W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Puchary

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Puchary

Post autor: maciekl » pt lip 29, 2005 11:21

Wczoraj eyropejczycy porozkładali drużyny do różnych koszyków ( w sposób skomplikowany i trudny do zrozumienia) ale wyszło żePłock zagra z kimś z grupy:FK Austria Wiedeń Grazer AK Grasshoppers Zurych
Metalurg Donieck Krylja SowietówSamara a więc mają po zabawie.
Natomiast Grodzisk i Legia zostały rozstawione i zagrają z kimś z grupy:
SV Pasching,FC Zürich FK Dukla Bańska Bystrzyca RIPO MińskBananc Erewań.
Cóż mają ułatwione zadanie -niepokonanie którejkolwiek z tych drużyny to trochę obciach.
Natomiast krakowska Wisła może wylosować tę sławną Petrzalkę(dzielnica Bratysławy)albo kogo ś mocniejszego co im się często zdarza m.in.Manchester UnitedInter Mediolan
Villareal
Sporting LizbonaAS Monaco
Ajax Amsterdam

a nawet Liverpool
czy też znany sobie Anderlecht Bruksela
Tak więc z dużym prawdopodobieństwem 3 polskie komandy w I rundzie PUEFA
Losowanie za chwilę.

enrico
Posty: 685
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » pt lip 29, 2005 11:26

Panathinaikos rywlem Wisły!
Odwet za Polonię? :twisted:
ciężki wybór komu kibicować: Oliemu, czy Wiśle... :?

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » pt lip 29, 2005 12:02

enrico pisze:Panathinaikos rywlem Wisły!
Odwet za Polonię? :twisted:
ciężki wybór komu kibicować: Oliemu, czy Wiśle... :?
eeeee no w tym przypadku to jeszcze nie mam problemów,rodzą sie one przy drużenie Legii

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4216
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt lip 29, 2005 12:24

enrico pisze:Panathinaikos rywlem Wisły!
Odwet za Polonię? :twisted:
ciężki wybór komu kibicować: Oliemu, czy Wiśle... :?
Ja będę za Wisłą. To oczywiste, że faworytem będzie Panathinaikos. Zresztą, z kim by nie grać to Polacy nigdy nie są faworytem w eliminacjach ligi mistrzów. Liczę jednak na to, że Engel ze swoją komandą sprawi miłą niespodziankę.

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » pt lip 29, 2005 13:03

hehehe no to zobaczymy co Engel teraz zrobi :D

jacek_hc
Posty: 937
Rejestracja: pt sty 16, 2004 12:48
Lokalizacja: Ipswich

Post autor: jacek_hc » pt lip 29, 2005 13:37

A w UEFA:

Wisła Płock - Grasshoppers Zurych
Dyskobolia - Dukla Bańska Bystrzyca
Legia - FC Zurych

Marianesco
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 821
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 9:05

Post autor: Marianesco » pt lip 29, 2005 14:58

jacek_hc pisze:A w UEFA:

Wisła Płock - Grasshoppers Zurych
Dyskobolia - Dukla Bańska Bystrzyca
Legia - FC Zurych

Szkoda że Cracovia nie dostała się do pucharów. Mielibyśmy niezły dym w Zurychu :D Myśle że Szwajcarzy by wymiekli :)

MRSCKO

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » wt sie 09, 2005 13:46

No i grają już dzisiaj.zawsze sobie tkwię w takim polskim matriksie gdzie finansową potęgą jest Wisła,
a tutaj przyjeżdzają Grecy, co to gra u nich Biscan, Flavio Concencaio- niedawno jeszcze etatowy reprezentant tej SUPER BRAZYLII ,Galinovic w bramce czy OLI z przodu a vis a vis staje Wisła z Błaszczykowskim na prawej obronie czy II ligowym Pereirą (chyba tak się nazywa ten nowy krakowski nabytek z Brazylii).
Budżetowo też chyba panathinaikos przykrywa Krakusów ze dwa razy.
Chyba przez najbliższe 10 lat będziemy piłkarskim (przynajmniej kluby) zaściankiem,
chociaż dziś za Wisłę trzymam kciuki,
ośmiele się powiedzieć że awans Wisły do LM - co oznacza nowe pieniądze na polskim rynku - jest chyba ważniejszy niz awans do WM 2006.

