W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

IO LONDYN

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: IO LONDYN

Post autor: Czarnych Koszul Fan » śr sie 08, 2012 21:00

No i w siatkówkę 0-3 i teraz na Okęciu im zaśpiewają nic się nie stało. k.... stało się przejebali życiową szansę ze sprzedawcami popcornu na plażach z Australii.

ZduneKSP
Posty: 750
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 20:27
Lokalizacja: Stare Polesie

Re: IO LONDYN

Post autor: ZduneKSP » śr sie 08, 2012 21:01

PoloniaWilno pisze:Najciekawszym spotkaniem dziś był chyba ćwierćfinał Islandia-Węgry. Szkoda mi skandynawów. 300 tyś mieszkańców a taka reprezentacja.

Naszych siatkarzy lepiej przemilczeć :evil:
Jebane cioty, przecież oni ten mecz przegrali jeszcze przed wyjściem na parkiet. Niby tacy wspaniali ci siatkarze, a palą się przed każdym ważnym meczem. Zero walki dziś.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: malpus91 » śr sie 08, 2012 21:03

ZduneKSP pisze:
PoloniaWilno pisze:Najciekawszym spotkaniem dziś był chyba ćwierćfinał Islandia-Węgry. Szkoda mi skandynawów. 300 tyś mieszkańców a taka reprezentacja.

Naszych siatkarzy lepiej przemilczeć :evil:
Jebane cioty, przecież oni ten mecz przegrali jeszcze przed wyjściem na parkiet. Niby tacy wspaniali ci siatkarze, a palą się przed każdym ważnym meczem. Zero walki dziś.
Walka może i była, ale tylko czasami i krótkotrwale. Cóż, zachciało się przegrywać z Australią to tak jest...

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: PoloniaWilno » śr sie 08, 2012 21:03

ZduneKSP pisze:
PoloniaWilno pisze:Najciekawszym spotkaniem dziś był chyba ćwierćfinał Islandia-Węgry. Szkoda mi skandynawów. 300 tyś mieszkańców a taka reprezentacja.

Naszych siatkarzy lepiej przemilczeć :evil:
Jebane cioty, przecież oni ten mecz przegrali jeszcze przed wyjściem na parkiet. Niby tacy wspaniali ci siatkarze, a palą się przed każdym ważnym meczem. Zero walki dziś.

Nie tylko dziś, byli słabi na całej olimpiadzie, to ich 3 porażka.

ZduneKSP
Posty: 750
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 20:27
Lokalizacja: Stare Polesie

Re: IO LONDYN

Post autor: ZduneKSP » śr sie 08, 2012 21:05

malpus91 pisze:
ZduneKSP pisze:
PoloniaWilno pisze:Najciekawszym spotkaniem dziś był chyba ćwierćfinał Islandia-Węgry. Szkoda mi skandynawów. 300 tyś mieszkańców a taka reprezentacja.

Naszych siatkarzy lepiej przemilczeć :evil:
Jebane cioty, przecież oni ten mecz przegrali jeszcze przed wyjściem na parkiet. Niby tacy wspaniali ci siatkarze, a palą się przed każdym ważnym meczem. Zero walki dziś.
Walka może i była, ale tylko czasami i krótkotrwale. Cóż, zachciało się przegrywać z Australią to tak jest...
"była, ale tylko czasami i krótkotrwale" znaczy, że nie było. W najważniejszym meczu życia powinni zapierdalać jakby w dupie mieli motorek. Frajerzy i tyle.

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: PoloniaWilno » śr sie 08, 2012 22:36

Masz 100% racji ale nasi dziennikarze i wychawalani w mediach "kibice" siatkówki założyli im już na szyje złote medale IO po wyrganiu LŚ :|

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: malpus91 » śr sie 08, 2012 22:40

PoloniaWilno pisze:Masz 100% racji ale nasi dziennikarze i wychawalani w mediach "kibice" siatkówki założyli im już na szyje złote medale IO po wyrganiu LŚ :|
Ale to nie powinniśmy się już cieszyć samą obecnością na IO, ani ćwierćfinałem? ;) Przecież to też ludzie, a nie roboty. Jak w ogóle możemy na nich narzekać? ;)

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: PoloniaWilno » śr sie 08, 2012 22:44

Jest spora różnica. Każdy z nich zarabia bardzo dobrze ma dobre warunki do treningu itd.

