W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Puchary

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » pt sie 26, 2005 9:15

derby nad kanalem sa bodajze 24.09, wiec wystarczy ze utrzymaja do konca wrzesnia

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » pt sie 26, 2005 10:00

Najważniejsze żeby przegrali z Cracovią, wtedy wpadną w jeszcze większy dołek i może się nie pozbierają tak szybko, a my odskoczymy w tabeli. Brawo panie Zygo!

Paw3l3k
Wielka Polonia
Posty: 2631
Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
Kontakt:

Post autor: Paw3l3k » pt sie 26, 2005 12:31

No i po losowaniu...

Wisla trafila na klub Saganowskiego - Vitoria Guimaraes (pierwszy mecz na wyjezdzie).

Dyskobolia trafila na Lens :D Takze pierwszy mecz na wyjezdzie...

Arekchylonia
Posty: 657
Rejestracja: pn lip 19, 2004 10:33
Lokalizacja: Gdynia od jakiegos czasu Wawa
Kontakt:

Post autor: Arekchylonia » pt sie 26, 2005 13:02

to cos mi sie widzi ze po PU dla naszych wielkich druzyn no moze Wisła przejdzie bo Dyskoboli z RC LENS jakos nie widze

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » pt sie 26, 2005 13:33

Zenit gra dalej :!: :!: :!: Jeszcze zdobędą puchar - zobaczycie :twisted:

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt sie 26, 2005 13:33

Lens jakoś na tle Lecha nic wielkiego nie pokazało, więc myślę, że szansa na awans do fazy grupowej jest.

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Post autor: DZIADEKKSP » pt sie 26, 2005 16:47

Wisła powinna przejść natomiast Groclin nie jest delikatnie mówiąc faworytem
Żałuje że Wisła odpadła ...słaba kondycja no i to co niestety charakteryzuje polskich bramkarzy - tragiczna gra na przedpolu .. i przez to majdan zawalił 2 bramki . Tak jak powiedział Szczęsny niektórzy grali efektownie ale nie efektywnie.
Płocka też mi szkoda natomiast legii porażka bardzo mnie ucieszyła :-) i oby tak dalej grali !

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4216
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt sie 26, 2005 19:53

Liczę, że Dyskobolia, choć nie jest faworytem nawiąże do niedawnych czasów, gdy rozkładała Herthę czy Manchester City. Pamiętając nauczkę z Tbilisi boje się o Wisłę tym bardziej, że przyjdzie jej powstrzymać Saganowskiego (poważnie mówię) niemniej jednak rywal łatwiejszy niż cholerni Grecy z Panathinajkosu.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » pt sie 26, 2005 23:34

Ulker pisze:Najważniejsze żeby przegrali z Cracovią, wtedy wpadną w jeszcze większy dołek i może się nie pozbierają tak szybko, a my odskoczymy w tabeli. Brawo panie Zygo!
Taaa odskoczycie w tabeli :lol: :lol: a trener to u nas wyleci na dniach, choc i z nim to u siebie sobie z Wami bez problemu poradzimy, choć na Konwiktorskiej już by nie było takiego wyniku jak ostatnio

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » sob sie 27, 2005 9:23

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Ulker pisze:Najważniejsze żeby przegrali z Cracovią, wtedy wpadną w jeszcze większy dołek i może się nie pozbierają tak szybko, a my odskoczymy w tabeli. Brawo panie Zygo!
Taaa odskoczycie w tabeli :lol: :lol: a trener to u nas wyleci na dniach, choc i z nim to u siebie sobie z Wami bez problemu poradzimy, choć na Konwiktorskiej już by nie było takiego wyniku jak ostatnio
Widzę, że znowu mnie cytujesz. Chłopcze obudź się, gdzie jest ta Twoja Legia? Jak oni grają (3 porażki - 2 remisy - 1 wygrana ze słabiutkim Bełchatowem)? Zieliński wyleci na dniach, to przez ile miesięcy będą szukać trenera (może Wdowczyk;)? Więc Ulryk zrozum, iż teraz każdy może wygrać z Wami, a na puchary nie macie szans...

geloe
Posty: 267
Rejestracja: pt maja 07, 2004 15:42
Lokalizacja: z roznych stron..

Post autor: geloe » sob sie 27, 2005 11:45

Liverpool FC (3-1) CSKA Moskwa..


ciekawe spotkanie, ale.. ale sedzia, Rene Temmink, wypaczyl wynik tego spotkania.. teraz zapewne bedzie mial roczny zapas piwa 'carlsberg' - jego gabaryty powinny pomie$cic taka ilo$c.. ;)

choc z drugiej strony pilkarze CSKA nie protestowali przy zagraniu reka Djibril Cisse po ktorym padla bramka.. tworzy nam sie nowy Maradonna??

