W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Młody Dziurowicz pękł!!!!!

Wszystko co związane ze sportem w Polsce i na świecie, a co nie dotyczy Polonii

Moderatorzy: Bzyczek, Lechislaw, Vlad

anzelm
Posty: 187
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 10:38

Post autor: anzelm » pt sie 05, 2005 12:21

Kleszcz pisze:
anzelm pisze:
Kleszcz pisze: Może ktoś sprawdzić czy rzeczywiście Białek przeprowadził wywiad z Chrobakiem? Nie chce mi sie w to wierzyć. W czwartek we Wronkach była feta z okazji odbioru podgrzewanej płyty. Bez II trenera? NIE WIERZĘ !
taki wynalazek jest - telefon, nie słyszałeś? :lol: :lol: :lol:

A wiesz co to autoryzacja :lol: :lol: :lol: ?
Autoryzacja przez telefon :shock:
widać, że niewiele wiesz o pracy w redakcji. zresztą kolega już Ci to wytłumaczył

PS poza tym autoryzacja nie jest obowiązkowa. musi jej zarządać rozmówca

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » pt sie 05, 2005 12:27

PS poza tym autoryzacja nie jest obowiązkowa. musi jej zarządać rozmówca
Ano masz rację, nie da się ukryć.

aktoto
Posty: 70
Rejestracja: pt cze 18, 2004 19:46
Lokalizacja: Konstancin/Targówek

Post autor: aktoto » pt sie 05, 2005 12:28

I co dalej wybieracie się na mecze, naszych wspaniałych grajków, którzy swojego trenera (Chrobaka), który wyprówał sobie żyły dla Polonii, który kochał klub zrobili w c.h.u.j.a ??
A dla was naprawde ważniejsze było to żeby Legia nie grała w UEFA ?? Idiotyzm a nie miłość do klubu skoro nienawiść jest silniejsza niż radość z wygranej Polonii. Moralność Kalego. Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze, tylko dla was nie pieniądze ale Legia poza pucharami. I nie krytykujcie korupcji w futbolu, ani piłkarzy którzy biorą bo jesteście tacy sami tylko macie inną marchewke :(

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pt sie 05, 2005 12:34

A możesz nie uogólniać? I nie obrażać innych użytkowników?

Syriusz
Posty: 3588
Rejestracja: pn mar 01, 2004 18:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Syriusz » pt sie 05, 2005 12:38

Przyłączam się do apelu Camela...

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pt sie 05, 2005 12:40

anzelm pisze:
Kleszcz pisze:
anzelm pisze:
Kleszcz pisze: Może ktoś sprawdzić czy rzeczywiście Białek przeprowadził wywiad z Chrobakiem? Nie chce mi sie w to wierzyć. W czwartek we Wronkach była feta z okazji odbioru podgrzewanej płyty. Bez II trenera? NIE WIERZĘ !
taki wynalazek jest - telefon, nie słyszałeś? :lol: :lol: :lol:

A wiesz co to autoryzacja :lol: :lol: :lol: ?
Autoryzacja przez telefon :shock:
widać, że niewiele wiesz o pracy w redakcji. zresztą kolega już Ci to wytłumaczył

PS poza tym autoryzacja nie jest obowiązkowa. musi jej zarządać rozmówca
Hmmm, niech będzie. Po prostu nie wierzę żeby Chrobak to powiedział i wszystko.

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pt sie 05, 2005 12:46

aktoto pisze:I co dalej wybieracie się na mecze, naszych wspaniałych grajków, którzy swojego trenera (Chrobaka), który wyprówał sobie żyły dla Polonii, który kochał klub zrobili w c.h.u.j.a ??
A dla was naprawde ważniejsze było to żeby Legia nie grała w UEFA ?? Idiotyzm a nie miłość do klubu skoro nienawiść jest silniejsza niż radość z wygranej Polonii. Moralność Kalego. Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze, tylko dla was nie pieniądze ale Legia poza pucharami. I nie krytykujcie korupcji w futbolu, ani piłkarzy którzy biorą bo jesteście tacy sami tylko macie inną marchewke :(
Jakiś sfrustowany jesteś ?
Dostałeś zakaz stadionowy czy co ?
Po jasną cholerę obrażasz ludzi uogólniając kibiców do jednej - Tobie pasującej sztampy. Ale widocznie to Twoja marchewka.
A jeżeli nie pamiętasz tego sezonu to lepiej nic nie pisz.

suligus
Posty: 2117
Rejestracja: pn kwie 07, 2003 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: suligus » pt sie 05, 2005 13:12

Przypomnę, ze nie tak dawno wyszła afera przekupstwa naszych "Orłów Gorskiego" w czasie MŚ '74. Polacy wzięli kasę, żeby mając awans z grupy zagwarantowany zagrac na maxa. Potem okazało się, że kasę wziął jeden "Orzeł", bo reszta i tak chciała grać na wygraną.

