W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Młody Dziurowicz pękł!!!!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » śr sie 03, 2005 15:40

Oiolosse pisze:A tak swoja droga... przeciez tamto 1:1 wszystkim pasowalo. GKS zagral wtedy w pucharach kosztem Legii. Remis byl pewien, bo dla nas byl to typowy mecz o pietruszke.
super a uwazasz ze to byl pierwszy mecz gdzie nasi piłkarze wzieli pieniadze i komus odpuscili :?: :twisted: wiadomo ze nie zrobili tego pierwszy raz bo juz GKS musial wiedziec z kim ma gadac na Polonii i ze wogóle taka opcja przejdzie.

Metoh
Posty: 727
Rejestracja: pn mar 29, 2004 13:04
Lokalizacja: Muranów
Kontakt:

Post autor: Metoh » śr sie 03, 2005 16:12

jest takie powiedzenie, przepraszam za mój język
raz dasz dup.y a jesteś kurw.ą do końca życia *

z drugiej strony powinno byc coś takiego jak przyznanie sie do winy, pokuta, przebaczenie, chęć poprawy / naprawienia..

*wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci są zupełnie przypadkowe

Barkas
Posty: 728
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 15:01
Lokalizacja: Ochota
Kontakt:

Post autor: Barkas » śr sie 03, 2005 17:28

Ligę trzeba zlepperować..... :P :P :P :P :P :P :P

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » śr sie 03, 2005 18:55

Tak czytam jacy to jesteście oburzeni i jacy święci i bełt mnie łąpie.
Pamiętam jak w końcówce sezonu połowa z Was bredziiła "może y kupić" "może załatwić" "może się podłożą" - wszystko żeby tylko nie spaść, a teraz? Wielcy, [ciach] mać, obrońcy [ciach] moralności !!!
Co znaczy: "kocham " Klub? Budynek, płotek, Kamienną, Kazię sprzątaczkę, Krzysia barmana ? :shock:
Kochać Klub to znaczy POLONIĘ, drużyny piłki nożnej, koszykówki, może mniej pływaków i szachistów. Kochać Klub to kochać tradycję, walkę i wiarę, że będzie dobrze. :twisted:
Kochać to też wybaczać.
I czasem zamknąć się na chwilę i zastanowić czy aby sam jestem bez winy.

A jak jesteście tak zobrzydzeni to nie przychodźcie w sobotę i zamanifestujcie swoje święte oburzenie.
Może jakis transparencik :twisted:

(Kleszczu: bez bluzgow prosze... ja wiem, ja rozumiem, ale regulamin po cos jest - Oio.)

Badenow
Posty: 2319
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 19:14
Lokalizacja: Anglia

Post autor: Badenow » śr sie 03, 2005 18:57

Kleszcz to moze postawimy puszke w remisie z napisem " na sedziego" wkoncu czego sie nie robi z milosci do klubu.

nie popadajmy w paranoje milo Ci bedzie usłyszec np ze Polonia kupila mistrza w 2000 roku :?:

bo mi jakos nie bedzie wtedy do smiechu

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » śr sie 03, 2005 19:03

Co tu mowić o nas, taka Legia to dopiero ma, za komuny mistrzostwo kupione, po 89 również, pamiętny mecz z Górnikiem w 94, wyjdzie że jedno mistrzostwo zdobyli uczciwie, ale niestety to widac, odszedł Polmot firma działająca w PRLu i odeszły sukcesy, ciekawe dlaczego?

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » śr sie 03, 2005 19:03

Badenow a co to, q..., zmieni.
Przeniesiesz się nad kanałek czy na Hutnika?
Aaaa i jest jeszcze Gwardia.
A tak na marginesie wisi mi jak kilo kitu czy kupili czy nie. Na boisku, jak dla mnie, wygrywali i to się liczy. Nikt nie protestował ani nie poddawał w wątpliwość Majstra.
Przerzućmy się na bierki. :lol:

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » śr sie 03, 2005 19:07

Badenow pisze:Kleszcz to moze postawimy puszke w remisie z napisem " na sedziego" wkoncu czego sie nie robi z milosci do klubu.

nie popadajmy w paranoje milo Ci bedzie usłyszec np ze Polonia kupila mistrza w 2000 roku :?:

bo mi jakos nie bedzie wtedy do smiechu
Słyszałem takie teksty na wiosnę na Kamiennej więc trochę racji masz.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » śr sie 03, 2005 19:19

Wiadomo,że wszyscy siedzą w tym gównie po uszy, i Polonia i żaden inny klub nie można określić mianem świętego.Jutro ma być cześc poświęcona PZPN, oj dowiemy się paru ciekawych rzeczy, bo jak widze w TV Strejlaua działającego w piłce ponad 40 lat robiącego słodką minkę, o ile ta twarz, może być słodka to śmiać mi sie chce, też lepszy z niego cwianiak, niech opowie może coś o Hutniku Warszawa.

