W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Młody Dziurowicz pękł!!!!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » czw sie 04, 2005 12:36

cały ten wywiad i okolice to typowa dla prasy atrakcja,
zwykle bulwarowej a jak sie okazuje nie tylko :shock:

mieszanina prawdy, pólprawd i pomówień oraz sughestii nie do sprawdzenia :twisted:

nie mówię że liga jest idealna a wszyscy kryształowo uczciwi,
bo przekręty były są i bedą niestety :?

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » czw sie 04, 2005 13:12

Kaminero pisze:
Camel pisze:Kurde, od tego całego dymania wszystkich nas niedługo d...py rozbolą. :evil:
Ceny biletów podniesione za wybryki? Czy może na poczet pewniejszego utrzymania? (...)
Czasami jak się czegoś nie wie to chyba lepiej zamilknąć niż pisać brednie.

To taka ogólna myśl.
Jacku proszę....
Małe sprostowanie jeśli mnie źle zrozumiałeś
TO, co napisałem jest jako komentarz do zaistaniałej sytuacji (Dziurowicz), nikogo nie atakuje nie stwierdzam jaki jest cel podwyżki. Takie skojarzenie mi się nasunęło, moze nie trafne ale trudno. Oddaje po częsci odczucia. Dymanie dotyczy srodowiska sędziowskiego i okolic, a nie działań naszego klubu w stosunku do kibiców.
Nie odnosisz sam wrażenia, że tymi których najbardziej to wszystko boli jesteśmy MY-kibice? Nie uważasz że można się w tym wszystkim pogubić? Kto z kim? dla kogo? po co? za ile? itd. Nie dziw się, że ktos czasem wysunie jakieś nie do końca dla Ciebie zrozumiałe stwierdzenie, bo tak już jest jak wiele osób czuję się robionych w balona. A myśle, że wiele. Ja staram sie przynajmniej nie srać w nasze gniazdo, a jesli tak to zabrzmiało to ogłaszam wszem i wobec, że nie maiłem takiego zamiaru :idea:

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw sie 04, 2005 13:21

Właśnie w Polonii boli to nie tylko kibiców, dlatego zdenerwował mnie taki żart.

Zresztą nie wszystkich kibiców boli ten stan rzeczy. Znam takich co uważają niektóre osoby za oszołomów, bo nie chcą kupować meczów. Tyle na ten temat. Sapienti sat.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » czw sie 04, 2005 13:42

KaraBin pisze:http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html
a ciekawe czemu nie ma wypowiedzi naszego Prezesa, przecież nazwa POLONIA WARSZAWA była w wypowiedzi Dziurowicza.
Proszę mnie tylko nie atakować, że podejrzewam Zarząd o jakieś ciemne interesy. Bardziej mi chodzi o kontakty z dziennikarzami... Co już nawet w takich gorących tematach prasa nie ma ochoty rozmawiać z naszymi przedstawicielami??
A skąd wiesz, że nie ma?
Czytałes wydanie papierowe ?
Na stronie www.sports.pl nigdy nie podają całych artykułów tylko zajawki. Chca sobie poprawić sprzedaż w ten sposób.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » czw sie 04, 2005 13:46

Jacku ja mam taka nadzieję że nie boli to tylko kibiców :roll:
A że niektórych kibiców dziwi że ktoś nie kupuje to już kompletna paranoja, należy tylko współczuć. Choć ja bym ich raczej nazwał bukmacherami, spekulantami a nie kibicami.
Pozdrawiam