Przed meczem z GKS wiadomo było, że większość kibiców widziałaby najchętniej wynik remisowy. I była o tym mowa na Forum. W czasie meczu kibice również wołali "Gramy na remis". W takim wypadku płacenie 100tyś zł (i jeszcze 50 sedziemu)byłoby bez sensu. Poza tym przy takim nastawieniu kibiców (a zawodnicy swietnie wiedzą co się dzieje...) wystarczyłoby dac kasę 2-3 osobom. Po co dodatkowo sędziemu???

W każdym razie wywiad Dziurowicza nie jest dla mnie wiarygodny. Oczywiście nie wątpię, że w piłce naszej dużo się kręci. Ale to konkretnie to może być prowokacja lub działanie skierowane przeciw Listkiewiczowi. Tyle meczów grał GKS, a Dziurowicz mówi praktycznie tylko o Polonii! Niby dlatego, że na inne sytuacje nie ma dowodów??? To i na kupowanie meczu o Polonii nie ma... albo ma na więcej, ale nie chce mówić.
Dla mnie wypowiedź nie jest wiarygodna...

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » pt sie 05, 2005 13:22

Ja bym sie dziwil zawodnikom gdyby nie wzieli tej kasy od Dziurowicza.
mial byc remis wszyscy go chcieli i byl.
Dziwie sie ze Dziurowicz placil za cos co i tak mogl miec bez dawania kasy.

anzelm
Posty: 187
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 10:38

Post autor: anzelm » pt sie 05, 2005 13:24

suligus pisze:Przypomnę, ze nie tak dawno wyszła afera przekupstwa naszych "Orłów Gorskiego" w czasie MŚ '74. Polacy wzięli kasę, żeby mając awans z grupy zagwarantowany zagrac na maxa. Potem okazało się, że kasę wziął jeden "Orzeł", bo reszta i tak chciała grać na wygraną.
widzisz, jest zasadnicza różnica w płaceniu za to, żeby drużyna się podłożyła a motywowaniu drużyny dodatkową kasą do wygrania meczu. na początku lat 90. Barcelona motywowała w ten sposób Teneryfę, by spięła się na mecz ostatniej kolejki z Realem Madryt. i Real tracił w ten sposób mistrzostwo.
Ostatnio zmieniony pt sie 05, 2005 13:25 przez anzelm, łącznie zmieniany 1 raz.

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » pt sie 05, 2005 13:25

a liste kupionych meczy (mala czesc) mozna zlapac w STSie chyba bo sporo meczy zostalo wycofanych

aktoto
Posty: 70
Rejestracja: pt cze 18, 2004 19:46
Lokalizacja: Konstancin/Targówek

Post autor: aktoto » pt sie 05, 2005 13:28

Kleszcz pisze:
aktoto pisze:I co dalej wybieracie się na mecze, naszych wspaniałych grajków, którzy swojego trenera (Chrobaka), który wyprówał sobie żyły dla Polonii, który kochał klub zrobili w c.h.u.j.a ??
A dla was naprawde ważniejsze było to żeby Legia nie grała w UEFA ?? Idiotyzm a nie miłość do klubu skoro nienawiść jest silniejsza niż radość z wygranej Polonii. Moralność Kalego. Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze, tylko dla was nie pieniądze ale Legia poza pucharami. I nie krytykujcie korupcji w futbolu, ani piłkarzy którzy biorą bo jesteście tacy sami tylko macie inną marchewke :(
Jakiś sfrustowany jesteś ?
Dostałeś zakaz stadionowy czy co ?
Po jasną cholerę obrażasz ludzi uogólniając kibiców do jednej - Tobie pasującej sztampy. Ale widocznie to Twoja marchewka.
A jeżeli nie pamiętasz tego sezonu to lepiej nic nie pisz.
Sezonów na pewno pamiętam więcej niż Ty. Uogólniają się Ci, którzy chcą. Widocznie Ty do nich należysz. Nie napiszesz mi że na forum nie ma głosów typu...możemy spaść byle byśmy wygrali z Legią; fajnie bo Legia to, Legia tamto. I niech takie osoby nie piszą że kochają swój klub bo od miłości silniejsza jest nienawiśc do Legii. Zacznijmy grać już teraz na remisy co by Legia nie grała w UEFA ;) Obrażony może się poczuć kto tak myśli, Ci którzy rozumieją o co mi chodzi i podzielają mój pogląd nie wpisują idiotycznych: mógłbyś nie obrazać ludzi...