Poza tym i ćwierćfinał dobra sprawa. Skurokopy nigdy takiego poziomu nie osiągną :)

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: kapusta » śr sie 08, 2012 23:03

a mnie cieszy porażka tych pizd siatkarzy. wkurwia mnie ciężko spuszczanie się nad tym jacy oni wspaniali, jakich mamy cudownych kibiców itd. a wyszło szydło z worka, że cipy bez charakteru i tyle. zresztą mnie te igrzyska nie interesują, oglądałem trochę więcej pływania, bo synowi się podobało. a dla siebie to mecz kosza USA-Litwa i było na co popatrzeć.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: IO LONDYN

Post autor: elektryk » czw sie 09, 2012 0:07

Zawiedli mnie cholernie. Nie znam się na tym tak jak na piłce (chyba), ale po tej lidze światowej myślałem, że to już jest to. Że już mają jaja i wyrobiony charakter. Że taki Bartman będzie gryzł a nawet jak będzie trzeba to jebnie rywalowi z liścia (przesadzam oczywiście). A tu pojechały zalęknione pizdeczki na IO... Kurek, Winiarski... Cipy i tyle. Dałem się nabrać, że to mężczyźni.

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Re: IO LONDYN

Post autor: El_Cycunio! » czw sie 09, 2012 9:04

Gdy wygrywają to "och ach jacy zajebiści" gdy przegrywają to już psy na nich wieszacie... :roll:

Co z was za kibice...

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: malpus91 » czw sie 09, 2012 11:02

Zostawmy siatkarzy. Mamy kolejny medal ! Ledwo, bo ledwo (finisz), ale jest :) Brązowy w kajakarstwie kobiecej dwójki.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: IO LONDYN

Post autor: elektryk » czw sie 09, 2012 12:01

El_Cycunio! pisze:Gdy wygrywają to "och ach jacy zajebiści" gdy przegrywają to już psy na nich wieszacie... :roll:

Co z was za kibice...
No... Straszne. Lepiej pokrzyczeć "nic się nie stało" lub "czy wygrywasz czy nie". Szczególnie po porażkach z ogórkami typu Australia.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: malpus91 » czw sie 09, 2012 12:07

Ciekawy felieton i w zasadzie trudno się z nim nie zgodzić: http://www.weszlo.com/news/11389-Feliet ... _nie_stalo Ja się tylko zastanawiam nad jednym - co myśli ta duża rzesza kibiców, która da sobie wmawiać takie brednie?

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: PoloniaWilno » czw sie 09, 2012 12:23

Felieton raczej poniżej poziomu, podórkowy. Anonimowy autor wylał swoje żale pokazując przy okazji, że większego pojęcia ani o tenisie ani wiosłach nie ma. Nie bornię sportowców ale miejmy pewien dystans. Kajakarki, które zajęły 4 miejsce są do niczego ale jakby miały brąz czyli popłynęłu 0,207 sekundy! to byłyby świetne. 4,5, czy 6 miejsce to też osiągnięcie, w końcu rywalizują najlepsi i nie jest tak, że tylko nasi pojechali po medale a reszta miała się przyglądać.

Żal siatkarzy ale już awans na olimpiadę to bycie w najlepszej 12 (gdy piłkarze awansują gdziekolwiek to już święto narodowe). Ćwierćfinał to najlepsza 8. Gdyby nie zawalili meczu z Austalią pewnie wczoraj ograliby Niemców i wciąż noszono by ich na rękach.

P.S.
W skoku o tyczce pań prowadzi reprezentantka Uzbekistanu Swietłana Radziwił :) czyżby dziadek z idąc a armią Andersa został w Azji Środkowej?

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Re: IO LONDYN

Post autor: El_Cycunio! » czw sie 09, 2012 12:28

elektryk pisze:
El_Cycunio! pisze:Gdy wygrywają to "och ach jacy zajebiści" gdy przegrywają to już psy na nich wieszacie... :roll:

Co z was za kibice...
No... Straszne. Lepiej pokrzyczeć "nic się nie stało" lub "czy wygrywasz czy nie". Szczególnie po porażkach z ogórkami typu Australia.

Jestem z nimi na dobre i złe i tak dali nam dużo radości. Wole być taki, niż być taką chorągiewką jak Ty...

