W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Piłka Ręczna

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » wt sty 19, 2016 23:55

Przyznaje się bez bicia-byłem pewien, że dostaniemy od żabojadów. Oglądałem ich mecze i to jak ich czarni latali to był skok wzwyż, nie sport drużynowy. Liczyłem na mały wymiar kary. Nie ma co nawet wymieniać, każdy z nich to prawdziwy bohater!!! Zwracam honor, wielki szacunek!!!

P.S nie chce się czepiać wszystkiego, ale Strejlau komentujący ręczną to trochę nie tak.

Keler
Posty: 1959
Rejestracja: śr mar 21, 2012 23:19
Lokalizacja: Bemowo

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Keler » śr sty 20, 2016 1:56

AvantGarde pisze:Przyznaje się bez bicia-byłem pewien, że dostaniemy od żabojadów. Oglądałem ich mecze i to jak ich czarni latali to był skok wzwyż, nie sport drużynowy. Liczyłem na mały wymiar kary. Nie ma co nawet wymieniać, każdy z nich to prawdziwy bohater!!! Zwracam honor, wielki szacunek!!!

P.S nie chce się czepiać wszystkiego, ale Strejlau komentujący ręczną to trochę nie tak.
niech żyje Polski Handball!
nożna to przy niej zmagania delikatnych dziewczyn :mrgreen:
jedyne, co mnie wybitnie irytuje, to te wstawki muzyczne, a przecież doping jest, organizuje go "kielecki młyn" (uwaga wiadomość z telewizji, nie od wtajemniczonych :D )
Andrzej zawsze i wszędzie ma coś na temat do powiedzenia, a to wspominał o sukcesach koszykarzy w latach 60tych (Polak potrafi!), a to nawiązał też do debaty w Strasburgu :mrgreen:

Keler
Posty: 1959
Rejestracja: śr mar 21, 2012 23:19
Lokalizacja: Bemowo

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Keler » śr sty 20, 2016 2:02

elektryk pisze:Brawo Gladiatorzy!! Szwedzi pedalski naród się zrobił
już są tacy od dłuższego czasu,
kwestia czasu (ale nie jutro, i nie pojutrze :wink: ) i przestaną istnieć, imigranci przykryją ich czapkami i zdemolują system, i szczerze - nie żałuję ich, skoro nawet gladiatorzy mają nafaszerowane umysły pseudopostępowym bełkotem;

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » sob sty 23, 2016 22:05

Zimny prysznic na plus czy nie?

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Piłka Ręczna

Post autor: elektryk » sob sty 23, 2016 22:42

Raczej nie. To nie była kwestia braku walki a tylko i wyłącznie szybkości.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » sob sty 23, 2016 23:15

W obronie zero tym razem. Oni bez emocji na przyszłość nie potrafią.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pn sty 25, 2016 14:02

Tak wiem pesymista, maruda, itd. Nie wiem czym jesteście zdziwieni. Dawno już pisaliśmy sobie dokładnie to ja wyrażałem taką opinię, że ta drużyna jako drużyna jest zupełnie przeciętna. Taki mocny średniak. O tym czy udaje się ugrać coś więcej czy nie decyduje geniusz jednego zawodnika. Nazwisko jest Szmal. Bez jego obron nic nie zdziałają bo są zupełnie zwyczajni. Z Norwegami Szmal nie bronił i skończyło się tak jak miało się skończyć. Pozostaje życzyć Szmalowi a przede wszystkim kolegom aby zbliżył się do poziomu z meczu z Francją. Inaczej Mistrzostwa za chwilę się skończą.

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3123
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Piotr WW » pn sty 25, 2016 17:53

jeszcze tak czy tak dwa mecze :wink:

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » pt sty 29, 2016 11:29

CKF-ie wyszedłeś nie na marudę, a na znawcę szczypiorniaka ;)

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt sty 29, 2016 19:24

Gorzej niestety. Sport nie ma tu znaczenia. Ten Naród tak dział, a w większości ma mentalność przegranych. Sport to tylko jedna z wielu dziedzin, która to potwierdza.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » pt sty 29, 2016 20:24

No i szwaby po bardzo emocjonującym i dobrym meczu jednak finał, a mało kto by się spodziewał.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Piłka Ręczna

Post autor: elektryk » pt sty 29, 2016 23:15

W przeciwieństwie do kopanej nie mają w kadrze żadnego Turka ;)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Piłka Ręczna

Post autor: elektryk » pn sty 09, 2017 22:24

Kadra na MŚ. O mój Boże... To tak jakby w kadrze Nawałki zamiast Lewych, Krychowiaków itd powołano Rymaniaka, Abotta czy Bonina...

Skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata 2017 we Francji:

bramkarze: Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze), Adam Malcher (KPR Gwardia Opole), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock)

rozgrywający: Piotr Chrapkowski (Vive Tauron Kielce), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Krzysztof Łyżwa (KS Azoty Puławy), Paweł Niewrzawa (Wybrzeże Gdańsk), Rafał Przybylski (KS Azoty Puławy), Łukasz Gierak (TuS N-Luebbecke, Niemcy)

skrzydłowi: Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Mateusz Jachlewski (Vive Tauron Kielce), Przemysław Krajewski (KS Azoty Puławy), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin)

obrotowy: Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Patryk Walczak (Vive Tauron Kielce).

rezerwowy: Paweł Paczkowski - rozgrywający (Vive Tauron Kielce).

Awatar użytkownika
bartekd
Posty: 1039
Rejestracja: pn cze 10, 2013 17:03

Re: Piłka Ręczna

Post autor: bartekd » wt sty 10, 2017 8:51

Kiedyś musiała nastąpić zmiana warty. Część kluczowych zawodników zrezygnowała z gry w kadrze (Bielecki, Lijewski, Szmal), część jest kontuzjowana (Syprzak, Jurecki, Jurkiewicz, Wyszomirski).
Nie liczę na jakiś dobry wynik. Ale mam nadzieję, że będą walczyć od pierwszej do ostatniej minuty.
Wtedy nikt do nich nie będzie miał pretensji.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Piłka Ręczna

Post autor: AvantGarde » wt sty 10, 2017 12:05

Zgadzam się. Widać było po tej kadrze, że to co piękne już się skończyło. Popieram taką drastyczną zmianę. Nadszedł czas.

Barren
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 04, 2017 8:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Barren » czw sty 12, 2017 12:34

W końcu musiała nadejść zmiana takich legend jak Bielecki czy Szmal. Kontuzje wyeliminowały tez kluczowych zawodników, ale cóż... Świeża krew, nieobliczalna, może w tym też jest nadzieja. Nikt nie będzie na nich wieszał psów jak skończą z niczym, więc presja też mniejsza.
Niech zbierają doświadczenie i walczą jak najmocniej.

PoloniaWilno
Posty: 183
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 20:45
Kontakt:

Re: Piłka Ręczna

Post autor: PoloniaWilno » śr maja 24, 2017 20:44

Złote czasy minęły.
Związek nie potrafił przekuć złotego pokolenia w długofalowy sukces.
Upajali się tym co jest a lata leciały. Teraz zeszytów na lata możemy wpaść w odchlan

ODPOWIEDZ