W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Wyniki LT runda wiosenna (po 17. kolejce)
Moderator: Soopie
Wyniki LT runda wiosenna (po 17. kolejce)
Wyniki 1 kolejki
1 miejsce - 11 pkt
Mokotowski
towot.ksp
3 miejsce - 10 pkt
ramones
4 miejsce - 9 pkt
Badenow
Kylu
peep show
tommy
8 miejsce - 8 pkt
Syriusz
9 miejsce - 7 pkt
Camel
El Sisiorro
InTeLos
stawiQ
StefanKSP
wesul
15 miejsce - 6 pkt
El Torrero
enrico
feemp
grud
Grzejnik
Lemur
LKS1904
----OL----
prezeho
szpenio
TOMIK
Ulker
27 miejsce - 5 pkt
adeekk1989
Dominator
Jardel
kolekcjoner kości
michalkord
PACO
Piotr WW
34 miejsce - 4 pkt
[j][a][z][z][y]
barbarossa
Hareng
kapusta
kujek0
Lechu579
Natter
ORANJE
PawelK
Siegfried
Vlad
William
Zeu
47 miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
dLg
Gocu
keeper
Michallek
Paw3l3k
prozak
Soopie
55 miejsce - 2 pkt
Jaro
1 miejsce - 11 pkt
Mokotowski
towot.ksp
3 miejsce - 10 pkt
ramones
4 miejsce - 9 pkt
Badenow
Kylu
peep show
tommy
8 miejsce - 8 pkt
Syriusz
9 miejsce - 7 pkt
Camel
El Sisiorro
InTeLos
stawiQ
StefanKSP
wesul
15 miejsce - 6 pkt
El Torrero
enrico
feemp
grud
Grzejnik
Lemur
LKS1904
----OL----
prezeho
szpenio
TOMIK
Ulker
27 miejsce - 5 pkt
adeekk1989
Dominator
Jardel
kolekcjoner kości
michalkord
PACO
Piotr WW
34 miejsce - 4 pkt
[j][a][z][z][y]
barbarossa
Hareng
kapusta
kujek0
Lechu579
Natter
ORANJE
PawelK
Siegfried
Vlad
William
Zeu
47 miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
dLg
Gocu
keeper
Michallek
Paw3l3k
prozak
Soopie
55 miejsce - 2 pkt
Jaro
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2007 14:06 przez qrczak, łącznie zmieniany 4 razy.
Wyniki 2 kolejki:
1 miejsce - 7 pkt
Grzejnik
peep show
Ulker
4 miejsce - 6 pkt
7krzychu
Czarnych Koszul Fan
Gocu
Mokotowski
ramones
tommy
10 miejsce - 5 pkt
adeekk1989
wesul
12 miejsce - 4 pkt
JaRo
Jersy
Kylu
Lechu579
MARJOS
ORANJE
Soopie
StefanKSP
20 miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
dLg
Hareng
InTeLos
William
25 miejsce - 2 pkt
Badenow
feemp
Jacek64
kapusta
keeper
LKS1904
Michallek
PACO
Siegfried
szpenio
TOMIK
36 miejsce - 1 pkt
[j][a][z][z][y]
Decik
Dominator
El Sisiorro
El Torrero
Jardel
JESTEM bOGIEM
kolekcjoner kości
Lemur
michalkord
----OL----
Paw3l3k
prezeho
towot.ksp
Vinnyl
51 miejsce - 0 pkt
AMI
kujek0
Lechislaw
PawelK
Piotr WW
stawiQ
Vlad
1 miejsce - 7 pkt
Grzejnik
peep show
Ulker
4 miejsce - 6 pkt
7krzychu
Czarnych Koszul Fan
Gocu
Mokotowski
ramones
tommy
10 miejsce - 5 pkt
adeekk1989
wesul
12 miejsce - 4 pkt
JaRo
Jersy
Kylu
Lechu579
MARJOS
ORANJE
Soopie
StefanKSP
20 miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
dLg
Hareng
InTeLos
William
25 miejsce - 2 pkt
Badenow
feemp
Jacek64
kapusta
keeper
LKS1904
Michallek
PACO
Siegfried
szpenio
TOMIK
36 miejsce - 1 pkt
[j][a][z][z][y]
Decik
Dominator
El Sisiorro
El Torrero
Jardel
JESTEM bOGIEM
kolekcjoner kości
Lemur
