W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wdowczyk już żegna się z Kielcami?

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Wdowczyk już żegna się z Kielcami?

Post autor: jacek_hc » czw paź 28, 2004 8:37

Po wygranej 3:2 z GKS Bełchatów w II lidze Dariusz Wdowczyk dostał od właściciela Kolportera Krzysztofa Klickiego "zielone światło" do odejścia do Legii - twierdzi "Gazeta Wyborcza".

Musi tylko zostawić zespół z Kielc na miejscu dającym awans do ekstraklasy. Po 14 kolejkach drużyna jest czwarta, ale jeśli wygra zaległy mecz z outsiderem z Mławy, będzie na trzecim, ze stratą trzech punktów do lidera (awansują trzy zespoły, czwarty gra w barażach).

We wtorek odbyło się już podobno pożegnanie Wdowczyka z kieleckim klubem, choć trener się do tego nie przyznaje.

Więcej - w "Gazecie Wyborczej".

no ciekawe co z tego wyniknie. jesli wierzyc dzisiejszym doniesieniom PS to na ewentualny odwód przygotowywany jest Stawowy:

Dość niespodziewanie Wojciech Stawowy, obecnie szkoleniowiec Cracovii, zaczął być przymierzany do objęcia funkcji trenera w Legii Warszawa. Ma jednak groźnego rywala, którym jest Dariusz Wdowczyk, prowadzący Kolportera Koronę Kielce - pisze "PS".

"To dla mnie wyróżnienie i zaszczyt, że ludzie związani z Legią widzą mnie w gronie kandydatów do prowadzenia warszawskiej drużyny" - powiedział Stawowy.
Trener, który jest związany kontraktem z Cracovią do 2006 roku, nie otrzymał na razie ostatecznej propozycji i nie chce się publicznie wypowiadać w tej sprawie, ale...
"Nie mówię, że nie ma tematu. Dla każdego trenera to normalne, że pojawiają się różne propozycje. Jeżeli oferta Legii stanie się oficjalna, to będę musiał rozważyć wszystkie za i przeciw, biorąc również pod uwagę, że nie zawsze miałem w Cracovii pełny kredyt zaufania i zdarzało się, że rzucano mi kłody pod nogi" - dodał.

Specjalista
Posty: 756
Rejestracja: czw mar 25, 2004 9:33
Lokalizacja: Wiadoma rzecz - Stolica

Post autor: Specjalista » czw paź 28, 2004 8:41

:shock: :evil: :shock: To jakiś żart chyba? :shock: :evil: :shock:

Na forum POLONII będzie smędzić o tym, kto zostanie trenerem jakiegoś podrzędnego klubu z Łazienkowskiej???

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » czw paź 28, 2004 8:52

nie chodzilo mi o to,akurat ta sprawa mnie wali. Bardzej o ewentualne oslabienie naszych ziomkow

El Torrero
Posty: 1546
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:51
Lokalizacja: z daleka

Post autor: El Torrero » czw paź 28, 2004 9:04

pan Darek moze isc gdzie chce,
ale szkoda by bylo tak w polowie drogi,
moze dopiero po awansie :lol:

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » czw paź 28, 2004 9:11

wszystko bym zrozumiał ale czemu to mają być trenerzy naszych zgód :evil:

RAVE
Posty: 978
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: RAVE » czw paź 28, 2004 10:11

Kłapaie jęzorami,w wykonaniu prasy i tyle.....

Tito
Posty: 895
Rejestracja: śr mar 24, 2004 18:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tito » czw paź 28, 2004 12:00

Jesli prawdą jest że Wdowczyk odchodzi z Korony to straciłem do niego szacunek. Po prostu człowiek bez ambicji i zasad. Najpierw awansował z Koroną do 2 ligii teraz ma szanse do 1 i po 3 latach pracy ma odejsc? Bez zasad i bez ambicji.

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » czw paź 28, 2004 13:05

A jakie to ma znaczenie???

