W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

KSW

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Dominik Fanatyk
Posty: 2232
Rejestracja: śr paź 08, 2008 20:36

KSW

Post autor: Dominik Fanatyk » sob wrz 18, 2010 21:55

Trochę późno założony temat ale cóż.Saleta udowodnił temu epizodycznemu sportowcowi jakim jest Nejman :lol: ,że jest nikim.Jak dla mnie Górski jest rewelacją i mam nadzieje,że wygra finał.Z niecierpliwością czekam na walkę Pudziana z tym potworem :D

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: KSW

Post autor: Decik » sob wrz 18, 2010 22:29

Jest nikim dla Salety...ale napewno nie dla ciebie:)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: KSW

Post autor: DEADLY SIN » sob wrz 18, 2010 23:33

Ale wtopa z hymnem amerykańskim... Pudzian nieźle, Butterbean jest bardzo twardy, ale za dużo dziś nie pokazał.

antypiknik
Posty: 117
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 13:43

Re: KSW

Post autor: antypiknik » sob wrz 18, 2010 23:39

do usunięcia
Ostatnio zmieniony wt wrz 13, 2011 10:30 przez antypiknik, łącznie zmieniany 1 raz.

Eternia
Posty: 1101
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 13:44

Re: KSW

Post autor: Eternia » sob wrz 18, 2010 23:41

Ten Góral wygrał caly turniej w koncu ? Mialem pilne wyjscie na piwko gdy odbywac sie miala walka :)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: KSW

Post autor: DEADLY SIN » sob wrz 18, 2010 23:57

Eternia pisze:Ten Góral wygrał caly turniej w koncu ?
Tak.

Kali
Posty: 213
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 19:46

Re: KSW

Post autor: Kali » ndz wrz 19, 2010 0:34

DEADLY SIN pisze:
Eternia pisze:Ten Góral wygrał caly turniej w koncu ?
Tak.
Nie.



Wygral ćwierćfinał a następnie pojedynek półfinałowy. Finał odbedzie się na następnej gali KSW :wink:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9767
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: KSW

Post autor: DEADLY SIN » ndz wrz 19, 2010 0:36

Kali pisze:
DEADLY SIN pisze:
Eternia pisze:Ten Góral wygrał caly turniej w koncu ?
Tak.
Nie.



Wygral ćwierćfinał a następnie pojedynek półfinałowy. Finał odbedzie się na następnej gali KSW :wink:
Fakt, pomyliłem z innym Polakiem, sorki. ;)

JaczuKSP
Posty: 894
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 14:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: KSW

Post autor: JaczuKSP » ndz wrz 19, 2010 19:19

Dominiku , chyba nie oglądałeś walki , bo jedyne co zrobił Saleta to przydusił Najmana . Jak dla mnie gdyby nie to duszenie zwyciężył był Najman , bądźmy obiektywni był lepszy ! Saleta nawet ciosu nie wyprowadził , a były bokser , kickboxer nie powinien kłaść się po paru ciosach . No i tym bardziej jak zawodnik z takim doświadczeniem nie zadał CIOSU ŻADNEGO . A Pudzianowski mnie zaskoczył ;)

Dominik Fanatyk
Posty: 2232
Rejestracja: śr paź 08, 2008 20:36

Re: KSW

Post autor: Dominik Fanatyk » ndz wrz 19, 2010 19:52

JaczuKSP pisze:Dominiku , chyba nie oglądałeś walki , bo jedyne co zrobił Saleta to przydusił Najmana . Jak dla mnie gdyby nie to duszenie zwyciężył był Najman , bądźmy obiektywni był lepszy ! Saleta nawet ciosu nie wyprowadził , a były bokser , kickboxer nie powinien kłaść się po paru ciosach . No i tym bardziej jak zawodnik z takim doświadczeniem nie zadał CIOSU ŻADNEGO . A Pudzianowski mnie zaskoczył ;)
Walkę oglądałem.Najman fakt rzucił się ale zrobił to jak baba bił żeby tylko trafić, udało mu się ale to za mało.Lecz w tym sporcie liczy się technika i ona właśnie wygrała.Tak poza tym ani Saleta(aktualnie bo kiedyś walczył) ani Nejman nie są sportowcami.Saleta dopiero zaczął trenować 2-4 tygodnie temu,a Najman trenuje regularnie jak nie boks to jakieś tam walki,więc powinien rozwalić od razu Salete,ale tego nie zrobił.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: KSW

Post autor: malpus91 » ndz wrz 19, 2010 19:57

Dominik Fanatyk pisze:,a Najman trenuje regularnie jak nie boks to jakieś tam walki
http://www.sportfan.pl/artykul/19997/un ... a-z-saleta Jedyne co on trenuje to autopromocję i jak nie dać o sobie zapomnieć ;)

