W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Wyniki druzyn, ktore lubimy

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » sob lut 12, 2011 20:49

RANGERS-Motherwell 6-0 :twisted: :twisted:

Jeszcze tylko niech Chelsea w poniedziałek pyknie Wieśniaków! :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » sob lut 12, 2011 21:29

Raz na jakiś czas nawet Rangersom się coś uda. ;) Chociaż to Celtic w tym sezonie pobił rekord ligi - 9-0 z Aberdeen. :>

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: malpus91 » sob lut 12, 2011 21:31

Napinka pełną gębą :D

Sunderland 1 - 2 Tottenham Hotspur

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » sob lut 12, 2011 21:36

Jak napinka to napinka!! :twisted: :twisted:

:twisted:

HAHAHA!!! :twisted:

Awatar użytkownika
PiotreKSP
Posty: 1651
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 16:31

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PiotreKSP » sob lut 12, 2011 21:57

FC Kaiserslautern 1:1 BVB

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » sob lut 12, 2011 22:04

czajak pisze:Jak napinka to napinka!! :twisted: :twisted:

:twisted:

HAHAHA!!! :twisted:
Pffffffff

Ja nie mam złudzeń kto rządzi w Glasgow, gdyż:

1. można sobie spokojnie zrobić fotkę pod stadionem sRangersów
http://image.wetpaint.com/image/1/1_EGO ... /GW719H540
2. Pozbyto się ze Scottish FA fanatyka klubu z Ibrox (gdyż zostały namierzone wysyłane przez niego maile kpiące z papieża przed wrześniową pielgrzymka do UK), a oto odpowiedź papieża dla Douglasa ;)
Obrazek
(ale mimo to wciąż wielu sędziów to fani The Gers skoro za takie faule: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2697_n.jpg dostaje się żółtą kartkę)
3. Pomijając ostatnie derby gdzie było 2-2 i gdzie grający w dziesiątkę Celtic dominował, to my wygraliśmy tegoroczne derby:

4. http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1922_n.jpg
5. Piłkarze Rangersów to krętacze:
6. Celtic ma najlepszych fanów w UK:
7. No a na koniec:
Obrazek
8)

Ale powodów jest jeszcze masa...

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » sob lut 12, 2011 22:24


Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » sob lut 12, 2011 22:31

Kiedy kibice Celtów opuszczali stadion ze spuszczonymi głowami... ;)


Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » sob lut 12, 2011 22:44

czajak pisze:Kiedy kibice Celtów opuszczali stadion ze spuszczonymi głowami... ;)

Byłem tam wtedy i nie byłem specjalnie przygnębiony, bo kontakt z Rangersami w tabeli wciąż był zachowany (a wygraną w dużej mierze Rangersi zawdzięcają sędziemu oraz beznadziejnemu Loovensowi, który jest na wylocie z klubu).

Stary, dlaczego wyciągasz starzynki? Najpierw mecz sprzed trzech lat, teraz z października. Równie dobrze mógłbym tu wrzucić największe wygrane Celticu z ostatniej dekady, kiedy klub z Ibrox stracił mistrzostwo 2007/08, itd. Masz krótką pamięć - to Rangersi mieli miesiąc temu powody do smutku, zgubiła ich pewność siebie (w Celticu zabrakło 5ciu podstawowych zawodników) i opuszczali stadion ze spuszczonymi głowami po pierwszych bramkach w sezonie (!) rezerwowego Samarasa:



No coż, ale to nie moje zmartwienie, w końcu nie kibicuję drużynie której fani śpiewają 'No Pope of Rome' czy 'F*ck the Pope'...

Awatar użytkownika
sidhe
Posty: 1617
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 23:26
Lokalizacja: K6
Kontakt:

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: sidhe » sob lut 12, 2011 22:55

Deadly i inni co znają trochę Szkockiego klimatu.
Nie mogę znaleźć w necie nic specjalnie wyczerpującego na temat charakterystyki kibiców Rangers i Celtic, poza tym standardowo, że jedni to protestanci drudzy katolicy. Ale jakiś taki szerszy opis tych dwóch środowisk, czym się charakteryzują, czym różnią, jakie mają przywary, których jest więcej w Glasgow, bardziej miasto czy fancluby itp itd., chętnie bym przeczytał.