Jacek Herbert

Post autor: Jacek Herbert » śr sie 03, 2005 20:53

Koleżanki ikoledzy. Jesteście zszokowani-ja nie!!!!Śmiech mnie pusty ogarnia gdy widzę co piszecie. Gdzie wy do tej pory żyliście? Przecież ta cała zabawa w ligę nie była (nie jest ) robiona dla idei. DLA SZMALU!!!!!!!! I cały czas wiadomo było że ktoś z kimś kręci lody, tylko nie było odwaznego który by to powiedział.
Przeżywacie szok- ja zszokowany nie jestem, już 25 lat chodzę na mecze i "czysto" bez układów to może było w 1985 roku na trzeciej lidze. Prawda jest taka że wszyscy tkwią w tym gównie po uszy, a liga jest robiona dla KONKRETNEJ FORSY!!!! .......a kibice- zbędny dodatek......

Dla mnie powinni zawiesić rozgrywki ligowe i ostatecznie oczyścić tę stajnię augiasza. A potem -totalne amatorstwo we wszystkich klubach!!!

Ja od dawna chodzę na K6 nie dla piłkarzy , ale żeby spotkać znajomych z trybun.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » śr sie 03, 2005 21:25

Barkas pisze:Polska liga nie jest totalnie przeżarta korupcją. Sytuacje, o których mówi Dziurowicz kumulują się pod koniec sezonu i dotyczą pojebanych klubików bez kasy, dla których jedyną szansą uniknięcia bankructwa jest utrzymanie się przy korycie o nazwie C+. Najlepsze rozwiazanie w zaistniałej sytuacji to odstawienie koryta do czasu wyjasnienia sytuacji, bo w zdolnośc samooczyszczenia się tego postkomunistycznego zbiegowiska nie wierzę. Palant Tomaszewski kłapał dziobem o potrzebie oczyszczenia, a jak wlazł w to gówno, to kracze jak pozostałe wrony.
Polonii, wbrew temu co mówi Dziurowicz, nie można znowu winić za wiele wałków. Z wywiadu (i innych przecieków) wynika, że epicentrum tego syfu jest Śląski ZPN. Polonia w sezonach 2002/2003 i 2004/2005 utrzymała sie uczciwie. Nasz Puchar Polski :roll: , Polonia - Wisła Kraków w sez. "mistrzowskim" :roll: :roll: (od kiedy to do meczu dolicza się 8 minut, to tylko takie głośne myslenie). Paradoksalnie, od czasu objecia prezesury przez Ranieckiego jest prawie o.k. Facet w środowisku ma opinię psychola i nikt go nie traktuje poważnie. Jeśli są przewałki, to przeciw Polonii (mecze z Odrą, Wisłą Płock).

Akurat ten mecz już kiedyś opisywałem na łamach tego forum, bo trochę o nim wiem 8) . Sędziował go SIndbad Wójcik, który wziął kasę od Wisły i Legii za przegraną Polonii. (około 100 tys nie wiem czy razem czy od każdej z osobna). Wał się nie udał, bo my gola strzeliliśmy a nie straciliśmy :lol: .
P.S. Swoją drogą to Wy naprawdę nie wierzyliście,że się dzieją takie cuda? Wierzyliście w czystość i w to,że mecze rozgrywane są zawsze uczciwie? Kiedyś jak opowiadałem o wszystkich wałach jakie słyszałem w naszej lidze jednemu z naszych forumowiczów to spytał się po jaką cholerę łażę na mecze jeśli wiem,że jest to bagno? Odpowiedziałem,ze jest to sport i klub, który kocham. Coś w rodzaju uzależnienia,że muszę chodzić na mecze, bo w domu nie wysiedziałbym wiedząć,że moja Polonia gra akurat na K6!

