W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Start Bundesligi

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Start Bundesligi

Post autor: keeper » pt sie 06, 2004 8:34

Dziś okolo 20.30 startuje jedna z najciekawszych lig Europy. W meczu otwarcia na stadionie w Bremie , mistrz Niemiec - Werder podejmie Schalke 04 Gelsenkirchen ( trans. Polsat Sport) . Macie jakieś prognozy na nadchodzący sezon Bundesligi :?: Kto ma szanse na mistrzostwo :?: Jak wypadną Polscy Gracze :?: itp.

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Re: Start Bundesligi

Post autor: [j][a][z][z][y] » pt sie 06, 2004 9:26

keeper pisze:Dziś okolo 20.30 startuje jedna z najciekawszych lig Europy.

sorry ale nie dla mnie przyjaźń polsko - niemiecka,

ja niemców nienawidzę od dziecka.


a bundesliga jest ch#$@#owa. :D

dywersant
Posty: 293
Rejestracja: śr cze 16, 2004 13:52
Lokalizacja: łorso

Re: Start Bundesligi

Post autor: dywersant » pt sie 06, 2004 9:35

też nie lubię bundesligi, zdecydowanie wolę ligę FIŃSKĄ :D (łatwiej się obstawia) :lol:

Bober
Posty: 644
Rejestracja: czw lut 19, 2004 16:18
Lokalizacja: Zaragoza

Re: Start Bundesligi

Post autor: Bober » pt sie 06, 2004 9:42

pool pisze:
a bundesliga jest ch#$@#owa. :D [/b]
Zgadzam sie :wink:

Jersy
Posty: 2963
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » pt sie 06, 2004 9:56

Jest marna, jedyne co w niej wartego oglądania to wyczyny naszych gwiazdeczek jak Boski Kamil czy Arturek, choć ostatnio głównie na ławie.

Jorge Colmenares
Posty: 863
Rejestracja: śr kwie 28, 2004 16:00

Post autor: Jorge Colmenares » pt sie 06, 2004 10:11

WichniarTOR! w tym sezonie krolem strzelców.
A poza tym GO, GO Bayern.
Dla ludzi, którzy twierdza, ze Bundesliga nie jest ciekawa - nie wiecie co dobre!
Oto slowo moje.

keeper
Posty: 1747
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:22
Lokalizacja: b. ładna
Kontakt:

Re: Start Bundesligi

Post autor: keeper » pt sie 06, 2004 10:23

Co wy gadacie Bundesliga jest zaje***** . A Niemców też nie lubie :twisted:

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » pt sie 06, 2004 14:51

Bayern jak co roku jest zdecydowanym faworytem. Ciekawe jak wypadnie sztucznie kreowany przez Borka i Kołtonia na gwiazdę Wichniarek bo dla mnie to on może Żurawskiemu sznurowadła wiązać.

A NIEMCOM ŚLĄSKA NIE ODDAMY!!!! :wink:

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pt sie 06, 2004 15:08

Bundesliga ma super otoczkę(program tv, stadiony, ilość kibiców) i tylko to!!! O ile dobrze sobie przypominam to w zeszłym roku drużyny występujące w pucharze uefa poodpadały w 1 rundzie :!: (HSV, HERTA I KTOŚ TAM JESZCZE). W drugiej rundzie chyba nie było żadnego przedstawiciela tej niby super ligi. Cienka liga ze słabymi kopaczami(jest kilka wyjątków typu MAKAAY(co on tam robi :?: ))

Luke
Posty: 444
Rejestracja: ndz mar 14, 2004 20:03
Lokalizacja: sk±din±d

Post autor: Luke » pt sie 06, 2004 15:30

Ja tez bundesligi nie lubie. zdecydowanie bardziej interesuje mnie liga franuska, ktora rusza w tym samym czasie (najblizszy weekend)

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4214
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » ndz sie 08, 2004 0:20

Nie cierpię Bundesligi, nie dojść, że grają ohydnie to do tego z roku na rok jest coraz słabsza, o czym świadczy to, że biorą tam Polaków, którzy w Anglii, Włoszech czy Hiszpanii mają równie duże szanse na grę jak ja na wyrwanie np. Anity Werner, Małgorzaty Korzuchowskiej czy Agnieszki Włodarczyk

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » ndz sie 08, 2004 11:33

Jardel pisze:mają równie duże szanse na grę jak ja na wyrwanie np. Anity Werner,
buahahaha

pozdro Jardel :lol: :D :lol: jak znajdziesz jakies nowe stronki to daj mi linki na priv. :lol: :D :lol:

Bronson

Post autor: Bronson » pn sie 09, 2004 18:42

Ja tam lubie Bundesligę, zawsze trzymałem kciuki za kilka szkopskich zespołów, Energię Chociebuż, Lecha Posen i za ten zespół co gra na stadionie im. Adolfa Hitlera w Zabrzu.
Kończąc moje niewybredne żarty dodam, że moją sympatię jeśli chodzi o Bundesligę zawsze wzbudzały zespoły w których grali nasi rodacy.
Zawsze też trzymam kciuki za to, żeby SV Wuppertaler awansował wreszcie do 2.Bundesligi. No i żeby Vfl Wolwsburg osiągnął coś więcej niż środek tabeli.
Poza tym uważam, że Bundesliga jest bardzo interesująca, może nie pod względem sportowym ale pod względem toczącej się tam rywalizacji jak najbardziej. W Bundeslidze nie ma specjalnie reguł na to kto zdobędzie mistrza. A najmocniejsze zespoły nieraz padają przed teoretycznie słabszymi. Może nie jest to dobra liga do obstawiania i oglądania, ale do kibicowania jak najbardziej.

ODPOWIEDZ