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » pt sie 05, 2005 13:56

Zalozmy, ze jestem dziennikarzem, ze nie lubie pewnego klubu z tego samego miasta i ze szukam taniej sensacji.

Biore cytat z Dziurowicza: "Mistrza tez sie "robi" a nie zdobywa. (no moze poza Wisla w ostatnim okresie)"

Hmm. Legia zdobyla mistrzostwo calkiem niedawno i nie jest Wisla w ostatnim okresie. Wniosek. Legia "zrobila" mistrza, a nie zdobyla. Mamy sensacje, mamy jak dokopac nielubiuanemu przez nas klubowi. Dobra trzeba napisac jeszcze pare zdan.
Moze by tak cos z przeszlosci? O! Lata '90, Legii odebrano mistrzostwo.. Sedzia podejrzanego meczu pan D. ten ktory siedzi w pierdlu. wspaniale. Z Legia zwiazany pan Wojcik, ten ktory pracowal w Slasku, gdy ta druzyna najprawdopodobniej kupila awans do ekstraklasy. Wojt byl rowniez w Swicie, a ostatnio w Radomiaku. No niezle.
Teraz mozna dac jakis wywiad. Np mozna spytacjakjiegos bylego zawodnika "czy kupil/sprzedal" jakis mecz.
Mozna tez pocytowac pamietniki Kowala. Czy druzyna alkoholikow mogla tak dobrze graz bez pomocysedziow? No pewnie nie.

I tak dalej i tak dalej, historie mozna snuc i snuc.
A potem do druku.

(sorki, ze akurat uzylem tutaj Legii jako przykladu. Rownie dobrze moglbym cos podobnego zrobic o kazdym innym klubie..)

Camel
Posty: 1101
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:24
Lokalizacja: Śródmieście

Post autor: Camel » pt sie 05, 2005 14:10

aktoto pisze:Obrażony może się poczuć kto tak myśli, Ci którzy rozumieją o co mi chodzi i podzielają mój pogląd nie wpisują idiotycznych: mógłbyś nie obrazać ludzi...
to jest przykład, do nikogo tego nie kieruję:

Jak nazwę Ciebie palantem albo powiem, że kibice odwiedzający to forum to debile to niepoiwnieneś się obrazić bo przecież tak nie myślisz...

Wyobraź sobie, że ja podzielam Twój pogląd o tym, że zawsze należy kibicować swoim, ale jak piszesz "Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze..." to raczej trudno mi nie odnieść wrażenia, że ładujesz wszytkich do jednego wora i swoją wypowiedzią dajesz im(nam) po gębie.

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » pt sie 05, 2005 14:17

W wywiadzie z ZW Chrobak wspomina mecz z Lechem. Każdy kto ma dekoder - ogladał go w C+. Ja nie pamiętam, żeby się podkładali - pierwsi strzelili bramkę, potem Ciesielski zawalał, ale to był kompletny schyłek tego piłkarza. Pamiętam, że nasi zostawili dużo zdrowia na boisku. Coś Panu trenerowi się pomyliło.
Natomiast co do ostatniego meczu z GKS - to przecież był ostatni mecz w sezonie. Grało się letnio. Nasi wyrównali, ale się nie przemęczali w meczu.
Równie dobrze przeszli sobie obok meczu bo taka jest cholerna polska mentalność. A w obecnej sytuacji do tego zdarzenia można sobie zrobić dowolną sensacyjną historię.

Ja sobie myślę tak. Dziurowicz ma wroga - to Listkiewicz. Wielu także chce Listkiewicza ustrzelić. Nie od wczoraj wiadomo, że Listkiewicz wyraża się z sympatią o naszym klubie. Polonia przez ostatnie sezony była w dolnej części tabeli.
Zatem łatwo obrzucić łajnem nasz klub, celując pośrednio w Listkiewicza, tym bardziej że Polonia jako konkurent do spadku dwa razy w poprzednim sezonie pogrążyła GKS.

Do wynurzeń Dziurowicza podchodziłbym raczej ostrożnie, w żadnym wypadku nie trktowałbym go jako krynicę wszelkiej prawdy i mądrości. Ten facet, skoro współpracuje z Policją, to nie tylko z obywatelskiego obowiązku, ale ma w tym swój interes (jak 90 procent świadków koronnych, konfidentów Policji itp.), musiał mieć bardzo dużo za uszami i organy ścigania miały go na celowniku. Dodatkowo odmówiono mu licencji. Trochę spokoju ludzie.

