W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

"Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Dział dotyczący historii Czarnych Koszul
KRG
Posty: 875
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:46

"Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: KRG » pn gru 23, 2013 17:09

Do premiery zostały nam trzy dni, więc sądzę, że przyda się nam oficjalny temat do dyskusji na temat filmu dotyczącego historii najnowszej Polonii Warszawa.

Jeśli jakimś cudem ktoś nie wie, o co chodzi - tło:

Sport.pl
Onet.pl
Super Express
Oficjalne konto na Facebooku

Od razu pytanie/prośba - czy ktoś będzie w stanie zapisać film i udostępnić go tutaj dla tych, którym nie uda się obejrzeć? Ja na przykład nie dysponuję Canal+, a w drugi dzień świąt nie uda mi się najpewniej dotrzeć do Czarnej Koszuli.

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: Michał Hamburger » pn gru 23, 2013 21:00

Ja z chęcią nabędę drogą kupna płytę DVD z tym filmem. Materiału jest w pytę. Dogadać się z C+, wydać film, dorzucić fajne odrzuty i sprzedawać to na chwałę Wielkiej Polonii.

KRG
Posty: 875
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:46

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: KRG » czw gru 26, 2013 11:53

Film już dziś o 20:30 na Canal+ Sport. Przypominam o możliwości obejrzenia w Czarnej Koszuli!

Głos Rozsądku
Posty: 1460
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 17:40

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: Głos Rozsądku » pt gru 27, 2013 9:42

Obejrzałem i rozczarowałem się. Wiem, że powinno wielbić się wszystko, co z sygnaturką 1911, ale ten dokument nie powalił. Nie będę punktował negatywów, bo nie przystoi. To, co mi się podobało to dzieciaki z meczu z Piastem, fragmenty z szatni w przerwie z Podbeskidziem, "piłem 4 dni" i akcja w szatni przed Górnikiem. Te rzeczy miały moc.
Tak, czy inaczej dziękuję Twórcom. To był cudowny prezent świąteczny.

Awatar użytkownika
Atomek
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2205
Rejestracja: czw mar 01, 2007 23:01
Lokalizacja: wiadomo

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: Atomek » pt gru 27, 2013 11:29

Mi się podobało, przeżyłem bardzo oglądając ten film.
Nie były to jednak pozytywne emocje, ale napięcie towarzyszące każdemu kolejnemu ujęciu, bo to co się stało z klubem jest po prostu irracjonalne.


RadekPL
Posty: 346
Rejestracja: wt lip 17, 2012 16:38

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: RadekPL » pt gru 27, 2013 12:00

Godzina i materiał o niczym... Jakaś wąska grupa kibiców kopanej może skojarzy pewne wydarzenia i tyle. Sympatyczny murzyn który odgrywał marginalną role w drużynie i wypadł przez kontuzje zrobiony na jednego z głównych bohaterów. Bez ładu i składu... Polonii to przez godzinkę było niewiele... Z kluczowych postaci to jedynie Baszczyński i Stokowiec mieli coś do powiedzenia... takie wrażenie, że ten film pod Stokowca był robiony (super motywator i podobne pierdoły)...

Szkoda tylko obcokrajowców... myślę, że ich naiwność wynikała z presji grupy, wstydu przed rodziną i jednak jakaś nadzieja, że prędzej czy później kasa dojdzie... przecież przyjechali tutaj zarabiać... Patrząc na to dzisiaj to Polacy sobie nieźle poradzili...

czarny_bolo
Posty: 694
Rejestracja: ndz gru 01, 2013 11:48

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: czarny_bolo » czw sty 02, 2014 16:32

Kto to montował i czuwał nad tym? Idea bardzo szlachetna, gorzej z wykonaniem.

Awatar użytkownika
Adek
Posty: 1007
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:56

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: Adek » czw sty 02, 2014 17:07

Gdzieś czytałem wypowiedź Adama i w sumie to było oczywiste, że tutaj nie chodziło o martyrologię Polonii jako klubu ale właśnie głównie skupienie się na piłkarzach i na tym jak na nich działała cała sytuacja.

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Re: "Kasa będzie jutro" - film dokumentalny

Post autor: Lineker » czw sty 02, 2014 22:41

pilkarze pilkarzami ale glowna "ofiara" sa kibice,bo to my teraz chodzimy na IV lige a caly klub padl na pysk..a pilkarze? biedy chyba teraz nie klepia :/

ODPOWIEDZ