michalkord
----OL----
Paw3l3k
prezeho
towot.ksp
Vinnyl
51 miejsce - 0 pkt
AMI
kujek0
Lechislaw
PawelK
Piotr WW
stawiQ
Vlad
Wyniki 3 kolejki
1 miejsce - 8 punktów
El Sisiorro
2 miejsce - 7 punktów
7krzychu
Dominator
Jacek64
ramones
tommy
William
8 miejsce - 6 punktów
Hareng
PACO
Siegfried
11 miejsce - 5 punktów
adeekk1989
Canus_Ochota
El Torrero
InTeLos
JaRo
kujek0
Lemur
LKS1904
Natter
----OL----
prezeho
stawiQ
23 miejsce - 4 punkty
Czarnych Koszul Fan
enrico
keeper
kolekcjoner kości
Michallek
ORANJE
StefanKSP
30 miejsce - 3 punkty
[j][a][z][z][y]
Badenow
Kwik
Lechislaw
miki_777
Paw3l3k
peep show
TOMIK
38 miejsce - 2 punkty
AMI
Bzyczek
feemp
Gocu
grud
Jardel
Jersy
Kylu
szpenio
towot.ksp
wesul
wsk
50 punktów - 1 punkt
Grzejnik
kapusta
michalkord
Mokotowski
PawelK
Soopie
Ulker
Vlad
Zeu
1 miejsce - 8 punktów
El Sisiorro
2 miejsce - 7 punktów
7krzychu
Dominator
Jacek64
ramones
tommy
William
8 miejsce - 6 punktów
Hareng
PACO
Siegfried
11 miejsce - 5 punktów
adeekk1989
Canus_Ochota
El Torrero
InTeLos
JaRo
kujek0
Lemur
LKS1904
Natter
----OL----
prezeho
stawiQ
23 miejsce - 4 punkty
Czarnych Koszul Fan
enrico
keeper
kolekcjoner kości
Michallek
ORANJE
StefanKSP
30 miejsce - 3 punkty
[j][a][z][z][y]
Badenow
Kwik
Lechislaw
miki_777
Paw3l3k
peep show
TOMIK
38 miejsce - 2 punkty
AMI
Bzyczek
feemp
Gocu
grud
Jardel
Jersy
Kylu
szpenio
towot.ksp
wesul
wsk
50 punktów - 1 punkt
Grzejnik
kapusta
michalkord
Mokotowski
PawelK
Soopie
Ulker
Vlad
Zeu
Wyniki 4 kolejki
1 miejsce - 9 punktów
Siegfried
2 miejsce - 8 punktów
InTeLos
TOMIK
Vlad
5 miejsce- 7 punktów
[j][a][z][z][y]
adeekk1989
enrico
Ulker
9 miejsce - 6 punktów
Badenow
Gocu
Luke
Mokotowski
PawelK
szpenio
15 miejsce - 5 punktów
Decik
Dominator
feemp
Jacek64
kolekcjoner kości
michalkord
Michallek
Piotr WW
StefanKSP
wesul
William
26 miejsce - 4 punkty
7krzychu
Bzyczek
Canus_Ochota
El Sisiorro
Hareng
Jardel
Lechu579
Lemur
PACO
peep show
Soopie
37 miejsce - 3 punkty
Czarnych Koszul Fan
dLg
El Torrero
JaRo
Kwik
LKS1904
Natter
ramones
tommy
46 miejsce - 2 punkty
AMI
Kylu
Paw3l3k
stawiQ
towot.ksp
Warrior
wsk
53 miejsce - 1 punkt
kujek0
ORANJE
1 miejsce - 9 punktów
Siegfried
2 miejsce - 8 punktów
InTeLos
TOMIK
Vlad
5 miejsce- 7 punktów
[j][a][z][z][y]
adeekk1989
enrico
Ulker
9 miejsce - 6 punktów
Badenow
Gocu
Luke
Mokotowski
PawelK
szpenio
15 miejsce - 5 punktów
Decik
Dominator
feemp
Jacek64
kolekcjoner kości
michalkord
Michallek
Piotr WW
StefanKSP
wesul
William
26 miejsce - 4 punkty
7krzychu
Bzyczek
Canus_Ochota
El Sisiorro
Hareng
Jardel
Lechu579
Lemur
PACO
peep show
Soopie
37 miejsce - 3 punkty
Czarnych Koszul Fan
dLg
El Torrero
JaRo
Kwik
LKS1904
Natter
ramones
tommy
46 miejsce - 2 punkty
AMI
Kylu
Paw3l3k
stawiQ
towot.ksp
Warrior
wsk
53 miejsce - 1 punkt
kujek0
ORANJE
wyniki 5 kolejki
1 miejsce - 9 punktów
Luke
2 miejsce - 7 punktów
[j][a][z][z][y]
dLg
