W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

EURO 2012

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
goora
Posty: 3937
Rejestracja: czw maja 24, 2007 15:21
Lokalizacja: Stara Ochota

Re: EURO 2012

Post autor: goora » wt maja 08, 2012 14:16

kurcze w takiej formie kopaczy do kadry to nie mieliśmy chyba od 82 i czasów Bońka
ciekawe że ostatnio jak dobrze kopał przed mundialem Krzynówek to się ostatnie pół roku na ławce przesiedział, teraz Niemcy takiego numeru nie zrobili i mamy według mnie jakąś tam szansę na wyjście z grupy. Nie emocjonuje mnie jakoś ta repra od dawna, ale trzeba uczciwie przyznać że szanse są...

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » wt maja 08, 2012 20:57

goora pisze:kurcze w takiej formie kopaczy do kadry to nie mieliśmy chyba od 82 i czasów Bońka
ciekawe że ostatnio jak dobrze kopał przed mundialem Krzynówek to się ostatnie pół roku na ławce przesiedział, teraz Niemcy takiego numeru nie zrobili i mamy według mnie jakąś tam szansę na wyjście z grupy. Nie emocjonuje mnie jakoś ta repra od dawna, ale trzeba uczciwie przyznać że szanse są...
A kto temu Lewemu poda? Kagawa czy Goetze. A może Kehl? Trzech ludzi meczu nie wygra. Tym bardziej, że rywal wie na kim się skupić. Weź kadrę Rusów, Czechów czy Greków i porównaj sobie kto gdzie GRA (nie siedzi).

Polska-Grecja 0-0 lub 0-1
Polska-Rosja 1-2, 0-2
Polska-Czechy w zależności od sytuacji i potrzeb. Jak o pietruchę to 1-1, jak Czesi będą potrzebowali to wygrają.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: EURO 2012

Post autor: DEADLY SIN » śr maja 09, 2012 0:08

Owszem, elektryku, ale każdy kibic polskiej reprezentacji przeżył w swoim życiu moment - i niezależnie od wieku doskonale go pamięta - kiedy polski piłkarz w meczu o stawkę w niedopuszczalny sposób schrzanił wyśmienitą szansę na strzelenie gola.

Jest nadzieja, że przy obecnej formie Lewego - i reszty dortmundzkiego trio - takie sytuacje będą częściej wykorzystywane.

To oczywiście nie gwarantuje nam nawet wyjścia z grupy, ale muszę zgodzić się z Goorą, że już dawno czołowi polscy piłkarze nie byli w tak świetnej formie przed dużym turniejem.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: EURO 2012

Post autor: AvantGarde » śr maja 09, 2012 8:19

Ja szczęśliwie przeżyłem jeszcze te najpiękniejsze czasy polskiej reprezentacji (po oczywiście PRLu), jak Polska - Norwegia na Śląskim i ogólnie tamte czasy kadry, gdzie niósł się fantastyczny doping, a po bramkach na kolejno 1,2,3 zero odpalane na całym stadionie race i radość wszystkich kibiców, dziś nazywanych kibolami to było to coś.

A teraz? Szkoda gadać. To piłka klubowa jest mniej skomercjalizowana niż ta "kadra" i cała festyniarska otoczka Ojro.
Szkoda chłopaków takich jak Lewy, Piszczek że ich talent przyszedł w tak kurewskich czasach. Z zasady i przyzwyczajenia będę im kibicował, nie mam innej kadry. Ale to nie jest to coś, co kiedyś...

Wujcio
Posty: 554
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 0:05
Lokalizacja: Górce

Re: EURO 2012

Post autor: Wujcio » śr maja 09, 2012 9:49

DEADLY SIN pisze:(...)
To oczywiście nie gwarantuje nam nawet wyjścia z grupy, ale muszę zgodzić się z Goorą, że już dawno czołowi polscy piłkarze nie byli w tak świetnej formie przed dużym turniejem.
Z drugiej strony nie sposób nie zgodzić się z Elektrykiem; już dawno tak wielu nieczołowych polskich piłkarzy nie było w tak kiepskiej formie przed dużym turniejem - albo nie grają w klubach, albo grają na innej pozycji (Wasilewski) albo grają słabo w słabych drużynach (Dudka, Perquis, Ojgen, Wawrzyniak :D). Nie wspominając o rezerwowych, bo to już w ogóle śmiech na sali.

Do tego dochodzi bariera językowa (kadra jest trójjęzyczna, a licząc trenera, to nawet cztero- ;) ).

