W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Spłynął kanałek

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

fraDiavolo

Spłynął kanałek

Post autor: fraDiavolo » czw wrz 30, 2004 20:35

Jak było do przewidzenia, Austriacy pokazali nadkanałkowcom, jak się gra w piłkę. I bardzo im tak dobrze. :lol: :lol: :lol:

[8. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników forum oraz obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów i pisanie ich nazw z małej litery.

Po raz kolejny zdarza Ci się złamać regulamin forum i o tyle o ile na tytuł tematu można przymrużyć oko to na zawartość już nie za bardzo. Pokazuj swoją niechęć w inteligentniejszy sposób.
Zostajesz upomniany żółtą kartką - następnym razem zostaną wyciągniętę konsekwencje - mod.]

Mordor
Posty: 181
Rejestracja: ndz kwie 11, 2004 14:49

Post autor: Mordor » czw wrz 30, 2004 20:48

Legia w pucharach :?: :?: :?: Nie ma Nie ma Jej, Nie ma Nie ma Nie ma Jej :!: :twisted: :lol:

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » czw wrz 30, 2004 20:53

Nie nabijajcie się z poLEGŁYCH!

tommy
Posty: 3528
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26

Post autor: tommy » czw wrz 30, 2004 20:59

suligus pisze:Nie nabijajcie się z poLEGŁYCH!
a kto umarł :?:

Awatar użytkownika
Luk
Posty: 1195
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 12:56
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post autor: Luk » czw wrz 30, 2004 21:27

no cosik i nie idzie :D
ale flaga ktorą rozciągnęli na cala żyletę robi niezle wrazenie :?

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » czw wrz 30, 2004 21:32

Kompleksiarze...

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw wrz 30, 2004 22:01

ale Janek jaki mądry w wypowiedziach 8)
Muniek dobrze zrobił że w połowie wyszedł i jeszcze powiedział to na antenie :D :D :D

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » czw wrz 30, 2004 22:36

Zaczynam odliczanie do zamkniecia tematu.

10
9
8
....

no chyba ze cos produktywnego zacznie sie tu dziac..

RAVE
Posty: 978
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: RAVE » czw wrz 30, 2004 23:02

Śmiali się z Wisły la,la,la śmiali się z Wisły 8)


Polska piłka kopana jest znokautowana :?

Awatar użytkownika
Oiolosse
Posty: 4121
Rejestracja: sob maja 31, 2003 23:13
Lokalizacja: Bielany | Marymont | Ruda
Kontakt:

Post autor: Oiolosse » czw wrz 30, 2004 23:18

Uwaga: pisze cos produktywnego i kontrowersyjnego:
Zaluje, ze koledzy zza miedzy odpadli, bo mozliwe ze spotkaliby sie w grupie z naszymi hiszpanskimi znajomymi :) Skoro jednak odpadli to nie bede plakac ;) a pozostanie mi wierzyc, ze wylosuje ich Amica.

fraDiavolo

Re: Spłynął kanałek

Post autor: fraDiavolo » pt paź 01, 2004 0:46

[8. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników forum oraz obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów i pisanie ich nazw z małej litery.
Po raz kolejny zdarza Ci się złamać regulamin forum i o tyle o ile na tytuł tematu można przymrużyć oko to na zawartość już nie za bardzo. Pokazuj swoją niechęć w inteligentniejszy sposób.
Zostajesz upomniany żółtą kartką - następnym razem zostaną wyciągniętę konsekwencje - mod.]
[/quote]

A co ja takiego strasznego napisałem, bo już nie pamiętam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ta "żółta kartka" przypomina mi historię Ivana U., gdy strzelił gola Pogoni. Też został ukarany za okazywanie radości. :wink:
4. Moderator jest odpowiedzialny za porządek i ład na forum. Moderator nie musi tłumaczyć się ze swoich decyzji, (...)
7. Nie tolerowane jest zakładanie tematów dotyczących pracy moderatorów. Jakiekolwiek uwagi i sugestie prosimy przesyłać na adres mail.
- napisz na priva, a sie dowiesz. Inny moderator :>

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt paź 01, 2004 11:03

Popieram. Proszę o wyjaśnienie, bo też nie wiem czym zawinił kol. FraDiavolo, a przecież chciałbym uniknąć powtórzenia z powodu ignnorancji jego błędu (wykroczenia, zbrodni?).

