W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

EMŚ

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

EMŚ

Post autor: elektryk » sob wrz 06, 2008 23:22

Rozumiem, ze był bojkot olimpiady i mało kto się odzywał, ale zaczęliśmy EMŚ więc może teraz temat ruszy? :roll:
Dziś zaczęliśmy nowe eliminacje i okazało, że wszystko na co stać kadrę LEO to remis z mega ogórkami z Ljulbljany i okolic...
Mam kilka pytań:

1) Dlaczego ten mecz graliśmy o 17.00 w przy 32 stopniach ciepła i we WROCŁAWIU :shock: ????? Czyżby jakiś rewanż dla Schetyny? Czekam na mecz EMŚ w Gdańsku w ramach włażenia w dupę Tuskowi :roll:
2) W związku z tym dlaczego odbieramy sobie atuty, których i tak niewiele mamy( ciężko przechodzić z dużą ilością graczy z obrony do ataku w szybkim tempie przy takiej temperaturze!!!) Wiem , bo grałem wiele lat w piłkę!!
3) Dlaczego LEO gra w systemie 4-6-0 z OGÓRKAMI EUROPEJSKIEGO FUTBOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4) Mówią, że na K6 jest gówniany doping. Fakt nie jest jakiś mega zajebisty, ale to co było we Wrocławiu(a tam podobno czołowka fanatyków jest!!!) to było DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5) Dlaczego nie powoływany jest Jeleń moim zdaniem najlepszy polski napastnik w tej chwili!!
6) Dlaczego nie grał najlepszy polski napastnik w tej chwili POWOŁANY czyli ROBERT LEWANDOWSKI???

7) Z taką grą to tylko ręka Furtoka może nas uratować prze remisem z San Marino
8) Dobrze, że w następnych eliminacjach nie bierzemy udziału.
9) PZPN, PZPN j....ć, j......ć PZPN
10) Mam nadzieję, zę jednak ktoś tą żenadę oprócz mnie oglądał :lol:

jędrekKSP
Posty: 1941
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 13:03

Post autor: jędrekKSP » sob wrz 06, 2008 23:32

Ja oglądałem. elektryk 100% racji.

O tym meczu mogę powiedzieć tylko tyle. załuję, że nie obstawiłem przekornie remisu, kurs był chyba 16.05...

Tez sobie zadawalem pytanie "gdzie jest Lewandowski". Mial byc asem w rekawie, no i co, Leo powiedział "pas"?

Doping żenujący. No i co na płocie robiła flaga Wisły która nie była w barwach nardowych??

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » ndz wrz 07, 2008 0:56

Też oglądałem, wstyd straszny. Jedyne dwa pozytywy to Fabiański i Błaszczykowski - reszta zupełna żałość.

Elektryku: nie ulegaj iluzji że im więcej napastników tym bardziej ofensywnie --> tym więcej goli. Akurat w tym meczu wykończenia nie brakowało, nie było rozegrania. I kolejny napastnik prędzej by doprowadził do tego że stracilibyśmy nawet ten beznadziejny remis. Była okrutna dziura w środku przez którą rywal wchodził w nas jak w masło. Jedyną osobą kreującą cokolwiek w przodzie był Błaszczykowski a to za mało nawet na Słowenię. Jest źle słabością naszych piłkarzy a nie trenera!

Vlad
Moderator
Posty: 1015
Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.

Re: EMŚ

Post autor: Vlad » ndz wrz 07, 2008 1:18

elektryk pisze: 1) Dlaczego ten mecz graliśmy o 17.00 w przy 32 stopniach ciepła i we WROCŁAWIU :shock: ????? Czyżby jakiś rewanż dla Schetyny? Czekam na mecz EMŚ w Gdańsku w ramach włażenia w dupę Tuskowi :roll:
Czy w kazydym temacie nie dotyczacym polityki musisz pierniczyc o Tusku czy innym Kwasniwskim? Oblakany jestes czy co?

