W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Europejskiej Puchary

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: elektryk » wt lip 20, 2010 8:34

GRATULUJĘ

Buku85
Posty: 756
Rejestracja: pt lut 12, 2010 13:32

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Buku85 » wt lip 20, 2010 10:02

Dobrego dnia.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: AvantGarde » wt lip 20, 2010 12:19

Panowie bez podtekstów wobec siebie. Napiszę inaczej, ja jestem pro-Polonia, a nie anty-Legia. Kocham swój klub i od niego wymagam jak największej profesjonalności i sukcesów.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Decik » wt lip 20, 2010 16:29

Chyba troche zagalopowaliście sie w tej swojej tolerancji....ja wiem że ostatnio w tv tylko o tym mówią i ogólnie miłość, pokój, empatia....ale czy wy czasem nie przesadzacie????? Jak Smoliński biegał z piłką to trzymaliście kciuki żeby strzelił brameczke? :lol: :lol: :lol: :lol:

Oni mają nas za największe biiipppp a wy im jeszcze "ku chwale ojczyzny" kibicujecie w pucharach:D:) No gratuluje samopoczucia....

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: AvantGarde » wt lip 20, 2010 16:44

Decik ja Ciebie znam i szanuje, ale już się ktoś Ciebie kiedyś pytał czy wyskrobałeś już L z klawiatury :>
Potrafię oddzielić pewne sprawy od siebie. Między kibicowaniem im, a zwykłym podejściem do piłki nożnej różnica jest. Trochę wyluzuj.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Masoh » wt lip 20, 2010 17:20

Dokładnie niektórzy tutaj są bardziej anty Legia niż pro Polonia.I nie potrafią rozdzielić pewnych spraw.

A Decik gania po Odlewniczej i wszystkie elki z dachów aut ściąga. :lol:

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Decik » wt lip 20, 2010 17:23

AvantGarde pisze:Decik ja Ciebie znam i szanuje, ale już się ktoś Ciebie kiedyś pytał czy wyskrobałeś już L z klawiatury :>.
I wzajemnie....i w tym samym temacie pamiętam były też głosy poparcia dla mojej tezy/tez.
Może i uparte ze mnie bydle ale trzymam sie tych swoich zasad, a skoro na tym forum ludzie potrafią i po 6 postów napisać o tym samy usilnie twierdząc że mają racje to i ja raz mogłem coś skrobnąć;)

Miłego popołudnia...

Buku85
Posty: 756
Rejestracja: pt lut 12, 2010 13:32

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Buku85 » wt lip 20, 2010 17:55

Decik,jest bardzo duża i zasadnicza różnica pomiędzy "kibicowaniem" Zie7onym i trzymaniem kciuków za ich marnych kopaczy, a zdrowym rozsądkiem i dystansem do nich. Mnie po prostu wisi, co oni grają, jak grają, z kim grają. A jeśli już grają, to niech to robią dobrze, a nuż zdrowa konkurencja i nam pomoże. Lepszy Lech, silniejsza Legia, Wisła, czy inny Huragan Pobiedziska to zdrowy kop dla nas, dodatkowa motywacja do rozwoju, do działania.

A na Kamyku gardło zdzieram dla Polonii, nie przeciw Legii.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: AvantGarde » śr lip 21, 2010 8:27

Decik pisze:
AvantGarde pisze:Decik ja Ciebie znam i szanuje, ale już się ktoś Ciebie kiedyś pytał czy wyskrobałeś już L z klawiatury :>.
I wzajemnie....i w tym samym temacie pamiętam były też głosy poparcia dla mojej tezy/tez.
Może i uparte ze mnie bydle ale trzymam sie tych swoich zasad, a skoro na tym forum ludzie potrafią i po 6 postów napisać o tym samy usilnie twierdząc że mają racje to i ja raz mogłem coś skrobnąć;)

Miłego popołudnia...
Heheheheh bez kitu dobre z tymi 6 postami muszę przyznać, uszczypliwe jednocześnie :mrgreen:
Też pamiętam jak były głosy poparacia dla Ciebie. Uparte bydlęcia stają się najsilnieszymi bykami i tego Ci życzę.
Zaspamowałem dalej temat, bo użyłeś slowo kibicujcie im, a do tego mi daleko. Dobra każdy wie swoje już.
W temacie jak dla mnie mistrzem Lech, gdyż piłkarze to jedno, ale profesjonalizm klubu to drugie. Tam jest atmosfera na mistrza najlepsza w Polsce.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: elektryk » śr lip 21, 2010 13:02