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » wt sie 09, 2005 14:39

Gdyby nie obecność Olego w Panathinaikosie, to byc może kibicowałbym Wiśle. Piszę "byc może", bo nie przepadam za Wisłą z powodu lekceważących wypowiedzi Frankowskiego o POLONII po każdym meczu z nami. Ale skoro gra Oli, który mam nadzieję wróci do wielkiej formy i wspomoże naszą reprę, to nie mam wątpliwości.

Co do Legii, to nie mam wątpliwości: FC Zurych :!: FC Zurych :!:FC Zurych :!: FC Zurych :!::lol:

P.s.
Co nie znaczy, że zrobiłbym to, co zrobili kibice Wisły Płock, którzy przyszli na mecz Polonii z Panathinaikosem dopingować Greków i gwizdać na Polonię. Młodzież czyta, to nie powiem co tym kibicom Wisły w co :evil:

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » wt sie 09, 2005 19:22

No trzeba trzymać kciuki za Wisłe niech wejdzie wrescie jakiś Polski klub do LM.Oczywiscie tez w PU trzeba trzymać kciuki za Polskie kluby.DO boju !!.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » wt sie 09, 2005 19:31

Ja tam kibicuje wszystkim Polskim druzynom w pucharach poza Legia :)

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » wt sie 09, 2005 21:36

No Wisła ładnie 3-1 niezła zaliczka przed rewanzem.Moze wkoncu druzyna Polska w LM.Brawo Wisła. !!

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » wt sie 09, 2005 21:56

Brawo Wisła! Co by nie mówić - nasi do przodu! Nawet to "1" dla Koniczynek strzelił Oli :D
Życzę dobrego wyniku w Krakowie!

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4216
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » wt sie 09, 2005 22:10

Świetny mecz i ile emocji :D Niestety musze przyznać, że w ostatnich latach wszelkie pozytywne emocje piłkarskie mam dzięki Wiśle i Dyskobolii. Szkoda, że nie mogę tego powiedzieć o Naszej Polonii, ale może i przyjdzie na to czas. Jestem z natury pesymistą i obawiam się, czy w gorących Atenach przy kilkudziesięciu tysiącach fanatycznych kibiców Wisła utrzyma tą zaliczkę :? Oby tak się stało:!: Wisła zagrała dziś znakomicie prawo dla drużyny i Jurka Engela. Szkoda tylko, że sędzia był lekko niesprawiedliwy, bo grecy jak zwykle grali na chama i powinni więcej tych kartek nazbierać, ale cóż wiadomo. Jak my graliśmy w Atenach to Kaliszan za nic wyleciał z boiska, tak więc w kontekście rewanżu trza się liczyć, że Wisła będzie miała oprócz kibiców sędziego.

Frorling
Posty: 533
Rejestracja: sob cze 25, 2005 11:06
Lokalizacja: Nowa Wola

Post autor: Frorling » wt sie 09, 2005 22:56

A mnie wkurzyło to że pokazali mecz Legi z 96 z Panathinaikosem w ćwierćfinale LM, ale nie wspomnieli o tym że Polonia grała Koniczynkami w eliminacjach i uległa im bądź co bądź nieznacznie :x

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » śr sie 10, 2005 8:02

Frorling pisze:A mnie wkurzyło to że pokazali mecz Legi z 96 z Panathinaikosem w ćwierćfinale LM, ale nie wspomnieli o tym że Polonia grała Koniczynkami w eliminacjach i uległa im bądź co bądź nieznacznie :x
Przejmujesz sie nieistotnymi sprawami.

dareksp
Emeriten Gang
Posty: 2020
Rejestracja: pn paź 20, 2003 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dareksp » śr sie 10, 2005 9:20

Masoh pisze:
Frorling pisze:A mnie wkurzyło to że pokazali mecz Legi z 96 z Panathinaikosem w ćwierćfinale LM, ale nie wspomnieli o tym że Polonia grała Koniczynkami w eliminacjach i uległa im bądź co bądź nieznacznie :x
Przejmujesz sie nieistotnymi sprawami.
Życie składa sie z nieistotnych spraw. A zycie to sprawa istotna :wink:

Mówiąc powaznie, to bardzo źle, że nawet nie wspomniano (ja nie słyszałem), o meczach Polonii z Panathinaikosem, choć był to wtedy dokładnie ten sam etap rozgrywek o wejscie do LM, więc okazja do porównań jak najbardziej uzasadniona. Nie uczynił tego nawet M. Szczęsny. Było za to dużo, nawet fragmenty filmowe, o meczu Legii. Przypadek :?: :evil:

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » śr sie 10, 2005 9:26

Tamten mecz transmitowała Wizja Sport, która niedługo potem połączyła się z Canalem Plus. TVP nie miała praw nawet du urywków.

