W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wyniki druzyn, ktore lubimy

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9773
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz lut 26, 2012 18:07

Lineker pisze:ile te bankructwo daje radości Celticowi, co?
Wreszcie jakiś tytuł :)
Nie, po prostu nie żal mi oszustów.

A jeśli już mówisz o lidze, to odejmij dziesięć punktów Celtikowi i zobacz gdzie będą Rangersi. ;)

Rangers mieli przewagę dwunastu punktów nad Celtikiem w listopadzie, przed wejściem zarządu komisarycznego Celtic miał 4 punkty przewagi nad Rangersami. Chyba nie ma wątpliwości, kto obecnie gra lepszą piłkę w Szkocji.
czajak pisze:For there's not a team like the Glasgow Rangers,
No not one, and there never shall be one
:!: :!:
Czajaku, olbrzymia czcionka też nie zmieni sytuacji Rangersów... :lol:

P.S. Lineker, też jednego nie rozumiesz. Przez tyle lat oglądam Scottish Premier League i mecze Celtiku w przekonaniu, że wszyscy postępują fair. Tymczasem RFC kupili Jelavica za pieniądze, których nie mieli - podobnie było z innymi transferami. W ten sposób wygrywali mistrzostwa i zdobywali puchary, z których się cieszysz. Ale nie martw się, ten sam problem mają kibice Rangersów w Szkocji - tydzień temu wywiesili transparent, w którym domagają się aby Davidowi Murray'owi odebrano tytuł rycerski. Ale jak Rangersi zdobywali mistrzostwa, to polityka Murraya była okej?

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » wt lut 28, 2012 14:53

Deadly, boje się jednej rzeczy. Bez Rangersów liga stanie się mało atrakcyjna dla reklamodawców. Wpływy z biletów mogą nie pokryć różnicy. Liga już jest w kryzysie, upadek Hunów może ją tylko dobić. Nie zmienia to faktu, że należy im się kara.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » wt lut 28, 2012 20:54

Wszystkie wielkie kluby jadą na długach. Przodownikiem jest tu Real, czytałem, że część kredytu na Kakę, czy na kogo tam brali w Indonezji, ja już nie wiem, co jest grane. Podobno stadion już swój z pięć razy sprzedali i tereny wokół niego, jeszcze chyba za Zidane'a i Figo nie rozliczyli się z wierzycielami, ale żyje im się dobrze. Niekończąca się symbioza - coś a la relacje gospodarcze Chameryka - Chiny. A powołanie komisariatu ds. Rangers to sorry, ale pewnie ma się tak do długów zachodnioeuropejskich klubów jak moja świnka skarbonka do dziennej stawki Elżbiety z Klanu.

Szkockie kluby podążają ostatnio bardziej szczerbatą ścieżką niż polskie, Mama UEFA by pomogła, ale dba tylko o te dzieci, które siedzą w jej ligach rok w rok.

Gdzie te czasy, kiedy Ferguson kupował Solskjaera za 2 bańki, a Cantonę za jedną.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9773
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » śr lut 29, 2012 23:35

PoloniaOle pisze:A powołanie komisariatu ds. Rangers to sorry, ale pewnie ma się tak do długów zachodnioeuropejskich klubów jak moja świnka skarbonka do dziennej stawki Elżbiety z Klanu.
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojej rozprawki. ;)

Owszem, nawet Celtic ma długi, chociaż ostatnio coraz mniej jest na minusie. Ale czym innym są długi wobec osób/firm prywatnych, a czym innym jest dług Rangersów wobec Her Majesty's Revenue & Customs, czyli brytyjskiego podatnika. Szczególnie w sytuacji, kiedy inne kluby SPL (i nawet te z Div1, Div2 oraz Div3) płacą swoje podatki.
Krsta pisze:Deadly, boje się jednej rzeczy. Bez Rangersów liga stanie się mało atrakcyjna dla reklamodawców. Wpływy z biletów mogą nie pokryć różnicy. Liga już jest w kryzysie, upadek Hunów może ją tylko dobić. Nie zmienia to faktu, że należy im się kara.
Ale jeśli zbankrutują, to i tak wrócą! Za trzy, pięc lat. Poza tym pamiętaj, że poza RFC jest jeszcze jedna drużyna Old Firm - Celtic Football Club. ;)

Pan jeden wie jak ten okres przejściowy (w przypadku bankructwa RFC) potoczy się dla SPL.

Słowenia - Szkocja 1-1
Irlandia - Czechy 1-1

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » śr lut 29, 2012 23:49

Anglia vs. Holandia - 2:3

Jak to mawiają... pierwsze śliwki robaczywki, pierwsze koty za płoty. Trzymaj się Psycho!

Deadly, ale ja wiem, że wrócą. Niestety... ;) Celtic i Rangers nie mogą istnieć bez siebie. :)

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » czw mar 01, 2012 4:58

DEADLY SIN pisze:Nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojej rozprawki. ;)
Sin, sorry, zwykle piszesz ciekawie i z sensem i czytam, ale tym razem... to nie to, że nie ze zrozumieniem, ja w ogóle nie przeczytałem...

