W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Przyznam, że nie mam już siły...:)

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Przyznam, że nie mam już siły...:)

Post autor: Gocu » wt gru 01, 2009 21:50

Trochę przewrotna deklaracja biorąc pod uwagę: dział w jakim została umieszczona, w ogóle forum na jakim napisałem i uśmiech kończący całość ...
Powiedzmy, że to chwyt marketingowy...:)
Jak zapewne kilkoro z Was wie, od lat staram się wraz z grupą znajomych krzewić hokej na trawie w stolicy - dyscyplinę szalenie mało popularną szczególnie na Mazowszu, ale mającą swoje zalety, prestiż szczególnie w Azji, Europie Zachodniej Australii oraz niewątpliwą oryginalnośc...

Przyznam, że w ostatnich latach, działajac całkowicie oddolnie, bez wsparcia miasta, bez sięgania łapami po kasę miasta (to był błąd), bez obiektu na którym możemy rozgrywać mecze trochę nam się udało zrobić - sześć sezonów w lidze seniorów, gra po wycofaniu się z ligi stołecznej drużyny w inncyh klubach, dochowanie się reprezentantki Polski seniorek i reprezentanta Polski do lat 21.

Jak na inicjatywę laików chyba niezły wynik, ale wiadomo - mogło być lepiej choc przyszedł okres demotywacji.

Czemu zakładam ten temat?
Cóż. Przez lata istnienia Sokoła Warszawa przewinęło się przez niego kilku Polonistów, co pewnie wywołani do tablicy potwierdzą. Obecnie klub jest na skraju upadku, a napisałem bo na forum są setki różnych ekspertów z rozmaitych dziedzin - specjaliści od pozyskiwania środków, webmasterzy, działacze, politycy itp itd.

Nie ukrywam, że zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy uratowaniu hokeja na trawie w stolicy...

- Niech chętni potraktują to jako coś w rodzaju "zabawy w tworzenie klubu sportowego"
- Niech chętni potraktują to jako pomoc koleżeńska w środowisku fanów KSP choć z ręką na sercu mówie, że i kibiców znad kanału w szeregach Sokoła nie brakuje, ale wszyscy się szanują i ekstermizmów nie ma:)
- Dla potrzebujących mocniejszego bodźca ideologicznego. Warszawa w środowisku hokejowym jest mocno gnębiona przez Poznań - centrala hokejowa znajduje się właśnie tam i nie patrzy zbyt przychylnie na stołeczne środowisko hokejowe. Niby oficjalnie nic nie można im zarzucić, ale cóz...


NO to tyle, czekam na odzew:)
strona klubowa: http://www.sokolwarszawa.pl

kapusta
Posty: 3617
Rejestracja: pt sie 06, 2004 11:23
Lokalizacja: czerwone zagłębie
Kontakt:

Re: Przyznam, że nie mam już siły...:)

Post autor: kapusta » wt gru 01, 2009 22:04

Gocu pisze:Trochę przewrotna deklaracja biorąc pod uwagę: dział w jakim została umieszczona, w ogóle forum na jakim napisałem i uśmiech kończący całość ...
Powiedzmy, że to chwyt marketingowy...:)
Jak zapewne kilkoro z Was wie, od lat staram się wraz z grupą znajomych krzewić hokej na trawie w stolicy - dyscyplinę szalenie mało popularną szczególnie na Mazowszu, ale mającą swoje zalety, prestiż szczególnie w Azji, Europie Zachodniej Australii oraz niewątpliwą oryginalnośc...

Przyznam, że w ostatnich latach, działajac całkowicie oddolnie, bez wsparcia miasta, bez sięgania łapami po kasę miasta (to był błąd), bez obiektu na którym możemy rozgrywać mecze trochę nam się udało zrobić - sześć sezonów w lidze seniorów, gra po wycofaniu się z ligi stołecznej drużyny w inncyh klubach, dochowanie się reprezentantki Polski seniorek i reprezentanta Polski do lat 21.

Jak na inicjatywę laików chyba niezły wynik, ale wiadomo - mogło być lepiej choc przyszedł okres demotywacji.

Czemu zakładam ten temat?
Cóż. Przez lata istnienia Sokoła Warszawa przewinęło się przez niego kilku Polonistów, co pewnie wywołani do tablicy potwierdzą. Obecnie klub jest na skraju upadku, a napisałem bo na forum są setki różnych ekspertów z rozmaitych dziedzin - specjaliści od pozyskiwania środków, webmasterzy, działacze, politycy itp itd.

Nie ukrywam, że zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy uratowaniu hokeja na trawie w stolicy...

- Niech chętni potraktują to jako coś w rodzaju "zabawy w tworzenie klubu sportowego"
- Niech chętni potraktują to jako pomoc koleżeńska w środowisku fanów KSP choć z ręką na sercu mówie, że i kibiców znad kanału w szeregach Sokoła nie brakuje, ale wszyscy się szanują i ekstermizmów nie ma:)
- Dla potrzebujących mocniejszego bodźca ideologicznego. Warszawa w środowisku hokejowym jest mocno gnębiona przez Poznań - centrala hokejowa znajduje się właśnie tam i nie patrzy zbyt przychylnie na stołeczne środowisko hokejowe. Niby oficjalnie nic nie można im zarzucić, ale cóz...


NO to tyle, czekam na odzew:)
strona klubowa: http://www.sokolwarszawa.pl
a dziwisz się , że w Poznaniu? jak w moim mieście(Gniezno) hokej ma poziom do którego Warszawa przez 30 lat nie dojdzie. zresztą w Wielkopolsce mamy tradycję tego dziwnego sportu
to jest problem dużych miast, nie wspiera się niszowych dyscyplin. tak samo żużel u was padł :evil:

Gocu
Posty: 1224
Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gocu » wt gru 01, 2009 22:12

widać, że srednio kumasz temat w sensie strukturalnym. bronisz ślepo Wielkopolski, nie znając ich winy.

Hokej na trawie stał się fajnym folwarkiem do ktorego dostęp maja nieliczni - nie mowie nawet o kasie, bo tutaj nie ma na nic dowodów, ale wszelkie funkcje, wyjazdy etc - to domena Poznania, ktoremu nie zalezy na rozwoju hokeja w Polsce, dlatego że najzwyczajniej w świecie czuje się zagrożony ewentualnym rozwojem - taką opinie mam nie tylko ja...
przez lata istnienia hokeja w wawie nie zrobiono nic, aby powstało tu boisko, aby na hali zagrała kadra, aby pomóc Sokołowi Warszawa.

to opinia nie tylko moja, ale też ludzi z Wielkopolski, czego dowodem jest chociażby ten blog:

http://www.hockeisokey.wordpress.com

ODPOWIEDZ