W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Podsumowania kolejek LT

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Podsumowania kolejek LT

Post autor: aspiryna » ndz mar 13, 2005 18:45

No i te pokiełbaszone terminy trochę mi dezorganizują podsumowania kolejek. Podsumowanie za czternastą będzie możliwe po piętnastej :D

To, co mogę napisać teraz to to, że zatypowało 76 osób, a 24 osoby ustrzeliły po jednym punkcie za mecz Polonii z Dyskobolią. Gratuluję i cieszę się, że wróciliście do zabawy oraz że dołączyły nowe osoby. Czuję się nieco jak matka stadka :wink: Tęskniłam za Wami.

Buziaki
Ostatnio zmieniony pt cze 17, 2005 23:53 przez aspiryna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Parazauroloff
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 3633
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 9:03
Lokalizacja: N 52'14'30 E 21'0"43

Re: Podsumowania kolejek LT

Post autor: Parazauroloff » ndz mar 13, 2005 19:00

aspiryna pisze:No i te pokiełbaszone terminy trochę mi dezorganizują podsumowania kolejek. Podsumowanie za czternastą będzie możliwe po piętnastej :D

To, co mogę napisać teraz to to, że zatypowało 76 osób, a 24 osoby ustrzeliły po jednym punkcie za mecz Polonii z Dyskobolią. (...)
Szefowo ale jakaś premia na inaugurację to byłby ładny gest...Najlepiej dla tego który był wyniku najbliższy :? Mam już od Szefowej Pucharek i Medal więc z dużą niecierpliwością oczekuję jakie owoce wyda obecnie szanowna inwencja szanownej szefowej... :wink:

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Re: Podsumowania kolejek LT

Post autor: aspiryna » ndz mar 13, 2005 21:03

Parazauroloff pisze:Szefowo ale jakaś premia na inaugurację to byłby ładny gest...Najlepiej dla tego który był wyniku najbliższy
Znaczy ten teges... jestem jakby w dość dziwacznej pozycji (:D)
Trudno jest nagrodzić osoby (a trzy ich było), które typowały najwyższą porażkę naszej drużyny, nie? :D
Masakra w ogóle. Więc owoc pracy na tegosezonową rundę przyznam po rozegraniu czterech meczy kolejki, bo inaczej mogłabym palcem wytknąć największych realisto-fatalistów (mieszanka niebanalna :D).

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » śr mar 16, 2005 11:43

Pierwszy i pewno ostatni raz miałem szansę być pierwszy w LT a Ty koleżanko wrzucasz mnie do grupy największych realisto-fatalistów
Ech no żółta kartka.

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » śr mar 16, 2005 20:52

A bana chcesz? :D

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » ndz mar 20, 2005 20:23

Oto co można powiedzieć o 15. kolejce:

1. Zatypowało 58 osób + 3 po czasie wyznaczonym do typowania. Przykro mi, ale nie mogę uznać trzech ostatnich typnięć, bo nie wiedziałabym komu mogę zaliczyć, komu nie i generalnie wolałabym jasne reguły.
towot.ksp niestety stracił 3 punkty, Kleszcz cały 1, a przybysz i tak nic by nie zdobył, więc straty są dla wszystkich Panów do odrobienia.

2. Na łebek wypadło około 2,45 pkt.

3. Typerem kolejki został TOMIK. Zdobył 7 punktów. Gratuluję.
W tej rundzie wygrywając kolejkę zabawy otrzymujecie plakaty z własną podobizną. Zrobimy sobie taki gwiazdorski hall of fame.

Obrazek

4. Jako dodatakową nagrodę ufundowano pięknego groszka-emotka pod avatar: Obrazek
Typer lub Typerka danej kolejki będą otrzymywać tę słodycz z automatu na czas trwania ich gwiazdowania. Rzecz jasna to nie przymus, jeśli ktoś sobie nie będzie życzył odznaczenia - proszę o informację i ściągniemy groszka.

