W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Młody Dziurowicz pękł!!!!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt sie 05, 2005 16:25

nie schlebiaj sobie

Mda
Posty: 55
Rejestracja: pn mar 29, 2004 17:42

Post autor: Mda » pt sie 05, 2005 22:59

Panowie i Panie Polonisci/Polonistki spokojnie... niektorzy z was panikuja jakby wam sie ktos mial do tylka dobrac :lol: Dziurowicz i reszta zapewne majaczy 8) Listek was wybroni i siebie tez.. oby nie :lol:

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » sob sie 06, 2005 0:10

Jardel pisze:
suligus pisze:
Przed meczem z GKS wiadomo było, że większość kibiców widziałaby najchętniej wynik remisowy. I była o tym mowa na Forum. W czasie meczu kibice również wołali "Gramy na remis". W takim wypadku płacenie 100tyś zł (i jeszcze 50 sedziemu)byłoby bez sensu. Poza tym przy takim nastawieniu kibiców (a zawodnicy swietnie wiedzą co się dzieje...) wystarczyłoby dac kasę 2-3 osobom. Po co dodatkowo sędziemu???
Tylko, że piłkarze często myślą, co innego niż kibice, np. kochają Legię i chcieliby do niej pójść na kolanach :wink: Podobna sytuacja była swego czasu w Rzymie gdzie Lazio grało z Interem i wygrało wbrew swoim kibicom(gwizdali na własny zespół), którzy woleliby żeby Studetto zdobył Inter niż Juventus.
He :D Czyli moznaby mniemać, że mielismy radochę za pieniądze Dziurowicza!!! Czy to nie jest przewrotne... :wink:

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » sob sie 06, 2005 0:22

a tak na marginesie to nie dziwię się,że GKS zbankrutował za Dziury jr skoro ten płacił potężną kasę za wynik, który i tak był z góry wiadomy i go satysfakcjonował. Obstawił sędziego i wciąż nie wierzył,że nie walczący o nic piłkarze Polonii będą chcieli wygrać z nimi mecz :D . Jak on tak obstawiał mecze z każdej strony to nie dziwne,ze zabrakło mu w końcu hajsu. Dupa nie "biznesmen" :D . Komu by się chciało wypruwać żyły o miejsca w środku tabeli? A ten jeszcze za to płacił :D .

males66
Posty: 80
Rejestracja: sob cze 05, 2004 15:58
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: males66 » sob sie 06, 2005 10:56

kedys sie mowilo ze Broniszewski to trener ktory utrzymywal druzyny w 1 lidze. Robil cuda z druzynami ktore byly zagrozone spadkiem. Bo wywodach Dziurowicza na temat powyzszego pana wszytsko staje sie bardzo jasne. Polecam http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2857642.html jak kto jeszcze nie czytal. Kolejne zeznania kolejnego czlowieka

Awatar użytkownika
Kwik
Posty: 7311
Rejestracja: pn maja 05, 2003 9:24
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: Kwik » śr sie 10, 2005 20:40

Będzie nadzwyczajny zjazd PZPN

http://pilka.interia.pl/news?inf=654931

Dożywotnia dyskwalifikacja dla Dziurowicza?

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2863970.html

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » śr sie 10, 2005 21:37

Dozywotnia dyskwalifikacja dla Dziurowicza?
:lol: :lol: :lol:

Mogli juz to sobie darowac. Ta decyzja tylko narazaja sie na smiesznosc. Przeciez Dziurowicz juz nigdy w zyciu nie kupi zadnego meczu z prostego powodu. Nikt juz mu nigdy nie sprzeda...
A z ta dyskwalifokacja to niezle pojechali...

