W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Burinho.Nie ma reprezentacji Polski bez ...

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

norweg
Posty: 339
Rejestracja: pt gru 12, 2003 12:17

Burinho.Nie ma reprezentacji Polski bez ...

Post autor: norweg » pt sty 20, 2006 13:58

W tym dziale jest już wątek o Fabiańskim którego koniecznie trzeba pchnąć do repy bo niby taki siaki czy owaki ale napewno niezbędny w odróżnienia od "cieńkiego" jak żyletka Dudka.
W dzisiejszym Życiu Warszawy
kolejny kwiatuszek
http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... s_id=79047

Jak to on się odrodził, odbudował, jak to poprowadzi drużynę do mistrzostwa Polski a repę do mistrzostwa świata.Chyba się rozpędziłem ale pewno autor i bohater textu tak powiedzieli ale trochę obawiali się napisać.
To kolejny dowód że o Legii pisze się tylko dobrze - nie robi się afery jak chłopaki troch ę poszaleją - albo jak Jóźwiak trochę pokłamie opisując bocznego obrońcę jako najlepszego w lidze francuskiej.
teraz szuka się piłkarza z elką na sercu który będzie grał w Niemczech.Fabiański chyba nie pojedzie ,super Kiełbowicz też nie , najlepszy polski stoper Outara nie ma jeszcze obywatelstwa, Surmy nie lubi Janas,Włodarczyk ma zbyt wielu rywali.
No to rzuca się następny temat - Burinho.
A jutro będzie o Dejwidzie Janhinho
I tak w kółko
a piać od nowa
i w kółko
a papier jest cierpliwy
i uwierzą kibice w to że najlepsi polscy piłkarze grają w Legii.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » pt sty 20, 2006 17:38

:shock: :D :lol: Myslałem ze na Fabiańskim się skończy ale nie. Teraz Burkhardt podpadł bo powiedział że jego celem jest jak najlesza gra na wiosnę, doprowadzenie Legii do mistrzostwa i w rezultacie wykupienie z Wronek. Niestety na jego nieszczęscie wymsknęło mu się na koniec że marzy o wyjeździe na Mundial. Skandal.

anzelm
Posty: 187
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 10:38

Post autor: anzelm » pt sty 20, 2006 19:42

oczywiście lepszych piłkarzy ma Polonia, tylko nie ma kasy, żeby przekupić dziennikarskie dziwki :lol: :lol: :lol:

skibi
Posty: 419
Rejestracja: pn mar 15, 2004 2:17
Lokalizacja: z Loży Szyderców

Post autor: skibi » sob sty 21, 2006 4:14

Nikt nie twierdzi, ze mamy lepszych pilkarzy, ale mnie osobiscie smiesza takie teksty - jak to ich nazywacie - dziennikarskich dziwek. Bo chyba dosc jednostronnie wyglada porownanie ktoregokolwiek z reprezentacyjnych pomocnikow z Burkhardtem, a nawet bylymi reprezentantami - bo oto piekny Tomasz Iwan ma 3 razy wiecej goli w tym sezonie niz kreowany przez dziennikarska dziwke nowy spielmacher dla kadry!

michalkord
Posty: 2362
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » sob sty 21, 2006 9:53

Zaraz Kucharski strzeli 2 gole i on będzie płakał na łamach Przekrętu, że też chce na MŚ, bo na ostatnich tak fenomenalnie zagrał.

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » sob sty 21, 2006 11:20

michalkord pisze:Zaraz Kucharski strzeli 2 gole i on będzie płakał na łamach Przekrętu, że też chce na MŚ, bo na ostatnich tak fenomenalnie zagrał.
No i co z tego że tak bedzie mówił??

