W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Paintball

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

michael
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:59

Paintball

Post autor: michael » wt gru 16, 2008 8:01

Witajcie ,
Czy ktoś z Was próbował tego sportu ?Napiszcie w tym temacie jakie macie doświadczenia , jakie sprzętu używacie .
A dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to paintball zachęcam do przeczytania książki Paintball - nowoczesna gra militarna; M. Szayer .Jestem pewien , że po lekturze grono paintballistów znacznie się powiększy ! Ja zachęcam gorąco adrenalina+dobra zabawa - chyba każdy z nas to lubi !

Piszę w dziale sport ponieważ o paintballu różnie się mówi jedni nazywają to grą inni sportem extremalnym , ja wybieram to drugie określenie .
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was próbował tego sportu ?Napiszcie w tym temacie jakie macie doświadczenia , jakiego sprzętu używacie .itd
Ja ostatnio wzbogaciłem się o nowy nabytek :Maska paintballowa JT Elite Black (700012BK) i mogę śmiało ją polecić , nie paruje , nie obicera , dla mnie jest ok !

A dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to paintball zachęcam do przeczytania książki Książka - Paintball nowoczesna gra militarna .Jestem pewien , że po lekturze grono paintballistów znacznie się powiększy ! Ja zachęcam gorąco adrenalina+dobra zabawa - chyba każdy z nas to lubi !

Rav17
Posty: 475
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 21:41

Post autor: Rav17 » wt gru 16, 2008 17:33

To jest reklama jakaś czy Ty serio piszesz?

dekiro
Posty: 501
Rejestracja: czw maja 22, 2008 15:57

Re: Paintball

Post autor: dekiro » wt gru 16, 2008 17:52

michael pisze:Witajcie ,
Czy ktoś z Was próbował tego sportu ?Napiszcie w tym temacie jakie macie doświadczenia , jakie sprzętu używacie .
A dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to paintball zachęcam do przeczytania książki Paintball - nowoczesna gra militarna; M. Szayer .Jestem pewien , że po lekturze grono paintballistów znacznie się powiększy ! Ja zachęcam gorąco adrenalina+dobra zabawa - chyba każdy z nas to lubi !
Piszę w dziale sport ponieważ o paintballu różnie się mówi jedni nazywają to grą inni sportem extremalnym , ja wybieram to drugie określenie .
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was próbował tego sportu ?Napiszcie w tym temacie jakie macie doświadczenia , jakiego sprzętu używacie .itd
Ja ostatnio wzbogaciłem się o nowy nabytek :Maska paintballowa JT Elite Black (700012BK) i mogę śmiało ją polecić , nie paruje , nie obicera , dla mnie jest ok !

A dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to paintball zachęcam do przeczytania książki Książka - Paintball nowoczesna gra militarna .Jestem pewien , że po lekturze grono paintballistów znacznie się powiększy ! Ja zachęcam gorąco adrenalina+dobra zabawa - chyba każdy z nas to lubi !
domysl sie ....

Awatar użytkownika
Jabol_Ultima
Posty: 2580
Rejestracja: ndz sty 18, 2004 16:07
Lokalizacja: OCHOTA

Post autor: Jabol_Ultima » czw sty 22, 2009 13:04

jestem w ekipie WGSP...trwają przygotowania do manewrów w Wesołej-jednej z największej imprez w kraju.

Truteń
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 17, 2009 1:01

Re: Paintball

Post autor: Truteń » sob paź 09, 2010 20:47

Jutro gramy jak by ktoś chciał

ODPOWIEDZ