W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polska-USA

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Polska-USA

Post autor: Masoh » śr mar 31, 2004 20:02

Co sądzicie o tym meczu narazie kicha i szmata kolejna Dudka co oni robi w tej bramce .. w Sarnata sie bawi :roll:

M@rcin
Posty: 2040
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:51
Lokalizacja: K6

Post autor: M@rcin » śr mar 31, 2004 20:39

na bramce w reprezentacji powinien stać PAWEŁ KIESZEK :lol:

no ewentualnie może być Mariusz Liberda hehe.

Radek_KSP
Posty: 264
Rejestracja: pt sty 23, 2004 18:58
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: Radek_KSP » śr mar 31, 2004 21:10

jak narazie grają tragicznie !!!

Lewandowski tragedia !!!!
Gorawski tagze !!!
Dudek=Sarnat
najlepsi na boisku;
Krzynówek
Żurawski
Smolarek troche !!!!

POLSKA:USA 0:1

Olisadebe WRÓĆ !!!!!!

Altze
Posty: 1697
Rejestracja: pn mar 08, 2004 3:02
Lokalizacja: z bagien
Kontakt:

Post autor: Altze » śr mar 31, 2004 21:12

E tam szmata..
Po pierwsze: obrona cieniutko- nie wiem po co wystawia Janas Rząsę ,skoro ten piłkarz od grudnia zagrał raptem 3 razy w lidze i tylko dlatego ze jego rywal pauzował za kartki....
Hajto- niepewny ,nieskoncentrowany
Szczytem wszystkiego jest gra naszej drugiej linii. Radomski mase strat,Szymkowiak wrecz rozśmieszał swoimi pierwszymi zagraniami. Lewandowski-dużo walczy ,ale poziom techniczny tego zawodnika jest po prostu słaby. Krzynówek-widać ,ze się stara,chyba najlepszy z linii pomocy w naszej ekipie. Rasiak-gra chyba za nazwisko, nie "za formę"...
Żurawski - jakoś mnie nie raził w oczy, czyli chyba az tak zle nie gra ( a moze jestem nieco śpiący po nieprzespanej nocy....)

Nie jestem kompetentną osobą aby krytykowac Janasa za to kogo powołał,ale gołym okiem widać,ze mamy poważne problemy z konstruowaniem akcji,nie oddajemy prawie strzałów na bramkę a w obronie jest chaosik...-tak sie nie da wygrac,niestety.
Zobaczymy, moze Mila coś wniesie....
Zbliża się 90 min... Tragedia... Pozdr

Jersy
Posty: 2963
Rejestracja: pt maja 23, 2003 20:01
Lokalizacja: Piaski

Post autor: Jersy » śr mar 31, 2004 21:41

Indywidualny błąd Baszczyńskiego który nie wie co to jest pułapka ofsajdowa spowodował że przegraliśmy. Pierwsza połowa była żenująca - wiadomo było że z dwoma przeszkadzającymi środkowymi pomocnikami daleko nie zajedziemy. Krzynówek jeszcze nie złapał tej formy sprzed kontuzji ale i tak był od nas najlepszy.

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » śr mar 31, 2004 21:42

a mówiłem znajomym że nasi przegrają ale wszyscy mnie wyśmiali :P


I TAK KOCHAM POLONIĘ!!!

norbee
Posty: 571
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 16:12

Post autor: norbee » śr mar 31, 2004 22:12

Choc nielubie porazek bo to jednak tez prestiz to lepiej ze ta seria skonczyla sie teraz niz wkrotce z Irlandia Pln,w walce o punkty.

PLASTIK
Posty: 1072
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 21:52
Lokalizacja: Bielany

Post autor: PLASTIK » czw kwie 01, 2004 8:54

Gdyby Polska wygrała USA potraktowało by to jako atak terrorystyczny i postrzegane by to było jako przystapienie do osi zła. A wtedy to już wiadomo co by było... :D

jachu
Posty: 1468
Rejestracja: czw maja 01, 2003 18:42
Lokalizacja: =B=I=E=L=A=N=Y=

Post autor: jachu » czw kwie 01, 2004 11:13

lewandowski, rząsa bajbaj !!!!!! Zdebel wracaj!!!!!!!!!
a najbardziej zawiódł mnie moj ulubiony Krzynówek. mam nadzieje ,ze to sie wiecej nie powtorzy!!!!!

Awatar użytkownika
lew
IFC POLONI@
Posty: 2826
Rejestracja: pt mar 28, 2003 12:54

Post autor: lew » czw kwie 01, 2004 11:30

I bardzo dobrze, szkoda tylko, ze wyzej nie dostali.

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » czw kwie 01, 2004 20:40

dobrze że nasi przegrali bo to ich trochę sprowadzi na ziemię

peep show
Posty: 1628
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 18:08
Lokalizacja: z pracowitości rodziców
Kontakt:

Post autor: peep show » czw kwie 01, 2004 20:48

M@rcin pisze:na bramce w reprezentacji powinien stać PAWEŁ KIESZEK :lol:

no ewentualnie może być Mariusz Liberda hehe.
Zapominasz ze jest maestro z elka na glowie - Szamotulski, a Liberda to cienki bolek, ktory ma w zyciorysie tak kompromitujace sprawy jak 1. Gra w Polonii i 2. Bardzo dobra gra w pucharze UEFA.

Szamotulski za to ma poparcie Janasa (Legia/Amica), wiec jest gosc.

Do tego Liberda jest nudny (nikogo nie obraza, usmiecha sie do wszystkich, z kazdym pogada, wogle jest jakis taki sympatyczny), a Szamotulski pieknie klnie, potrafi przygadac trenerowi, obrazic kibicow nie zwiazanych z Lazienkowska, a tym zwiazanym obiecac milosc i przywiazanie (po zatajeniu faktu ze jest chory na amnezje w sprawach milosci i przywiazania)

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 722
Rejestracja: pt paź 24, 2003 14:33
Lokalizacja: Joli Bord

Post autor: Agata » pt kwie 02, 2004 16:21

peep show pisze:
M@rcin pisze:na bramce w reprezentacji powinien stać PAWEŁ KIESZEK :lol:

no ewentualnie może być Mariusz Liberda hehe.
Zapominasz ze jest maestro z elka na glowie - Szamotulski, a Liberda to cienki bolek, ktory ma w zyciorysie tak kompromitujace sprawy jak 1. Gra w Polonii i 2. Bardzo dobra gra w pucharze UEFA.

Szamotulski za to ma poparcie Janasa (Legia/Amica), wiec jest gosc.

Do tego Liberda jest nudny (nikogo nie obraza, usmiecha sie do wszystkich, z kazdym pogada, wogle jest jakis taki sympatyczny), a Szamotulski pieknie klnie, potrafi przygadac trenerowi, obrazic kibicow nie zwiazanych z Lazienkowska, a tym zwiazanym obiecac milosc i przywiazanie (po zatajeniu faktu ze jest chory na amnezje w sprawach milosci i przywiazania)
No ale Libek klopsa juz w kadrze puscil, sam przyznasz?
A jak Janas tak bardzo za Amica, to pewnie niedlugo Baczek, Bartczak i Dziewicki dostana powolanie :lol: ?
Nie snujmy juz teorii spiskowych, pls

ODPOWIEDZ