O ile to możliwe, w miarę obiektywnie :wink: .

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Decik » sob lut 12, 2011 23:21

Można mieć różne poglądy ale jakoś che guevara nie pasuje mi do stadionu piłkarskiego:]
http://celticpoland.com/upload/images/PNkJD4KnuJ.png
http://farm4.static.flickr.com/3436/321 ... e229_o.jpg

Mój angielski nie jest jakiś genialny ale potrafie zamówić sobie browarek więc....że tak powiem:D
WTF? Przeciwko ujawnianiu/zgłaszaniu pedofilów?

http://i683.photobucket.com/albums/vv19 ... Lovers.jpg

Do powyższego wpisu natchneły mnie posty o celticu po ktorych chce mi sie wymiotować od ilości lukru:]

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » sob lut 12, 2011 23:38

sidhe pisze:Deadly i inni co znają trochę Szkockiego klimatu.
Nie mogę znaleźć w necie nic specjalnie wyczerpującego na temat charakterystyki kibiców Rangers i Celtic, poza tym standardowo, że jedni to protestanci drudzy katolicy. Ale jakiś taki szerszy opis tych dwóch środowisk, czym się charakteryzują, czym różnią, jakie mają przywary, których jest więcej w Glasgow, bardziej miasto czy fancluby itp itd., chętnie bym przeczytał.

O ile to możliwe, w miarę obiektywnie :wink: .
Dobra, jestem fanem Celticu ale postaram się być w miarę obiektywny. :)

Jeśli chodzi o samo Glasgow, i kto w nim dominuje - zdania są podzielone. Najłatwiej oczywiście powiedzieć, że wschód to kibice Celticu, a na południe od rzeki Clyde mieszkają sami kibice Rangersów (centrum raczej wymieszane, zachód jest bardziej 'posh' i wyjątkowo spokojny jak na niespokojne miasto ;) ), ale byłoby to nadużyciem. Dlaczego? Chociażby dlatego, że od centralnej część Glasgow na wschód odchodzą dwie ulice: Gallowgate (zdominowane przez Celtic), oraz London Road, które prowadzi do Bridgeton, czyli zagłębia Rangersów (które, co zabawne, jest blisko stadionu Celitcu). Ale z drugiej strony mamy Govan, które jest blisko Ibrox, gdzie jest naprawdę dużo fanów Celitcu. Ciężko jest powiedzieć, ale wydaje mi się że fifty-fifty.

Najprostszy podział to oczywiście na katolików i protestantów. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, ale baaardzo rzadko, i można powiedzieć że ten podział wciąż jest żywy. Chociaż tu granica jest ostro zarysowana - Rangersi bez ogródek wrzucają na papieża, podczas gdy Celtic nie ograniczają pod tym względem żadne uprzedzenia i znam protestantów, którzy kibicują Celticowi (za to żadnego katolika kibicującego Rangersom).

Jest jeszcze inny podział - nieoficjalny - mówi się, że kibice Celticu są raczej lewicujący, podczas gdy Rangersi to prawica. Tutaj będę protestował, ponieważ nie ma to przełożenia na rzeczywistość. Przykłady? Jakiś czas temu powstała na Celtic Park grupa kibicowska Green Brigade, otwarcie lewicowa, i ten sam fakt podzielił opinię kibiców Celticu - o czym jest mowa na dosyć obiektywnej stronie jaką jest http://www.thecelticwiki.com . Z drugiej strony Rangersi - którzy ze swoją prawicowością mają tyle wspólnego, co ja z komunizmem (poza tym, że urodziłem się w PRLu). Jak już gdzieś napisałem - całe Glasgow zagłosowało na czerwonych, Szkocja jest bardzo lewicowa, i kierowanie się stereotypami typu Celtic to lewaki a Rangersi to prawica jest niewskazane, bo jak napisałem, rzeczywistość jest jaka jest.