AvantGarde pisze:
Decik pisze:
AvantGarde pisze:Decik ja Ciebie znam i szanuje, ale już się ktoś Ciebie kiedyś pytał czy wyskrobałeś już L z klawiatury :>.
I wzajemnie....i w tym samym temacie pamiętam były też głosy poparcia dla mojej tezy/tez.
Może i uparte ze mnie bydle ale trzymam sie tych swoich zasad, a skoro na tym forum ludzie potrafią i po 6 postów napisać o tym samy usilnie twierdząc że mają racje to i ja raz mogłem coś skrobnąć;)

Miłego popołudnia...
Heheheheh bez kitu dobre z tymi 6 postami muszę przyznać, uszczypliwe jednocześnie :mrgreen:
Też pamiętam jak były głosy poparacia dla Ciebie. Uparte bydlęcia stają się najsilnieszymi bykami i tego Ci życzę.
Zaspamowałem dalej temat, bo użyłeś slowo kibicujcie im, a do tego mi daleko. Dobra każdy wie swoje już.
W temacie jak dla mnie mistrzem Lech, gdyż piłkarze to jedno, ale profesjonalizm klubu to drugie. Tam jest atmosfera na mistrza najlepsza w Polsce.

Czas chyba kupić miesięczny na pociąg do Poznania w takim razie ;). Oczywiście żart, bo co by nie mówić z tym Lechem to prawda. Choć nie do końca. Niby oni tacy silni i bogaci a jakoś też specjalnie nie potrafią się wzmocnić. A zarobili dość sporo kasy i na Murawskim i Lewandowski.
Kuszą to Jodłowca to Mierzeja, innym razem Sobiecha czy Sadloka. Ale jak przychodzi do płacenia to pieniędzy nie mają :)

Cezet
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 23, 2010 0:12

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Cezet » śr lip 21, 2010 17:14

Jesteście piłkarskimi homofobami! :diabel: Boicie się, że Lech przez dobrą grę w Europę na lata zdominuje ligę. Górnikiem bądź Ruchem on mimo ambitnych planów nigdy nie będzie. Ci co byli na Czarnym Wtorku nt. marketingu sportowego pamiętają zapewne co było mówiono o marce klubu, działalności sportowej itd. Nie będzie nigdy silnych byłych czerwonoarmistów, jeśli i my nie będziemy silni. Lokalny rywal dołuje, bądź ciągnie w dół swojego przeciwnika, tak jak ma to miejsce w przemyśle. Cola od lat rywalizuje z Pepsi, i bez tej walki ani jedna ani druga firma nie byłaby ty,m czym jest przy konkurencji.

Powracając do meritów z pierwszego zdania. Borussia Dortmund mającą swą złotą erę pod koniec lat 90 kiedy wygrała już Ligę Mistrzów, zdobyła Puchar Kontynentalny itd w '97, w jednym z kolejnych sezonów zupełnie nie radziła sobie w Bundeslidze, a mimo to podbijała wciąż Europę, a przez pewien okres była nawet zagrożona spadkiem.

Zatem spokojnie czekajmy na rozwój wypadków, a i do nas się kiedyś uśmiechnie fortuna, i na pewno nie będzie to trwało drugie 41 lat. 8) Jest ośrodek treningowy w nieodległych markach, są wychowankowie o których truskawki mogą tylko pomarzyć, więc nie będzie źle. Jak pokazuje regres Serie A z przed kilkunastu lat, padały nawet takie finansowe potęgi jak bijące rekordy za rekordami transferowymi jak Lazio. Nie mieli swych graczy po za zaciężną armią, i popadli w długi. Mając w miarę jako taki kompleks sportowy pod Warszawą, przy odpowiednim szkoleniu i podejściu młodych, takich Żewłaków, Kusiów, Szymanków czy Kieszków po 2-3 rocznie możemy sprzedawać za pokaźne kwoty. Oni "uczyli" się futbolu na piachu, a nie równiuteńkiej murawce, więc "będzie dobrze dzieciak!" :choragiewka:

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: elektryk » śr lip 21, 2010 20:50

Goooooooooooooollllllllllll INTER!!! O i kolejni, którzy uważają się za najlepszych kibiców w Polsce już powoli bluzgają na swoich idoli :). "Kolejorz grać k.... mać" :):):)