5. Tabela Typerów dostępna jest jak zwykle ze strony głównej - zakładka na górze pod tajemniczą nazwą "liga typerów".

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » pn mar 21, 2005 12:50

Nie!!!
Nie rób mi tego Aspirynko :o Spóźniłem sie dokładnie 7 minut. Nie bądź taka drobiazgowa.
Załapałem sie w akademickim kwadransie, a te 3 punkty moga być w ostatecznym rozrachunku na wage złota!!!
Bardzo Cie proszę o uznanie typowania :!: Przeciez mecze zaczynały sie duzo później niz ja dokonałem typowania. Rozumiem, że jak bym sie spóźnił godzinę czy wiecej, ale tylko chwileczkę...
Okaż odrobine dobroci :roll:

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » pn mar 21, 2005 16:43

No i kurde wiedziałam, że będzie z tego bałagan. I jak Ci ustąpię, to sobie jeszcze pomyślicie, że jakaś miękka ciapa jestem :P

Hmm.. to ja mam taką propozycję, żeby wypowiedzieli się dwaj pozostali spóźnialscy. Bo Kleszcz i przybysz zatypowali już po rozpoczęciu spotkań, więc na bank nie wejdą ich typy i mogą mieć coś przeciwko wybiórczemu traktowaniu spóźnień. Jeśli się zgodzą, to dopiszę Ci komisyjnie 3 punkty, jeśli nie, to dzielicie los.

W ten sposób odsuwam od siebie decyzję i jakby co, to nie ja :D

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » pn mar 21, 2005 18:22

jak ulegniesz teraz to tak samo będzie za każdym razem. Przemyśl to.

Reguły są regułami !

;)

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » pn mar 21, 2005 18:44

Na szczęście reguły mają to do siebie, że można stosować od nich odstepstwa :lol:
Tu sprawa wyglada zupełnie inaczej, bo chodzi dosłownie o pare minut spóźnienie, gdzie mecze jeszcze sie nie zaczęły. Zdarzyło mi się to pierwszy raz (i na pewno ostatni) o czym świadczy wyróznienie dla najbardziej wytrwałych z poprzedniej rundy.
Mam nadzieję, żę pozostali przychylnie spojrzą na ta sprawę... w końcu nie zawsze udaje sie trafic idealnie wynik :D

A Ty jazzy menciu animal nie siej fermentu, bo... :twisted:

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » pn mar 21, 2005 19:36

No właśnie jazzy :(
Już dostałam prywatną burę, że regulamin to regulamin. I generalnie, towocik, ja jednak zmieniam zdanie :( Przykro mi, ale jak uznam te kilka minut to to nie będzie fair w stosunku np. do tych Typerów, którym byłam zmuszona odmówić w poprzedniej rundzie. A zdarzyło się zaspanie kilku osobom i byłam twarda świnia. To teraz brnę jednak konsekwentnie. Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że nadrobisz te punkty i z całego serca Ci tego życzę i w ogóle czuję się jak szuja, ale skoro jestem szuja to do końca i dla wszystkich.

Buźka

towot.ksp
Posty: 397
Rejestracja: ndz lut 29, 2004 14:19
Lokalizacja: born on Starówka,obecnie Ursynów

Post autor: towot.ksp » pn mar 21, 2005 23:04

:evil: :evil: :evil: Nigdy Ci tego nie zapomnę...
...a mogła byc z Ciebie taka fajna babka :lol:

A tak na poważnie to ok, przyjąłem do wiadomości, że 3 punkty poszły na straty, ale od dziś zaczynam kontrolować LT i nikomu nie odpuszcze nawet sekundy spóźnienia :twisted:

[j][a][z][z][y]
IFC POLONI@
Posty: 2700
Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
Lokalizacja: ZooPort

Post autor: [j][a][z][z][y] » wt mar 22, 2005 10:36

towot - niema tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

hihihi

A Aspirynka i tak jest fajną babeczką. Szkoda tylko, że ma takeigo nudnego chłopaka ;)

Awatar użytkownika
Lechu579
Posty: 1527
Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post autor: Lechu579 » sob kwie 02, 2005 11:39

aspiryna pisze: 4. Jako dodatakową nagrodę ufundowano pięknego groszka-emotka pod avatar: Obrazek
Typer lub Typerka danej kolejki będą otrzymywać tę słodycz z automatu na czas trwania ich gwiazdowania. Rzecz jasna to nie przymus, jeśli ktoś sobie nie będzie życzył odznaczenia - proszę o informację i ściągniemy groszka.
Moja propozycja, aby w podobny sposób uchonorować lidera klasyfikacji ogólnej np. zamiast pucharu - szal z napisem lider lub coś podobnego

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » ndz kwie 10, 2005 17:00

No to TOMIK pewnie rekordowo długo ponosił emotka zwycięzcy :)

17. kolejka:

1. Zatypowało 68 osób, czyli frekwencja urosła.

2. Typerem kolejki został Lineker Obrazek. Zdobył 8 punktów i pobił rekord tej rundy. Gratuluję.
Plakacik do hall of fame:

Obrazek

3. Tabela Typerów dostępna jest ze strony głównej - na czółko wysunęli się Lineker z Paw3lkiem.

4. Specjalne gratulacje dla Parazauroloffa - jako jedyny trafił dokładny wynik naszego meczu z GKSem.




Lechu - to ja się nie wydobędę z rysowania Wam pierdułek. Lider jest lider - w tabeli go/ją widać i to jest niezła nagroda :)

Lineker
IFC POLONI@
Posty: 4292
Rejestracja: pn lip 05, 2004 11:35
Lokalizacja: >>MURANÓW<<

Post autor: Lineker » ndz kwie 10, 2005 17:17

No piekna nagroda, dziekuje Aspiryno.