Z kolei w Rangersach też się zdarzają nieźli radykałowie. Po transferze Mo Johnstona do Rangersów w 1989 (który nie dość, że grał w Celticu, przeżegnał się na Ibrox, i jest katolikiem z Glasgow), Celtowie uznali go za zdrajcę, a wielu kibiców Rangersów wstydziło się tego ruchu - w proteście spalili szaliki i koszulki Rangersów pod stadionem (nie do pomyślenia wśród polskich kibiców, inna kultura). Jeden z członków prężnie działającej wówczas grupy na Ibrox stwierdził mniej więcej 'jestem zawiedziony, myślałem że nigdy żaden katolik nie zagra w naszych barwach'. Tym samym, w roku 1989, Graeme Souness zerwał z niepisaną zasadą Rangersów o niezatrudnianiu katolików.

Sama historia Mo Johnstona to też niezły numer. W latach 80tych grał w Celticu, przeszedł do Francji (bodajże Nantes), i miał z powrotem wrócić na Parkhead. Transfer był podobno zaklepany, pojawił się nawet na konferencji na Celtic Park gdzie założył koszulkę w biało-zielone pasy, a wszyscy fani Celtów skakali z radości na myśl o jego powrocie. Wtedy zainterweniował G. Souness, zadzwonił do menadżera Johnstona i okazało się, że transferu nie ma, po czym zaprosił go na rozmowę, wraz z piłkarzem, do swojego domu w Edynburgu, i po kilku godzinach zaklepano transfer. Następnego dnia po wizycie na Celtic Park pojawił się konferencji prasowej na Ibrox. Wyobraźcie sobie konsternację w szeregach jednych i drugich. ;) Jak powiedział jeden z dziennikarzy szkockich, mogliby podać wówczas wiadomość o wybuchu wojny, ale nikt w Glasgow wówczas by się tym nie przejął. Reakcje ludzi możecie sobie tylko wyobrazić. Wszyscy wciąż pamiętają to wydarzenie, a sam Mo Johnston mieszka teraz w Stanach, podobno pracował tam jako trener, i do dnia dzisiejszego uważa się za fana Celticu. :lol:

Wracając do polityki - skąd ten podział? Z prostej przyczyny. Ruch unionistyczny był zawsze utożsamiany z prawicą, podczas ruch republikański, ze względu na katolickich robotników pracujących w Ulsterze - z ideologią lewicową. I owszem - wśród unionistów/protestantów na północy zdarzali się ludzie, nawet wielu, o lewicowych poglądach, ale zostało to wyparte przez dominujący nurt - równie dobrze można to odnieść do zwolenników zjednoczonej Irlandii. Natomiast w samej Irlandii (nie Irlandii Płn.), do której dążą republikanie z północy, rządzi prawicowe ugrupowanie, które doszło do władzy w bodajże 2007 (kiedy w prawie całej zachodniej Europie, z wyjątkiem Francji i Niemiec - chociaż o ich prawicowości też można dyskutować - rządziła lewica) więc samych Irlandczyków też nie można z góry nazwać lewakami.

Czy wszyscy kibice Celitcu to republikanie a Rangersów to unioniści? W dużej mierze, ale tutaj znowu można dyskutować jakie to ma przełożenie na 'real', zwłaszcza w kontekście debaty o niepodległości Szkocji. Oczywiście, znajdziesz w Celticu grupę radykałów lewicowych (vide Green Brigade) czy prawicowych u Rangersów (Blue Order), ale to zaledwie procencik, a czy to Celtic czy Rangersi, to oba środowiska to olbrzymi tygiel religii, poglądów politycznych, ras.

W tej chwili tyle, może kiedyś więcej napiszę. :)
Decik pisze:Można mieć różne poglądy ale jakoś che guevara nie pasuje mi do stadionu piłkarskiego:]
http://celticpoland.com/upload/images/PNkJD4KnuJ.png
http://farm4.static.flickr.com/3436/321 ... e229_o.jpg

Mój angielski nie jest jakiś genialny ale potrafie zamówić sobie browarek więc....że tak powiem:D
WTF? Przeciwko ujawnianiu/zgłaszaniu pedofilów?