Destro
Posty: 1453
Rejestracja: wt mar 01, 2011 15:33

Re: IO LONDYN

Post autor: Destro » czw sie 09, 2012 12:51

Tu nie chodzi o bycie z nimi na dobre i na złe, czy o bycie chorągiewką. Można być za nimi i z nimi, ale po czymś takim co oni zrobili należą im się ciężkie i mocne słowa. Mieli taką szansę na finał, że to NIEWYOBRAŻALNE i przegrali ją tak po frajersku i tak niegodnie, że powinni z tego Londynu wracać na piechotę. Nie mówię tu o meczu z Rosją, bo to była zwykła i naturalna konsekwencja tego, co zrobili wcześniej.

Nasi przegrali igrzyska meczem z beznadziejnie słabą Australią. To tak jakby piłkarska drużyna Niemiec przegrała z Litwą u siebie. To niewyobrażalne, niedopuszczalne i po prostu niegodne. Tym bardziej, że zwycięzca tego meczu trafiał na słabiznę w ćwierćfinale ( Bułgaria - Niemcy 3:0; 20, 16, 14). Tym samym pasterze z Bułgarii, drużyna absolutnie w naszym zasięgu, osłabiona brakiem kluczowych zawodników i trenera, zagra w półfinale. Dzięki nam. Dzięki naszej głupocie, dzięki naszemu frajerstwu i dzięki naszej beznadziei.

Mogą się oczywiście trafić wahania formy, gorsze mecze, ale zawodnicy z ikrą (czyt. Włosi) pokazali jak to ma wyglądać, z taką Australią się męczyli, ale wygrali. Nasi niestety po wygraniu Ligi Światowej udali się na kompleksową depilację i widocznie po tej depilacji ubyło im nie tylko owłosienie ale i coś jeszcze.

Na koniec dodam, że bardzo dobrze, iż Rosja wczoraj zlała nas jak moskiewski alfons swoją zauralską dziwkę. Po tym co nasi pokazali z Australią, nie zasłużyli na żadne sukcesy w tym turnieju. Mówienie, że nic się nie stało itp, to robienie im krzywdy. Dobry ojciec to ten, który wymaga, a nie taki, co głaszcze po główce jak dzieciak coś wywinie.

Inna sprawa, że nasi przegrali ten mecz już w pierwszym secie. Wystarczyło spojrzeć na waleczne ruskie facjaty, zadziorne i zawzięte a nasze ? Nasze biedne, wystraszone zlęknione, jak stadko surykatek, w które wycelowano armaty. Ruski jak coś spie$%#ł, to widać było chęć zemsty, walki a nasz ? Na kolanach przed siatką i załamka. To był obraz nędzy i rozpaczy.

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: IO LONDYN

Post autor: Wachu » czw sie 09, 2012 13:04

Co tu dużo mówić oczekiwania co do niektórych były spore, wczorajszy mecz siatkarzy normalnie traaagedia. Pojechało ich tam do Londynu ponad 200 osób spora cześć przegrała sama ze sobą (jak dla mnie coś jak nasze gwiazdki w minionym sezonie(ach) ) niektórym nie wyszło mimo ze sie starali, niektórzy minimaliści więcej nie byli w stanie wykrzesać byli lepsi, lepiej dysponowanych przeciwników w tym jednym dniu też nie dało się pokonać ale żeby tak hurtem wracać do domu ehh. Oczywiście że im kibicuje trzymam kciuki za każdym razem przy każdym starcie, co nie zmienia faktu ze po każdym przegranym secie, zepsutym starcie leci w ich stronę klasyczne ku**a znowu ? .

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: IO LONDYN

Post autor: elektryk » czw sie 09, 2012 22:45

El_Cycunio! pisze:
elektryk pisze:
El_Cycunio! pisze:Gdy wygrywają to "och ach jacy zajebiści" gdy przegrywają to już psy na nich wieszacie... :roll:

Co z was za kibice...
No... Straszne. Lepiej pokrzyczeć "nic się nie stało" lub "czy wygrywasz czy nie". Szczególnie po porażkach z ogórkami typu Australia.

Jestem z nimi na dobre i złe i tak dali nam dużo radości. Wole być taki, niż być taką chorągiewką jak Ty...
Każdego szkoda. Wal na lotnisko im podziękować 8)

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: PoloniaWilno » ndz sie 12, 2012 9:55

pechowe srebro z rzucie młotem widzieliście :?:

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: IO LONDYN

Post autor: Wachu » pn sie 13, 2012 17:41

No i po olimpiadzie.
na prawdę dobra impreza poza paroma wybrykami sędziów.