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » ndz kwie 17, 2005 18:37

18. kolejka:

1. Zatypowało 71 osób, rośniecie w siłę.

2. Kolejka była cienka jak barszcz. Na jedną osobę przypada niecały punkt.

3. Pierwsza wygrana hurtem: bruno, Kylu, Tito - gratuluję. Zdobyliście po 4 punkty. Obrazek
Plakacik:

Obrazek

4. Ciekawostka, Typerem 18 kolejki w zeszłym roku został... Tito :D
Obrazek

5. Tabela Typerów dostępna ze strony głównej. I co by przelać czar słodyczy - na czele znajduje się... Tito :D:D

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz kwie 17, 2005 19:45

czyli mamy Tito Show :D

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » śr kwie 20, 2005 21:22

Panie i Panowie, oto rzecz niebywała, po osiemnastej kolejce przyszedł czas na wyniki czternastej:

1. W pierwszym typowaniu tego sezonu udział wzięło 76 osób.

2. Na głowę uzbieraliście 2,76 pkt..

3. Drugi plakacik hurtowy - Typerami 14 kolejki zostali M@rcin oraz Torped - gratuluję Panom. Zdobyliście po 6 punktów Obrazek.
Wywieszka na korytarz:

Obrazek

4. W klasyfikacji generalnej na prowadzenie wysunął się kolega Lineker. Jednak Tito, Piotr i nieśmiertelny Paw3l3k solidarnie ogrzewają koledze tyły.

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » ndz kwie 24, 2005 20:31

19. kolejka:

1. Zatypowało 66 osób + Adeki po czasie (słowo się rzekło).

2. Na głowę przypada 3,38 pkt..

3. Typerami 19 kolejki zostali Canus_Ochota oraz T. Rex - gratuluję. Zdobyliście po 10 punktów i pobiliście rekord tej rundy Obrazek.

Obrazek

4. W klasyfikacji generalnej dalej prowadzi Lineker, uciekając przed przyspieszeniem T. Rexa i Gottiego KSP.

5. Do tej pory w naszej wiosennej zabawie wzięło udział 97 osób.

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » ndz kwie 24, 2005 20:39

widze ze sie kapnelas ze nie przelogowalas sie ;)

Canus_Ochota
Posty: 1363
Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
Lokalizacja: Kraków / Stara Dzielnica Ochota

Post autor: Canus_Ochota » pn kwie 25, 2005 16:48

Jestem typerem rekordzista :D

hehehe

Canus roolez

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » pn kwie 25, 2005 22:43

Lechislaw pisze:widze ze sie kapnelas ze nie przelogowalas sie ;)
Moje ty bystrzachości :*****

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » ndz maja 01, 2005 22:05

Powrót do przeszłości, czyli relacja z zaległej 16. kolejki:

1. Zatypowało 55 osób.

2. Na głowę uciułano 2,1 pkt..

3. Typerem 16 kolejki został kolega Piotr - gratuluję. Piotr zdobył 7 punktów Obrazek.

Plakacik:
Obrazek

4. W klasyfikacji generalnej dalej prowadzi Lineker. Niebezpiecznie dyszy mu po uszkach Gotti KSP. Tuż za nimi łeb w łeb pną się Piotr i Luk.

5. Do tej pory w zabawie zatypowało 98 osób.

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Post autor: aspiryna » śr maja 04, 2005 22:54

20. kolejka:

1. Zatypowało 60 osób, opuszczacie mnie.

2. Kolejka była w miarę udana. Zarobiliście 2,88 pkt. na osobę.

3. Typerami kolejki zostali Dyniu, jazzy menciu animal i Kylu - gratuluję serdecznie. Zdobyliście po 6 punktów. Obrazek
Rozkładówka:

Obrazek

4. Kylu w tej rundzie po raz drugi zarobił tytuł.

5. Oczywiście tabela Typerów dostępna ze strony głównej. Na prowadzenie wysunęli się Luk i Piotr.

6. Do tej pory w wiosennej edycji zabawy wzięło udział 100 osób.

ODPOWIEDZ