Jeżeli zaś będą dowody to wtedy można się wściekać na naszych kopaczy. Teraz to nie ma sensu.

Życzę spokoju

Awatar użytkownika
Kleszcz
Wielka Polonia
Posty: 2981
Rejestracja: czw kwie 03, 2003 8:14
Lokalizacja: MURANÓW

Post autor: Kleszcz » pt sie 05, 2005 14:28

Camel pisze:
aktoto pisze:Obrażony może się poczuć kto tak myśli, Ci którzy rozumieją o co mi chodzi i podzielają mój pogląd nie wpisują idiotycznych: mógłbyś nie obrazać ludzi...
to jest przykład, do nikogo tego nie kieruję:

Jak nazwę Ciebie palantem albo powiem, że kibice odwiedzający to forum to debile to niepoiwnieneś się obrazić bo przecież tak nie myślisz...

Wyobraź sobie, że ja podzielam Twój pogląd o tym, że zawsze należy kibicować swoim, ale jak piszesz "Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze..." to raczej trudno mi nie odnieść wrażenia, że ładujesz wszytkich do jednego wora i swoją wypowiedzią dajesz im(nam) po gębie.
Rzekłeś :D

enrico
Posty: 685
Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
Kontakt:

Post autor: enrico » pt sie 05, 2005 14:37

grigu pisze:W wywiadzie z ZW Chrobak wspomina mecz z Lechem. Każdy kto ma dekoder - ogladał go w C+. Ja nie pamiętam, żeby się podkładali - pierwsi strzelili bramkę, potem Ciesielski zawalał, ale to był kompletny schyłek tego piłkarza. Pamiętam, że nasi zostawili dużo zdrowia na boisku. Coś Panu trenerowi się pomyliło.
Mylisz się. To Lech pierwszy strzelił gola z karnego w 4 minucie :wink:

KaraBin
Posty: 80
Rejestracja: pt sie 22, 2003 14:04

Post autor: KaraBin » pt sie 05, 2005 14:37

aktoto pisze:I co dalej wybieracie się na mecze, naszych wspaniałych grajków, którzy swojego trenera (Chrobaka), który wyprówał sobie żyły dla Polonii, który kochał klub zrobili w c.h.u.j.a ??
A dla was naprawde ważniejsze było to żeby Legia nie grała w UEFA ?? Idiotyzm a nie miłość do klubu skoro nienawiść jest silniejsza niż radość z wygranej Polonii. Moralność Kalego. Tacy sami sprzedawczykowie jak piłkarze, tylko dla was nie pieniądze ale Legia poza pucharami. I nie krytykujcie korupcji w futbolu, ani piłkarzy którzy biorą bo jesteście tacy sami tylko macie inną marchewke :(
przesadzasz... to, że kocham Polonie nie oznacza, że nie mogę nienawidzieć Legii. Poza tym za upokorzenia jakie spotykają mnie ze strony ich kibiców nie omieszkam żadnej możliwości aby odpłacić im się pięknym za nadobne. To był mecz o pietruszkę, zwycięstwo dawało nam awans o jeden punk - ani wielkie pieniądze z tego nie były ani jakiś ogromny prestiż. A dzięki temu mogłem zagrać na trąbce kibicom z kanałku: gdzie te puchary?? i dało mi to złośliwą radość. Gdyby o puchary walczyła np. Cracovia, to życzyłbym sobie aby Polonia przegrała. Chyba to normalne, że trzymasz kciuki za przyjaciół a źle życzysz wrogom. Wiadomo idealną sytuacją byłoby, gdyby Polonia wywaliła Legię w bezpośredniej konfrontacji no ale cóż było inaczej.

Michu
Posty: 1021
Rejestracja: pt sty 16, 2004 17:49
Lokalizacja: Twin Peaks
Kontakt:

Post autor: Michu » pt sie 05, 2005 14:37

Kleszcz pisze:
Metoh pisze:no ale tradycja duma itp szlachectwo przecież zobowiązuje..
czekam na następne odcinki. troche z obawą..

Wyborcza pod wywiadem dopisała:
Piłkarzom, trenerom, sędziom i działaczom o których opowiada Piotr Dziurowicz użyczamy naszych łamów
ciekawe czy ktoś sie odważy..

