W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Kali
Posty: 213
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 19:46

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Kali » wt sty 18, 2011 20:44

Zaryzykuje stwierdzenie,że jeśli wygramy ze Szwedami to będziemy w półfinale, co byłoby dużym sukcesem. Znaczący jest brak M. Jureckiego i K. Lijewskiego, momentami brakuje siły ognia z przodu. a w meczu Argentyna - Szwecja ciekawie... Tylko oby Argentyńczycy nie spuchli

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Czarnych Koszul Fan » wt sty 18, 2011 21:07

Tylko 1000 punktów dla Ciebie. Gdzie jest prawda? My jesteśmy tak słabi jak pierwsza połowa czy tak rewelacyjni jak druga połowa?

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » wt sty 18, 2011 21:47

Jaszka zawsze mnie irytował tak samo jak Ciebie, po czym, po paru zwrotach akcji, radował jak żaden inny zawodnik, nie powiesz :wink:
Wkurza kozłami, dryblami, ale jak w newralgicznym momencie, po zwodzie wszedł w środek gubiąc obronę, to na pewno skakałeś ze szczęścia do góry.
Kolejny mecz w którym pierwsza połowa beznadziejna, druga na mistrza świata.
Wenta to mistrz trenerski, tak miesza składem, by nie raz gorszym przetrwać wydawało by się już moment meczu, po którym podnieść się nie można, by za chwilę wejść mocnym składem i miażdżyć przeciwnika, seria bramek, bez straty gola.
Zwyczajnie w tym sporcie , mamy pakę, zobaczymy jak mocną. Mnie cieszy to, że wcześniej zaczynali dobrze, kończyli gorzej, może teraz zaczną gorzej, a skończą...

Marzy mi się na 100-lecie piłka ręczna na Polonii. Pomyślcie, na małej salce fajnie się dopinguje, przy wynikach w Warszawie łatwo by było o nowych kibiców, którzy przyczynili by się do wzrostu kibiców i na nożnej.
Polonia była by bardziej widoczna na dzielnicach, jeśli dobrze marketingowo zostało by to poprowadzone.
Pełna hala, super dopingi najlepszy ULTRAS w Polsce :mrgreen:
No co, pomarzyć można
:flaga:

JaczuKSP
Posty: 894
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 14:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: JaczuKSP » wt sty 18, 2011 21:49

Arentyna - Szwecja 27-22 !! ;)

A nasi dzisiaj zagrali zajebiście i jak tak dalej będą grać to jest szansa , tzn tak jak w drugiej połowie . Szkoda , w sumie , że Korea nie wyjdzie bo ich styl gry spowodował by problemom Chorwatom , czy Duńczykom a nam ułatwiło awans do półfinałów . Musimy ze Szwedami wygrać bo mając 4 pkt w drugiej grupie półfinał stoi otworem . Chociaż Szwedzi muszą wygrać żeby bo jak z nami dostaną baty to będą mieli 0 pkt i praktycznie zerowe szanse na wyjście .

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Czarnych Koszul Fan » śr sty 19, 2011 9:59

"Jaszka zawsze mnie irytował tak samo jak Ciebie"

Avant to do mnie? Gdzie ja napisałem, że Jaszka mnie irytował? Mnie irytował od zawsze tylko Bielecki i czasem Kuchczyński i M. Lijewski. Ty ale kurde obserwowałem uważnie i teraz Bielecki gra lepiej.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » śr sty 19, 2011 10:38

Nie zobaczyłem, że jest druga strona wczoraj i odpisywałem Zbyniowi :)\
I mecz z Argentyną pokazał, że tacy słabi nie byliśmy, skoro Szwedzi u siebie zaliczyli bęcki. Chyba, że i my słabi i cała grupa :>

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Zbyniu » śr sty 19, 2011 12:14

Avant ale ja się co do Jaszki nawet zgadzam. Zresztą nie pisałem, że jest on nieprzydatny, ale irytujący - i zdania nie zmienię :twisted:
Zobaczymy też, czy Szwedzi do jutra trochę ochłoną. Z naszych to wszyscy (czyt. "polskie media" i internetowi "kibice") nabijali się, że wygraliśmy z Argentyną tylko jedną bramką.
Nie wyobrażam sobie, co by działo się w polskich mediach gdybyśmy "osiągnęli" wynik Szwedów...

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Czarnych Koszul Fan » śr sty 19, 2011 23:29

Spokojnie wypadek przy pracy. Obyśmy prawdziwych Szwedów nie zobaczyli jutro. Niech mają drugi wypadek.

Awatar użytkownika
VVegas
Posty: 567
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 17:41

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: VVegas » śr sty 19, 2011 23:43

Jeśli będzie dobra skuteczność, wygramy spokojnie, Szmal i tak swoje wybroni, mimo wszystko obstawiam 29:27 dla Polski po zaciętym spotkaniu.

Eternia
Posty: 1102
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 13:44

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Eternia » czw sty 20, 2011 20:08

No to lecimy :flaga:

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » czw sty 20, 2011 20:12

Wstawać hymn!

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » czw sty 20, 2011 20:27

Dobra, podbijam sam siebie, Chce sprawdzić swoje przeczucia.
Dobrze, ze teraz przegrywamy, charakter Polaka w ręcznej objawia się czymś takim, ze lepiej przegrywać delikatnie 2ma punktami, niż wygrywać pod koniec. Wenta jest dobry, na koniec czeka na dobre zmiany, II połowa nasza!