... ale się podciągnę w lekturze ;)

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9773
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » sob mar 03, 2012 15:28

Aberdeen - Celtic 1-1

Koniec zwycięskiej passy. K... jak dzień ch...wy to po całości. :evil:

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » sob mar 03, 2012 21:49

KV Mechelen vs. AA Gent - 0:2
Top Oss vs. Sparta Rotterdam - 1:5

Edytka:

Tottenham Hotspur vs. Manchester United - 1:3

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz mar 04, 2012 19:15

Dobrze jest Krsta, dobrze!

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » ndz mar 04, 2012 19:23

Young jest zabójczo skuteczny z tego miejsca. Arsenalowi o ile dobrze pamiętam strzelił dwie bramki schodząc do środka z lewego skrzydła.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz mar 04, 2012 19:31

Tak, ten drugi gol na 3-0 był a la Arsenal, ten drugi gol wtedy na 8-2 też był podobny. Dobrze, że jest w formie chłopak, bo braku Antka Valencii dzięki temu prawie nie widać. Imponuje mi Tottenham, to jedyna drużyna spośród naszych rywali z czołówki, którą darzę jakąś sympatią i szacunkiem. Mam nadzieję, że utrzymają trzecie miejsce, dużo ciężkich meczów już nie mają do końca sezonu, a dla nas te punkty cholernie ważne.

man.city
Posty: 131
Rejestracja: śr lut 08, 2012 21:46

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: man.city » ndz mar 04, 2012 19:38

City-Bolton 2:0

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz mar 04, 2012 19:44

roma 1-2 LAZIO

Awatar użytkownika
mesc
Posty: 1917
Rejestracja: sob gru 06, 2008 21:57
Lokalizacja: SND

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: mesc » ndz mar 04, 2012 19:44

PoloniaOle pisze:...
Przepraszam, ale myślisz czasem? Po raz kolejny wstawiłeś sobie kilkumegowy film w gifie do stopki. Poprzedni kilka dni temu usunąłem sobie AdBlockiem, to teraz wstawiłeś nowy. Nie rozumiesz, że te megabajty ściągają się każdemu, kto przypadkiem otworzy wątek, w którym raczyłeś się wypowiedzieć? Za taką bezmyślność powinny być kary.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz mar 04, 2012 19:47

Co się czepiasz przygłupie, skąd mam wiedzieć, że niektórzy używają maszyny do pisania jako przeglądarki. Można przecież powiedzieć normalnie i wtedy sprawa jest do załatwienia od razu? Spadaj koleś, z koleżkami sobie o bezmyślności rozmawiaj.

Awatar użytkownika
mesc
Posty: 1917
Rejestracja: sob gru 06, 2008 21:57
Lokalizacja: SND

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: mesc » ndz mar 04, 2012 19:55

Przygłupem jest raczej ten, kto:
- nie rozumie podstawowych zasad działania Internetu, a mimo to próbuje go używać,
- reaguje agresją na zwrócenie mu uwagi na jego własną głupotę.

Miarkuj się. "koleś".

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » ndz mar 04, 2012 20:00

Głupota to twoje drugie imię, nie ma co tu dłużej nad twoim przypadkiem deliberować, agresji z mojej strony w stosunku do ciebie nie ma, ale mogłaby być, gdybyś nie był tylko pikselem z internetu, a na wyciągnięcie ręki.

Już raz ktoś mnie o coś tutaj zwyczajnie poprosił i się dogadaliśmy w mig, z tobą tak nie będzie, bo nie ja zaczepiam ludzi przez internet. Ucz się dobrych manier pajacu to zasłużysz na dobre traktowanie.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » pt mar 09, 2012 1:25

United 2-3 Bilbao

Na chłodno po powrocie z pubu. Ferguson nie podszedł poważnie do rozgrywek, wystawiając w obronie samych małolatów + Evrę. Szkoda de Gei, bo nasz bramkarz zrobił wyraźne postępy w ostatnim czasie, za żadną ze straconych bramek nie ponosi winy, zawiedli go koledzy (Rafael, jedź lepiej na karnawał do Rio za tego trzeciego gola).

Mimo wszystko gra z przodu najgorsza nie była, a że United słyną z comebacków to można liczyć na udany rewanż nawet na wyjeździe. Chyba, że Alex znów obronę zestawi ze Smallinga, da Silvy, Jonesa i Evansa, ale na to nie ma wpływu. Ferguson wyraźnie wolał oszczędzić kilka asów (Nani, Welbeck, Ferdinand, Scholes) na ważniejszy mecz ligowy z West Brom, biorąc pod uwagę, że po Bilbao czeka nas wyjazd do Wolverhampton, można się spodziewać, że Ferguson znów pozwoli odpocząć 3-4 zawodnikom i wprowadzi zmienników.