Mda
Posty: 55
Rejestracja: pn mar 29, 2004 17:42

Post autor: Mda » śr sie 31, 2005 8:10

Podbijam ten temat, bo nie bardzo wiem gdzie to umiescic:

za GW:
Na podstawie prokuratorskiego "postanowienia o zażądaniu wydania rzeczy" specjalna grupa policji weszła wczoraj do siedziby PZPN w Warszawie i zabezpieczyła dokumenty licencyjne: Wisły Kraków, Groclinu, Amiki, Lecha, Widzewa, Polonii, Odry, Górnika Zabrze, Wisły Płock, GKS Katowice i Zagłębia
Zastanawia mnie tylko co robi tam Wisła Kraków, Groclin i Amica.. a pozostali to siebie warte towarzystwo :P Was obronia listkoludkowie, ale reszta moze nie miec takiego szczescia :?

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » śr sie 31, 2005 10:33

Mda pisze: Zastanawia mnie tylko co robi tam Wisła Kraków, Groclin i Amica.. a pozostali to siebie warte towarzystwo :P Was obronia listkoludkowie, ale reszta moze nie miec takiego szczescia :?
Was widocznie już prewencyjnie wybroniła jednostka specjalna Ałganowa :wink:
Cały tekst jest tutaj:http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2893311.html

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » śr sie 31, 2005 13:18

Parazauroloff pisze:
Mda pisze: Zastanawia mnie tylko co robi tam Wisła Kraków, Groclin i Amica.. a pozostali to siebie warte towarzystwo :P Was obronia listkoludkowie, ale reszta moze nie miec takiego szczescia :?
Was widocznie już prewencyjnie wybroniła jednostka specjalna Ałganowa :wink:
Cały tekst jest tutaj:http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2893311.html
Poparte duchem prezesa generała Rokossowskiego :lol:

Mda
Posty: 55
Rejestracja: pn mar 29, 2004 17:42

Post autor: Mda » śr sie 31, 2005 14:37

Idac tym tropem rozumowania... waszych przyjaciół z Cracovii sam Ariel Szaron oslonil :wink: Szkoda ze wy nie macie takich plecow.. ale przydupasy listka i sam listek to tez dobra brygada, wybronia was :D

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Post autor: Parazauroloff » śr sie 31, 2005 16:27

Mda pisze:Idac tym tropem rozumowania... (...)
Chciałem Ci tylko przypomnieć, że to Ty swoim pierwszym postem wprowadziłeś to rozumowanie. Odpowiedzi nasze były w zaproponowanej przez Ciebie konwencji.
Jeśli chcesz to brnij sobie dalej, mnie się tutaj znudziło :wink: ale chętnie przyjadę na pojedynek krasomówczy np. na zamek w Golubiu Dobrzyniu bo to lepsze miejsce na taką gadkę niż rubryka "Sport w Polsce i na świecie" na forum kibiców Polonii.

Mda
Posty: 55
Rejestracja: pn mar 29, 2004 17:42

Post autor: Mda » sob wrz 03, 2005 10:55

Parazauroloff pisze:
Mda pisze:Idac tym tropem rozumowania... (...)
Chciałem Ci tylko przypomnieć, że to Ty swoim pierwszym postem wprowadziłeś to rozumowanie....
Oj mylisz sie.. ja jedynie nawiazalem do wypowiedzi Dziurowicza.. o was jako ulubiencach listka... skoro nimi jestescie to listkoludkowie i innej masci dupowlazy z ekipy Listkiewicza was ochronia.. wszak jestescie ulubiencami :D A wy zaraz wyskakujecie z Alganowami... :shock: Podkresle ja jedynie nawiazalem do wczesniejszej wypowiedzi Dziurowicza. a wy do czego nawiazaliscie ??

Paulinista
IFC POLONI@
Posty: 1343
Rejestracja: ndz sty 04, 2004 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paulinista » sob wrz 03, 2005 13:14

Mda--> jestesmy takimi ulubiencami Listka, ze nawet kulturalny protest mu nie pasuje.

