W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Zegar

Dział dotyczący historii Czarnych Koszul
Stoigniew
Posty: 806
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 14:22

Zegar

Post autor: Stoigniew » wt lut 06, 2018 23:13

Kolega poszukuje informacji i zdjęć zegara na stadionie Polonii przed wojną, pisze o tym artykuł. Podobno masz był 2 w lidze. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
plonio
Posty: 5325
Rejestracja: czw lis 15, 2012 20:46
Lokalizacja: Białołęka

Re: Zegar

Post autor: plonio » pn mar 12, 2018 21:30

Wróciłbym do naszego zegara i tablicy wyników. Nie tego, który teraz stoi od strony Konwiktorskiej, ale jego poprzednika - tego, który stał w miejscu obecnej trybuny dla gości. Był on ponoć na podzespołach Omegi i wykonany jeszcze w latach 50-tych. Ale nie mam pewności. Nie mam też pewności, ale ponoć na złom nie powędrował trzydzieści lat temu.
Podbijam pytanie Stoigniewa - ktoś coś wie ?

Piotr WW
Emeriten Gang
Posty: 3123
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 8:05
Lokalizacja: Grochów

Re: Zegar

Post autor: Piotr WW » wt mar 20, 2018 18:31

ten co stał na K6 w latach 60, 70 XXw to była Omega z lat 50 tych, / podobno to była jakaś nagroda ? za Puchar Polski od PZPN ? /
zegar miał mechanizm na 45 minut, wyniki zmieniano ręcznie
- co się stało z nim ? nie wiem

Awatar użytkownika
plonio
Posty: 5325
Rejestracja: czw lis 15, 2012 20:46
Lokalizacja: Białołęka

Re: Zegar

Post autor: plonio » pn kwie 02, 2018 20:21

"Grał" jeszcze w serialu o Janku Serce w połowie lat 80-tych. Może gdzieś leży w jakiejś szopie. Oby. Odrestaurowany byłby wspaniałym historycznym eksponatem stojącym na przykład na dziedzińcu klubowym przed stadionem.

ODPOWIEDZ