Kibice potraktowali Ligę E. jak miłośnik skórzanej galanterii gumofilce. Łysiny na Trybunie Północnej (od listopada Sir Alex Ferguson Stand), brak dopingu, słyszalni tylko kibice z Bilbao (podobno 8 tysięcy na OT). Szkoda. Nawet mniej prestiżowe rozgrywki powinno się traktować z szacunkiem.

Triumf ligi hiszpańskiej nad angielską. Nikt nie ma prawa już pyskować, że Hiszpania jest ligą tylko dwóch drużyn. Athletic nie liczy się w walce o mistrzostwo, nie wiadomo czy złapie się do czwórki, a bije na wyjeździe jednego z dwóch głównych kandydatów do mistrzostwa Anglii.

United zacina się czasem w tym sezonie u siebie (2-3 przegrał też u siebie w sylwestra z ostatnim wtedy w tabeli Blackburn).

P.S. Ze statystyk. W latach 1956-1996 Manchester United nie przegrał ani jednego meczu u siebie w europejskich pucharach, a rozegrał ich kilkadziesiąt w tym czasie. Teraz, po Ajaksie, przyszła druga z rzędu. Billy Whelan i Tommy Taylor, którzy w 1957 roku strzelali gole Bilbao w ćwierćfinale Pucharu Europy (3-0) nie mogą na to gdzieś tam z góry patrzeć.

siedem

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: siedem » pt mar 09, 2012 12:11

Głowa do góry. Podpis dalej masz zajebisty.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » pt mar 09, 2012 12:28

Sprawdziłem wyniki Athleticu z Barceloną i Realem. Barcelona zremisowała na San Mames 2-2 po golu w ostatniej minucie, a Real wygrał 4-1 u siebie dzięki dwóm rzutom karnym i czerwonej kartce dla Bilbao przy stanie 2-1.

Krsta, co tak ponuro siedzisz, nie chwalisz się, że w łeb wczoraj dostaliśmy? Na dobre i złe trzeba być z zespołem, a nie chwalić się tylko, jak wygrywają :) Przypomnij sobie mecz z Chelsea, 0-3, albo z City, 0-2, na Wembley przed sezonem, będzie dobrze w Bilbao, chłopaki znów zadziwią cały świat. Mistrz Europy 2008, wicemistrz 2009 i 2011 wziął sobie w tym sezonie urlop dziekański na zamorskich ziemiach. Nie poradzisz. Pozdro. :)

Na pocieszenie masz tutaj skrót meczu z Bilbao z 1957 roku. Busby grał na stadionie City, oklaskiwały nas tłumy i było 3-0 :)

http://www.dailymotion.com/embed/video/ ... o-57_sport

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » pt mar 09, 2012 13:12

PoloniaOle, w tym sezonie wrzucałem wynik United po porażkach z City, Crystal Palace, FC Basel, Blackburn, Newcastle, Liverpoolem i Ajaxem. Nie zarzucaj mi więc, że jestem sympatykiem Manchesteru tylko i wyłącznie kiedy im idzie dobrze. ;) Podobnie jest z wynikami Buffalos.

PoloniaOle
Posty: 510
Rejestracja: śr sie 16, 2006 16:18

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PoloniaOle » pt mar 09, 2012 13:20

Spoko, nie zarzucam, byłem ciekaw, czy jeszcze dychasz po kolejnej niewytłumaczalnej porażce ("jak to się mogło stać?") 8)

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » pt mar 09, 2012 13:34

Przeżyłem 6:1 z City, przeżyję i porażkę Bilbao. :) Cieszy mnie, że de Gea pokazuje niedowiarokom w ostatnich meczach, że może godnie zastąpić van der Sara w bramce. Ostatnio co mecz zalicza fantastyczną paradę. Martwi mnie dziura w środku pola i wieczne kontuzje Cleverley'ego i Andersona.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz mar 11, 2012 9:02

Apropo naszych dyskusji odnośnie błędów sędziowskich w innych działach. Wczoraj ewidentna i niezwykle głupia ręka Xavi Alonso czy jakoś tak w polu karnym Realu. Oczywiście gwizdek arbitra milczał a zamiast karnego dla Betisu trzeba było się obejść smakiem.

Awatar użytkownika
Ochotnik
Posty: 4582
Rejestracja: czw sie 26, 2010 13:16

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Ochotnik » ndz mar 11, 2012 12:19

Poza Alonso jeszcze Ramos zagrał ręką w swoim polu karnym. Betis zagrał zajebisty mecz i nie zasłużył żeby go tak okradziono. Wyliczono ostatnio, że Barcie nie przyznano 12 karnych w tym sezonie. Cóż, medialność rządzi się swoimi prawami, chyba nikt nie jest zainteresowany żeby ta sama drużyna była tak długo na szczycie. Pomijam kwestię możliwości powtórek i podejmowania decyzji na tej podstawie - dopóki tego nie będzie, przekręty (pomyłki jak kto woli) będą się zdarzały cały czas.

ODPOWIEDZ