Awatar użytkownika
Oiolosse
Posty: 4121
Rejestracja: sob maja 31, 2003 23:13
Lokalizacja: Bielany | Marymont | Ruda
Kontakt:

Post autor: Oiolosse » śr sie 03, 2005 21:47

A troche z innej beczki. Mozecie mi przypomniec jaki Polski klub mial klopoty gdy w latach 20 czy 30 okazalo sie, ze potajemnie placi swoim pilkarzom za wystepy? ;)

jotpe
Drużyna A
Posty: 1623
Rejestracja: sob paź 02, 2004 23:51
Lokalizacja: właściwa

Post autor: jotpe » śr sie 03, 2005 21:54

mod pisze: (bez bluzgow prosze... ja wiem, ja rozumiem, ale regulamin po cos jest - Oio.)
...po to by go lamac :!: :twisted:

Wracajac do tematu, jest jak jest, nie pojde sie pociachac lub powiesic, bede zyl dalej, tam samo jak do tej pory, bede rowniez staral sie chodzic na wszystkie mecze na k6, niektorzy sa moze zszokowani z jaka latwoscia to wszystko w jednej chwili wyjawil Dziurowicz, ale napewno kazdy slyszal o wczesniej przekretach z udzialem naszego ukochanego klubu, dla przypomnienia, sezon 2003/2004 i ostatni mecz z Gornikiem, tu chyba nikt sie nie ludzi w nagly przyrost formy naszych kopaczy, a ostatnio w Zabrzu jak bylo?

paf
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 03, 2003 14:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post autor: paf » śr sie 03, 2005 22:44

dziurowicz pisze: Krążyły plotki, że gdyby zagrożona była ukochana przez prezesa Listkiewicza Polonia Warszawa, to nagle powiększono by ligę, aby nie dopuścić do tego.
Mhm... rzuca to nowe swiatlo na spiewane przez nas 'nigdy nie spadnie, Polonia nigdy nie spadnie!' :lol:

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Post autor: Lordi » czw sie 04, 2005 5:05

Zolw pisze:A działcze naszego klubu tez brali w tym udział?
Ciekawe jak Waldemarowi S. i Markowi R. udawało sie kupic lub sprzedac mecz.
Koniec poprzedniego sezonu,po meczu z Gks-u z Odrą,walkower dla Odry i tylko 1 pkt przewagi Odry na d Polonią .Dwa mecze do końca sezonu,Górnik i Lech ,a tu nagle sreczka ,a miało być spokojnie.
Tak sięskłada ,ze w pewnych okolicznościach przyrody spotykam pana Marka R. praktycznie codziennie.I w zawsze zamieniamy kilka zdań w wiadomym temacie -POLONIA.
Po walkowerze dla Odry,zapytałem się
- "Jak to będzie panie Marku???Przecież jak teraz spadniemy to tragedia!!!
-Trzeba wygrać w Zabrzu i tyle!Tylko jak z tymi.......!"
Ze dwa-trzy dni póżniej w podibny sposób,praktycznie zadałem to samo pytanie.Tym razem odpowiedź była całkiem inna.
-"A myślisz,że skąd ja wróciłem 5 rano?Z Zabrza wróciłem!!!"
Nie wiedzieć czemu byłem już spokojny o ligowy byt Polonii.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » czw sie 04, 2005 6:54

Tak nasza piłka z całą pewnością nie jest czysta. Nie ulega to wątpliwości.
Ale... w sprawie wypowiedzi młodego Dziurowicza nasuwa się jedno powiedzienie "tonący brzytwy się chwyta".
Po prostu ja do jego tekstów podchodzę z duuuużą rezerwą. I tyle. Chłopak porwał się z motyką na słońce zostająć prezesuniem Gieksy i nie może teraz się pogodzić z tym, że był h...owy. A po drugie nie może pomieścić się w jego małym móżdżku, że klub który za jego śp. ojca był potentatem i był ustawiony przez seniora na lewo i prawo teraz się sypnął. A stało się tak przez nieudolność juniora. Widocznie wyszedł z założenia, że jego spuścili - to on pogrąży teraz całą polską piłkę. I niestety mu się uda. A nie ulega wątpliwości, że na "reakcję" UEFA i FIFA długo nie będziemy czekać. Co to dla nas oznacza łatwo się domyślić... Dlaczego? Dlatego, że my nie jesteśmy Niemcami czy Włochami (przekupstwa, doping piłkarzy itp.), gdzie nie dość, że takie sprawy szybko tuszują, to jeszcze mają takie "plecy", że władze piłkarskie uznają to za wewnętrzną sprawę tych federacji. Jak bowiem wiedomo są równi i równiejsi. A poza tym - przykładowo - za dobrze idzie nam w el. MŚ...
Co oczywiście nie zmienia faktu, że polska piłka to niezłe bagno. Tylko - gdzie tak nie jest?
Pozdrowionka

prozak
Posty: 611
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
Lokalizacja: [get.physical]
Kontakt:

Post autor: prozak » czw sie 04, 2005 8:10

i pojawiło się kolejne artykulątko:

Dziurowicz: to Listkiewicz jest winny

a mnie to już ta cała afera męczy.. nudne się to juz robi..

