W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Nasi w PEKIN-ie 2008

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Nasi w PEKIN-ie 2008

Post autor: elektryk » ndz sie 10, 2008 13:05

Nikt nie ogląda? Każdy bojkotuje? :lol: . Ja oglądam i widzę te nasze medale w coraz bardziej czarnych barwach...Co szansa(tak mówią w tv, bo mało się znam w innych dyscyplinach) to zaraz porażka. Śmierdzi to Atenami ale tam to chociaż dużo naszych na 4 miejscach było. A tu? Jeden dzisiaj przegrał przez KOKĘ :lol: , Otyli ma stringi zamiast kostiumu i dlatego nie pływa za dobrze :lol: , łuczniczkom chyba powyginali łuki w drugą stronę, bo miały spokojnie ograć Francuzki a przegrały. I tak dalej i tak dalej...

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » ndz sie 10, 2008 14:01

Walic taką Olimpiade....

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » ndz sie 10, 2008 15:16

Decik pisze:Walic taką Olimpiade....
raczej

Wujcio
Posty: 554
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 0:05
Lokalizacja: Górce

Post autor: Wujcio » pn sie 11, 2008 11:21

Ja oglądam, ale tylko gry zespołowe; reszta dyscyplin jakoś mnie nudzi, nawet gdy występują Polacy - to żadna atrakcja oglądać, jak nasz reprezentant(ka) odnosi wielki sukces zajmując 18 miejsce... Te nasze rozliczne szanse medalowe chyba życie zweryfikuje dość boleśnie. Samych igrzysk nie bojkotuję, ale można powiedzieć, że bojkotuję pomysł wysłania półtorej setki sportowców "na wycieczkę" za grubszą gotówkę. Może jak się LA zacznie, to trochę pooglądam...

Siatkarze i szczypiorniści też podobno mają "szanse medalowe" - może i tak, na pewno mają szansę powalczyć i emocji, jak sądzę, nie zabraknie. Tylko siatkarki nie powalczyły, może dziś z Chinkami? - ale wygrać będzie trudno...

PS. Sylwia Gruchała odpadła w 1/16 finału...

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » pn sie 11, 2008 22:18

3 dzień- Medale mają takie potęgi sportu jak Tadżykistan, Uzbekistan, Tajwan, Wietnam i jeszcze jakieś leszcze. My mamy obiecaną Irlandię! I oni i my mamy 0 :lol:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » pn sie 11, 2008 22:26

Nie oglądam, koło dupy mi to lata, obłuda i tyle, w jednym miejscu na świecie giną ludzie bo trwa wojna a w drugim goście w rajtuzach biegają żeby wygrać jakieś krążki.

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3645
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Post autor: Peter » wt sie 12, 2008 5:47

Lineker pisze:Nie oglądam, koło dupy mi to lata, obłuda i tyle, w jednym miejscu na świecie giną ludzie bo trwa wojna a w drugim goście w rajtuzach biegają żeby wygrać jakieś krążki.
...A w jeszcze innym siedzą sobie koło północy na forum kibiców klubu sportowego :roll: Już bez przesady. Jak ktoś całe życie pracował, by wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich (których ja osobiście nie oglądam), to ma to tak po prostu rzucić? Niestety antyczna zasada zaprzestania wszelkich wojen na czas Igrzysk się skończyła. Za to tym bardziej trzeba pochwalić naszych sportowców, że trzymają się zasady "nie sam wynik jest ważny, to udział się liczy" :D

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » wt sie 12, 2008 7:46

Decik pisze:Walic taką Olimpiade....
Igrzyska Olipijskie

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29093
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » wt sie 12, 2008 7:52

Wyraźnie widać, że nasi są solidarni z Tybetem i medali nie chcą zdobywać :lol:

Metoh
Posty: 727
Rejestracja: pn mar 29, 2004 13:04
Lokalizacja: Muranów
Kontakt:

