W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Król Adam Małysz

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Król Adam Małysz

Post autor: AvantGarde » sob mar 26, 2011 19:20

Adaś, dzięki za wszystko!!!

Za wszystkie chwile spędzone przy TV, z darciem ryja na maksa, na całe osiedle, jak kolejnym skokiem pobijałeś wcześniejszy skok Niemiaszków :twisted:
Za łzy, za Mazurka Dąbrowskiego, za Twoją skromność, za Twoje zachowanie prawdziwego sportowca.
Brakuje słów, dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Polaków!!!

Zasługujesz na to.

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 994
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Król Adam Małysz

Post autor: K@mil » wt mar 29, 2011 8:28

Dołączam się do podziękowań.

Dzięki Adamowi przeżyłem najwspanialsze chwile związane ze sportem. Mi zwłaszcza imponował wtedy, kiedy pomimo tego że wielu "fachowców" mówiło że się wypalił, nic już nie osiągnie, wracał na szczyt.
No i dzięki niemu nie było nudno w zimowe weekendy :-)

Bez Adama to już nie będzie to samo :-( . Nawet jeśli Stoch będzie regularnie wygrywał (czego mu życzę).

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: Król Adam Małysz

Post autor: Zbyniu » pt kwie 01, 2011 20:53

Ode mnie krótko - dzięki Adaś!

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9771
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Król Adam Małysz

Post autor: DEADLY SIN » śr kwie 06, 2011 11:42

Przez moment myślałem, że wciąż mamy Prima Aprilis: http://www.sport.pl/sport/1,78202,93828 ... riera.html

ODPOWIEDZ