Kwik
Michallek
6 miejsce - 6 punktów
El Sisiorro
peep show
8 miejsce - 5 punktów
Bzyczek
kolekcjoner kości
Lechu579
michalkord
Mokotowski
PACO
piotrom
prezeho
Soopie
tommy
Ulker
wsk
20 miejsce - 4 punkty
El Torrero
elektryk
feemp
InTeLos
Jacek64
JaRo
kapusta
towot.ksp
William
29 miejsce - 3 punkty
7krzychu
Badenow
Canus_Ochota
Czarnych Koszul Fan
Gocu
Jardel
Jersy
Kylu
----OL----
Paw3l3k
PawelK
Piotr WW
ramones
StefanKSP
szpenio
Vlad
wesul
46 miejsce - 2 punkty
adeekk1989
Decik
enrico
Grzejnik
Hareng
JESTEM bOGIEM
keeper
Lechislaw
LKS1904
stawiQ
TOMIK
57 miejsce - 1 punkt
AMI
Dominator
kujek0
ORANJE
Siegfried
1 miejsce - 9 punktów
Luke
2 miejsce - 7 punktów
[j][a][z][z][y]
dLg
Kwik
Michallek
6 miejsce - 6 punktów
El Sisiorro
peep show
8 miejsce - 5 punktów
Bzyczek
kolekcjoner kości
Lechu579
michalkord
Mokotowski
PACO
piotrom
prezeho
Soopie
tommy
Ulker
wsk
20 miejsce - 4 punkty
El Torrero
elektryk
feemp
InTeLos
Jacek64
JaRo
kapusta
towot.ksp
William
29 miejsce - 3 punkty
7krzychu
Badenow
Canus_Ochota
Czarnych Koszul Fan
Gocu
Jardel
Jersy
Kylu
----OL----
Paw3l3k
PawelK
Piotr WW
ramones
StefanKSP
szpenio
Vlad
wesul
46 miejsce - 2 punkty
adeekk1989
Decik
enrico
Grzejnik
Hareng
JESTEM bOGIEM
keeper
Lechislaw
LKS1904
stawiQ
TOMIK
57 miejsce - 1 punkt
AMI
Dominator
kujek0
ORANJE
Siegfried
-
- Wielka Polonia
- Posty: 2631
- Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
- Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
- Kontakt:
Wyniki - wydanie drugie, poprawione Teraz wszystko powinno się już zgadzać.
1 miejsce – 7 pkt
Bzyczek
2 miejsce – 4 pkt
Hareng
Canus_Ochota
Mokotowski
ramones
Jacek64
Vlad
Luke
Dominator
Siegfried
szpenio
Decik
15. miejsce - 3 pkt
Ulker
dLg
adeekk1989
El Sisiorro
enrico
towot.ksp
prezeho
kujek0
piotrom
24. miejsce - 2 pkt
stawiQ
ALF
michalkord
LKS1904
PawelK
InTeLoS
TOMIK
Mr X
peep show
kolekcjoner kości
Czarnych Koszul Fan
Natter
wesul
37. miejsce - 1 pkt
Gocu
elektryk
kapusta
7krzychu
Soopie
Lechu579
Michallek
Warrior
Kwik
Kylu
tommy
Badenow
[j][a][z][z][y]
JaRo
miki_777
52. miejsce - 0 pkt
William
keeper
----OL-----
feemp
PACO
StefanKSP
Lechisław
Grzejnik
Jardel
Nie liczymy pkt Lemurowi , bo głosował po czasie.
1 miejsce – 7 pkt
Bzyczek
2 miejsce – 4 pkt
Hareng
Canus_Ochota
Mokotowski
ramones
Jacek64
Vlad
Luke
Dominator
Siegfried
szpenio
Decik
15. miejsce - 3 pkt
Ulker
dLg
adeekk1989
El Sisiorro
enrico
towot.ksp
prezeho
kujek0
piotrom
24. miejsce - 2 pkt
stawiQ
ALF
michalkord
LKS1904
PawelK
InTeLoS
TOMIK
Mr X
peep show
kolekcjoner kości
Czarnych Koszul Fan
Natter
wesul
37. miejsce - 1 pkt
Gocu
elektryk
kapusta
7krzychu
Soopie
Lechu579
Michallek
Warrior
Kwik
Kylu
tommy
Badenow
[j][a][z][z][y]
JaRo
miki_777
52. miejsce - 0 pkt
William
keeper
----OL-----
feemp
PACO
StefanKSP
Lechisław
Grzejnik
Jardel
Nie liczymy pkt Lemurowi , bo głosował po czasie.