Hehehe juz jest pierwszy: Mieczysław "Kaszana" Broniszewski :twisted:
http://sport.interia.pl/news?inf=652634

Simon Templar naszej ligi
Hehe Simon znów przemówil :lol:

http://sport.wp.pl/kat,36754,wid,772820 ... &_ticrsn=5

pk
Posty: 4164
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pk » pt sie 05, 2005 15:01

Ja wierze Broniszewskiemu.

Jest bardzo wiarygodny.
Mysle, ze mowi prawde.

:lol:

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4213
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt sie 05, 2005 15:11

SKJ pisze: Tak w ogóle to niech się jeszcze Wójcik przyzna w jaki sposób chciał utrzymać Świt, a nie pieprzy głupoty jaki to on czysty, a inni są be. Prawie Szymańskiemu kiełbachy zabrakło w Nowym Dworze :lol: . Oj to była emocjonująca końcówka tamtego sezonu 8) :lol:
Pewnie z obawy przed prokuratorem Wójcik wraz z innymi przestępcami pcha się do sejmu z list Samoobrony :wink:

Awatar użytkownika
grigu
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 494
Rejestracja: pn gru 29, 2003 21:04
Lokalizacja: ווארשע

Post autor: grigu » pt sie 05, 2005 15:14

enrico pisze:
grigu pisze:W wywiadzie z ZW Chrobak wspomina mecz z Lechem. Każdy kto ma dekoder - ogladał go w C+. Ja nie pamiętam, żeby się podkładali - pierwsi strzelili bramkę, potem Ciesielski zawalał, ale to był kompletny schyłek tego piłkarza. Pamiętam, że nasi zostawili dużo zdrowia na boisku. Coś Panu trenerowi się pomyliło.
Mylisz się. To Lech pierwszy strzelił gola z karnego w 4 minucie :wink:
Masz rację, ten karny był za szybko...

Awatar użytkownika
Jardel
Posty: 4213
Rejestracja: pn cze 07, 2004 23:01
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: Jardel » pt sie 05, 2005 15:17

suligus pisze:
Przed meczem z GKS wiadomo było, że większość kibiców widziałaby najchętniej wynik remisowy. I była o tym mowa na Forum. W czasie meczu kibice również wołali "Gramy na remis". W takim wypadku płacenie 100tyś zł (i jeszcze 50 sedziemu)byłoby bez sensu. Poza tym przy takim nastawieniu kibiców (a zawodnicy swietnie wiedzą co się dzieje...) wystarczyłoby dac kasę 2-3 osobom. Po co dodatkowo sędziemu???
Tylko, że piłkarze często myślą, co innego niż kibice, np. kochają Legię i chcieliby do niej pójść na kolanach :wink: Podobna sytuacja była swego czasu w Rzymie gdzie Lazio grało z Interem i wygrało wbrew swoim kibicom(gwizdali na własny zespół), którzy woleliby żeby Studetto zdobył Inter niż Juventus.

pablo29
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 04, 2005 18:40
Lokalizacja: Jelonki

Post autor: pablo29 » pt sie 05, 2005 15:49

Co do meczu Polonia - GKS to wcale nie jestem przekonany co do tego, że Dziurowicz minął się z prawdą mówiąc, że kupił remis, skoro piłkarze Polonii i tak chcieli wyrzucić Legię z pucharów. Skąd wiecie, że np. Legia nie podchodziła naszych wspaniałych kopaczy i nie chciała ich specjalnie na ten mecz ich umotywować?
Dziwię się niektórym, że tak mieszają Dziurowicza z błotem i twierdzą, że nie wierzą by nasi piłkarze nigdy nie brali udziału w handlowaniu punktami. No bo w czym tak naprawdę piłkarze Polonii są lepsi od reszty ligi ustawiającej wyniki aż miło? Czy na Konwiktorską przychodzą tylko tacy co nie biorą i sami nie kupują? Nie chce mi się wierzyć by nasz klub był jedyną oazą uczciwości wśród sprzedajnej całej reszty ligi.
No chyba, że ktoś jeszcze wierzy w to, że cała liga jest uczciwa, że nigdy żaden mecz nie był kupiony, a wszystkie słowa Dziurowicza i innych ludzi wcześniej to jedynie próba odegrania się na środowisku za wyrządzone im krzywdy.

anzelm
Posty: 187
Rejestracja: pt kwie 02, 2004 10:38

Post autor: anzelm » pt sie 05, 2005 16:20

pk pisze:(sorki, ze akurat uzylem tutaj Legii jako przykladu. Rownie dobrze moglbym cos podobnego zrobic o kazdym innym klubie..)
nie przepraszaj. to naprawdę nie Twoja wina, że pierwszym klubem o którym Polonista myśli, zaraz po własnym, jest Legia :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