W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Gaelic Football/Cumann Warszawa

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: DEADLY SIN » wt mar 27, 2012 23:07

xkubax pisze:Oficjalne info które dostałem na mejla:

"Cumann Warszawa, Polands first Irish Football team, invites you to our upcoming tournament here in Warsaw on April 14th, 2012.
Gaelic football is a sport with Irish roots but with a shining future here in Poland and we want you to be here, when it all kicks off!
The sport is a mix of soccer and volleyball with a twist, and if watching a fast paced and exciting game, played with skill and passion interests you
then come along to AWF from 10am to 6pm to watch one of the many mens and womens matches.
Teams from Prague, Vienna, Munich, Bratislava and our own Cumann Warszawa will battle it out for the glory of taking home the Warsaw Cup!
We want YOU there to cheer us on!"
Brzmi zajebiście i żałuję, że nie mogę być!

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: DEADLY SIN » czw kwie 12, 2012 12:24

Widze, ze pojawil sie artykul na sport.pl o sobotnim turnieju futbolu gaelickiego:
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1,12 ... rniej.html

Kto zyw niech w najblizsza sobote rusza na AWF! Sport piekny i bardzo wciagajacy, nie bedziecie zalowac. :)

xkubax
Posty: 802
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 15:07
Lokalizacja: Olesno/Warszawa

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: xkubax » czw kwie 12, 2012 15:14

Ja ruszam :)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: DEADLY SIN » czw kwie 12, 2012 18:20

xkubax pisze:Ja ruszam :)
Świetnie! :)
Oczywiście ciekaw jestem Twoich wrażeń i trzymamy kciuki za Cumann. :choragiewka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

P.S. Niezdecydowanych gorąco namawiam, bo kolejna okazja zobaczenia footballu irlandzkiego na żywo w Warszawie może się szybko nie powtórzyć. :)

xkubax
Posty: 802
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 15:07
Lokalizacja: Olesno/Warszawa

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: xkubax » pt kwie 13, 2012 9:07

Oby pogoda dopisała. Postaram się zrobić jakieś foty (niestety aktualnie mam do dyspozycji jedynie komórę)

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: PoloniaWilno » pn kwie 30, 2012 22:34

Posiadają swoją własną www gdzie można by się im bliżej przyjżec? Nie chodzi mi o sport tylko drużynę :wink:

Awatar użytkownika
Ziat
Posty: 453
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 1:54
Lokalizacja: Śródmieście/Żoliborz/Praga Północ

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: Ziat » wt maja 01, 2012 8:43

I jak było, xkubax?

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: DEADLY SIN » pt sie 24, 2012 11:03

Już w najbliższą niedzielę pierwszy półfinał tegorocznego All-Ireland: na Croke Park w Dublinie zmierzą się Donegal z Cork.

Drużyna z Ulsteru tylko raz w swojej historii zagrała w finale turnieju. Było to w 1992 roku, kiedy pokonała Dublin 0-18 do 0-14.
Cork natomiast siedmiokrotnie triumfował w All-Ireland, a w finale grali aż dwadzieścia trzy razy! Ostatnio w 2010, kiedy pokonali Down 0-16 do 0-15.

Tydzień później Dublin zagra z Mayo. Finał 23 września.

Polcam skrót ćwierćfinału Cork - Kildare, w którym drużyna z Munster pokazała świetny futbol:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Gaelic Football/Cumann Warszawa

Post autor: DEADLY SIN » śr kwie 10, 2013 22:35

Mały ruch w temacie... dlatego wszystkim którzy nie widzieli, polecam ostatni finał All-Ireland, Donegal - Mayo. :)

ODPOWIEDZ