Pozostaje liczyć na bramkarza, na to, że trio z Dortmundu coś wymyśli, że trener ma farta i na sędziów (może puszczą gola ze spalonego albo nie odgwiżdżą karnego dla przeciwników)...

siedem

Re: EURO 2012

Post autor: siedem » pn maja 14, 2012 13:20

Ruscy będą mieć swoją strefę kibica na Torwarze.

http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1, ... klawa.html

"Rosjanie będą stanowić największą grupę wśród zagranicznych kibiców, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012. Według różnych szacunków w Warszawie może ich być 30-40 tys. Zamówili aż 42 specjalne pociągi, przyleci też kilka wyczarterowanych samolotów. Na rozkaz Władimira Putina, do niedawna premiera, a dziś prezydenta Rosji, kibiców, którzy mają bilety na mecze, linie lotnicze Aerofłot przewiozą za darmo."

No1DieTotenkopf
Posty: 1764
Rejestracja: wt maja 24, 2011 12:01
Lokalizacja: Muranów

Re: EURO 2012

Post autor: No1DieTotenkopf » pn maja 14, 2012 16:12

Qrwa mać, 30 tysięcy Kacapów, a gdzie reszta. Jak pomyślę, że to wszystko będzie łazić po ulicach i przesiadywać w barach, śmiecić mi przestrzeń miejską swoją obecnością, to aż się chce wyjechać na ten czas.
Już nie znoszę Euro... ko ko Euro wcale nie jest spoko.

Wujcio
Posty: 554
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 0:05
Lokalizacja: Górce

Re: EURO 2012

Post autor: Wujcio » wt maja 15, 2012 17:39

Sondaż CBOS nt. nastrojów przed imprezą:
29% uważa, że nie wyjdziemy z grupy,
30% uważa, że wyjdziemy, ale tylko do 1/4,
11% uważa, że odpadniemy w półfinale,
4% - że przegramy w finale,
3% ma nadzieję, że wygramy EURO :D

Natomiast liczba zadowolonych z faktu, że Polska organizuje Mistrzostwa regularnie spada: w 2007 było takich 64%, obecnie tylko 44%...

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » czw maja 24, 2012 22:15

Słucham sobie doniesień z tego zgrupowania w Lienzu i coraz bardziej śmiać mi się chce. Dzisiaj Lewy i koledzy zaczęli się skarżyć na mordercze treningi, że jeszcze kilka dni takich i z Grecją będzie biegał do tyłu. Dowiaduję się o kontuzji mięśniowej Wawrzyniaka. Patrzę na trening a nasi gwiazdorzy zapierdalają na gumach. No to ja się nie dziwię, że zaczęli łapać kontuzję :lol: .Smuda i jego asystenci to jacyś popierdoleńcy i sabotażyści!! Gdzie k.... gumy po rozegraniu przez część zawodników 20 kilku meczów wiosną? Co oni ładują akumulatory na cały sezon?
Poza tym te głosy niezadowolenia mam wrązenie mają również na celu pierwsze usprawiedliwienia na wypadek dostania wpierdolu w grupie. Kto będzie temu winien? Głupi Franuś, o którym wszyscy w kadrze mają takie samo zdanie (przynajmniej Polacy).
Hiszpanie dogrywają sezon (puchar Hiszpanii jutro), Niemcy jeszcze odpoczywają, a nasi na gumach :).ak
A i jeszcze jedno co do ubrań piłkarzy. Na dresach piłkoptak, na spodenkach piłkoptak, na koszulkach polo na sercu piłkoptak a orzełek gdzieś wciśnięty na odpierdol się na ramieniu.
Naprawdę można się z tym czymś identyfikować... Nie ma co... Lato, Smuda wszelkiej maści Kręciny, Pekinsy i Ojgeny a w tle znawcy piłki typu ministra Mucha czy jakiś Kuźniar lub Olejnik. Poza tym rozmawiam z wieloma ludźmi, którzy mają bilety i pytają się mnie jak jest na meczu, bo nigdy nie byli a bilety dostali po jakichś dziwnych układach i układzikach... CYRK LUDZIE, CYRK!! Już słyszę jak Szpakowski wali gruchę w czasie meczu mówiąc o wspaniałej atmosferze na trybunach, bo raz na 10 minut usłyszymy Polska, Polska lub gramy u siebie Polacy gramy u siebie :lol: .Życzę 3 razy po 0-3 (chociaż nie trawię Greków i Ruskich). Wtedy mam nadzieję balonik pierdolnie z takim hukiem, że się te wszystkie ministry czy Smudy rozlecą na kawałki.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » pt maja 25, 2012 12:05

http://euro.wp.pl/title,Fabianski-i-Tyt ... &_ticrsn=5

hahaha. Daaawaj C(sm)udak na gumy ich, albo na siłkę. Niech zapierdalają. Powołaj Bakę jeszcze, żeby pobiegali po asfalcie. Wtedy będą przygotowania na 1000% :)