Ostatnio zmieniony pt kwie 20, 2007 17:56 przez Paw3l3k, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- Wielka Polonia
- Posty: 2631
- Rejestracja: sob mar 13, 2004 11:47
- Lokalizacja: Praga Północ / Tarchomin / Stambuł
- Kontakt:
1 miejsce – 9 pkt
Bzyczek
2. miejsce – 8 pkt
Lechu579
3. miejsce – 7 pkt
Kolekcjoner kości
Kylu
Adeekk1989
7krzychu
7. miejsce – 6 pkt
TOMIK
Ramones
Szpenio
10. miejsce – 5 pkt
Soopie
Peep show
InTeLoS
Vlad
LKS1904
dLg
towot.ksp
Badenow
El Sisiorro
OL
20. miejsce – 4 pkt
stawiQ
Kwik
Natter
Decik
Ulker
Keeper
Wesul
27. miejsce – 3 pkt
AMI
Dominator
Jardel
Prezeho
Enrico
Kapusta
StefanKSP
PawelK
35. miejsce – 2 pkt
William
PACO
Mokotowski
JaRo
Luke
Jazzy
CKF
Tommy
43. miejsce – 1 pkt
Michallek
Piotrom
Michalkord
Siegfred
Kujek0
Tak jak w poprzednim poście - jeśli chcecie, to sprawdźcie swoje wyniki i wszelkie wątpliwości do mnie na priv. Sumaryczne po 8. kolejce.
Nie zaliczamy głosowania Lemura , ponieważ oddał głos po wyznaczonym czasie.
Bzyczek
2. miejsce – 8 pkt
Lechu579
3. miejsce – 7 pkt
Kolekcjoner kości
Kylu
Adeekk1989
7krzychu
7. miejsce – 6 pkt
TOMIK
Ramones
Szpenio
10. miejsce – 5 pkt
Soopie
Peep show
InTeLoS
Vlad
LKS1904
dLg
towot.ksp
Badenow
El Sisiorro
OL
20. miejsce – 4 pkt
stawiQ
Kwik
Natter
Decik
Ulker
Keeper
Wesul
27. miejsce – 3 pkt
AMI
Dominator
Jardel
Prezeho
Enrico
Kapusta
StefanKSP
PawelK
35. miejsce – 2 pkt
William
PACO
Mokotowski
JaRo
Luke
Jazzy
CKF
Tommy
43. miejsce – 1 pkt
Michallek
Piotrom
Michalkord
Siegfred
Kujek0
Tak jak w poprzednim poście - jeśli chcecie, to sprawdźcie swoje wyniki i wszelkie wątpliwości do mnie na priv. Sumaryczne po 8. kolejce.
Nie zaliczamy głosowania Lemura , ponieważ oddał głos po wyznaczonym czasie.
8 kolejka :
1. miejsce - 11 pkt
ramones
2. miejsce - 10 pkt
Ulker
Bzyczek
Mokotowski
5 miejsce - 9 pkt
grud
6 miejsce - 8 pkt
Lechisław
7 miejsce - 7 pkt
michalkord
enrico
Colexx
10 miejsce - 6 pkt
InTeLoS
William
prezeho
El Sisiorro
----OL-----
szpenio
16. miejsce - 5 pkt
PawelK
keeper
18. miejsce - 4 pkt
Soopie
Gocu
Michallek
Kwik
TOMIK
peep show
dLg
kolekcjoner kości
Canus_Ochota
Hareng
Decik
kujek0
Badenow
31. miejsce - 3 pkt
Dominator
Czarnych Koszul Fan
Jardel
adeekk1989
wesul
Siegfried
37. miejsce - 2 pkt
stawiQ
Vlad
Natter
StefanKSP
Lechu579
Dusiu91
towot.ksp
Kylu
45. miejsce - 1 pkt
[j][a][z][z][y]
JaRo
Sprawdzajcie swoje wyniki , ewentualne zastrzeżenia prosze kierować na priv .