KaraBin
Posty: 80
Rejestracja: pt sie 22, 2003 14:04

Post autor: KaraBin » czw sie 04, 2005 14:35

Kleszcz pisze: A skąd wiesz, że nie ma?
Czytałes wydanie papierowe ?
Na stronie www.sports.pl nigdy nie podają całych artykułów tylko zajawki. Chca sobie poprawić sprzedaż w ten sposób.
Oczywiście, że nie czytałem. Jestem w pracy, nie mogę czytać gazet w godz. służbowych :)
To nie było z www.sports.pl tylko z www.sport.onet.pl co nie zmienia sytuacji, że również mogą być tam tylko wycinki. Jeśli w drukowanym wydaniu jest również wypowiedź naszych przedstawicieli to zwracam honor i jestem gotów uczynić to osobiście w stosunku do osób, które poczuły się urażone.
Odnoszę tylko wrażenie, że Ty też nie czytałeś całości wersji drukowanej (bo jak byś miał pewność to niewątpliwie wytknąłbyś mi to zdecydowanie) a czepiasz się.
Komentuje na podstawie informacji jakie mam. Nie jestem jasnowidzem...

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 7311
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » czw sie 04, 2005 15:53

Obrazek

Listkiewicz odpiera zarzuty Dziurowicza

http://www.polonia.discipline.pl/news.php?id=174

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » czw sie 04, 2005 17:29

KaraBin pisze:
Kleszcz pisze: A skąd wiesz, że nie ma?
Czytałes wydanie papierowe ?
Na stronie www.sports.pl nigdy nie podają całych artykułów tylko zajawki. Chca sobie poprawić sprzedaż w ten sposób.
Oczywiście, że nie czytałem. Jestem w pracy, nie mogę czytać gazet w godz. służbowych :)
To nie było z www.sports.pl tylko z www.sport.onet.pl co nie zmienia sytuacji, że również mogą być tam tylko wycinki. Jeśli w drukowanym wydaniu jest również wypowiedź naszych przedstawicieli to zwracam honor i jestem gotów uczynić to osobiście w stosunku do osób, które poczuły się urażone.
Odnoszę tylko wrażenie, że Ty też nie czytałeś całości wersji drukowanej (bo jak byś miał pewność to niewątpliwie wytknąłbyś mi to zdecydowanie) a czepiasz się.
Komentuje na podstawie informacji jakie mam. Nie jestem jasnowidzem...
Siem nie czepiam :lol:
Po prostu staram się deko rozładować napięcie jakie wyczuwam na forum. Sorry jeżeli poczułeś się urażony.
Oczywiście nie czytałem, masz rację. I tak myślę, że w tym drugim - czyli w tym, że u nas jak zwykle cicho - też masz rację. Na oficjalnej stronie nie ma nawet wzmianki.
Chyba zacznę deptać niedoRzecznikowi po odciskach. :twisted:

pablo29
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 04, 2005 18:40
Lokalizacja: Jelonki