Awatar użytkownika
hardypiknik
Posty: 950
Rejestracja: śr mar 30, 2011 8:35

Re: EURO 2012

Post autor: hardypiknik » ndz maja 27, 2012 11:48

elektryk pisze:http://euro.wp.pl/title,Fabianski-i-Tyt ... &_ticrsn=5

hahaha. Daaawaj C(sm)udak na gumy ich, albo na siłkę. Niech zapierdalają. Powołaj Bakę jeszcze, żeby pobiegali po asfalcie. Wtedy będą przygotowania na 1000% :)
Oj, będziesz to głośno odszczekiwał po finale w Kijowie jak Franz wzniesie puchar za mistrzostwo!

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: EURO 2012

Post autor: AvantGarde » pn maja 28, 2012 12:57

LANCE DO BOJU! SZABLE W DŁOŃ! BOLSZEWIKA GOŃ GOŃ GOŃ!!!

http://www.tvn24.pl/12690,1745906,0,1,p ... omosc.html

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: EURO 2012

Post autor: DEADLY SIN » pn maja 28, 2012 14:04

AvantGarde pisze:LANCE DO BOJU! SZABLE W DŁOŃ! BOLSZEWIKA GOŃ GOŃ GOŃ!!!

http://www.tvn24.pl/12690,1745906,0,1,p ... omosc.html
"Jak potwierdził Dariusz Drzał, oficer łącznikowy policji, związek kibiców z Rosji zwrócił się z prośbą o umożliwienie przemarszu 12 czerwca. Tego dnia Rosjanie obchodzą święto narodowe. - Komenda stołeczna przygotowała 4-5 alternatywnych tras przemarszu w zależności od ilości rosyjskich kibiców i od miejsca, gdzie zostaną zakwaterowani - powiedział."



Co to k.... jest?!
Wiem, zaraz ktoś mi wyskoczy z Ajriszami w UK czy Polakami w USA, ale tam (i w innych krajach) te mniejszości stanowią część lokalnej społeczności.

Będzie się działo.

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: EURO 2012

Post autor: AvantGarde » pn maja 28, 2012 14:18

Pamiętacie radość po wylosowaniu Millwall w FF? Tak samo miałem po wylosowaniu do nas ruskich.
LAĆ KACAPÓW!!!

No1DieTotenkopf
Posty: 1764
Rejestracja: wt maja 24, 2011 12:01
Lokalizacja: Muranów

Re: EURO 2012

Post autor: No1DieTotenkopf » pn maja 28, 2012 14:33

Przemarsz Kacapów manifestujących jakieś (bo nie wiem jakie i nie chce mi się tego weryfikować) święto narodowe na ulicach naszej stolicy, to będzie kaszana jak się patrzy, a Tusk jeszcze powiedział, że nie będzie ekscesów. Ha... ciekawe czy osobiście tego dopilnuje i kogo będą pałować jak pojawi sie kontrmanifestacja i będą się tłuc.
W ogóle powinien nie wyrazić zgody, ale może nie ma jaj, aby ruskiemu włodarzowi odmawiać.
Oj przez te ełro to mogą być afery mieżdynarodnyje. ;-)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » pn maja 28, 2012 22:07

a te ich narodowe święto to nie zostało ustawione po przegonieniu wojsk polskich spod Moskwy? Tusk chyba zwariował do końca

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 3651
Rejestracja: pt mar 19, 2004 20:35

Re: EURO 2012

Post autor: Peter » pn maja 28, 2012 22:22

Oj tam, sprowadzi się na kontrmanifestację tych samych Niemców, co na 11 listopada i po problemie ;)
Też nie bardzo mnie się chce sprawdzać co za święto sowieccy ludzie mają 12 czerwca, ale to święto, o którym piszesz elektryku, to jest 3 listopada (i nie spod Moskwy, a z Moskwy - dokładnie opuszczenie jej przez polską załogę dowodzoną przez pułkownika Gosiewskiego, jeśli dobrze pamiętam). Putin parę lat temu je ustanowił, co by niby nie obchodzić dnia Rewolucji Październikowej (a właściwie bolszewickiego zamachu stanu, żadnej tam rewolucji), który był 7 listopada (nowego stylu, a 24 października wg ruskiego kalendarza obowiązującego w chwili wybuchu owej "rewolucji"), a zarazem obchodzić, bo się ludzie przywiązały do listopadowej rocznicy (dlatego wybrano cokolwiek z datą bliską 7 listopada - padło na wypędzenie naszych dzielnych wojów z Moskwy).
Ale to wszystko nieważne kto kogo w historii pobił, dał się pobić czy pobije na planowanym przemarszu - ważne, że podczas meczu prezydent Abramowicz zasiądzie osobiście w swej loży :lol:

gen_Patton
Posty: 2541
Rejestracja: czw maja 31, 2007 11:35

Re: EURO 2012

Post autor: gen_Patton » pn maja 28, 2012 22:29

W czerwcu to jest święto "powstania" suwerennej Rosji - dzień, w którym wystąpili oficjalnie z ZSRR :D
reasumując - święto z dupy

siedem

Re: EURO 2012

Post autor: siedem » wt maja 29, 2012 10:46

Rzygać mi się chcę na myśl o tej polityce "poklepywania po plecach" Tuska. I mam gdzieś czy to kolejna wrzutka żeby złapać za język Kaczora i wałkować temat u Sobieniowskiego i Kolendy. Na tego typu apele ruskich powinno wyjść stanowcze - NIE. A u nas Tusk łagodzi obyczaje ku.wa, mąż stanu od siedmiu boleści.

:evil: :evil:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: EURO 2012

Post autor: DEADLY SIN » wt maja 29, 2012 11:04

Odpieprzcie się od premiera! Wczoraj opykał Włochów 7-2, dobry prognostyk przed EURO. :lol:

Teraz salon ma niezły orzech do zgryzienia - okazuje się, że nie tylko oszołomy Kaczora lubią sobie maszerować. :lol:

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » wt maja 29, 2012 15:37

Leszek Miller (SLD). - Byłoby świetnie gdyby był wspólny marsz, miałoby to w sobie pewną symbolikę - proponuje Miller


Temu to się wciąż chyba marzy Układ Warszawski i RWPG... Jak takie ścierwo może mieć miejsce w Sejmie?

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: EURO 2012

Post autor: czajak » wt maja 29, 2012 15:45



70% tego to propaganda i prowokacja a okoliczności pokazania grafu w Legionowie to po prostu mistrz :lol:

Z drugiej strony nie możemy sami sobie srać do talerza. Tydzień temu Newsweek sporą część numeru poświęcił udowadnianiu, że w Polsce jest spory problem z antysemityzmem, więc jeżeli będziemy sobie urządzać takie kąpiele w gównie, to nie liczmy, że ktokolwiek napisze, że pachniemy drogimi perfumami.

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: EURO 2012

Post autor: malpus91 » wt maja 29, 2012 18:19

Jeżeli ktoś chce pooglądać nasze Orły na treningu to:
3,9 i 13 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 na stadionie Polonii Warszawa odbędą się oficjalne, otwarte dla publiczności sesje treningowe reprezentacji Polski. Czwarta, publiczna sesja treningowa odbędzie się 17 czerwca, pod warunkiem, że reprezentacja Polski awansuje do ćwierćfinału UEFA EURO 2012.

Zaproszenia będzie można otrzymać w dniach poprzedzających sesje treningowe, w kasach na stadionie Polonii Warszawa, w godzinach 9.00-16.00. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, nie ma możliwości składania zamówień. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

Zaproszenia nie będą dystrybuowane w dniu publicznych sesji treningowych.

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29100
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: EURO 2012

Post autor: elektryk » sob cze 02, 2012 14:57

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html

Naprawdę trzeba mieć nasrane w głowie, żeby stać w kolejce pół nocy po to, żeby zobaczyć jak kilkunastu ludzi porozciąga się, porobi kilka gimnastycznych ćwiczeń i kilkanaście razy kopnie piłkę. Ci ludzie mają jakieś wyobrażenie co to jest trening otwarty czy po prostu już tak zostali ogłupieni tym EURO, że lecą byle gdzie i c... wie po co tam gdzie jest jakikolwiek spęd z tym związany?

Pulpet04017
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 22:44
Lokalizacja: WWA

Re: EURO 2012

Post autor: Pulpet04017 » sob cze 02, 2012 15:05

Elektryku niektorzy chca zobaczyc po prostu gwiazdy swiatowego formatu a nie cwiczenia wykonywane przez nich, tak samo jak ja, ide jutro po to na Polonie by zobaczyc miedzy innymi Nasze trio z Borussi na zywo. 5!
Ps. Sam bym poszedl zobaczyc miedzy innymi RvP i wielu innych a przy zajebiscie duzym szczesciu moze zdjecie lub autograf by sie przytrafil:d

ODPOWIEDZ