benitez jest opcją tymczasową, Romek wierzy, że uda mu się obudzić Torresa, w przeciwnym razie pewnie ściągnie Guardiolę i Falcao a Torres i Benitez polecą. Tak czy siak, atmosfera wokół Chelsea jest chora co miałem okazję zaobserwować na meczu z City i dlatego jak tylko będę mógł, to będę wyskakiwał na Everton.
:lol: Chcesz mi powiedzieć, czajaku, że od momentu kiedy wyjechałeś na studia nie robisz nic innego, tylko jeździsz między Liverpoolem i Londynem i chodzisz na mecze? ;) W niedzielę Chelsea, w środę Everton: takie życie studenta to ja rozumiem. 8) :lol: Liczyłem na to, że będziesz w Edynburgu, ale wtedy już w ogóle wykosztowałbyś się na podróżach! Z uwagą śledzę Twoją kronikę w Hyde Parku, ale wciąż zastanawiam się, dlaczego nie wylądowałeś w Szkocji, ale to wyjaśnij mi w odpowiednim temacie. ;)

A propos: masz bardzo ciekawe podejście do swojego ulubionego klubu. "Chora" atmosfera na trybunach w związku z, uwaga, przyjściem nowego trenera przekonuje Cię do tego, aby chodzić na mecze drużyny, której przedtem nie kibicowałeś. Dobrze, że kibice Polonii nie zaczęli lawinowo chodzić na Widzew lub ŁKS po przyjściu Marka Motyki... lub Janasa. :mrgreen:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » sob gru 01, 2012 16:25

Zupełnie nie zrozumiałeś mnie Dżosefie; a propos też wolę Everton od Chelsea. 8)

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » pn gru 03, 2012 23:17

DEADLY SIN pisze:
czajak pisze:Byłem na meczu z City i nie podobał mi się klimat i napięta atmosfera związana z nominacją Beniteza na menedżera. Nawet kibice, którzy nie są jakoś szczególnie przeciwko niemu, buczeli i gwizdali tylko dlatego, bo większość tak robiła. Trzymanie kartek z tekstem "Rafa OUT" też nie jest na miejscu, bo bądź co bądź, jest to menedżer klubu któremu kibicujemy. Myślę, że Benitez jest opcją tymczasową, Romek wierzy, że uda mu się obudzić Torresa, w przeciwnym razie pewnie ściągnie Guardiolę i Falcao a Torres i Benitez polecą. Tak czy siak, atmosfera wokół Chelsea jest chora co miałem okazję zaobserwować na meczu z City i dlatego jak tylko będę mógł, to będę wyskakiwał na Everton.
:lol: Chcesz mi powiedzieć, czajaku, że od momentu kiedy wyjechałeś na studia nie robisz nic innego, tylko jeździsz między Liverpoolem i Londynem i chodzisz na mecze? ;) W niedzielę Chelsea, w środę Everton: takie życie studenta to ja rozumiem. 8) :lol: Liczyłem na to, że będziesz w Edynburgu, ale wtedy już w ogóle wykosztowałbyś się na podróżach! Z uwagą śledzę Twoją kronikę w Hyde Parku, ale wciąż zastanawiam się, dlaczego nie wylądowałeś w Szkocji, ale to wyjaśnij mi w odpowiednim temacie. ;)

A propos: masz bardzo ciekawe podejście do swojego ulubionego klubu. "Chora" atmosfera na trybunach w związku z, uwaga, przyjściem nowego trenera przekonuje Cię do tego, aby chodzić na mecze drużyny, której przedtem nie kibicowałeś. Dobrze, że kibice Polonii nie zaczęli lawinowo chodzić na Widzew lub ŁKS po przyjściu Marka Motyki... lub Janasa. :mrgreen:
Zmienilem preferencje co do uniwerstetu ;)

Co do klubow, to Chelsea nie jest moja ulubiona druzyna, moja ulubiona druzyna jest Polonia. Chodzenie na mecze w Anglii traktuje jako forme spedzania wolnego czasu, to ze kibicuje Chelsea nie przeszkadza mi w zadnym stopniu w chodzeniu na Everton, zawsze fajnie jest popatrzec na ladny futbol. Oczywiscie, bez wzgledu na nominacje na trenera, nie przestalbym chodzic na Polonie, ale Polonia to co innego niz Chelsea.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » wt gru 04, 2012 8:58

Cóż, doskonały przykład tego jak wyniki sportowe weryfikują sympatie klubowe. 8)

P.S. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że uniwersytet w Liverpoolu jest lepszy od tego w Edynburgu? :shock: :shock:

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » wt gru 04, 2012 14:23

Jezeli uwazasz, ze jakos uniwersytetu jest jedynym czynnikiem ktorym ludzie sie kieruja wybierajac uczelnie, to pozdrawiam :)

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Lineker » wt gru 04, 2012 22:39

DEADLY SIN pisze:Cóż, doskonały przykład tego jak wyniki sportowe weryfikują sympatie klubowe. 8)

P.S. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że uniwersytet w Liverpoolu jest lepszy od tego w Edynburgu? :shock: :shock:
cóż...o tym samym pomyślałem, dziwna zmiana podejścia biorąc pod uwagę wcześniejsze, pełne pasji wpisy i komentarze dot. Chelsea...