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt paź 01, 2004 11:12

No co jest??
Przecież wszyscy się cieszymy, dzielmy się tą radością.
Moim wyśnionym wynikiem było 2:1, no bo szkoda tych punktów co sami wiecie kto nie zdobył dla Polski.

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » pt paź 01, 2004 12:19

A ja sie ciesze, że Legia przegrała, bo zawsze się cieszę, gdy przegrywa. Zawsze też dopinguję drużynę, która gra z Legią, choćby to była Pogoń :lol: :lol: :lol:
A co do tych punktów, co to w światowych rankingach mają pozwolić, by 2 polskie druzyny grały o LM, to dla mnie to pic na wodę, fotomontaż. LM jest tworzona dla bogatych, jak bogaci zdecydują, że w LM ma grać 8 bogatych to tyle będzie grać! Jak skumplują się jeszcze z 4, to będzie grać 12! A w tej chwili, pomijając bogactwo, poziom polskich drużyn jest taki, że choćby w eliminacjach grało ich 14, to i tak żadna by nie awansowała.

Legia, to stara...! Dalej znacie :lol:

zurm

Post autor: zurm » pt paź 01, 2004 12:51

8. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników forum oraz obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów i pisanie ich nazw z małej litery.

Do fraDiavolo i Kaminero:
Umiecie czytać? W to nie wątpię, a więc przeczytaj regulamin zwłasza punkt 8. Następnie skierujcie swój łaskawy wzrok na tytuł tematu jaki fraDiavolo założył. Dziękuję nie mam więcej pytań.

Poza powyższym fraDiavolo dla określenia klubu, z którego porażki się cieszy użył słów kolokwialnych.


Ale tu nikt nie ma protensji, ze ktoś się cieszy z takiego czy innego wyniku, tylko o to, że robi to w sposób prostacki. Nabluzgać każdy potrafi, a raczej w takim zachowaniu nie przejawia się intelekt.

Rysio_z_Klanu
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 24, 2003 8:16
Lokalizacja: Z Klanu

Post autor: Rysio_z_Klanu » pt paź 01, 2004 13:19

Legia jest cienka. I z tą słabą drużyną przegrać np. 7:2 to się chyba nie da.

fraDiavolo

Post autor: fraDiavolo » pt paź 01, 2004 13:27

zurm pisze:Do fraDiavolo i Kaminero:
Umiecie czytać? W to nie wątpię, a więc przeczytaj regulamin zwłasza punkt 8. Następnie skierujcie swój łaskawy wzrok na tytuł tematu jaki fraDiavolo założył. Dziękuję nie mam więcej pytań.

Poza powyższym fraDiavolo dla określenia klubu, z którego porażki się cieszy użył słów kolokwialnych.
Ciekawi mnie tylko, dlaczego użycie słów kolokwialnych w jednym miejscu razi moderatorów, a w innych nie. Czyżby koledzy moderatorzy byli wyczuleni tylko na niektóre osoby i niektóre kolokwializmy czy wulgaryzmy? Przykładów nie brakuje.

Powtarzam też: poprawcie sobie swój cudowny regulamin, bo jego tekst zawiera błędy ortograficzne. Tę moją uwagę też ocenzurowaliście, choć nie była wulgarna, ani nawet kolowialna, tylko merytoryczna. :?

Następna sprawa: w nazwie tematu nie widzę nic zdrożnego. Nikogo nie starałem się tymi słowami obrazić, chciałem tylko, żeby było jakoś oryginalnie. Chyba zgodzicie się, że np. hasło "Legia przegrała" brzmiałoby gorzej?

I ostatnia sprawa: nie osądzaj, kolego, mojego intelektu, skoro mnie nie znasz. Czy twoim zdaniem używanie wulgaryzmów (lub nie) naprawdę świadczy o poziomie inteligencji? Obyś się nie zdziwił, jeśli kiedyś zetkniesz się z przedstawicielami "intelektualnej elity"... OSTATNIA CZĘŚĆ TWEGO POSTA MNIE OBRAŻA. Więc proponuję go ocenzurować. Będziesz mógł się wykazać.