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: KSW

Post autor: AvantGarde » pn wrz 20, 2010 9:33

Najman to pała, ale trzeba przyznać obiektywnie Dominiku, że przegrał z honorem.
Saleta miał zwyczajnie farta, w parterze obaj są beznadziejni, a ten fartem się tak przeturlał, że go po wiejsku przydusił. Nazwijmy to po imieniu.
Nie lubię Najmana, Saleta jest mi obojętny, ale właśnie w tej walce " o kobietę" miałem nadzieję, że Saleta będzie mądrzejszy niż Pudzian i będzie go długo i namiętnie obijał przez całą walkę.
A tak naprawdę dla mnie niestety Najman ją wygrał, patrząc na emocje jakie budzą.
Saleta farciarz, jedyny plus, że nie odklepał od razu, jak dostawał po ryju.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: KSW

Post autor: malpus91 » pn wrz 20, 2010 9:51

Ja powiem tak: Najmana nie lubię za jego styl bycia, za jego inteligencję(a raczej jej brak) no i w ogóle :P Ale to jest moja opinia i szanuję tych, którzy go lubią. Ta "walka" to był kabaret, pod względem sportowym "bez komentarza" jak powiedzieli komentatorzy. Szczęście Salety, że Najman nic mu nie zrobił jak już byli w parterze. Tak jak napisał AvantGarde: "A tak naprawdę dla mnie niestety Najman ją wygrał, patrząc na emocje jakie budzą. " i taka jest prawda, po raz kolejny zrobił show i szopkę medialną, zarobił trochę grosza nie robiąc nic i o to mu pewnie chodziło ;) Ciekaw jestem czy rzeczywiście nigdy już nie stanie na ringu MMA. A co do walki Pudziana z tym Amerykaninem to tak szczerze żal mi tego ostatniego. Przecież to praktycznie karykatura sportowca. Żal mi go było jak nic nie mógł zrobić w parterze, no ale cóż chyba to on zrobił większą krzywdę Pudzianowskiemu(utwierdzając go w przekonaniu, że umie walczyć), niż Pudzian jemu walką ;)

Za to "hymn" Amerykański - .....

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Re: KSW

Post autor: El_Cycunio! » pn wrz 20, 2010 16:44

Jedna zasadnicza rzecz
Najman za walkę nie wziął ani grosza tylko oddał jakiemuś dziecku 12 letniemu które jest chore. Po za tym on nie chciał się bić z Saletą, lae skoro go bez rpzerwy wyzywał od tchórzy to podjął rękawice. Najman zaproponował Salecie żeby odmówił gaży za walkę- Saleta odmówił. dla mnie Najman tą walkę wygrał a Saleta swoim zachowaniem udowodnił że jest nadętym bucem, któy myśli że jak oddał nerkę to zrobił się wielki bohater i guru ,któy może mówić co chcę

P.S Zajebiście lał się góral i ten naziol z Finlandii

Pudzian też ładnie :)

Byczek
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 30, 2010 20:01

Re: KSW

Post autor: Byczek » pn wrz 20, 2010 16:46

Też mi się wydaje że Najman powinien wygrać!

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: KSW

Post autor: Decik » pn wrz 20, 2010 17:09

Najman...szkoda że nie dowaliłeś bardziej jednonerowcowi;) Aczkolwiek śmieszne to było jak Saleta opowiadał co to nie on po tym jak dostał po twarzy od gwiazdy Big Brothera;)

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: KSW

Post autor: Zbyniu » pn wrz 20, 2010 20:38

Decik pisze:Najman...szkoda że nie dowaliłeś bardziej jednonerowcowi;) Aczkolwiek śmieszne to było jak Saleta opowiadał co to nie on po tym jak dostał po twarzy od gwiazdy Big Brothera;)
Ta ryj miał nieźle obity i jeszcze zgrywał bohatera - oj zabolało to go, zabolało...(nie fizycznie) Jakby sędzia za pierwszym razem "nie podniósł" walki i nie przerwał na interwencję lekarza to mogłoby być różnie. Ale to tylko gdybanie.
Dla mnie Saleta to taki sam pajac jak Najman. Ba! Gorszy - bo teoretycznie bardziej znany i coś tam w sporcie osiągnął (nie chodzi bynajmniej o boks). I mógłby sobie darować obszczekiwanie się z Najmanem. Pamiętam jak zgrywał chojraka do Gołoty - na jego szczęście :lol: tamten nigdy do jego poziomu się nie zniżył (czyt. - nie przyjął "wyzwania"). No to znalazł sobie takiego Najmana. ŻAŁOSNE.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: KSW

Post autor: malpus91 » pn wrz 20, 2010 20:44

http://www.gadu-gadu.pl/551893826386754 ... o-nie-chca Link o tym, że Najman chce walczyć dalej. Wiem, wiem źródło niezbyt fajne, ale zawsze to jakiś punkt odniesienia ;)

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: KSW

Post autor: Gocu » śr wrz 22, 2010 15:30

nie lubię Najmana, ale zachował się honorowo i to on jest moralnym zwycięzcą tej walki. kilka rzeczy było całkowice niedopuszczalnych podczas tej walki:

- żenujący komentarz
- jakaś fala nienawiści wobec gościa, który fakt że zachowuje się jak pajac, ale z drugiej strony obrażanie go tak, jak miało to miejsce podczas KSW jest nie na miejscu
- pomeczowy epilog Salety - istna żenada
- uderzenie Najmana przez Saletę już po przerwaniu walki - podobnie
- Saleta miał farta, że sędzia przerwał walkę, aby lekarz opatrzył go, bo gdyby Najman dalej go okladał, myślę że zwycięzca był by jeden...


tyle...