Post autor: pablo29 » czw sie 04, 2005 19:30

Nie udzielałem się do tej pory na forum, choć od dłuższego czasu na nie zaglądam a na Polonię chodzę od 1997 roku i byłem świadkiem wielu meczów co do których nasuwały mi się wątpliwości co do ich "czystości". Nie jestem w stanie powiedzieć, które mecze faktycznie zostały ustawione ale nie mam wątpliwości, że takie były na pewno w polskiej lidze. Zbyt dużo krąży po kraju pogłosek, zbyt wielu sprawom do tej pory "ukręcano łeb", żeby można było mieć wątpliwości co do uczciwości ludzi związanych z piłkarskim środowiskiem - na pewno nie wszystkich ale kto teraz może z całą pewnością powiedzieć, że dany sędzia, piłkarz, trener czy działacz jest uczciwy.
Nie dajmy się jednak zwariować. Nie wszystkie mecze w naszej lidze są ustawiane. Przecież przed sezonem wiadomo kto będzie w czołówce ligi a kto będzie walczył o utrzymanie. Te typy w ogromnej większości się sprawdzają i to nie dlatego, że działacze dobrze punktami handlują a dlatego, że stać ich na zatrudnienie dobrych piłkarzy. Zresztą nawet Dziurowicz powiedział, że trzecie miejsce Katowic w roku 2001 to w 90% zasługa piłkarzy a jedynie w 10% jego pozaboiskowych starań. Podobnie teraz nikt nie będzie podejrzewał działaczy Wisły Kraków o kupowanie meczów bo niby po co mieli by to teraz robić, skoro mają wystarczająco dobrych grajków.
Nie zmienia to faktu, że nasza liga uczciwa nie jest i każdy w miarę inteligentny człowiek, który chodzi na mecze piłkarskie, ten fakt potwierdzi. Zjawisko już wiele lat temu doszło do takiej skali, że kibice siadają przed zestawem par na najbliższą kolejkę i zgadują, który mecz zostanie ustawiony. Ludzie ze środowiska piłkarskiego chyba zapomnieli czym naprawdę są rozgrywki ligowe. Już dawno przestały być rozgrywkami dla paru entuzjastów sportu, którzy spotykają się co kilka dni by pokopać sobię piłkę. Stały się widowiskiem, które opiera się na pieniądzach od nas, kibiców - ludzi, którzy kochają sport, piłkę nożną, atmosferę rywalizacji i oczekiwania na wynik, tych którzy kibicują swojemu klubowi, chcą by prezentował się jak najlepiej, udowadniał swoją przewagę nad innymi, tych którzy zdzierają gardło by chociaż w ten sposób mieć swój malutki wkład w osiągnięcia atletów, za którymi ściskają kciuki.
Ludzie, którzy rządzą polską piłką najwyraźniej zapomnieli, że to my kupując bilety, pamiątki, dekodery i inne rzeczy, wydajemy pieniądze, które oni zarabiają. Może warto by im o tym przypomnieć. Np. bojkotując najbliższą kolejkę i nie przychodząc na stadion. Może warto skontaktować się z kibicami innych klubów i zaproponować im taką akcję. Na coś w rodzaju "pojednania" z czasu żałoby narodowej po śmierci Jana Pawła II nie liczę, ale może jakąś namiastkę tego.
Może też warto by było utworzyć coś w rodzaju "komisji śledczej" złożonej z kibiców klubów ligowych. Jest przecież wśród nas wielu takich co mają znajomości wśród piłkarzy, trenerów, działaczy, do których dochodzą informację o układach rządzących polską piłką. Na pewno też to forum odwiedzają osoby, które znają kibiców w innych klubach i to nie tylko tych zaprzyjaźnionych, a które mogłyby taką inicjatywę przekazać dalej.
To wszystko o czym tu napisałem to są takie drobne myśli, które przebiegają przez głowę szaremu człowieczkowi, który kocha piłkę nożną i chciałby uczynić dla niej coś dobrego, jest jednak zbyt mały by mógł cokolwiek zrobić. I mimo ogromnego niesmaku, który czuje od kilku tygodni cały czas będzie oglądał piłkarskie mecze i płacił za bilety, gdyż za bardzo pokochał ten sport i nie obchodzi go to, że jest to miłość bez wzajemności.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » czw sie 04, 2005 22:18

Właśnie na TVN-ie pokazywali wywiad z Gołaszewskim na temat sprzedania meczu z GKS-em. Igorek robił maślane oczy ale stanowczo powiedział,że nic nie wie o jakichś pieniądzach wręczonych piłkarzom przez Dziurę 8) . Taaa a świstak siedzi :lol:

paf
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2003 14:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post autor: paf » czw sie 04, 2005 22:24

SKJ pisze:Właśnie na TVN-ie pokazywali wywiad z Gołaszewskim na temat sprzedania meczu z GKS-em. Igorek robił maślane oczy ale stanowczo powiedział,że nic nie wie o jakichś pieniądzach wręczonych piłkarzom przez Dziurę 8) . Taaa a świstak siedzi :lol:
Nooo... jak dla mnie wyjatkowo srednio stanowczo:) zalosne, moim zdaniem to bylo przyznanie sie:(

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » czw sie 04, 2005 23:02

SKJ pisze:Właśnie na TVN-ie pokazywali wywiad z Gołaszewskim na temat sprzedania meczu z GKS-em. Igorek robił maślane oczy ale stanowczo powiedział,że nic nie wie o jakichś pieniądzach wręczonych piłkarzom przez Dziurę 8) . Taaa a świstak siedzi :lol:
Jak zamieszczą ten wywiad na onecie to dajcie link

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw sie 04, 2005 23:44

Nie podoba mi sie to.
W wywiadzie z Dziurowiczem pada tyle nazw klubow, ktopre kupowaly awansy.. Polonia pojawia sie pare razy, zazwyczaj jako druzyna poszkodowana. Mecz z GKS jak dla mnie nie byl "sprzedany" tylko "oddany".. ale to niewazne..