http://i683.photobucket.com/albums/vv19 ... Lovers.jpg

Do powyższego wpisu natchneły mnie posty o celticu po ktorych chce mi sie wymiotować od ilości lukru:]
Decik - to wszystko sprawka Green Brigade (a CSC - czyli Celtic Supporters Club - jest na Parkhead masa, wystarczy się przejść na mecz). Pierwsze zdjęcie to sektor 111 gdzie zasiadają, drugie to ich wlepa. Oni istnieją dopiero od 4-5 lat i właśnie od tego czasu (a nie wcześniej) widziałem Che w towarzystwie herbu Celticu, na wlepce czy na fladze. W innych CSC Che na flagach nie znajdziesz. A jak mówiłem, wielu na Celtic Park, w tym ja, nie podzielam ich poglądów. I zarzuty o lewackie trendy i podobne foty pojawiają się po założeniu Green Brigade, czyli 2006, kiedy to odłączyli się od dosyć neutralnych Jungle Bhoys (to Ci którzy przygotowali polską flagę dla Boruca, na której napisali że żegnanie się nie jest zbrodnią). Powtarzam - to olbrzymi tygiel i nazwanie wszystkich fanów Celticu lewakami jest nadużyciem.

I uwierz mi - są ludzie Ibrox którzy sprzedaliby kosę Blue Order za prawicowe skłonności. A ja z kolei dostaję wymiatów, gdy na trybunach zajmowanych przez Rangersów widzę sieg heile... ;)

Poza tym - ta flaga o pedofilach to kiepski fotomontaż. :>

EDIT: Na koniec już dodam od siebie - oba kluby mają swoje 'ciemne' strony, o co nie trudno, zważywszy na ostrą rywalizację i liczbę fanów. Ja uwielbiam Celtic między innymi za pasję, za romantyczną historię, za kibiców ogólnie - wystarczy porównać zachowanie kibiców Celticu na finale pucharu UEFA w Sevilli w 2003 i fanów Rangersów w Machesterze w 2008. Jedni zorganizowali największy wyjazd w historii i potrafili się świetnie bawić bez burd (za co notabene Celtowie dostali nagrodę UEFA, mimo iż Celtic przegrał po złotej bramce), z drugiej strony pięć lat później w Manchesterze - awantury. A wracając już po raz ostatni do polityki - to łatwo wysnuć pochopne wnioski nie znając realiów panujących w tym mieście/regionie/kraju.

EDIT 2: Jeszcze jedno. Zabawne, jak się zmieniły czasy. Obecnie niektórzy fani Rangersów, i to całkiem słusznie, oskarżani są o sympatie faszystowskie, natomiast podczas wojny o to samo oskarżano fanów Celticu (w połączeniu z datą powstania klubu - 1888 - robi się z tego wybuchowa mieszanka ;) ). Otóż niektórzy Irlandczycy walczyli podczas wojny po stronie niemieckiej, licząc na to, że byliby w stanie na tym ugrać niepodległość Irlandii, czyli zjednoczenie. Czy to haniebne czy nie - można dyskutować, ja mam mieszane uczucia, ale wahałbym się przed potępieniem. Obecnie prędzej zaliczyłbym większość kibiców Celticu, tych kumatych, za najogólniej mówiąc anty-establishmentowych. Osobiście blisko mi do takiego poglądu, jestem z natury anty-establishmentowy, ale raczej w drugą stronę niż rodzynki z Green Brigade. ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na naszej Polonii też pojawiały się panczury, dawniej częściej niż obecnie, i jednym się to podobało, innym nie.

Same początki Celticu to rzecz, w której widzę wspólny pierwiastek z moimi poglądami. Klub początkowo funkcjonował jako organizacja pomagająca najbiedniejszym - radykałowie lewicowi będą mówić, że to przykład obrony uciśnionych, ja ją interpretuję, z naszej perspektywy, jako anty-establishment, czyli z dala od państwa opiekuńczego, powrót do czasów gdzie funkcjonował dziewiętnastowieczny szkocki leseferyzm, dzięki któremu miasto pięknie się rozwinęło i wygląda jak wygląda, a dzięki wolontariatowi Celticu problem biedy w Glasgow został częściowo rozwiązany. Chociaż między nami mówiąc, biorąc pod uwagę współczesne realia szkockie - gdybym ujawnił się ze swoimi poglądami w środowisku Rangersów czy Celticu, to od jednych i drugich dostałbym w papę. ;)