1. miejsce - 11 pkt
ramones
2. miejsce - 10 pkt
Ulker
Bzyczek
Mokotowski
5 miejsce - 9 pkt
grud
6 miejsce - 8 pkt
Lechisław
7 miejsce - 7 pkt
michalkord
enrico
Colexx
10 miejsce - 6 pkt
InTeLoS
William
prezeho
El Sisiorro
----OL-----
szpenio
16. miejsce - 5 pkt
PawelK
keeper
18. miejsce - 4 pkt
Soopie
Gocu
Michallek
Kwik
TOMIK
peep show
dLg
kolekcjoner kości
Canus_Ochota
Hareng
Decik
kujek0
Badenow
31. miejsce - 3 pkt
Dominator
Czarnych Koszul Fan
Jardel
adeekk1989
wesul
Siegfried
37. miejsce - 2 pkt
stawiQ
Vlad
Natter
StefanKSP
Lechu579
Dusiu91
towot.ksp
Kylu
45. miejsce - 1 pkt
[j][a][z][z][y]
JaRo
Sprawdzajcie swoje wyniki , ewentualne zastrzeżenia prosze kierować na priv .
9 kolejka :
1. miejsce - 8 pkt
Decik
PACO
3. miejsce - 7 pkt
Kwik
wesul
Jardel
Siegfried
7 miejsce - 6 pkt
peep show
ramones
kolekcjoner kości
keeper
Dusiu91
12. miejsce - 5 pkt
enrico
Hareng
kujek0
Lechu579
stawiQ
17. miejsce - 4 pkt
dLg
InTeLos
PawelK
TOMIK
grud
prezeho
Gocu
AMI
feemp
Luke
El Sisiorro
szpenio
29. miejsce - 3 pkt
LKS1904
William
Mokotowski
7krzychu
Bzyczek
Lechisław
Michallek
StefanKSP
Badenow
38. miejsce - 2 pkt
adeekk1989
michalkord
----OL-----
Soopie
Ulker
Dominator
[j][a][z][z][y]
Canus_Ochota
tommy
47. miejsce - 1 pkt
Natter
JaRo
1. miejsce - 8 pkt
Decik
PACO
3. miejsce - 7 pkt
Kwik
wesul
Jardel
Siegfried
7 miejsce - 6 pkt
peep show
ramones
kolekcjoner kości
keeper
Dusiu91
12. miejsce - 5 pkt
enrico
Hareng
kujek0
Lechu579
stawiQ
17. miejsce - 4 pkt
dLg
InTeLos
PawelK
TOMIK
grud
prezeho
Gocu
AMI
feemp
Luke
El Sisiorro
szpenio
29. miejsce - 3 pkt
LKS1904
William
Mokotowski
7krzychu
Bzyczek
Lechisław
Michallek
StefanKSP
Badenow
38. miejsce - 2 pkt
adeekk1989
michalkord
----OL-----
Soopie
Ulker
Dominator
[j][a][z][z][y]
Canus_Ochota
tommy
47. miejsce - 1 pkt
Natter
JaRo
10 kolejka :
1. miejsce - 13 pkt
Mokotowski
2. miejsce - 10 pkt
ramones
3. miejsce - 9 pkt
szpenio
michalkord
5. miejsce - 8 pkt
LKS1904
Czarnych Koszul Fan
7. miejsce - 7 pkt
Altze
Siegfried
9. miejsce - 6 pkt
Canus_Ochota
PawelK
Ulker
Dusiu91
13. miejsce - 5 pkt
adeekk1989
Lechisław
[j][a][z][z][y]
peep show
kolekcjoner kości
7krzychu
prezeho
Michallek
Colexx
22. miejsce - 4 pkt
dLg
Hareng
William
Dominator
Jardel
towot.ksp
Badenow
kujek0
El Sisiorro
JaRo
32. miejsce - 3 pkt
enrico
Vlad
stawiQ
Kwik
feemp
tommy
38. miejsce - 2 pkt
Decik
keeper
Soopie
TOMIK
Natter
----OL-----
InTeLos
AMI
StefanKSP
grud
Piotr WW
1. miejsce - 13 pkt
Mokotowski
2. miejsce - 10 pkt
ramones
3. miejsce - 9 pkt
szpenio
michalkord
5. miejsce - 8 pkt
LKS1904
Czarnych Koszul Fan
7. miejsce - 7 pkt
Altze
Siegfried
9. miejsce - 6 pkt
Canus_Ochota
PawelK
Ulker
Dusiu91
13. miejsce - 5 pkt
adeekk1989
Lechisław
[j][a][z][z][y]
peep show
kolekcjoner kości
7krzychu
prezeho
Michallek
Colexx
22. miejsce - 4 pkt
dLg
Hareng
William
Dominator
Jardel
towot.ksp
Badenow
kujek0
El Sisiorro
JaRo
32. miejsce - 3 pkt
enrico
Vlad
stawiQ
Kwik
feemp
tommy
38. miejsce - 2 pkt
Decik
keeper
Soopie
TOMIK
Natter
----OL-----
InTeLos
AMI
StefanKSP
grud
Piotr WW
11. kolejka :
1. miejsce - 8 pkt
kujek0
2. miejsce - 7 pkt
7krzychu
towot.ksp
4. miejsce - 6 pkt
Soopie
Kwik
Gocu
Colexx
8. miejsce - 5 pkt
TOMIK
Natter
William
Piotr WW
El Torrero
szpenio
tommy
15. miejsce - 4 pkt
----OL-----
Vlad
Czarnych Koszul Fan
Michallek
19. miejsce - 3 pkt
Decik
michalkord
Dusiu91
enrico
Bzyczek
dLg
adeekk1989
kolekcjoner kości
Dominator
wesul
Siegfried
30. miejsce - 2 pkt
InTeLos
Canus_Ochota
stawiQ
StefanKSP
prezeho
JaRo
Badenow
AMI
Mokotowski
El Sisiorro
40. miejsce - 1 pkt
keeper
peep show
feemp
Lechu579
Ulker
PawelK
ramones
Kali
48. miejsce - 0 pkt
TCksp
Wątpliwości zgłaszać na priv.