Wkurza mnie to, ze TVN idzie pod polonia, pokazuje nasz klub w kontekscie tej afery.. Z drugiej strony troche ich rozumiem. Slowo "Polonia" pojawilo sie w wywiadzie, wiec zeby zrobic pare ujec nie trzeba jechac do Lubina, czy Lecznej, lub tez Katowic. Wystarczy pojechac na K^, wiadomo, ze w Warszawie maja najwiecej ludzi i sprzetu.. Ale postronni ludzie moga nasz klub teraz kojarzyc z ta afera zupelnie nieslusznie..

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pt sie 05, 2005 0:00

Ja bym bardziej kojarzył z piłkarzykamy-sprzedawczykami w tym konkretnym przypadku, a nie z klubem. Bo niby skąd ktoś z klubu mógł wiedzieć,że piłkarze sprzedali remis?(teoretycznie). Tak w ogóle to niech się jeszcze Wójcik przyzna w jaki sposób chciał utrzymać Świt, a nie pieprzy głupoty jaki to on czysty, a inni są be. Prawie Szymańskiemu kiełbachy zabrakło w Nowym Dworze :lol: . Oj to była emocjonująca końcówka tamtego sezonu 8) :lol:

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Post autor: Mokotowski » pt sie 05, 2005 0:13

pk pisze:Wkurza mnie to, ze TVN idzie pod polonia, pokazuje nasz klub w kontekscie tej afery.. Z drugiej strony troche ich rozumiem. Slowo "Polonia" pojawilo sie w wywiadzie, wiec zeby zrobic pare ujec nie trzeba jechac do Lubina, czy Lecznej, lub tez Katowic. Wystarczy pojechac na K^, wiadomo, ze w Warszawie maja najwiecej ludzi i sprzetu.. Ale postronni ludzie moga nasz klub teraz kojarzyc z ta afera zupelnie nieslusznie..
W ramach offtopu, oni tak robią ze wszystkim. Dosyc dobrze znam okolice siedziby TVN i zawsze świetnię się bawię, rozpoznając w czasie wiadomości znajome miejsca. Jak coś jest o aferze Orlenu, to reporter gada na stacji benzynowej na Wiertniczej; jak coś o kościele, to przed Bernardynami; jak o policji, to przy komisariacie na Sadybie - wszystko w promieniu jednego kilometra. I tak musieli się nieźle postarac, skoro byli na K6 - łatwiej by im było zrobic materiał o wałkach w IV lidze na obiektach Delty...

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pt sie 05, 2005 7:30

http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... s_id=68108

no to jak teraz nie zareagują...
A już tekst (argument) z karnymi jest po prostu boski - zaprosiłbym Dziuroludka do obejrzenia ostatniego meczu Polonii z Wisłą P.
A w ogóle ŻW w tym numerze przypuściła frontalny atak na Polonię i jej "układy"...
Pozdrowionka

P.S. A w ogóle biorąc pod uwagę jaki to klub "skrzywdziła" Polonia w tej sprawie - mam wrażenie, że to artykuły sponsorowane.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pt sie 05, 2005 7:41

Przeniosłem ten post z działu PN, bo nie ma co rozpierniczac bagna po całym forum

http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... s_id=68108
:shock:
No jak na to nie będzie reakcji ze strony Klubu to mnie szlag trafi na miejscu. :evil:

Może ktoś sprawdzić czy rzeczywiście Białek przeprowadził wywiad z Chrobakiem? Nie chce mi sie w to wierzyć. W czwartek we Wronkach była feta z okazji odbioru podgrzewanej płyty. Bez II trenera? NIE WIERZĘ !