Awatar użytkownika
VVegas
Posty: 567
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 17:41

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: VVegas » pt lip 23, 2010 14:57

Wiadomo już coś, co do telewizyjnej transmisji meczu Jagiellonii z Arisem Saloniki ? Jeśli Wisła kupi jeszcze z 2 stoperów, fazę grupową LE będą mieli w kieszeni, bo w tym roku mają szczęście w losowaniu. Każdy rezultat Ruchu oprócz porażki będzie sukcesem, a punkty do rankingu się przydadzą, natomiast mecz Lecha ze Spartą będzie jedną wielką niewiadomą, z jednej strony widzę pogrom drużyny czeskiej, a z drugiej drużynę Lecha, która nauczyła się na błędach, jest skoncentrowana, ma 2 napastników i przede wszystkim skuteczność, nie oszukujmy się, z Baku powinno być co najmniej 3:1, ale nie żyjmy przeszłością, tylko czekajmy na przebieg wydarzeń.

Obelix
Posty: 6899
Rejestracja: pn maja 16, 2005 18:41

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Obelix » wt lip 27, 2010 8:36

No właśnie, jak tam transmisje? Ktoś coś wie? Pokażą tych wielkopolskich mistrzów dzisiaj, czy raczej Polsat okaże Polakom miłosierdzie? :P
Ostatnio zmieniony wt lip 27, 2010 9:12 przez Obelix, łącznie zmieniany 2 razy.


AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: AvantGarde » wt lip 27, 2010 10:16

Nie moge już edytować. Odwołuje, rano się dogadali. pzdr

Awatar użytkownika
stefanbat
Posty: 779
Rejestracja: pn maja 11, 2009 9:22

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: stefanbat » wt lip 27, 2010 10:23

Będzie transmisja na Polsacie Sport.

NiewzruszonaKrólowaŚniegu
Posty: 255
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:21
Lokalizacja: Kraina wiecznych lodów

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: NiewzruszonaKrólowaŚniegu » wt lip 27, 2010 12:45

Masoh pisze:A Decik gania po Odlewniczej i wszystkie elki z dachów aut ściąga. :lol:
MISZCZ!!! :mrgreen:

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: mzn » wt lip 27, 2010 20:29

http://www.iraqgoals.tv/ch7.html
W przeglądarce Chrome radzę wyłączyć wczytywanie grafiki. Java script musi zostać. . W samym odtwarzaczu ustawić słabą jakość. Ogląda się przyzwoicie

Awatar użytkownika
Pan Cyga
Posty: 4184
Rejestracja: śr sty 14, 2009 21:36
Lokalizacja: Pruszków, się wie

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Pan Cyga » wt lip 27, 2010 21:04

Gol :) Jeszcze jeden i styknie :)

Awatar użytkownika
Kylu
Posty: 325
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 11:51
Lokalizacja: Tarchomin

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: Kylu » wt lip 27, 2010 23:17

:) lzk

Awatar użytkownika
VVegas
Posty: 567
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 17:41

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: VVegas » czw lip 29, 2010 7:53

Dzisiaj :

18:00 Ruch - Austria (Polsat Sport)
20:00 Wisła - Qarabag (Polsat, Polsat Futbol)
20:45 Jagiellonia - Aris (Polsat Sport)

Awatar użytkownika
El_Cycunio!
Posty: 1683
Rejestracja: sob gru 02, 2006 10:54

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: El_Cycunio! » śr sie 04, 2010 20:10

i Lech już na 99% po za pucharami. Jak się okazuje Zieliński to żaden wielki trener

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: tijo » śr sie 04, 2010 22:25

i temat na polskich forach pt: Europejskie puchary - jak co rok, krótki

szalik
Posty: 881
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Europejskiej Puchary

Post autor: szalik » czw sie 05, 2010 10:53

Dokladnie.
Mysle ze Wisla jakos wymeczy ten awans.
Ruch finansowo, organizacyjnie i niestety sportowo nie nadaje sie na LE a to 1:3 nie do odrobienia.
Za Jagiellonie trzymam kciuki, za to co pokazcali w lidze, wygrywajac puchar - awans im sie nalezy. 2:0 chociaz malorealne, to mysle ze uskrzcydleni po zcdobyciu SP, z Frankowskim na czele dadza rade.

ODPOWIEDZ