1. miejsce - 8 pkt
kujek0
2. miejsce - 7 pkt
7krzychu
towot.ksp
4. miejsce - 6 pkt
Soopie
Kwik
Gocu
Colexx
8. miejsce - 5 pkt
TOMIK
Natter
William
Piotr WW
El Torrero
szpenio
tommy
15. miejsce - 4 pkt
----OL-----
Vlad
Czarnych Koszul Fan
Michallek
19. miejsce - 3 pkt
Decik
michalkord
Dusiu91
enrico
Bzyczek
dLg
adeekk1989
kolekcjoner kości
Dominator
wesul
Siegfried
30. miejsce - 2 pkt
InTeLos
Canus_Ochota
stawiQ
StefanKSP
prezeho
JaRo
Badenow
AMI
Mokotowski
El Sisiorro
40. miejsce - 1 pkt
keeper
peep show
feemp
Lechu579
Ulker
PawelK
ramones
Kali
48. miejsce - 0 pkt
TCksp
Wątpliwości zgłaszać na priv.
12. kolejka :
1. miejsce - 11 pkt
ramones
2. miejsce - 10 pkt
stawiQ
3. miejsce - 9 pkt
InTeLos
towot.ksp
grud
szpenio
Badenow
8. miejsce - 8 pkt
Natter
michalkord
dLg
wesul
piotrom
El Torrero
MOKOTÓW KSP
Siegfried
Kali
17. miejsce - 7 pkt
TOMIK
Piotr WW
kujek0
kolekcjoner kości
StefanKSP
JaRo
tommy
24. miejsce - 6 pkt
Canus_Ochota
keeper
Mokotowski
feemp
Ulker
Czarnych Koszul Fan
Soopie
Bzyczek
32. miejsce - 5 pkt
----OL-----
Colexx
peep show
Decik
Vlad
37. miejsce - 4 pkt
prezeho
[j][a][z][z][y]
El Sisiorro
Gocu
41. miejsce - 3 pkt
AMI
William
7krzychu
enrico
PawelK
Kwik
Michallek
48. miejsce - 2 pkt
Lechu579
[/u]
1. miejsce - 11 pkt
ramones
2. miejsce - 10 pkt
stawiQ
3. miejsce - 9 pkt
InTeLos
towot.ksp
grud
szpenio
Badenow
8. miejsce - 8 pkt
Natter
michalkord
dLg
wesul
piotrom
El Torrero
MOKOTÓW KSP
Siegfried
Kali
17. miejsce - 7 pkt
TOMIK
Piotr WW
kujek0
kolekcjoner kości
StefanKSP
JaRo
tommy
24. miejsce - 6 pkt
Canus_Ochota
keeper
Mokotowski
feemp
Ulker
Czarnych Koszul Fan
Soopie
Bzyczek
32. miejsce - 5 pkt
----OL-----
Colexx
peep show
Decik
Vlad
37. miejsce - 4 pkt
prezeho
[j][a][z][z][y]
El Sisiorro
Gocu
41. miejsce - 3 pkt
AMI
William
7krzychu
enrico
PawelK
Kwik
Michallek
48. miejsce - 2 pkt
Lechu579
[/u]
13. kolejka :
1. miejsce - 10 pkt
michalkord
Soopie
szpenio
4. miejsce - 8 pkt
Kwik
enrico
Ulker
7. miejsce - 7 pkt
Mokotowski
stawiQ
Hareng
grud
tommy
towot.ksp
Badenow
14. miejsce - 6 pkt
William
kolekcjoner kości
Decik
kujek0
ramones
El Sisiorro
20. miejsce - 5 pkt
Bzyczek
Colexx
prezeho
peep show
MOKOTOW KSP
Azien
szachu
Michallek
28. miejsce - 4 pkt
Siegfried
Kali
piotrom
JaRo
StefanKSP
Czarnych Koszul Fan
AMI
35. miejsce - 3 pkt
feemp
TOMIK
7krzychu
38. miejsce - 2 pkt
Gocu
dLg
Jardel
Canus_Ochota
InTeLos
----OL-----
Piotr WW
Natter
Lechu579
wesul
48. miejsce - 1 pkt