Post autor: Metoh » wt sie 12, 2008 15:03

Ja czekam na Soczi 2014

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » wt sie 12, 2008 15:27

Peter pisze:
Lineker pisze:Nie oglądam, koło dupy mi to lata, obłuda i tyle, w jednym miejscu na świecie giną ludzie bo trwa wojna a w drugim goście w rajtuzach biegają żeby wygrać jakieś krążki.
...A w jeszcze innym siedzą sobie koło północy na forum kibiców klubu sportowego :roll: Już bez przesady. Jak ktoś całe życie pracował, by wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich (których ja osobiście nie oglądam), to ma to tak po prostu rzucić? Niestety antyczna zasada zaprzestania wszelkich wojen na czas Igrzysk się skończyła. Za to tym bardziej trzeba pochwalić naszych sportowców, że trzymają się zasady "nie sam wynik jest ważny, to udział się liczy" :D
za siedzenie na forum nie dają jeszcze medali...

dekiro
Posty: 501
Rejestracja: czw maja 22, 2008 15:57

Post autor: dekiro » czw sie 14, 2008 12:20

To beda dla nas rekordowe igrzyska :) Przyjechalo rekordowo duża nasza reprezentacja (chyba najwieksza :?: ) ktora zdobedzie chyba najmniej medali :? (w sumie tez jakis rekord :D )

Z tego co sie orientuje to medal moze zdobyc plywaczka i nasi siatkarze ktorzy jak narazie pokazuja sie z dobrej strony :)

Osobiscie liczylem na naszych babinktonistow :D ale odpadli w cwiercfinale :x

Najbardziej rozlozyla mnie wypowiedz jednej z naszych pan od tenisa stolowego... przegrala 3:0 z chinka w tym jeden set 11:4 ale w wywiadzie "Jestem zadowolona ze swojego wystepu. To byl wyrownany pojedynek" :roll:

Wogole te Igrzyska to jedna wielka zenada i nuda... jak zwykle wygrywaja chinczycy i amerykanie :wink:
Ostatnio zmieniony czw sie 14, 2008 21:22 przez dekiro, łącznie zmieniany 1 raz.

Śwagier
Posty: 1710
Rejestracja: śr sie 23, 2006 14:39
Lokalizacja: Варшава трамвай

Post autor: Śwagier » czw sie 14, 2008 19:26

dla mnie te igrzyska nie istnieją, w ogóle nie wiem co i jak, jedyne co widze to info z
portali i tutaj znalazłem taką fajną informację

Żeglarka Petra Niemann otrzymała niecodzienny prezent na 30. urodziny - jej zdjęcie znajduje się na okładce najnowszego wydania "Playboya", które w czwartek trafiło do kiosków w Niemczech.

Obrazek



:D :D :D :D mniam mniam, co nie?


ale zeby nie było tak słodko


pod spodem ta sama laska bez tapetki


Obrazek



Wszystko to obrazuje moje zdanie o igrzyskach, farsa i tapeta a pod opakowaniem nedza z bidą

TOMIK
Posty: 837
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
Lokalizacja: MATRIX

Post autor: TOMIK » sob sie 16, 2008 11:47

Majewski :D

Awatar użytkownika
kozlorf
Posty: 5566
Rejestracja: pt mar 10, 2006 0:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kozlorf » sob sie 16, 2008 13:52

LKS1904 pisze: ale zeby nie było tak słodko
pod spodem ta sama laska bez tapetki
Akurat nie jest to ta sama laska.
Playboya niemieckiego można kupić z czterema różnymi laskami na okładce. Owszem laska żeglarka, którą przytoczyłeś też jest, ale na innej okładce. Na tej okładce jest akurat bodajże dżudoczka.

jędrekKSP
Posty: 1941
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 13:03

Post autor: jędrekKSP » sob sie 16, 2008 15:06

Walka w parterze z taką panią musi być przyjemna :)

emd

Post autor: emd » wt sie 19, 2008 16:56

Ciekawe czy ma pepek czy moze graficy w Photoshopie usuneli ;)

TOMIK
Posty: 837
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
Lokalizacja: MATRIX

Post autor: TOMIK » sob sie 15, 2009 20:17

Majewski -srebro na MŚ :(

ODPOWIEDZ