Ostatni dzień igrzysk świetny sportowo mecze koszykówki mężczyzn klaaaasa szkoda że w tym samym czasie grała Polonia chyba w Anglii nie wiedzieli ze mecz będzie trzeba było podzielić uwagę wyrównany zacięty finał na jaki liczyłem znów NBA na czele !!!! koszykarki stanów też na topie.
Nasz Henryk Szczot 9 miejsce a jednak najlepszym europejczykiem jest !!.

Szkoda tych wszystkich co by nie mówić przegranych szans wielu reprezentantów z tej grupy 221 jechało tam po co by nie mówić medale. Niestety większość szybko wracała (i tu mam przed oczami tekst o Sadkowskiej która powalczyła 90-pare sekund i do domu przynajmniej imprezę otwarcia obejrzała), nie wiem dla ilu z naszych olimpijczyków którzy mieli dla nas zdobywać medale były to ostatnie IO (z powodu wieku)i nawet nie będą mogli powalczyć ponownie (bo powiedzmy im nie wyszło czy nie trafili z formą), a następców nie widać.

Finał bardzo dobry świetna ceremonia zamknięcia, jak dla mnie level niżej niż impreza otwarcie IO ale poziom wysoki, świetna aranżacja i piosenki nawet spice girls :D.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: IO LONDYN

Post autor: malpus91 » pn sie 13, 2012 17:46

Moim zdaniem, z punktu widzenia sportowego, mimo wszystko IO na minus dla Polski.

Wujcio
Posty: 554
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 0:05
Lokalizacja: Górce

Re: IO LONDYN

Post autor: Wujcio » wt sie 14, 2012 9:18

Biorąc pod uwagę również kolor medali, ostatni raz tak słabo było w 1956 w Melbourne: 1 zł, 4 sr, 4 br... ;)

Awatar użytkownika
Wachu
Posty: 3798
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 16:38

Re: IO LONDYN

Post autor: Wachu » wt sie 14, 2012 9:58

Wujcio pisze:Biorąc pod uwagę również kolor medali, ostatni raz tak słabo było w 1956 w Melbourne: 1 zł, 4 sr, 4 br... ;)
jak by szukać pozytywów to zajęliśmy 30 miejsce wśród narodów świata i jakieś 170(parę) państw jest za nami co innego że miejsce dzielimy egzequo z Azerbejdżanem :/.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: IO LONDYN

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt sie 17, 2012 7:52

Apropo polskich sportowców to dobry kawał słyszałem.

Facet chciał wystawić psa na wyścigach ale był biedny nie stać go było na charta więc poszedł i wziął ze schroniska buldoga.
Mówi mu zatem buldog słuchaj za miesiąc jest wyścig i ja Cię chcę tam wystawić dasz radę ?
Buldog kiwa łbem i gada tak oczywiście nie ma sprawy.
Facet przyprowadza buldoga do domu, wskazuje mu miejsce, budę, itd.
Czas mija do wyścigu trzy tygodnie facet idzie na tor i patrzy a tam charty trenują,
idzie do swojego pupila patrzy a buldog leży pod budą.
Ty buldog za trzy tygodnie wyścig może być potrenował trochę ?
Nie szefie nie trzeba dobrze jest damy radę, no to facet odpuszcza.
Mija kolejny czas i tydzień do wyścigu a sytuacja się powtarza charty trenują a buldog leży i zapewnia szefa, że ma plan, dobrze będzie.
No wreszcie nadszedł czas wyścigu, bomba poszła w górę. Oczywiście buldog przybiegł ostatni i charty wyprzedziły go o kilka długości toru. No to zdenerwowany facet leci do buldoga i go pyta co jest buldog miało być tak pięknie a tu jesteś ostatni z taką stratą.
Buldog szczerze rozkłada łapy i mówi........k.... szefie nie wiem.

PS: W sumie lepsza jest odpowiedź buldoga niż jednego z naszych pływaków, który zapytany co się stało odpowiedział mniej więcej tak "pierwszy raz w życiu zgoliłem włosy na plecach i nie miałem czucia wody". Tym samym przeszedł do historii debilnych wypowiedzi. Nie pamiętam tylko nazwiska, który to był z tych miszczów.

ODPOWIEDZ