Wendkarz
Posty: 843
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 22:06

Post autor: Wendkarz » pt paź 01, 2004 15:08

a mnie to jebie

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt paź 01, 2004 15:21

zurm pisze:8. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników forum oraz obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów i pisanie ich nazw z małej litery.

Do fraDiavolo i Kaminero:
Umiecie czytać? W to nie wątpię, a więc przeczytaj regulamin zwłasza punkt 8. Następnie skierujcie swój łaskawy wzrok na tytuł tematu jaki fraDiavolo założył. Dziękuję nie mam więcej pytań.

Poza powyższym fraDiavolo dla określenia klubu, z którego porażki się cieszy użył słów kolokwialnych.


Ale tu nikt nie ma protensji, ze ktoś się cieszy z takiego czy innego wyniku, tylko o to, że robi to w sposób prostacki. Nabluzgać każdy potrafi, a raczej w takim zachowaniu nie przejawia się intelekt.
Nadal nie rozumiem co jest złego bądź nieprzystojnego w tytule: "Spłynął kanałek" :?: :shock: :? Co to ma wspólnego z bluzganiem :?:

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » pt paź 01, 2004 15:34

Austria miała w herbie 1911. Czy to zbieg okoliczności???

er_dzej
IFC POLONI@
Posty: 159
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 19:20

Post autor: er_dzej » pt paź 01, 2004 16:16

zurm pisze:8. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników forum oraz obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów i pisanie ich nazw z małej litery.

Do fraDiavolo i Kaminero:
Umiecie czytać? W to nie wątpię, a więc przeczytaj regulamin zwłasza punkt 8. Następnie skierujcie swój łaskawy wzrok na tytuł tematu jaki fraDiavolo założył. Dziękuję nie mam więcej pytań.

Poza powyższym fraDiavolo dla określenia klubu, z którego porażki się cieszy użył słów kolokwialnych.


Ale tu nikt nie ma protensji, ze ktoś się cieszy z takiego czy innego wyniku, tylko o to, że robi to w sposób prostacki. Nabluzgać każdy potrafi, a raczej w takim zachowaniu nie przejawia się intelekt.
cos sie ostatnio strasznie wozisz na tym smutnym forum :shock:

zurm

Post autor: zurm » pt paź 01, 2004 17:42

er_dzej pisze: cos sie ostatnio strasznie wozisz na tym smutnym forum :shock:
er_dżej - Robię to co zostało mi powierzone. A jak coś się nie podoba to zawsze możesz odwołać się do wyższych instancji.

fraDiavolo - Chodzi o to, że w wulgarny sposób obraziłeś inny klub. Jesli poczułeś się urażony to przepraszam.

Kaminero - Nie widzisz, bo tekst został wycięty i zmieniony.

koniec tematu.

Kaminero
Posty: 5229
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:07
Lokalizacja: Warszawa - (P)owiśle
Kontakt:

Post autor: Kaminero » pt paź 01, 2004 17:53

zurm pisze:
Kaminero - Nie widzisz, bo tekst został wycięty i zmieniony.

koniec tematu.
To co innego. Dzięki za wyjaśnienie.

fraDiavolo

Post autor: fraDiavolo » pt paź 01, 2004 18:27

zurm pisze:fraDiavolo - Chodzi o to, że w wulgarny sposób obraziłeś inny klub.
Śmieszny jesteś. Ale faktycznie skończmy ten temat, bo moje wyobrażenie wulgarności bardzo różni się od twojego i się nie dogadamy.
Ostatnio zmieniony sob paź 02, 2004 17:49 przez fraDiavolo, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech
Posty: 1075
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lech » pt paź 01, 2004 18:55

Brać krótko za mordę !
Porzundek ma mi tu k.... być !
Żadnych głupawych postów bez wcześniejszych ustaleń z Moderatorami !
I pisać mi tu dużymy literamy i prosto, żeby się Moderatorom szare nie przegrzały i wiedziały o co biega ! Une lepi woedzom co i jak !

WSZYSCY WSTAJOM I ŚPIEWAJOM !!!

Serdeczne pozdrowienia dla Moderatorów !!!!

ODPOWIEDZ