ORANJE
Posty: 616
Rejestracja: pn lut 26, 2007 18:55
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: ORANJE » ndz wrz 07, 2008 7:42

Postawa naszych mnie strasznie rozczarowała.. Szczególnie w drugiej połowie.. Trzeba szybko naturalizować jakiegoś środkowego obrońcę, bo to co robi Jop na tej pozycji, to normalnie V kolumna... Ze sportową złością zagrał tylko Błaszczykowski (całe spotkanie), no i Krzynówek coś tam szarpnął w pierwszej połowie.. Potem dno i 2 metry mułu. Roger, tak jak i w swoim klubie snuje się po boisku. Również nie rozumiem tak późnego wprowadzenia drugiego napastnika, i dlaczego do diabła był to Saganowski, a nie Lewandowski?
Myślę, że bramki dla nas w tych eliminacjach, to tylko może Brożek postrzelać, bo na resztę nie mamy co liczyć. Dlatego też nie zrozumiem braku powołania dla Wichniarka (gracz miesiąca w Bundeslidze) i Jelenia..

ceknikus
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 1815
Rejestracja: wt lut 08, 2005 11:47

Post autor: ceknikus » ndz wrz 07, 2008 8:58

Wrocław dopingował tak, jak nasi grali :(
Moim zdaniem mieliśmy farta, że ten mecz zremisowalismy, bo klarownych sytuacji do zdobycia gola więcej mieli Słowianie. Dla mnie dużo rozczarowanie to Kowalczyk, bezproduktywny Roger i Lewandowaki. Faktycznie - tak jak zauwazył Elektryk - gralismy praktycznie bez napastnika, bo Piszczek był bardziej skrzydłowym.
Myślę, że San Marino pykniemy ale na Słowację i a zwłaszcza Czechy taka forma nie pozwoli na wywalczenie jakichkolwiek punktów.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EMŚ

Post autor: elektryk » ndz wrz 07, 2008 10:26

Vlad pisze:
elektryk pisze: 1) Dlaczego ten mecz graliśmy o 17.00 w przy 32 stopniach ciepła i we WROCŁAWIU :shock: ????? Czyżby jakiś rewanż dla Schetyny? Czekam na mecz EMŚ w Gdańsku w ramach włażenia w dupę Tuskowi :roll:
Czy w kazydym temacie nie dotyczacym polityki musisz pierniczyc o Tusku czy innym Kwasniwskim? Oblakany jestes czy co?

Nie jestem, ale możesz mi racjonalnie odpowiedzieć dlaczego Wrocław?? Rozumiem, że mają jakiś fajny stadion. Ale oni mają strasznie syfiasty ten stadionik!! Więc tylko jedno mi przez myśl przeszło. Musiał się Schetyna dolnoślązakom odwdzięczyć.
Jersy. Oczywiście, że duża ilość napastników nie przekłada się na ilość zdobywanych goli. Ale dlaczego na ogórków z Ljubljany nie wychodzi ŻADEN!!! nominalny środkowy napastnik!

Jersy
Posty: 2948
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » ndz wrz 07, 2008 11:04

Była jakiś miesiąc temu dyskusja dlaczego Wrocław. W innych liczących się miastach były remonty a Kielce są za daleko od lotniska.
http://naszakadra.pl/index.php?option=c ... 6&Itemid=2

Co do środkowego napastnika to widać była że Leo narzucił taktykę ciągłej ruchliwości i zmian pozycji przez ofensywną czwórkę. Dlatego pewnie postawił na szybkiego Piszczka a nie Smolarka. Pytanie czy taka taktyka była słuszna. Wygląda na to że nie. Z niepowołanych zawodników dużo bardziej brakowało mi Jelenia, który nie raz pokazał że potrafi grać w kadrze, niż Wichniarka, który rozegrał 17 meczy w tym ani jednego dobrego.

Awatar użytkownika
purchi
Posty: 1009
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 22:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: purchi » ndz wrz 07, 2008 11:20

jędrekKSP pisze: Doping żenujący. No i co na płocie robiła flaga Wisły która nie była w barwach nardowych??
Były nawet dwie - druga za bramką. Też mi się to nie spodobało.
A sama gra - męka ich oglądać. Wyglądają tak, jakby ktoś za karę kazał im grać w piłkę, zero przyjemności z grania.

ODPOWIEDZ