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » czw sie 04, 2005 10:00

Trzeba będzie powołać komisje śledczą :D

Myśle ze w ustawianie meczy zamieszany jest także Cimoszewicz i Kwaśniewski

a na serio: wynurzenia dla prasy to farsa, na pewno dostał za to wartość kilku ustawionych meczy. Rozpierdolił swój klub i tak samo rozpierdolił całą prace prokuratury która mając informacje od niego mogła systematycznie zamykać wszystkich zamieszanych - co też robiła. teraz zacznie się wojna oszczerstw, pomówien, publicznego piętnowania i prawo do tego nic nie bedzie miało i na pewno niewinni także dostaną wpierdol.

Nie wierzę w poczucie winy Dziurowicza - wierzę w jego lanserstwo i chęć gwiazdorstwa.

MRSCKO

Mokotowski
Wielki Elektronik
Posty: 693
Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
Lokalizacja: Wola

Post autor: Mokotowski » czw sie 04, 2005 10:45

Chciałem już napisac wczoraj na ten temat posta, ale wiem, że trzeba było ochłonąć.

To że nasza liga jest szambem każdy wiedział, więc nie są to żadne rewelacjie. Ta część artykułów nie jest interesująca. Oczywiście w skupieniu przeczytałem fragmenty dotyczące naszego ukochanego klubu, świętej Polonii. I co tam mamy? Tylko jeden zarzut, który ma znamiona prawdy, bo facet sam twierdzi, że kupił mecz, który dawał Katowicom 3 miejsce. Sprawa nie do udowodnienia na podstawie tylko i wyłącznie jego zeznania, a biorąc pod uwagę motywację drużyn (my już o nic nie graliśmy po wymęczonym zwycięstwie z KSZO, a oni walczyli o to 3 miejsce), ich siłę (my byliśmy zbieraniną walczącą o utrzymanie, oni jedną z silniejszych ekip w lidze), no i nacisk z naszej kibicowskiej strony ("nadeszła kara, nie będzie k... w pucharach!"), to musiał być frajerem, że zapłacił, albo bać się, że lobbuje też Legia.

Co do reszty zarzutów pod adresem naszej ukochanej Polonii są to już zwykłe pomówienia, które Dziurowicz miesza ze swoimi zeznaniami. "Wiadomo, że Listkiewicz kocha Polonię i jakby spadła, to by powiększono ligę."; "Sędzia jakiś tam był nieprzychylny nam w spotkaniu z Polonią". Takie rzeczy to my możemy sobie wypisywać na tym forum, ale on jeśli zdecydował się na zeznania, które mają oczyścić polską piłkę, powinien trzymać się tylko tego, czego jest pewien. Tu rzeczywiście sprawa wygląda raczej na tłumaczenie się z tego, że spuścił GKS...

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » czw sie 04, 2005 10:49

Ja sobie myślę, że ten wywiad był konsultowany ze śledczymi. Facet wie co ma mówić i wie w którym miejscu skończyć.
Tak naprawdę to od dawna wszyscy wiedzieli że w polskiej lidze cokolwiek śmierdzi, teraz szambo się wylewa.
Wcześniej jakoś nikomu nie zależało żeby zrobić rewolucję. Teraz na nią się zanosi. Wydaje mi się także, że ma to związek z przejęciem organizacji i prowadzenia ekstraklasy przez spółkę.
Co do zaskoczenia i oburzenia niektórych. Jest jak najbardzej na miejscu. Tylko sam na tym forum widziałem wpisy o tym że jak się kupi mecz to się nasz klub utrzyma. Tak więc nawet kibice są przeżarci tym myśleniem.