I jeszcze to:
:shock:
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... s_id=68107

Palant Białek wycinając słowa Dziurowicza z wywiadu po prostu przegina pałę. Przecież to jest, q...a, spreparowane i jawna prowokacja.
Zakaz stadionowy dla tego frajera.


Skorupka do roboty :!: :!: :!:

A my do kompów:

• Andrzej Załucki - Redaktor naczelny
a.zalucki@zw.com.pl

• Krzysztof Zdeb - Prezes zarządu Domu Wydawniczego.
kzdeb@zw.com.pl

• Robert Zieliński - Sport
r.zielinski@zw.com.pl

Trzeba domagać się rzetelności dziennikarskiej. Nie może być tak, żeby Białek sobie swobodnie układał rzekome dialogi z Dziurowiczem na podstwie jego wypowiedzi dla GW. TO SKANDAL !!!


TYLKO BEZ MIĘCHA I Z KULTURĄ[/b]
Ostatnio zmieniony pt sie 05, 2005 7:59 przez Kleszcz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pt sie 05, 2005 7:57

Kleszczu właśnie o tym pisałem i to samo miałem na myśli
Z ust mi to wyjąłeś :lol: :lol: :lol:
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 7311
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » pt sie 05, 2005 8:13


maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt sie 05, 2005 8:15

No to musi Pan rzecznik wystąpić w TVN i cos oficjalnie wygłosić.
Bezsensem było wystąpienie Igora, od takich wystąpień jest właśnie Rzecznik Pan.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pt sie 05, 2005 10:01

po co po raz trzeci link do tego samego materiału? pierdzielnik się tak robi

co na ten artykuł nasz rzecznik?

Idea od wszystkiego sie odcina, twierdzą że ta sprawa ich nie dotyczy, jak na sponsora tytularnego to trochę dziwne. Wydaje mi, że to własnie ona i C+ powinny najbardziej naciskać. Wkonću kto daje kasę ten wymaga. C+ juz to zrobił. Czekam na Ideę

Piotr
Posty: 157
Rejestracja: sob sty 17, 2004 10:54
Lokalizacja: Ursynow

Post autor: Piotr » pt sie 05, 2005 11:39

maciekl pisze:No to musi Pan rzecznik wystąpić w TVN i cos oficjalnie wygłosić.
Bezsensem było wystąpienie Igora, od takich wystąpień jest właśnie Rzecznik Pan.
Skorupka to już lepiej niech nic nie mówi.

anzelm
Posty: 187
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 10:38

Post autor: anzelm » pt sie 05, 2005 11:44

Kleszcz pisze: Może ktoś sprawdzić czy rzeczywiście Białek przeprowadził wywiad z Chrobakiem? Nie chce mi sie w to wierzyć. W czwartek we Wronkach była feta z okazji odbioru podgrzewanej płyty. Bez II trenera? NIE WIERZĘ !
taki wynalazek jest - telefon, nie słyszałeś? :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pt sie 05, 2005 12:08

anzelm pisze:
Kleszcz pisze: Może ktoś sprawdzić czy rzeczywiście Białek przeprowadził wywiad z Chrobakiem? Nie chce mi sie w to wierzyć. W czwartek we Wronkach była feta z okazji odbioru podgrzewanej płyty. Bez II trenera? NIE WIERZĘ !
taki wynalazek jest - telefon, nie słyszałeś? :lol: :lol: :lol:

A wiesz co to autoryzacja :lol: :lol: :lol: ?
Autoryzacja przez telefon :shock:

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » pt sie 05, 2005 12:15

Kleszczu, nie koniecznie - znam przypadki, ze dziennikarz po prostu na poczatku rozmowy informowal, ze tekst pojawi sie w takim brzmieniu, jak powiedzial rozmowca. Wtedy rozmówca może odmówić udzielenia odpowiedzi, jednak jeśli już odpowie - to bez autoryzacji.

ODPOWIEDZ