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » śr gru 05, 2012 0:31

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że czajak porzucił - cytuję - "mistrza Europy" na rzecz siódmej drużyny Premier League sezonu 2011/12. ;)

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » śr gru 05, 2012 9:56

Wrong. Nadal jestem kibicem Chelsea

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » pt sty 04, 2013 19:19

Demba Ba nowym zawodnikiem Chelsea :)

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: malpus91 » pt sty 04, 2013 19:45

Tylko Benitez może szybko polecieć.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » ndz sty 06, 2013 20:39

Bramkarz Rangers lepszy od Janusza Jojko:

Adswan
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 08, 2013 15:44

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Adswan » wt sty 08, 2013 15:46

Jutro niezwykle ciekawy mecz. Swansea AFC podejmować będzie londyńską Chelsea. Jeżeli są na tym forum jacyś sympatycy Łabędzi to z pewnością zainteresuje ich ta zapowiedź: http://www.swanseaafc.pl/news/Chelsea-L ... powiedz-72

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » ndz sty 20, 2013 21:33

Poniższym zagraniem Gary'ego MacKaya-Stevena wszyscy się teraz w Szkocji zachwycają:


Polecam także kompilację goli z wczorajszych meczów SPL - kilka niezłych bramek padło :)

Easygoin'
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 11:53
Lokalizacja: Zbąszynek

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Easygoin' » sob sty 26, 2013 22:22

W piątej rundzie Pucharu Anglii Luton wygrywa z Norwich, zaś MK Dons odprawia z kwitkiem QPR (oba mecze to zwycięstwa gości) :arrow: http://www1.skysports.com/football/news ... p-round-up

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » sob sty 26, 2013 22:45

Eden Hazard i tyle w temacie :D

Natomiast jutro Chelsea zagra z Brentford :)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: DEADLY SIN » czw kwie 18, 2013 23:22



Co za mecz! Co za gole! Po pierwszej połowie półfinału Pucharu Szkocji Hibernian przegrywał ze złożonym z siedemnastolatków Falkirk aż 0-3. W drugiej połowie przy stanie 1-3 Leigh Griffiths (jak się później okazało, bohater meczu) zmarnował jedenastkę!

Reszty nie zdradzę... obejrzyjcie sami. :)

P.S. Jeśli, daj Boże, wraz z odejściem Króla przyjdą Żydzi ( :diabel: ) to chętnie pobawię się w scouta. ;)

TitoKSP
Posty: 163
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 20:50

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: TitoKSP » sob kwie 20, 2013 13:52

no cóż komentarz zbędny
W niedziele Super Sunday i dwa wielkie powroty:
Tottenham - Man City i powrót Garetha Bale'a oraz Liverpool - Chelsea i powrót Rafaela Beniteza na Anfield

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr maja 08, 2013 9:34

Kończy się pewna epoka. Sir Alex Ferguson po zakończeniu sezonu przechodzi na emeryturę.

Awatar użytkownika
peso89
Posty: 3909
Rejestracja: czw lut 23, 2006 16:36
Lokalizacja: z miasteczka

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: peso89 » śr maja 08, 2013 11:20

Michał Hamburger pisze:Kończy się pewna epoka. Sir Alex Ferguson po zakończeniu sezonu przechodzi na emeryturę.
I dobrze...

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » śr maja 08, 2013 12:25

Z perspektywy fanów Liverpoolu na pewno: "First Thatcher dies, then Ferguson retires." Dziś wieczorem poleje się piwo w czerwonej części Liverpoolu. ;) Natomiast fani The Toffees raczej nie będą zadowoleni. Według mediów następcą Fergusona ma zostać właśnie David Moyes. Na miejscu Evertonu wyciągnąłbym Roberto Martíneza z Wigan. Gość odwala kawał dobrej roboty w Latcics.

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Michał Hamburger » czw maja 09, 2013 16:08

Bez niespodzianki: David Moyes (od pierwszego lipca na sześć lat). :)

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: czajak » czw maja 16, 2013 15:40

DOUBLE CHAMPIONS OF EUROPE!! :)

Artur88
Posty: 172
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:49
Lokalizacja: Praga Płd.

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: Artur88 » wt cze 25, 2013 11:57

Wrzucam małą ciekawostkę dla zainteresowanych jak wygląda podział Londynu na kibiców :)

http://www.wykop.pl/ramka/597085/mapa-l ... lkarskich/

TitoKSP
Posty: 163
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 20:50

Re: PREMIERSHIP i okolice

Post autor: TitoKSP » pt lip 12, 2013 14:24

Michał Hamburger pisze:Kończy się pewna epoka. Sir Alex Ferguson po zakończeniu sezonu przechodzi na emeryturę.
I rozpoczyna się ponownie era Jose Mourinho na wyspach :D

ODPOWIEDZ