POLSKA :!:

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » czw sty 20, 2011 20:41

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :!: :!: :!:

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Czarnych Koszul Fan » czw sty 20, 2011 21:45

Dziwna to drużyna naprawdę. Jedno jest pewne w traceniu głupio piłek w ataku jesteśmy Mistrzami Świata.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » czw sty 20, 2011 21:46

Za mało czasu... no szkoda, zdarza się

Eternia
Posty: 1102
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 13:44

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Eternia » czw sty 20, 2011 21:55

Szmal kozak, sędziowie spoko, ogolnie mecz przegrany na wlasne zyczenie :evil:

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: elektryk » czw sty 20, 2011 21:59

Po mojemu a znawcą wielkim nie jestem głównym mankamentem naszej ekipy są słabe skrzydła. Ze słabymi ekipami jeszcze Tłuczyński, Kuchczyński czy Jurasik jakoś dają radę, ale z lepszymi lipa. Widać to jest wtedy gdy gramy w przewadze. Dziś chyba żadna przewaga nie skończyła się naszą wygraną. Skrzydła gdzieś pochowane i nie ma z kim grać niwelując sobie przewagę gracza. Nasi z uporem maniaka próbują się wpieprzyć w środek a tam mega gęsto i Shreku nie umiał opanować piłki.
Szkoda :(. Teraz każdy mecz jest meczem ostatniej szansy już. Porażka z Duńczykami skreśla marzenia o półfinale moim zdaniem :(

Awatar użytkownika
VVegas
Posty: 567
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 17:41

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: VVegas » czw sty 20, 2011 22:12

Panowie, nie ma się czym przejmować, Szmal 40 % skuteczności w bramce, niestety jego vis a vis był również świetnie dysponowany. Mecz przegrany na własne życzenie, za dużo strat w ataku, skrzydła nie istniały, a szans (nawet na prowadzenie 2-3 bramkami) było bardzo dużo. Cóż, trzeba żyć nadziejami, że Polacy wyciągną wnioski i w następnym meczu wygramy kilkoma bramkami.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: elektryk » czw sty 20, 2011 22:15

No to się chyba już nieźle znam na tej grze, bo właśnie Wenta potwierdził moje słowa na tvp sport. Gramy tyle razy w przewadze i dupa.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Zbyniu » czw sty 20, 2011 22:18

elektryk pisze: Szkoda :(. Teraz każdy mecz jest meczem ostatniej szansy już. Porażka z Duńczykami skreśla marzenia o półfinale moim zdaniem :(
Nie chyba, ale na pewno. Jakimś pocieszeniem może być fakt, że na poprzednich MŚ wyszliśmy z grupy chyba z zerowym dorobkiem punktowym. Dzisiaj było za dużo głupich strat. Bardzo słabo grał Jurasik - kilka strat i notoryczne nieporozumienia z rozgrywającymi. Trochę było niestety widać, że nie było u naszych "parcia na szkło" :wink: - niby chcieli wygrać, ale nie do końca grali skoncentrowani.

siedem

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: siedem » pt sty 21, 2011 10:37

http://www.ihf.info/ na dole strony po lewej stronie jest sonda kto powinien zorganizować MŚ w 2015. Można klikać :)

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: AvantGarde » pt sty 21, 2011 16:01

MŚ 2015 w Polsce?
ODDAWAĆ GŁOS!


http://www.ihf.info

Ayew
Posty: 352
Rejestracja: pn paź 25, 2010 9:57
Lokalizacja: miasto bogów

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Ayew » pt sty 21, 2011 17:27

Eternia pisze:Szmal kozak, sędziowie spoko, ogolnie mecz przegrany na wlasne zyczenie :evil:
Nic dodac nic ujac, szkoda tylko ze lepszym kozakiem byl bramkarz Szwecji.
W decydujacych momentach, dlaczego zawsze zawodzi Bielecki z dwoma oczkami czy z jedynm ciagle to samo ehhh.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: elektryk » sob sty 22, 2011 22:26

Przespana pierwsza połowa a do tego brak szczęścia w wielu przypadkach gdy piłka odbijała się od aluminium. Na drugą wyszli nasi na pełnej kurwie i gdyby nie dwie dziwne decyzje sędziów byłby remis przynajmniej... To jest dramat jak nam nie uznają gola a potem idzie kontra i zamiast +1 w kilka sekund robi się -1. A potem walimy gola a czeski ćwok gwiżdże faul gościa, który nie brał udziału w akcji. Nic to... Wyszomirski odbija gałę ta pada łupem Tłuczyńskiego a ćwok gwiżdże piłkę dla nich.
Szkoda, że dziś podstawowa siódemka dała dupy po całej linni. Pocieszające jest to, że druga siódemka zagrała super i nieoczekiwanie mieliśmy walkę do końca meczu.

Czwórka już odfrunęła, bo Szwedzi nie przegrają obydwu meczy raczej. Sprzyja im układ gier do tego :(

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz sty 23, 2011 13:49

Elektryk ale zauważyłeś dziwna prawidłowość. Ewidentnie dali ciała w pierwszej połowie ale winien jest sędzia. Nie no jak piłkarze przecież oni drugą połowę zagrali dobrze a...........nikt im nie powiedział, że w bramki z pierwszej też się liczą?

"Nic to... Wyszomirski odbija gałę ta pada łupem Tłuczyńskiego a ćwok gwiżdże piłkę dla nich. "

Choć trochę obiektywizmu Tłuczyński stał na linii pola karnego a to w piłce ręcznej jest zabronione.

ODPOWIEDZ