W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

kto bramkarzem kadry?

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

numerem jesen jest

Artur Boruc
10
20%
Jerzy Dudek
19
37%
Tomasz Kuszcak
21
41%
Wojciech Kowalewski
1
2%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pn mar 06, 2006 10:14

Zasadniczo mi to zwisa (za przeproszeniem) kto będzie nr 1 - Boruc czy Dudek. A teraz jest naprawdę niezbyt dobrze, bo jeśli Dudek - to nie gra i jego forma będzie jedną, wielką niewiadomą. Jeśli natomiast Boruc - niestety trochę racji jest z jego obniżką formy - wystarczy zobaczyć ile puścił bramek w ostatnich meczach ligowych. I o ile na początku w Celticu wszystkie bramki to była raczej kwestia błędów obrony, to teraz tak nie jest. Źle wychodzi szczególnie do dośrodkowań, mija się z piłką i tak padają bramki dla rywali Celticu. Wcale to nie przypadek, że z USA popełnił taki błąd, bo w ostatnim czasie zdarzyło mu się kilka prawie identycznych. A brzucha rzeczywiście mu przybyło :lol: Niech się bierze do roboty i treningów, a nie kręci reklamówki i spotyka się z kibicami. Bo prawda jest taka, że jeśli nie Dudek, który przecież grzeje ławę - to tylko Boruc. I najważniejsze jest to w jakiej jest formie, a nie z jakiego klubu trafił do Szkocji - a obecnie owa forma kuleje. Kuszczak jest zbyt niedoświadczony, a Kowalewski przyprawia mnie o zawał samym pojawieniem się na boisku. W tej chwili obsada bramki to dla mnie:
1. Boruc - ale w formie
2. Dudek - chyba, że zacznie grać.
3. Lepiej nie wiedzieć i o tym nie myśleć 8)

Pozdrowionka

_Rydz
Posty: 1814
Rejestracja: sob lut 05, 2005 18:45
Lokalizacja: zza krzaka

Post autor: _Rydz » pn mar 06, 2006 17:43

Mój faworyt to Wojciech (czy ja się przypadkiem nie powtarzam...?)

Eddy
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 17, 2006 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eddy » pt mar 24, 2006 13:04

Wczoraj "podziwiałem" bramkę puszczoną przez Boruca. Rozpacz !

Tylko Kuszczak i Dudek. Na tzw. "trzeciego" brak mi pomysłu.

calagan
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 09, 2003 10:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: calagan » wt mar 28, 2006 20:55

Tylko Kuszczak i Dudek.
No, to po wczorajszym kiksie Kuszczaka zostal Ci tylko Dudek. A ze jeszcze mamy 3 miesiace, to do MS bedziemy szukac kompletnie nowej trojki bramkarskiej :D .

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » wt mar 28, 2006 21:35

calagan pisze:
Tylko Kuszczak i Dudek.
No, to po wczorajszym kiksie Kuszczaka zostal Ci tylko Dudek. A ze jeszcze mamy 3 miesiace, to do MS bedziemy szukac kompletnie nowej trojki bramkarskiej :D .
Hehe ale o szmacie Boruca w lidze szkockiej to juz nie powiesz? :lol:

Kuszczak miał po raz pierwszy taki kiks a Boruc co mecz ma jakies klopsy...

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » wt mar 28, 2006 21:54

Michu pisze:
calagan pisze:
Tylko Kuszczak i Dudek.
No, to po wczorajszym kiksie Kuszczaka zostal Ci tylko Dudek. A ze jeszcze mamy 3 miesiace, to do MS bedziemy szukac kompletnie nowej trojki bramkarskiej :D .
Hehe ale o szmacie Boruca w lidze szkockiej to juz nie powiesz? :lol:

Kuszczak miał po raz pierwszy taki kiks a Boruc co mecz ma jakies klopsy...
No bo Boruca już dawno skreśliliście, a w Kuszczaka wiekszośc patrzyła jak w świety obrazek, no to dał dupci i dobrze ze zostało to odnotowane

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » wt mar 28, 2006 22:06

Ulryk_von_Jungingen pisze:
Michu pisze:
calagan pisze:
Tylko Kuszczak i Dudek.
No, to po wczorajszym kiksie Kuszczaka zostal Ci tylko Dudek. A ze jeszcze mamy 3 miesiace, to do MS bedziemy szukac kompletnie nowej trojki bramkarskiej :D .
Hehe ale o szmacie Boruca w lidze szkockiej to juz nie powiesz? :lol:

Kuszczak miał po raz pierwszy taki kiks a Boruc co mecz ma jakies klopsy...
No bo Boruca już dawno skreśliliście, a w Kuszczaka wiekszośc patrzyła jak w świety obrazek, no to dał dupci i dobrze ze zostało to odnotowane
Co nie zmienia faktu, ze jest lepszy niz Boruc.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » wt mar 28, 2006 23:29

Michu pisze:
Ulryk_von_Jungingen pisze:
Michu pisze:
calagan pisze: No, to po wczorajszym kiksie Kuszczaka zostal Ci tylko Dudek. A ze jeszcze mamy 3 miesiace, to do MS bedziemy szukac kompletnie nowej trojki bramkarskiej :D .
Hehe ale o szmacie Boruca w lidze szkockiej to juz nie powiesz? :lol:

Kuszczak miał po raz pierwszy taki kiks a Boruc co mecz ma jakies klopsy...
No bo Boruca już dawno skreśliliście, a w Kuszczaka wiekszośc patrzyła jak w świety obrazek, no to dał dupci i dobrze ze zostało to odnotowane
Co nie zmienia faktu, ze jest lepszy niz Boruc.
Bzdura

ODPOWIEDZ