Zajmij sie moze wlasnymi sprawami? Ostatnio byla rocznica smierci Deyny. To ja mam pytanie. Jak tam Deyna Cup? Jakie druzyny byly zaproszone i czemu w tym roku sie nie odbyl :lol: :lol: :?:

Ta impreza juz na stale wpisala sie w kalendarz imprez odwolywanych polskiego sportu :D :lol:

Widzisz nie wiele trzeba zeby byc zlosliwym, wiec zegnaj przydupasie komuny.

Mda
Posty: 55
Rejestracja: pn mar 29, 2004 17:42

Post autor: Mda » sob wrz 03, 2005 23:05

Chciales mi pojechac z tym Deyna Cup i tekstem o przydupasie komuny ?? :lol:

Trafiles jak kula w plot :lol: Deyna Cup nie odbyl sie po raz drugi, odpowiadam bo widze ze Cie to ciekawilo :D Nie wazne ile razy sie nie uda wazne zeby caly czas probowac, nic w zyciu nie jest latwe :D 8)

przydupasie komuny??.. ale lol .. nie bede tego komentowal :lol: :lol: ech albo moze jednak, bo zaraz pokaza sie glosy ze brak mi argumentow :lol: Komuna skonczyla sie w Polsce juz jakis czas temu, a po drugie KP Legia Warszawa nie jest klubem wojskowm ani komunistycznym itp itd :P Po trzecie daleko mi do pogladow komunistycznych 8)

:lol: bez odbioru ulubiency Listka na ten temat :lol: Bo tylko sie rozmywa dyskusja 8)

Zeby bylo na temat... cos ucichlo o tych dokumentach... no a pozatym widze ze w PZPN nadal maja dobre humory, skoro zajmuja sie takimi duperelami jak kara za kartonowy protest :roll: Moze w tych dokumentach nie ma rzeczy istotnych ktorych mieli by sie obawiac...

Paulinista
IFC POLONI@
Posty: 1343
Rejestracja: ndz sty 04, 2004 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paulinista » sob wrz 03, 2005 23:36

przydupasie komuny??.. ale lol .. nie bede tego komentowal ech albo moze jednak, bo zaraz pokaza sie glosy ze brak mi argumentow Komuna skonczyla sie w Polsce juz jakis czas temu, a po drugie KP Legia Warszawa nie jest klubem wojskowm ani komunistycznym itp itd Po trzecie daleko mi do pogladow komunistycznych

bez odbioru ulubiency Listka na ten temat Bo tylko sie rozmywa dyskusja
tlumacz sie tlumacz...
Komuna skonczyla sie w Polsce juz jakis czas temu
...a w calej Polsce tylu perspektywicznych graczy, ktorzy jeszcze nie odbyli sluzby wojskowej... kradlo sie kradlo...

bez odbioru ulubiencu Jaruzelskiego.
Po trzecie daleko mi do pogladow komunistycznych
Serio? Za to sposob dyskusji bardzo podobny. Wykaz troche szacunku to sam go otrzymasz troche wiecej.
Zeby bylo na temat... cos ucichlo o tych dokumentach... no a pozatym widze ze w PZPN nadal maja dobre humory, skoro zajmuja sie takimi duperelami jak kara za kartonowy protest Moze w tych dokumentach nie ma rzeczy istotnych ktorych mieli by sie obawiac...
Wiec jak sam widzisz cos sie w Twojej teoryjce nie zgadza... Tu ulubiency, a tu protest im sie nie podoba...

Bez odbioru w calym temacie dla Ciebie chyba ze cos sie zmieni w Twoich wypowiedziach.

NESSUNO

Post autor: NESSUNO » sob wrz 03, 2005 23:57

Mda pisze:Podkresle ja jedynie nawiazalem do wczesniejszej wypowiedzi Dziurowicza. a wy do czego nawiazaliscie ??
Do hańbiącej przeszłości ulubionego klubu władz PRL. Do wstrętnej historii twojej Legiunii. . :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