Ciano
Posty: 99
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 19:01

Post autor: Ciano » sob sie 27, 2005 21:19

Co do rywali w pucharach... Jeśli Wisła podniesie się po lidze mistrzów (dzisiejszy mecz z Odrą pozwala mieć wątpliwości co do tego, bo zdołowanie tam jest wielkie) to przejdzie Saganowskiego spokojnie. Grodzisk jest bez szans, tej drużyny zwyczajnie nie stać na nawiązanie walki z takim zespołem jak Lens. A poza tym niestety od czasu Lecha (gdy faktycznie zagrali słabo) trochę minęło i rozjechali Auxerre :?

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » wt wrz 13, 2005 7:39

Żadna stacja telewizyjna nie kupiła jeszcze praw do czwartkowych meczów Wisły i Groclinu w pierwszej rundzie Pucharu UEFA - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Wisła gra w Portugalii z Vitorią Guimaraes, a Groclin we Francji z Lens. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, TVP chce nabyć od Portugalczyków prawa do spotkania Wisły, ale daje ok. 30 tys. euro, a to Vitorii się nie opłaca (tyle odszkodowania może dostać od swojego pośrednika, jeśli relacji do Polski nikt nie kupi). Satysfakcjonuje ją ok. 50 tys. euro. 80-100 tys. euro za mecz z Lens, czołową drużyną francuskiej ligi, nikt nie chce zapłacić.

Bronson.

Post autor: Bronson. » wt wrz 13, 2005 9:50

150 tyś euro...nie znam się za bardzo na rynku reklamy ale to chyba by się zwróciło już za jeden spot reklamowy w porze wysokiej oglądalności.

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » wt wrz 13, 2005 12:33

Bronson. pisze:150 tyś euro...nie znam się za bardzo na rynku reklamy ale to chyba by się zwróciło już za jeden spot reklamowy w porze wysokiej oglądalności.
film przeciętny oglądalność ok. 1;1,5 mln widzów (w porze meczu) to koszt 5 - 10 tys. usd
zresztą takich filmów zapchaj dziur tv (każda) ma pełno bo kupuje je pakietowo
kibic piłkarski POLSKI - nie jest ciekawą i interesującą grupą docelową - niestety jesteśmy niszowcami
natomiast mecze duże LM,reprezentacja oglądają przeciętni ludzie ci tzw. piknicy i wtedy zainteresowanie sponsorów rosnie ,
ale i tak piłka niema szans z siatkówką(nie rozumiem) skokami czy łyżwiarstwem figurowym.

ech no chyba chociaż Wisłę pokażą

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » czw wrz 15, 2005 8:27

Mecz Wisły bedzie o 21 10 na TVP 2.Meczu Dyskobolii nie pokazują a zaczyna sie o 20 00.

Trener Dyskobolii-Nie chcę narzekać na zawodników, którzy mi zostali, bo nie chcę ich lekceważyć. Ale tej drużyny do optymalnej nie da się porównać, bo mam w zespole szpital. Zagramy prawie rezerwami. Taki skład sam ustala taktykę.

Wiec chyba zanosii sie na pogrom Dyskobolii,trzeba liczyć na Wisłe zbey nie przegrała,to bedzie dobrze przed rewanzem.

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » czw wrz 15, 2005 11:56

e no to nie do końca tak jest że Grodisk jest słaby
Przyrowski - Piechniak, Mynar, Vranjes, Lasocki - Sokołowski, Kumbev, Porazik, Sedlacek - Ślusarski, Rocki.
oni wszyscy mogą zagrać niewiem jak mój ulubiony Radza,jeśli tylko zagrają bez kontuzji i bez jakiejś słabizny na boisku będzie dobrze.
na dzień dzisiejszy Dyskobolia to najlepiej ułożona pod względem obrony drużyna w PL,
co prawda prezentuje dwie twarze tej obrony,jedna to mecze z legią Wisła Płockiemlechem czy Amika
i drugą mecze ze słabiakami
ale nadchodzący mecz to właśnie taki TOP przeciwnik
będzie dobrze
w sierpniu kiedy wracałem do domu czytałem w Bratysławie SME i tam był opis meczu z Duklą,Słowacy byli pod wrażeniem właśnie gry obronnej drużyny Dusana Radolskego i boleli nad tym że nie trenuje u nich w kraju

