W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wyniki druzyn, ktore lubimy

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » sob maja 14, 2011 14:48

CHAMP19NS!!!

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » sob maja 14, 2011 14:58

PoloniaOle pisze:CHAMP19NS!!!
"My greatest challenge is not what’s happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their fucking perch. And you can print that." :)

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » sob maja 14, 2011 15:03

To co uwielbiam w Man United to to, że w 1908 roku zdobyli tytuł mistrzowski po raz pierwszy. Minęło ponad 100 lat, a oni ciągle są mistrzem. Nikt nie ma takiej tradycji.

Ale o finał LM to się obawiam. Barcelona ma jednak lepszy zespół. No ale nic, najwyżej ich fanom się pogratuluje, a dziś święto. Przy okazji się pochwalę, Krsta. Za tydzień lecę na OT na mecz z Blackpool. Po 11 latach znowu będę na mistrzowskiej fecie. Pozdro, Kolego. ;)

A ŻE BARWY UNITED I POLONII SĄ TAKIE SAME TO W GÓRĘ FLAGI!!!!

UNITED! UNITED! UNITED!

:flaga: :flaga: :flaga:

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Lineker » ndz maja 15, 2011 10:11

PoloniaOle pisze:To co uwielbiam w Man United to to, że w 1908 roku zdobyli tytuł mistrzowski po raz pierwszy. Minęło ponad 100 lat, a oni ciągle są mistrzem. Nikt nie ma takiej tradycji.

Ale o finał LM to się obawiam. Barcelona ma jednak lepszy zespół. No ale nic, najwyżej ich fanom się pogratuluje, a dziś święto. Przy okazji się pochwalę, Krsta. Za tydzień lecę na OT na mecz z Blackpool. Po 11 latach znowu będę na mistrzowskiej fecie. Pozdro, Kolego. ;)

A ŻE BARWY UNITED I POLONII SĄ TAKIE SAME TO W GÓRĘ FLAGI!!!!

UNITED! UNITED! UNITED!

:flaga: :flaga: :flaga:

w Manchesterze tylko CITY!!!! :D

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 11:45

Faktycznie, błękitno będzie w tym czasie w Manchestrze, bo Citizens będą mieli swój przejazd odkrytym autobusem z pucharem i wylegną na jezdnie miasta :lol:

Nasi zwlekają z tym do następnego tygodnia :) Albo będzie jeden puchar, albo dwa :)

W Anglii będę musiał się spotkać z jednym typem, co kibicuje City i mu pogratulować (k..de, to nienaturalne! :):):, wykopią mnie po tym z BB :twisted: ), ale on zawsze to robi, kiedy United wygrywa, więc rewanż nieunikniony :)

Que sera, seraaaa! Whatever will be, will beeee! We're goin' to Wembeley!!! Que sera seraaaa!!!!

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz maja 15, 2011 14:24

Kilmarnock- Rangers 1- 5
undee United- Hearts 2- 1

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » ndz maja 15, 2011 14:36

KAA Gent vs. Racing Genk - 2:3

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » ndz maja 15, 2011 15:30

CHELSEA-Newcastle 2-2

Kilmarnock-RANGERS 1-5

RANGERS CHAMPIONS!!!!

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz maja 15, 2011 16:24

Obrazek
We don't care what the animals say.


Jeden z najpiękniejszych momentów jakie przeżyłem na Parkhead, mimo wszystko :!:


CELTIC - Motherwell 4-0

P.S. Let's all do the huddle (żaden 'Poznań'!) w wykonaniu całego stadionu, fantastyczna chwila:

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » ndz maja 15, 2011 19:38

Hmm... Zastanawia mnie tylko dlaczego nie wrzucasz "Off to join the IRA" albo "IRA All the way, fuck the Queen and the UDA" :lol:

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 20:01

Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...

SIARA
Posty: 671
Rejestracja: pn maja 25, 2009 17:41
Lokalizacja: z dupy

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: SIARA » ndz maja 15, 2011 20:18

PoloniaOle pisze:Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...
A wszyscy kibice MU to kibice sukcesu...... :roll:
Za wysyłanie nad kanałek miały być kiedyś kary....