Lordi - Twój post mnie zadziwia... Ty nie musisz gnać do prokuratury z zawiadomieniem o przestępstwie, Ty już dałeś policji ślad i wątek do ścigania przestępstwa korupcji. Nie wiem czy Ty myślisz co robisz czy tylko tak sobie piszesz. A może to tak dla zabawy. Ale i tak i tak jest to nieodpowiedzialne.
Nie znam faceta o którym piszesz, ale możesz go krzywdzić wypisując taki publiczny donos na niego. Co gorsza, z treści Twojego postu wynika że się znacie.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » czw sie 04, 2005 10:57

Kurde, od tego całego dymania wszystkich nas niedługo d...py rozbolą. :evil:
Ceny biletów podniesione za wybryki? Czy może na poczet pewniejszego utrzymania? Zaczynam się gubić. :roll:
Wiedziałem, że czysto nie jest ale jak teraz o tym wszędzie trąbią to szlag mnie trafia. Dziura robi wielką spowiedź niczym ksiądz Robak. Zapomniał już chyba czemu tatuś zawdzięczał tytuł "Magnat". I on teraz stwierdza, że rozmiary korupcji go przerażają. Zakłamany Palant!!! Ale trzeba mu przyznać że dobrze zrobił, może coś drgnie. A raczej p....dolnie!!!

Nie wiem jak to jest, może jestem masochistą (nie mylic z wielbicielem Masocha :lol: ) ale mnie na K6 napewno nie zabraknie i to wcale nie dlatego, że nie chcę stracić kasy wydanej na karnet. Jak już ktos napisał, (chyba Kleszcz) bycie kibicem Polonii to cos więcej niż podziwianie popiów piłkarzy i działaczy, to znaczy cyt "Kochać Klub to kochać tradycję, walkę i wiarę, że będzie dobrze..." I TAK DO K...[sam sobie ciachnę] NĘDZY MA BYĆ!!!

a tu wypowiada się Maciek Szczęsny
http://wiadomosci.onet.pl/8243,film.rd

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » czw sie 04, 2005 12:11

To co mówi Dziurowicz brzmi dla mnie wiarygodnie. Tak jak piłka nożna i PZPN wyglądają w naszym kraju jeszcze inne dziedziny i instytucje. Ale zostańmy przy piłce: PZPN się sam nie rozwiąże...Policja i prokuratorzy wyłowią pewnie drobną część tego gówna. Aby te skorumpowane struktury rozbić należy założyć alternatywne. Wówczas te stare same zdechną z braku kasy od sponsorów, braku zainteresowania ich rozgrywkami.
Do wątków o naszym klubie też można jeszcze sporo dopowiedzieć (szczególnie o okolicznościach naszego awansu do 1 ligi i związanej z tym działalności Dmoszyńskiego). W sporcie rywale czasami umawiają się na remis i - choć to niesportowe - nie jest to wg. mnie przestępcze qurestwo. Co innego gdy w parze z taką umową idzie kasa. Wówczas granica, którą ja jako kibic jestem w stanie tolerować jest przekroczona.
Myślę, że kibice powinni stworzyć swoją ponadklubową organizację, która powinna wywierać presję na organizatorów rozgrywek by przestrzegać sportowych regół gry.
Mam duże nadzieje, że szczególnie młode pokolenie, które jest niegłupie (statystycznie :wink: ) a żyje na zewnątrz tej zgnilizny rozpierdoli PZPN z hukiem a potem może przyjdzie czas na innych prominentnych oszustów.

KaraBin
Posty: 80
Rejestracja: pt sie 22, 2003 14:04

Post autor: KaraBin » czw sie 04, 2005 12:14

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html
a ciekawe czemu nie ma wypowiedzi naszego Prezesa, przecież nazwa POLONIA WARSZAWA była w wypowiedzi Dziurowicza.
Proszę mnie tylko nie atakować, że podejrzewam Zarząd o jakieś ciemne interesy. Bardziej mi chodzi o kontakty z dziennikarzami... Co już nawet w takich gorących tematach prasa nie ma ochoty rozmawiać z naszymi przedstawicielami??

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » czw sie 04, 2005 12:22

Camel pisze:Kurde, od tego całego dymania wszystkich nas niedługo d...py rozbolą. :evil:
Ceny biletów podniesione za wybryki? Czy może na poczet pewniejszego utrzymania? (...)
Czasami jak się czegoś nie wie to chyba lepiej zamilknąć niż pisać brednie.

To taka ogólna myśl.

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » czw sie 04, 2005 12:25

do tej sprawy nasz rzecznik jest idealny.
bo jak zwykle nic nie powie a w tej sprawie milczenie jest złotem, złotem ,złotem

ODPOWIEDZ