Jako ciekawostkę mogę dodać, że radykałowie z GB zrobili protest przeciwko narzuceniu przez Szkocki ZPN maków, które wszystkie brytyjskie kluby miały na koszulkach w listopadzie - maki te upamiętniają poległych brytyjskich żołnierzy. Przygotowali specjalny transparent, mówiący że pamiątkowe maki są 'zbroczone krwią', a niżej wymienili Irlandię, Afganistan oraz Irak. Ale w sektorze obok siedziało kilku gości z makami przypiętymi do kurtek i wyobraźcie sobie, że nikt im nic nie powiedział, ani nie pogonił. Także z oskarżaniem o radykalizm też byłbym ostrożny.

Podsumowując - przestrzegałbym przed uogólnianiem i wrzucaniem wszystkich kibiców do jednego worka. Natomiast zarządy obu klubów, w tym władze państwowe, od wielu lat robią wszystko co mogą, aby oczyścić oba kluby z tzw. sekciarstwa (ang. sectarianism) - i w tej definicji nie chodzi o sekty, ale o podteksty religijne/polityczne, przeprowadzając specjalne kampanie dla dzieci.
Ostatnio zmieniony ndz lut 13, 2011 3:51 przez DEADLY SIN, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czajak
Posty: 1924
Rejestracja: pt mar 20, 2009 9:10
Lokalizacja: Kabaty

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: czajak » ndz lut 13, 2011 9:45

Hmmm... Mówiłeś, że większość szkockich sędziów to kibice Rangersów? ;) Nawej jeżeli w Szkocji zajmują pierwsze miejsce, to w UK muszą ustąpić, bo tu zdecydowanie przoduje Liverpool:

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Chel ... cKejdl.jpg

Awatar użytkownika
sidhe
Posty: 1617
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 23:26
Lokalizacja: K6
Kontakt:

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: sidhe » ndz lut 13, 2011 10:47

Deadly, widać 'osiadłeś' trochę w tym klimacie. Dzięki bardzo za te opis, fajnie się to czyta.

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz lut 13, 2011 11:51

czajak pisze:Hmmm... Mówiłeś, że większość szkockich sędziów to kibice Rangersów? ;) Nawej jeżeli w Szkocji zajmują pierwsze miejsce, to w UK muszą ustąpić, bo tu zdecydowanie przoduje Liverpool:

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Chel ... cKejdl.jpg
Możliwe, ale mnie Premiership nie interesuje. ;) Oczywiście, śledzę wyniki, ale nie do tego stopnia żeby przyznać Ci rację lub się z tym nie zgodzić... Poza tym to raptem jeden wycinek, jak chcesz to na youtube kontrowersje z Rangersami (faworyzowanie) lub Celticiem (sędziowanie przeciwko) znajdziesz dużo. :)
sidhe pisze:Deadly, widać 'osiadłeś' trochę w tym klimacie. Dzięki bardzo za te opis, fajnie się to czyta.
Nie ma sprawy. :) Natomiast nigdy (!) nie wierz komentatorom 'znawcom' typu Bożydar Iwanow, ludziom ze stacji N czy TVP Sport, które ostatnio podobno transmituje mecze ligi szkockiej, którzy na przykład mówią po bramce strzelonej przez Celtic 'cieszy się katolicka część Glasgow'. W Glasgow nie ma bardziej katolickich dzielnic, to nie jest, do cholery, Belfast. :lol: Szkocja jest raczej protestancka, na jej zachodzie jest całkiem sporo jak na Wielką Brytanię katolików (wynik imigracji irlandzkiej, w jakimś stopniu polskiej wojennej/powojennej, no i obecnej), myślę że w Glasgow katolików może być 20%, ale to nie jest tak, że mają swoje dzielnice. Bzdura.