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz maja 15, 2011 20:29

Stevenage - Accrington 2-0 No i może być kłopot w League One. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym sezonie 3 moje drużyny będą grały w jednej lidze, Notts County, Bury, Stevenage. Będą pojedynki samobójcze :)



PS: Zaczniemy w koszulkach Rangers!!!

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 20:56

SIARA pisze:
PoloniaOle pisze:Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...
A wszyscy kibice MU to kibice sukcesu...... :roll:
Za wysyłanie nad kanałek miały być kiedyś kary....
Kiedyś ktoś zagadał kibica United: "Wy jesteście ze swoją drużyną tylko, gdy wygrywają". Odpowiedział mu: "Czyli zawsze".

Kibice Manchesteru United stworzyli własny klub od podstaw, zaczynając gdzieś w odmętach, na 10. poziomie, bo nie podobały im się ruchy właściciela klubu, który wykupił większościowy pakiet akcji zadłużając klub i czyniąc z niego komercyjną maszynę do zarabiania pieniędzy. Nie powiem, których kibiców nie stać było na taki gest i kto wybrał wygodne życie kibica sukcesu.

Wyjazd rzecz święta
Posty: 82
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 21:31

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Wyjazd rzecz święta » ndz maja 15, 2011 21:00

Przemyśl przy okazji kto ma jakie warunki.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz maja 15, 2011 21:27

czajak pisze:Hmm... Zastanawia mnie tylko dlaczego nie wrzucasz "Off to join the IRA" albo "IRA All the way, fuck the Queen and the UDA" :lol:
Na marginesie, Rangersi mają swoją wersję: "UDA all the way, fuck the Pope and the IRA"

Dlaczego Cię to zastanawia? Po prostu, ten fragment Celtic Song mówi wszystko: 'We don't care what the animals say'. Muszę Cię ostrzec, Czajak, że wchodzenie na rangerspoland.com.pl jest niezdrowe...

Jaka jest różnica między fanami Celticu a Rangersów? Fani Celticu podczas dzisiejszego meczu, kiedy już wszyscy pogodzili się z tytułem dla Rangersów bawią się w najlepsze (po przegranym finale w Sewilli również było spokojnie), podczas gdy fani Rangersów po przegranym Pucharze UEFA w 2008 zdemolowali Manchester. I to nas właśnie różni od hołoty. :twisted:

Proud to be a tim :!:

P.S. Podobno doszło do bójki między fanami Rangersów bawiącymi się na Ibrox. :lol:

Destro
Posty: 1453
Rejestracja: wt mar 01, 2011 15:33

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Destro » ndz maja 15, 2011 21:43

PoloniaOle pisze:Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...
W Manchesterze miastowi kibicują City a United mieszkańcy podmiejskich okolic, więc może sympatyku ManU sam zacznij chodzić na Legię ...

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz maja 15, 2011 21:45

Destro pisze:
PoloniaOle pisze:Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...
W Manchesterze miastowi kibicują City a United mieszkańcy podmiejskich okolic, więc może sympatyku ManU sam zacznij chodzić na Legię ...
A 99% kibiców Celticu jest z Irlandii.

Kolejny bzdurny stereotyp....

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 22:03

Destro, podróże kształcą. Pamiętaj o tym.

Destro
Posty: 1453
Rejestracja: wt mar 01, 2011 15:33

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Destro » ndz maja 15, 2011 22:12

DEADLY SIN pisze:
Destro pisze:
PoloniaOle pisze:Nie wiem, jak można lubić Rangerów. Na Legię zacznijcie chodzić...
W Manchesterze miastowi kibicują City a United mieszkańcy podmiejskich okolic, więc może sympatyku ManU sam zacznij chodzić na Legię ...
A 99% kibiców Celticu jest z Irlandii.

Kolejny bzdurny stereotyp....
http://pl.wikipedia.org/wiki/Manchester_City_F.C.