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » śr sie 10, 2005 10:16

Brawa dla Wisły. Powodzenia w rewanżu!

Bramki w meczu zdobyli trzej Polacy i Nigeryjczyk.... zawodnik Wisły, K. Uche :lol: :lol: :lol:

enrico
Posty: 685
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » śr sie 10, 2005 10:31

Ulker pisze:Tamten mecz transmitowała Wizja Sport, która niedługo potem połączyła się z Canalem Plus. TVP nie miała praw nawet du urywków.
najgorsze jest to, że C+ raczej nie będzie pokazywać fragmentów meczów pokazywanych przez Wizję Sport, bo to nie ich logo, nie ich komentatorzy i nie wiem, czy mają pełne prawa do pokazywania tych spotkań. Niestety gole z temtego spotkania obejrzeć możemy już tylko na kasetach, bo Wizja Sport nie istnieje...Co dla mnie jest bardzo smutne, bo nigdy nie zobaczę bramek z tych meczów. :evil:

u
Posty: 747
Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48

Post autor: u » śr sie 10, 2005 10:50

enrico pisze:
Ulker pisze:Tamten mecz transmitowała Wizja Sport, która niedługo potem połączyła się z Canalem Plus. TVP nie miała praw nawet du urywków.
najgorsze jest to, że C+ raczej nie będzie pokazywać fragmentów meczów pokazywanych przez Wizję Sport, bo to nie ich logo, nie ich komentatorzy i nie wiem, czy mają pełne prawa do pokazywania tych spotkań. Niestety gole z temtego spotkania obejrzeć możemy już tylko na kasetach, bo Wizja Sport nie istnieje...Co dla mnie jest bardzo smutne, bo nigdy nie zobaczę bramek z tych meczów. :evil:
No i nigdy nie zobaczymy meczu Legia 0-3 Polonia.

Frorling
Posty: 533
Rejestracja: sob cze 25, 2005 11:06
Lokalizacja: Nowa Wola

Post autor: Frorling » śr sie 10, 2005 12:50

Przejmuje sie bo uważam, że to istotne. Mogli nie pokazywać bramek, nie mają praw jestem to wstanie zrozumieć. Nie wspomnieli jednak wogóle o tym, że taki mecz miał miejsce. Było to ostatnie spotkanie Koniczynek z polską drużyną w europejskich pucharach. To przykład totalnej ignorancji. Liczyłem że Maciek Szczęsny coś wspomni a tu cisza... :?

enrico
Posty: 685
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » śr sie 10, 2005 14:33

Ulker pisze:
enrico pisze:
Ulker pisze:Tamten mecz transmitowała Wizja Sport, która niedługo potem połączyła się z Canalem Plus. TVP nie miała praw nawet du urywków.
najgorsze jest to, że C+ raczej nie będzie pokazywać fragmentów meczów pokazywanych przez Wizję Sport, bo to nie ich logo, nie ich komentatorzy i nie wiem, czy mają pełne prawa do pokazywania tych spotkań. Niestety gole z temtego spotkania obejrzeć możemy już tylko na kasetach, bo Wizja Sport nie istnieje...Co dla mnie jest bardzo smutne, bo nigdy nie zobaczę bramek z tych meczów. :evil:
No i nigdy nie zobaczymy meczu Legia 0-3 Polonia.
Akurat to mam nagrane na kasiecie i w każdej chwili mogę sobie ten mecz odtworzyć na video. :)

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » czw sie 11, 2005 7:01

Zakładam że zespołu z Zurichu niewiele ustępują Basel i Thun co może oznaczać lanie dla Wisły i Legii.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » czw sie 11, 2005 8:53

18:00 Dyskobolia (Poland) - : - Banska Bystrica (Slovakia) Nie ma go w TV.

19:30 Grasshoppers (Switzerland) - : - Wisla Plock (Poland) Jak wyzej.

20:00 Legia (Poland) - : - Zurich (Switzerland) W TV4.

ODPOWIEDZ