keeper
PawelK
[j][a][z][z][y]
1. miejsce - 10 pkt
michalkord
Soopie
szpenio
4. miejsce - 8 pkt
Kwik
enrico
Ulker
7. miejsce - 7 pkt
Mokotowski
stawiQ
Hareng
grud
tommy
towot.ksp
Badenow
14. miejsce - 6 pkt
William
kolekcjoner kości
Decik
kujek0
ramones
El Sisiorro
20. miejsce - 5 pkt
Bzyczek
Colexx
prezeho
peep show
MOKOTOW KSP
Azien
szachu
Michallek
28. miejsce - 4 pkt
Siegfried
Kali
piotrom
JaRo
StefanKSP
Czarnych Koszul Fan
AMI
35. miejsce - 3 pkt
feemp
TOMIK
7krzychu
38. miejsce - 2 pkt
Gocu
dLg
Jardel
Canus_Ochota
InTeLos
----OL-----
Piotr WW
Natter
Lechu579
wesul
48. miejsce - 1 pkt
keeper
PawelK
[j][a][z][z][y]
14. kolejka :
1. miejsce - 10 pkt
peep show
2. miejsce - 9 pkt
prezeho
----OL-----
szpenio
5. miejsce - 8 pkt
Natter
6. miejsce - 7 pkt
feemp
szachu
Kwik
MOKOTOW KSP
grud
Decik
12. miejsce - 6 pkt
Bzyczek
13. miejsce - 5 pkt
JaRo
Piotr WW
[j][a][z][z][y]
kolekcjoner kości
Ulker
piotrom
El Sisiorro
PawelK
Siegfried
22. miejsce - 4 pkt
Hareng
keeper
7krzychu
InTeLos
Czarnych Koszul Fan
William
Mokotowski
tommy
Michallek
31. miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
Leoncoeur
Lechu579
El Torrero
Colexx
36. miejsce - 2 pkt
michalkord
Soopie
Gocu
wesul
TOMIK
Badenow
AMI
43. miejsce - 1 pkt
stawiQ
enrico
dLg
Dusiu91
ramones
1. miejsce - 10 pkt
peep show
2. miejsce - 9 pkt
prezeho
----OL-----
szpenio
5. miejsce - 8 pkt
Natter
6. miejsce - 7 pkt
feemp
szachu
Kwik
MOKOTOW KSP
grud
Decik
12. miejsce - 6 pkt
Bzyczek
13. miejsce - 5 pkt
JaRo
Piotr WW
[j][a][z][z][y]
kolekcjoner kości
Ulker
piotrom
El Sisiorro
PawelK
Siegfried
22. miejsce - 4 pkt
Hareng
keeper
7krzychu
InTeLos
Czarnych Koszul Fan
William
Mokotowski
tommy
Michallek
31. miejsce - 3 pkt
Canus_Ochota
Leoncoeur
Lechu579
El Torrero
Colexx
36. miejsce - 2 pkt
michalkord
Soopie
Gocu
wesul
TOMIK
Badenow
AMI
43. miejsce - 1 pkt
stawiQ
enrico
dLg
Dusiu91
ramones
Wyniki 15 kolejki :
1. miejsce - 7 pkt
prezeho
2. miejsce - 6 pkt
Soopie
JaRo
towot.ksp
Colexx
6. miejsce - 5 pkt
MOKOTÓW KSP
Natter
kolekcjoner kości
szachu
Ulker
11. miejsce - 4 pkt
peep show
InTeLos
Canus_Ochota
feemp
szpenio
16. miejsce - 3 pkt
Decik
dLg
----OL-----
michalkord
ramones
7krzychu
stawiQ
Michallek
Mokotowski
wesul
26. miejsce - 2 pkt
William
Czarnych Koszul Fan
Gocu
[j][a][z][z][y]
TOMIK
tommy
Siegfried
33. miejsce - 1 pkt
enrico
El Sisiorro
PawelK
keeper
Bzyczek
Kali
39. miejsce - 0 pkt
AMI
1. miejsce - 7 pkt
prezeho
2. miejsce - 6 pkt