"Według popularnego stereotypu kibic City pochodzi z samego miasta, kiedy to zwolennik United wywodzi się z jego okolic. w 2002 roku badania przeprowadzone przez Manchester Metropolitan University wykazały, że City ma proporcjonalnie więcej kibiców mieszkających w mieście niż rywal."

Może jednak nie tak znowu do końca bzdurny. Jeśli zaś chodzi o kibiców Celticu i ich pochodzenie to mnóstwo irlandzkich flag na Celtic Park (tak wiem, stara nazwa) jest zapewne przypadkiem. To jednak żadna ujma, ja bardzo lubię Irlandczyków.


PS PoloniaOle, znam to powiedzenie.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 22:17

Hehe, jedni jeżdżą i obserwują drudzy czytają wikipedię :brawa:

Oczywiście, klub, który jest chlubą miasta od lat i stadion na 76 tysięcy zapełnia go wyłącznie takimi jak ja - zamorskimi wieśniakami, którzy niczym Amerykanie podczas D-Day w 44, na desancie zlatują do Mcr :brawa:

Destro
Posty: 1453
Rejestracja: wt mar 01, 2011 15:33

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Destro » ndz maja 15, 2011 22:31

Przerysowujesz, przerysowujesz... Wikipedię podałem jako przykład, który każdy może sobie zobaczyć. Jest wiele potwierdzeń na tę tezę, nie tylko Wikipedia. Cieszę się, że jeździsz i obserwujesz. Miłych podróży. Pojedź do Monachium, zapewne jeżdżąc i obserwując zdziwisz się, że tam kibicuje się głównie TSV 1860 a nie Bayernowi.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz maja 15, 2011 22:44

http://i420.photobucket.com/albums/pp28 ... 8151_n.jpg

Sytuację w Monachium też znam. Niestety, świat nie jest idealny (w Twoim pojęciu) i silniejsze kluby przyciągają więcej kibiców, przede wszystkim lokalnych. A może sprawiedliwie, w końcu te bardziej utytułowane kluby na Zachodzie, nie żerowały na innych, niczym CWKS i samodzielnie pracowały na swoją sławę. Odwrotnie niż casusy polskie.

Tylko w Rzymie nie jest sprawiedliwie. Za noszenie koszulki najstarszego klubu wiecznego miasta nie ręczę za bezpieczeństwo. :)

SIARA
Posty: 671
Rejestracja: pn maja 25, 2009 17:41
Lokalizacja: z dupy

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: SIARA » ndz maja 15, 2011 23:23

To jest świetny temat....., mimo, że lata mi koło wiadomo czego zamorski" football, to im dłużej was czytam tym bardziej nie lubie MU i Celticu, zaiste.... macie dar pomagania w wyrabianiu opinii.

Destro
Posty: 1453
Rejestracja: wt mar 01, 2011 15:33

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Destro » ndz maja 15, 2011 23:34

Odnośnie Twojego linku to pytam się co z tego ? My robimy podobnie. Nie sądzę by było to świadectwo na kontrargument. Poza tym to jest tylko zdanie tego piłkarza i nie wiadomo czy nie jest sympatykiem ManU. To samo mógłby powiedzieć piłkarz Legii i co byś wtedy powiedział ? Zgadzam się z Tobą, że świat nie jest idealny. Rację masz również, że inaczej wygląda sytuacja polska (rzekłbym jeszcze, że w ogóle Europy Wschodniej, z racji tragedii komunizmu) aniżeli sytuacja na zachodzie. Na marginesie wspomnę, że ManU to klub o pochodzeniu robotniczym (o czym zapewne wiesz), a takich ludzi zawsze było najwięcej i to prawdopodobnie również jakiś tam wpływ na ilość kibiców miało i ma. Jeśli zaś chodzi o Rzym to nie wiem jaka jest tam sytuacja ale skoro mówisz, że Lazio ma tam ciężko to biorąc to pod uwagę jak i to, że jest najstarsze w mieście, w tych kwestiach podobne jest do naszej Polonii.

ODPOWIEDZ