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » sob sty 21, 2006 11:37

Ulryk_von_Jungingen pisze:
michalkord pisze:Zaraz Kucharski strzeli 2 gole i on będzie płakał na łamach Przekrętu, że też chce na MŚ, bo na ostatnich tak fenomenalnie zagrał.
No i co z tego że tak bedzie mówił??
Dokładnie. Co najwyżej się ośmieszy

calagan
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 09, 2003 10:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: calagan » sob sty 21, 2006 18:28

bo oto piekny Tomasz Iwan ma 3 razy wiecej goli w tym sezonie niz kreowany przez dziennikarska dziwke nowy spielmacher dla kadry!
I co z tego? To za liczbe goli, a nie za poziom gry biora do kadry? To czemu Sosina nikt nie chce w reprezentacji? Facet na Cyprze wymiata.
Dokładnie. Co najwyżej się ośmieszy
Ale to on sie osmieszy. Dajcie tym kopaczom sie osmieszac, a nie krytykujecie ich za dobre chceci. Juz na GW czytalem jak to wysmiewano sie z Kusia za podobny tekst - ze chce w reprezentacji grac (na forum, nie w artykule). Ja zawsze myslalem, ze to pozytywny objaw, a czytajac niektorych mam wrazenie, ze to jakas ulomnosc. Przeciez oni sami sie nie powolaja, wiec nie bojcie zaby.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » sob sty 21, 2006 19:54

Masz rację chociaż niektórzy mają układy i nie wiadomo dlaczego grają w kadrze. Nazwisk nie wymieniam, bo są powszechnie wszystkim znane. Po prostu jedni są pupilkami inni nie są. Chociaż szczerze jestem zdziwiony układem Wdowczyk-Kucharski.Zrobili Pojednanie dla Papieża czy co :roll: ? Jeszcze im Ciesielskiego brak do tego duetu :wink:

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » sob sty 21, 2006 22:06

Burhardt w reprezentacji? Nie, dziękuję. Kiedyś wierzyłem w tego piłkarza. Porównywano go do Sebastiana Mili, ale prawda jest taka, iż Mila zrobił krok naprzód. Natomiast Bury cofnął się w rozwoju swojej piłkarskiej kariery. Widać, że ma potencjał, lecz musi jeszcze dużo popracować. Aha, nawet jak pojedzie na mistrzostwa, to raczej już nie jako zawodnik Legii. Jakiś czas temu czytałem w Przeglądzie, iż Legii nie będzie stać na wykupienie jego karty zawodniczej i wróci do Amiki, co jest równoważne z grą w poznańskim Lechu.

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » ndz sty 22, 2006 15:06

A jak bedzie gral w Lechu, to Zycie WArszawy napisze jaki to z niego alkoholik, jak to demoralizowal polowe kadry Legii i przez to nie zdobyli mistrzostwa.

A tak bardziej powaznie to chcialbym, zeby polansowali Kielbowicza na lewa obrone, bo wg mnie jest aktualnie najpewniejszym zawodnikiem na ta pozycje.

Awatar użytkownika
Luk
Posty: 1195
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 12:56
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post autor: Luk » ndz sty 22, 2006 16:41

pk od Kiełbowicza to ja bym wolal Michala Żewłakowa!! bardziej doswiadczony, gra w lepszym klubie i wogole jest lepszy od Kielbowicza

norweg
Posty: 339
Rejestracja: pt gru 12, 2003 12:17

Post autor: norweg » ndz sty 22, 2006 18:12

pk pisze:A jak bedzie gral w Lechu, to Zycie WArszawy napisze jaki to z niego alkoholik, jak to demoralizowal polowe kadry Legii i przez to nie zdobyli mistrzostwa.