co do Wisły to cienko widzę ich grę w obronie może być trochę ciężko brak Sobolewskiego(kolejna szansa dla Gołosia zmarnuje ja to III liga i rezerwy bo podobno w Wiśłe pojawił się niejaki Beretta def.pom)
no i brak beznadziejnego Kłosa którego zastai lewy obrońca nieśmiertelny Stolarczyk - choć to na dzień dzisiejszy chyba wzmocnienie.
Atak Wisły to też dwaj obcy sobie panowie,ale Vitoria to słabiaki więc pewno Wisła sobie poradzi.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » czw wrz 15, 2005 20:58

FT Lens (Fra) 1 - 1 Dyskobolia Grodzisk

Brawo Dyskobolia jest szansa w rewanzu !!

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Post autor: DZIADEKKSP » pt wrz 16, 2005 8:10

to co pokazała wczoraj Wisła to totalne dno
Baszczyński , Głowacki , Gołoś ..dno ..nic wielkie zera !!!
Jedynymi co próbowali walczyć byli Cantoro i Paulista
Głowacki chyba ani razu celnie nie podał
Oby tak w niedziele grali

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pt wrz 16, 2005 8:36

DZIADEKKSP pisze:to co pokazała wczoraj Wisła to totalne dno
A to Wisła wczoraj grała :?: :shock:

Ja byłem przekonany, że tv transmituje jakiś mecz Mazowsza Grójec z Dolcanem Ząbki :lol:

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt wrz 16, 2005 8:52

dareksp pisze:
DZIADEKKSP pisze:to co pokazała wczoraj Wisła to totalne dno
A to Wisła wczoraj grała :?: :shock:

Ja byłem przekonany, że tv transmituje jakiś mecz Mazowsza Grójec z Dolcanem Ząbki :lol:
tylko nie Dolcan - byłem na meczu właśnie z Mazowszem grali słabo ale kawał zdrowie na murawie zostawili

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt wrz 16, 2005 8:56

ale sypnęło w UEFA wyniczkami
zdaje się że system pucharowy jest o niebo lepszy od grup w l.M.
KRYLIA SOWIETOW SAMARA - AZ ALKMAAR 5:3 (2:1): Leilton (12.), Adamu (45.), Kowba (50.), Husin (62.), Bober (90.) - Vlaar (18.), Perez (56.), Arweładze (85.).
BAYER LEVERKUSEN - CSKA SOFIA 0:1 (0:1): Todorow (15). Jacek Krzynówek jest kontuzjowany i nie znalazł się w meczowym składzie Bayeru.
BESIKTAS STAMBUŁ - MALMOE FF 0:1 (0:0): Alves (70.).
DINAMO BUKARESZT - EVERTON 5:1 (1:1): Bratu (75., 90.), Niculescu (27.), Zicu (51.), Petre (70.) - Yobo (29.).
SEWILLA - MAINZ 0:0
tak nie śledzę Kickera ale Moguncja to raczej 2.Bundesliga

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » pt wrz 16, 2005 9:13

Moguncja już 2 sezon gra w 1 lidze :wink: . Mają zajefanego trenera wywodzącego się z klubu kibica, który grał też kiedyś sam w tym klubie. Nazywa się Juergen Klop i jest trochę "beklopt" :wink: Mainz ma chyba najniższy budżet w lidze po spadnięciu FC Freiburg.

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt wrz 16, 2005 9:38

Parazauroloff pisze:Moguncja już 2 sezon gra w 1 lidze :wink: . Mają zajefanego trenera wywodzącego się z klubu kibica, który grał też kiedyś sam w tym klubie. Nazywa się Juergen Klop i jest trochę "beklopt" :wink: Mainz ma chyba najniższy budżet w lidze po spadnięciu FC Freiburg.
pod wrażeniem jestem,są jeszcze poza mną maniacy

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » pt wrz 16, 2005 10:05

Kiedys Mainz mial pake w 2 lidze...przez 3 sezony byli murowanymi kandydatami do awansu ale zawsze cos im nie poszlo...pozniej sie rozsypalo i na nowo poukladano.

A wtedy oprocz Kloppa graly takie tuzy jak Policella,Hock,Wache,Demandt,Ouakili...

Teraz latarnia w Bundeslidze i herr Klopp jest zagrozony...no ale moze im pojdzie.

To moja ulubiona ekipa niemiecka procz Schalke i wspomnianego Freiburga :P

ODPOWIEDZ