Obrazek

partyzant
Posty: 14
Rejestracja: śr mar 24, 2004 18:42
Lokalizacja: Toronto/Bielany

Post autor: partyzant » pt paź 29, 2004 6:39

Tito pisze:Jesli prawdą jest że Wdowczyk odchodzi z Korony to straciłem do niego szacunek. Po prostu człowiek bez ambicji i zasad. Najpierw awansował z Koroną do 2 ligii teraz ma szanse do 1 i po 3 latach pracy ma odejsc? Bez zasad i bez ambicji.
Porownaj sobie gdzie jest Legia a gdzie Korona. Wydaje mi sie, ze wlasnie z powodu ambicji chcialby przejsc do klubu z Lazienkowskiej.

zurm

Post autor: zurm » pt paź 29, 2004 14:57

"Sport": Wdowczyk trenerem Legii!

Wedle nieoficjalnych, acz wiarygodnych informacji, Dariusz Wdowczyk, obecnie szkoleniowiec Kolportera Korony Kielce, już zdążył się porozumieć w kwestii szczegółów w trzyletniej umowy z prezesem Legii Warszawa Piotrem Zygo - napisał "Sport".

Wdowczyk nie poprowadzi jeszcze Legii w dzisiejszym spotkaniu z Wisłą Kraków. Pierwszy trening z piłkarzami Legii ma poprowadzić już jednak we wtorek, a w kolejny piątek usiąść na ławce w meczu derbowym z Polonią.


http://sport.onet.pl/1001293,wiadomosci.html

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3124
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Post autor: Piotr WW » pt paź 29, 2004 19:30

partyzant pisze:
Tito pisze:Jesli prawdą jest że Wdowczyk odchodzi z Korony to straciłem do niego szacunek. Po prostu człowiek bez ambicji i zasad. Najpierw awansował z Koroną do 2 ligii teraz ma szanse do 1 i po 3 latach pracy ma odejsc? Bez zasad i bez ambicji.
Porownaj sobie gdzie jest Legia a gdzie Korona. Wydaje mi sie, ze wlasnie z powodu ambicji chcialby przejsc do klubu z Lazienkowskiej.
bo tu nie chodzi o ambicje tylko o cos w rodzaju Honoru albo i Przyzwoitości
ale tego nie ma w polskim Footbalu

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » sob paź 30, 2004 10:15

zurm pisze:w kolejny piątek usiąść na ławce w meczu derbowym z Polonią.
No to 3 punkty jadą na Konwiktorską... i o to chodzi i brawo luśka.

partyzant
Posty: 14
Rejestracja: śr mar 24, 2004 18:42
Lokalizacja: Toronto/Bielany

Post autor: partyzant » sob paź 30, 2004 13:27

bo tu nie chodzi o ambicje tylko o cos w rodzaju Honoru albo i Przyzwoitości
ale tego nie ma w polskim Footbalu
W sporcie zawodowym nie ma miejsca na sentymenty. Wdowczyk jest zawodowcem a Korona go puszcza. To nie jest tak, ze odchodzi po cichu. A z Legia jest zwiazany od lat.

NESSUNO

Post autor: NESSUNO » ndz paź 31, 2004 18:03

Wdowczyk na razie idzie w kratkę. Dobrze mu szło z POLONIĄ, słabo z Petrą (chyba to był ten klub :?: ). Dobrze mu szło z KORONĄ. No to z Legią - sami wiecie, na co teraz kolej. :lol:

A mówiąc poważnie: rozumiem ambicje trenera Wdowczyka (I liga z Legią to nie II liga w Kielcach). Ale myślę, że robi błąd. Na trenerach Legii krąży jakieś przekleństwo (pisała o tym niedawno "Wyborcza"). Praca tam jest trudna, bo zawsze są wielkie oczekiwania. A już chyba szczególnie teraz, jak sponsor dużo wymaga, a nic nie inwestuje. Myślę, że i Wdowczyk odejdzie stamtąd za parę miesięcy w niesławie.

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » pn lis 01, 2004 2:17

tia...oczekiwania wielkie chociazby dlatego ze wiekszosc pismakow sprzyja zielonym...nie zycze powodzenia (choc lubie Wdowczyka)

ODPOWIEDZ