A tak bardziej powaznie to chcialbym, zeby polansowali Kielbowicza na lewa obrone, bo wg mnie jest aktualnie najpewniejszym zawodnikiem na ta pozycje.
przykro to powiedzieć ale lansowanie Kiełbowicza na lewą obronę jest sprzeczne z "legijną doktryną" która mówi że pomocnik gra na pomocy a obrońca na obronie
Ale może w pomocy?
Skoro Kosowski gra ogony w South. a Krzynówek meczę sie w Bayerze
telefon do Życia 334 88 63 spróbować można
chociaż może lepiej aby to wyszło w gazecie ogólnopolskiej - czyli w Przeglądzie Sportowym ale telefonu do niezależnego redaktora Tuzimka nie podam :D :D :D

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » pn sty 23, 2006 18:03

Kielbowicz ma jedna przewage nad Zewlakowem: jest lewonozny.

tak czy siak, Zewlak i judasz robia lepsze wrazenie niz Rzasa.

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » czw sty 26, 2006 8:19

Znowu temat dla napinaczy... :wink: WIęc muszę cos napisać :lol:
Jeśli chodzi o Burinho po prostu nie wierzę, żeby osiągnął formę taką by pojechać na MŚ. Ale może się mylę i... dobrze. Bo jak będzie w wysokiej formie to taki piłkarz na pewno sie przyda. Nawet jako zmiennik. Zawsze wiązałem z nim nadzieje na grę w reprezentacji. A że małolatowi sodówa do głowy uderzyła to inna sprawa. Gdyby nie to - czyli dupy, imprezy itp. - prawdopodobnie już byłby w kadrze. No, ale skoro nie chciało się trenować i przykładać do gry, to teraz pozostają takie deklaracje.
Niestety muszę przyznać rację, że to kolejna "gwiazda" z Legii wpychana Janasowi do kadry. Sezon ogórkowy i dziennikarze się nudzą :lol:
Ale jak mówiłem "jeśli" - to czemu nie Burinho (hehe...) w kadrze?
Każdemu trzeba dać szansę. Bo przyadłoby się pokazać w Niemczech.
Pozdrowionka
P.S. Również czekam teraz na deklaracje Kucharskiego :lol: :lol: :lol:

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » pt sty 27, 2006 18:07

Kolejny piłkarz Legii jest wpychany do kadry!!!!! W tygodniu na łamach Przegladu Sportowego Bartosz Karwan powiedział że marzy o wyjeździe na MŚ w Niemczech!!!

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » pt sty 27, 2006 21:59

Ulryk_von_Jungingen pisze:Kolejny piłkarz Legii jest wpychany do kadry!!!!! W tygodniu na łamach Przegladu Sportowego Bartosz Karwan powiedział że marzy o wyjeździe na MŚ w Niemczech!!!
A Mucha lub nowy Brasileiro nie?? :shock: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4214
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » sob sty 28, 2006 21:01

Pamiętacie po wygranej na mistrzostwach tytuł z Życia Warszawy ,,Legia USA 3- 1'' :?: Niech teraz więc jadą do Niemiec: Fabiański, Kiełbowicz, Rosłoń, Karwan, Szałachowski, Kucharski, Włodarczyk, ciekawe tylko czy wówczas pisarczyki ŻW walną na pierwszej stronie Niemcy - Legia 3- 0 :?:

Dr Kevorkian
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 28, 2005 17:26

Post autor: Dr Kevorkian » ndz sty 29, 2006 18:29

Marzenia... każdy piłkarz chciałby jechać na mistrzostwa, przejść do dobrego klubu zachodniego, zarabiać kupę hajsu. Burkhardta na to stać, ale czy pojedzie na najbliższe mistrzostwa? Wątpię, chociaż nie wykluczam. Janas szuka środkowego, stąd ostatnio znowu pojawiło się nazwisko Zdebela. W tej chwili "Burinho" (za ŻW) jest za słaby. Zobaczymy za kilka miesięcy czy nastąpi nagła eksplozja.
Inną sprawą jest, że gdy słyszę swoich kolegów kibicujących Legii, którzy chcieliby wciskać każdego leszcza do kadry, to rzeczywiście robi się to śmieszne czy nawet żałosne. Jakiś czas temu było głośno o Saganowskim. Co zrobić... Co zaś się tyczy Fabiańskiego, to jest dobrym kandydatem do kadry, ale teraz eksplodował Kuszczak, więc myślę, że Fabiański o mundialu może zapomnieć.
Co zaś się tyczy Dawida Janczyka (wspomniano go tu), to myślę, że jest szansa, że na mistrzostwa pojedzie. Chciałbym, żebyśmy w kadrze mieli kilku przyszłościowych zawodników, bo na razie mamy kadrę przypominającą dom emeryta lub zbliżającą się do tego statutu.
PS. Myślę też, że na kolejne misrzostwa, do RPA, pojadą Kuś i Szymanek (na pewno nie jako zawodnik Polonii). Założę się z kimś o piwo.