Przy okazji warto wspomnieć o, nazwijmy to szeroko, 'fc' poszczególnych drużyn. Na mecze na Celtic Park przyjeżdża stosunkowo dużo ludzi z Irlandii Płn., czasem z samej Irlandii. Podobno to musi być przeżycie - po wygranej Celticu wszyscy skaczą na statku płynącym na trasie Belfast - Stranraer, który dosłownie się trzęsie. ;) Jeśli chodzi o Rangersów, to też przyjeżdżają zorganizowane autokary z Ulsteru na mecze na Ibrox. Tutaj podział jest prosty - Celticowi kibicuje cała Irlandia i pół Irlandii Płn., Rangersom drugie pół Ulsteru (a w samym Belfaście - zachód jest katolicki, wschód protestancki), a już w lipcu ma się odbyć turniej towarzyski na Aviva Park w Dublinie z udziałem Celticu, Interu, Man City, i jakiejś lokalnej drużyny.

Oprócz tego na mecze na oba stadiony przyjeżdżają ludzie z całej Szkocji, również z miast gdzie są kluby grające w ekstraklasie szkockiej i istnieje pewna rywalizacja - chociażby Edynburg.

Narazie tyle. ;)

Awatar użytkownika
mesc
Posty: 1917
Rejestracja: sob gru 06, 2008 21:57
Lokalizacja: SND

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: mesc » ndz lut 13, 2011 12:07

PiotreKSP pisze:FC Kaiserslautern 1:1 BVB
Honza Morávek, Bohemians 1905! :twisted:

Awatar użytkownika
DEADLY SIN
Posty: 9795
Rejestracja: pt lip 30, 2004 13:21

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DEADLY SIN » ndz lut 13, 2011 14:54

Dundee Utd - CELTIC 1-3

Bring on the Rangers! :twisted:

abradab
Posty: 479
Rejestracja: czw paź 30, 2008 1:12

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: abradab » ndz lut 13, 2011 15:09

Sporting Gijon - FC Barcelona 1-1 :x

Awatar użytkownika
PiotreKSP
Posty: 1651
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 16:31

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PiotreKSP » ndz lut 13, 2011 17:08

Roma 0:2 Napoli

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Decik » ndz lut 13, 2011 18:06

REal ogrywa Herculesa póki co 1-0 na wyjeździe:)

No i koncertowo spier biiipppppp Hercules 2-0 Real

Awatar użytkownika
PiotreKSP
Posty: 1651
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 16:31

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: PiotreKSP » ndz lut 13, 2011 20:51

FC Koeln 4:2 FSV Mainz

Awatar użytkownika
malpus91
Posty: 3649
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 15:34
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: malpus91 » ndz lut 13, 2011 20:54

Roda Kerkrade 2 - 2 Ajax Amsterdam

Tytoń karnego wyciągnął ;)

Krsta
Posty: 1528
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 21:04
Lokalizacja: Gdzie Syrenka w herbie jest!

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: Krsta » ndz lut 13, 2011 23:35

Kortrijk - AA Gent 0:1

Awatar użytkownika
DZIADEKKSP
Posty: 1304
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 15:26
Lokalizacja: W-wa

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: DZIADEKKSP » pn lut 14, 2011 8:04

abradab pisze:Sporting Gijon - FC Barcelona 1-1 :x
:brawa:

Espanyol barcelona - REAL MADRYT 0-1 :D

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: Wyniki druzyn, ktore lubimy

Post autor: AvantGarde » pn lut 14, 2011 10:07

To ja jako tylko i wyłącznie turysta, postaram się podsumować dyskusję Celtic -Rangers, jednym stwierdzeniem
, W NAJMNIEJSZYM STOPNIU NIE PRZENOŚCIE TEGO NA POLSKIE REALIA!!!
Jadąc na północ Szkocji, o czym kiedyś pisałem turystycznie, odwiedziłem stadion Celticu, zakupiłem pamiątki i w tychże pamiątkach ( koszulka + plecak w biało-zielone pasy, taka torba wiązana) pojechałem sobie pod stadion Rangersów.
Reakcji zero wśród wszystkich "chodzących na około", prócz spojrzeń typu "stuknij się w łeb".
Jedyny zgrzyt miałem dalej na północy Szkocji, gdzie kilku podciętych Szkotów, których mineliśmy wchodząc na Ben Nevisa, coś tam mruknęło dla żartów, było ich 3 więcej, ale i tak nasza szybka reakcja i zbiegnięcie w dół z okrzykiem
U have a problem, mate?
no no no, no problem. :>
Rozkminki kibicowskie polecam z przymrużeniem oka.

ODPOWIEDZ