Soopie
JaRo
towot.ksp
Colexx
6. miejsce - 5 pkt
MOKOTÓW KSP
Natter
kolekcjoner kości
szachu
Ulker
11. miejsce - 4 pkt
peep show
InTeLos
Canus_Ochota
feemp
szpenio
16. miejsce - 3 pkt
Decik
dLg
----OL-----
michalkord
ramones
7krzychu
stawiQ
Michallek
Mokotowski
wesul
26. miejsce - 2 pkt
William
Czarnych Koszul Fan
Gocu
[j][a][z][z][y]
TOMIK
tommy
Siegfried
33. miejsce - 1 pkt
enrico
El Sisiorro
PawelK
keeper
Bzyczek
Kali
39. miejsce - 0 pkt
AMI
16. kolejka :
1. miejsce - 8 pkt
MOKOTÓW KSP
Kwik
3. miejsce - 7 pkt
Siegfried
4. miejsce - 6 pkt
Natter
enrico
6. miejsce - 5 pkt
Piotr WW
dLg
keeper
wesul
10. miejsce - 4 pkt
[j][a][z][z][y]
kolekcjoner kości
grud
szpenio
14. miejsce - 3 pkt
feemp
Gocu
El Torrero
prezeho
LKS1904
peep show
StefanKSP
----OL-----
Czarnych Koszul Fan
JaRo
24. miejsce - 2 pkt
stawiQ
Ulker
michalkord
InTeLos
Colexx
Badenow
7krzychu
Canus_Ochota
towot.ksp
Michallek
34. miejsce - 1 pkt
Decik
Soopie
Altze
AMI
PawelK
ramones
tommy
El Sisiorro
42. miejsce - 0 pkt
Hareng
TOMIK
1. miejsce - 8 pkt
MOKOTÓW KSP
Kwik
3. miejsce - 7 pkt
Siegfried
4. miejsce - 6 pkt
Natter
enrico
6. miejsce - 5 pkt
Piotr WW
dLg
keeper
wesul
10. miejsce - 4 pkt
[j][a][z][z][y]
kolekcjoner kości
grud
szpenio
14. miejsce - 3 pkt
feemp
Gocu
El Torrero
prezeho
LKS1904
peep show
StefanKSP
----OL-----
Czarnych Koszul Fan
JaRo
24. miejsce - 2 pkt
stawiQ
Ulker
michalkord
InTeLos
Colexx
Badenow
7krzychu
Canus_Ochota
towot.ksp
Michallek
34. miejsce - 1 pkt
Decik
Soopie
Altze
AMI
PawelK
ramones
tommy
El Sisiorro
42. miejsce - 0 pkt
Hareng
TOMIK
17. kolejka :
1. miejsce - 8 pkt
InTeLos
----OL-----
3. miejsce - 7 pkt
Siegfried
4. miejsce - 5 pkt
stawiQ
Colexx
6. miejsce - 4 pkt
peep show
dLg
Soopie
Badenow
10. miejsce - 3 pkt
enrico
TOMIK
William
feemp
prezeho
El Sisiorro
kolekcjoner kości
17. miejsce - 2 pkt
michalkord
Decik
LKS1904
Bzyczek
Canus_Ochota
AMI
wesul
[j][a][z][z][y]
ramones
Ulker
tommy
Natter
29. miejsce - 1 pkt
7krzychu
towot.ksp
JaRo
szpenio
33. miejsce - 0 pkt
PawelK
1. miejsce - 8 pkt
InTeLos
----OL-----
3. miejsce - 7 pkt
Siegfried
4. miejsce - 5 pkt
stawiQ
Colexx
6. miejsce - 4 pkt
peep show
dLg
Soopie
Badenow
10. miejsce - 3 pkt
enrico
TOMIK
William
feemp
prezeho
El Sisiorro
kolekcjoner kości
17. miejsce - 2 pkt
michalkord
Decik
LKS1904
Bzyczek
Canus_Ochota
AMI
wesul
[j][a][z][z][y]
ramones
Ulker
tommy
Natter
29. miejsce - 1 pkt
7krzychu
towot.ksp
JaRo
szpenio
33. miejsce - 0 pkt
PawelK