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » ndz sty 29, 2006 18:34

Dr Kevorkian pisze:Marzenia... każdy piłkarz chciałby jechać na mistrzostwa, przejść do dobrego klubu zachodniego, zarabiać kupę hajsu. Burkhardta na to stać, ale czy pojedzie na najbliższe mistrzostwa? Wątpię, chociaż nie wykluczam. Janas szuka środkowego, stąd ostatnio znowu pojawiło się nazwisko Zdebela. W tej chwili "Burinho" (za ŻW) jest za słaby. Zobaczymy za kilka miesięcy czy nastąpi nagła eksplozja.
Inną sprawą jest, że gdy słyszę swoich kolegów kibicujących Legii, którzy chcieliby wciskać każdego leszcza do kadry, to rzeczywiście robi się to śmieszne czy nawet żałosne. Jakiś czas temu było głośno o Saganowskim. Co zrobić... Co zaś się tyczy Fabiańskiego, to jest dobrym kandydatem do kadry, ale teraz eksplodował Kuszczak, więc myślę, że Fabiański o mundialu może zapomnieć.
Co zaś się tyczy Dawida Janczyka (wspomniano go tu), to myślę, że jest szansa, że na mistrzostwa pojedzie. Chciałbym, żebyśmy w kadrze mieli kilku przyszłościowych zawodników, bo na razie mamy kadrę przypominającą dom emeryta lub zbliżającą się do tego statutu.
PS. Myślę też, że na kolejne misrzostwa, do RPA, pojadą Kuś i Szymanek (na pewno nie jako zawodnik Polonii). Założę się z kimś o piwo.
Ja mogę założyć się nawet z Tobą o skrzynkę wódki,że nie pojadą. A na pewno nie Szymanek. O ile Polacy w ogóle pojadą :lol:

Ulryk_von_Jungingen
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 12, 2005 22:16

Post autor: Ulryk_von_Jungingen » ndz sty 29, 2006 18:51

Dr Kevorkian pisze:Marzenia... każdy piłkarz chciałby jechać na mistrzostwa, przejść do dobrego klubu zachodniego, zarabiać kupę hajsu. Burkhardta na to stać, ale czy pojedzie na najbliższe mistrzostwa? Wątpię, chociaż nie wykluczam. Janas szuka środkowego, stąd ostatnio znowu pojawiło się nazwisko Zdebela. W tej chwili "Burinho" (za ŻW) jest za słaby. Zobaczymy za kilka miesięcy czy nastąpi nagła eksplozja.
Inną sprawą jest, że gdy słyszę swoich kolegów kibicujących Legii, którzy chcieliby wciskać każdego leszcza do kadry, to rzeczywiście robi się to śmieszne czy nawet żałosne. Jakiś czas temu było głośno o Saganowskim. Co zrobić... Co zaś się tyczy Fabiańskiego, to jest dobrym kandydatem do kadry, ale teraz eksplodował Kuszczak, więc myślę, że Fabiański o mundialu może zapomnieć.
Co zaś się tyczy Dawida Janczyka (wspomniano go tu), to myślę, że jest szansa, że na mistrzostwa pojedzie. Chciałbym, żebyśmy w kadrze mieli kilku przyszłościowych zawodników, bo na razie mamy kadrę przypominającą dom emeryta lub zbliżającą się do tego statutu.
PS. Myślę też, że na kolejne misrzostwa, do RPA, pojadą Kuś i Szymanek (na pewno nie jako zawodnik Polonii). Założę się z kimś o piwo.
A kogo z obecnej Legii można z czystym sumieniem polecić do kadry? Masz bardzo fanatycznych kolegów legionistów :)