PS - bardzo duże wrażenie wywarła na mnie walka Kułaka z Dowdą

Awatar użytkownika
Adek
Posty: 1007
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:56

Re: KSW

Post autor: Adek » śr wrz 22, 2010 16:04

Mi się chyba podczas tej gali najbardziej podobał Błachowicz. Zniszczył tego Hiszpana, notabene świetnego zawodnika, tak jak to robią najlepsi w MMA. Życze mu samych sukcesów w UFC !

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Re: KSW

Post autor: Zbyniu » czw wrz 23, 2010 9:22

Gocu pisze:- pomeczowy epilog Salety - istna żenada
- uderzenie Najmana przez Saletę już po przerwaniu walki - podobnie
Udowodnił swoim żenującym zachowaniem, że nie jest od lat żadnym sportowcem tylko takim samym jak Najman celebrytą (kuwa jak ja nienawidzę tego słowa...). Tylko jak słusznie napisałeś moralnym zwycięzcą był Najman i mimo, że nigdy go lubiłem to mu kibicowałem, bo pajacowania Salety od kilku ładnych lat już mam dosyć. Może warto mu przypomnieć jego "walkę" z jednego z pierwszych KSW, kiedy dostał błyskawiczny oklep od jakiegoś melepety (ale mającego jakiekolwiek pojęcia o MMA)? Albo jego pożal się Boże "walki bokserskie"?
Chociaż Saleta i tak najbardziej podnosi mi ciśnienie jak go zapraszają jako "eksperta" podczas gal bokserskich. Szczególnie jak przy takich okazjach zgrywa wielkiego znawcę tej tematyki. I oczywiście jest żałosny.

A naprawdę pozytywnie zaskoczył mnie Kułak. Wygląda na to, że jest jak wino - im starszy ty lepszy. Nie wiem czy ktoś z Was pamięta, że zaczynał m.in. od walk w klatkach w Rosji (był dokument dość dawno temu o tym - chyba na TVN). Może "kariery" tam nie zrobił, ale sam udział...

Truteń
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 17, 2009 1:01

Re: KSW

Post autor: Truteń » pt wrz 24, 2010 1:43

Cała gala na 2+ w skali 1-6 . Całość to wstrętne komercyjne show z prawdziwym sportem mające małow spólnego.

Dlaczego KSW to wielkie gówno? Już odpowiadam.
1. Walki 2 rundowe - to jakaś ogromna kpina ksw jest jedyną organizacja na świecie gdzie superfighty walki finałowe i wogóle walki trwają dwie rundy. W pride trwały 3 z czego pierwsza 10minut w ufc walki o tytuł trwają 5 x 5 a
zwykłe 3 x 5. Ale włodarze ksw najwidoczniej zdają sobie sprawę z tego ze zapraszają słabych zawodników którzy mogli by skończyć zawałem prawdziwą walkę.
2. Promowanie własnych zawodników - co to jest ze federacja ma własny team. Przeciez to ewidentny szwindel. Cały turniej wagi lekkiej ustawiony pod górskiego. Wątpliwej wartości fighterzy typu jurkowski dostają kelnerów żeby podbudowywac swój image. Już nie wspomne nawet o ustawionej walce pudziana tak beszczelnie że obraża to nie tylko fana tego sportu ale każdego logicznie myślącego człowieka
3. Właściciele federacji to buce megalomani zajęci tylko trzepaniem hajsu.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: KSW

Post autor: AvantGarde » pt wrz 24, 2010 7:49

Odniosę się tylko do tego, że faktycznie przed walką Pudziana, dostałem cynk, że wygrany jest już znany...
Widać to było po kursach u buków.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: KSW

Post autor: AvantGarde » śr mar 09, 2011 15:36

Cynk poszedł co do przeciwników na gali.
http://mma-paradise.com/?p=11879

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: KSW

Post autor: czajak » sob maja 21, 2011 17:37

Dzisiaj walka Pudziana. Jakie wyniki obstawiacie? Moim zdaniem będzie to chyba najciekawsza walka Mariusza. Są +/- na takim samym poziomie jeśli chodzi o warunki fizyczne, za Anglikiem przemawia doświadczenie. Pudzian twierdzi, że od stycznia nie był na siłowni, więc może poprawi kondycję i szybkość. Nie chcę obstawiać wyniku walki, liczę na dobre widowisko.

ODPOWIEDZ