W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Ale numer :), nasi rodzimi sedziowie to pikus :).

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

peep show
Posty: 1628
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 18:08
Lokalizacja: z pracowitości rodziców
Kontakt:

Ale numer :), nasi rodzimi sedziowie to pikus :).

Post autor: peep show » śr sie 25, 2004 9:53

Rene Aufhauser, piłkarz austriackiej drużyny Graz AK, otrzymał dwie żółte kartki we wtorkowym meczu z Liverpoolem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, ale nie został usunięty z boiska, gdyż sędzia zapomniał pokazać mu czerwoną kartkę.


http://sport.onet.pl/970046,wiadomosci.html

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » śr sie 25, 2004 10:09

Identyczne zdarzenie mialo miejsce w sobote na stadionie St Marys w Southampton.Dwie zolte kartki otrzymal zawodnik Blackburn-Barry Ferguson i pozostal na boisku.Sedzia tlumaczyl ,ze druga zolta kartke pokazal komu innemu,jednak powtorki pokazaly dobitnie jakiego wywinal babola :) Gary Lineker i Peter Schmeichel w programie bbc pt. "match of the day" poswiecili temu wydarzeniu sporo uwagi.Narazie jedynym echem tego spotkania jest zwolnienie managera southampton-o sedziach cicho....

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » śr sie 25, 2004 11:18

No to jest dopiero hicior. Jestem za tym żeby jakiś nasz gwizdała zapomniał kartki jak coś nasi przeskrobią :lol:
Ostatnio w lidze francuskiej w meczu nice(?)-marsylia sędzia pokazał drugą żótą (czerwonej nie zapomniał), zawodnikowi gdy ten po strzelonej bramce w przypływie radości zdjał koszulkę. No i chłopak po strzeleniu musiał udać się do szatni.....bywa

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » śr sie 25, 2004 16:42

Camel pisze:No to jest dopiero hicior. Jestem za tym żeby jakiś nasz gwizdała zapomniał kartki jak coś nasi przeskrobią :lol:
Najbardziej Udarewić by się cieszył :wink:

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pt sie 27, 2004 13:47

dareksp pisze:
Camel pisze:No to jest dopiero hicior. Jestem za tym żeby jakiś nasz gwizdała zapomniał kartki jak coś nasi przeskrobią :lol:
Najbardziej Udarewić by się cieszył :wink:
Oj tak!!!Poproszę panów z wydziału sędziowskiego o jakąś promocję dla mojego ulubieńca :wink:

ODPOWIEDZ