Dr Kevorkian
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 28, 2005 17:26

Post autor: Dr Kevorkian » ndz sty 29, 2006 18:52

SKJ pisze: Ja mogę założyć się nawet z Tobą o skrzynkę wódki,że nie pojadą. A na pewno nie Szymanek. O ile Polacy w ogóle pojadą :lol:
No tak... tego nie wziąłem pod uwagę :lol: Poza tym celowo założyłem się o piwo. Skrzynka wódki to za duże ryzyko. Ale mam dziwne przeczucie, że pojadą albo przynajmniej będą w kręgu zawodników branych pod uwagę przy ustalaniu kadry. W QPR już są bardzo zadowoleni z Kusia, a to jednak zespół lepszy niż Polonia. Szymanek zaś musi odejść i odbudować się gdzieś indziej. Tutaj nie szanuje się ludzi, więc już się więcej nie rozwinie. A nie można zaprzczyć, że facet ma talent i to duży. Ale w tym roku kończy już zdaje się 24 lata... ile czasu można bazować na talencie?

SKJ
Posty: 2361
Rejestracja: pn mar 29, 2004 10:36
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: SKJ » ndz sty 29, 2006 19:44

Dr Kevorkian pisze:
SKJ pisze: Ja mogę założyć się nawet z Tobą o skrzynkę wódki,że nie pojadą. A na pewno nie Szymanek. O ile Polacy w ogóle pojadą :lol:
No tak... tego nie wziąłem pod uwagę :lol: Poza tym celowo założyłem się o piwo. Skrzynka wódki to za duże ryzyko. Ale mam dziwne przeczucie, że pojadą albo przynajmniej będą w kręgu zawodników branych pod uwagę przy ustalaniu kadry. W QPR już są bardzo zadowoleni z Kusia, a to jednak zespół lepszy niż Polonia. Szymanek zaś musi odejść i odbudować się gdzieś indziej. Tutaj nie szanuje się ludzi, więc już się więcej nie rozwinie. A nie można zaprzczyć, że facet ma talent i to duży. Ale w tym roku kończy już zdaje się 24 lata... ile czasu można bazować na talencie?
Nie wiem czy szanują czy nie, ale trenować(chodzi o przeszłość) i grać na maksa w każdym meczu chyba nie zabraniają , co?? Szymanek to talent ma ale do piłku ręcznej :lol:

4Robert
Posty: 279
Rejestracja: wt sty 24, 2006 23:12

Post autor: 4Robert » ndz sty 29, 2006 22:54

Ulryk_von_Jungingen pisze:Kolejny piłkarz Legii jest wpychany do kadry!!!!! W tygodniu na łamach Przegladu Sportowego Bartosz Karwan powiedział że marzy o wyjeździe na MŚ w Niemczech!!!
No Karwalho to pewniak na MŚ w Niemczech bo Franz Beckenbauer planuje zorganizować zawody w trójboju siłowym dla kopaczy.
Żeby tylko nie zapomniał koszulki.

Dr Kevorkian
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 28, 2005 17:26

Post autor: Dr Kevorkian » pn sty 30, 2006 20:21

Ulryk_von_Jungingen pisze: A kogo z obecnej Legii można z czystym sumieniem polecić do kadry? Masz bardzo fanatycznych kolegów legionistów :)
Nikogo, oprócz Fabiańskiego, ale jego szansę chyba poważnie zmalały po tym jak "eksplodował" Kuszczak. Tak jak napisałem - spodziewam się, że Janczyk zrobi duże postępy.

ODPOWIEDZ