W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Ogłoszenie

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

aspiryna
Posty: 1459
Rejestracja: czw lis 20, 2003 22:03

Ogłoszenie

Post autor: aspiryna » sob mar 27, 2004 1:28

Obrazek




Jest tak- w dziale LT mamy jasne zasady. Od zarania jej dziejów. Głosujemy do wyznaczonej godziny i ani paprocha więcej. Specjalnie wydłużyłam czas głosowania, zamieszczając kolejki z wystarczająco dużym wyprzedzeniem, jak mi się zdaje i jak po odzewie/ ilości głosujących wnoszę. Przykro mi, że czasem nie udaje się Wam zagłosować- zdarza się, świat się nie zawali, dacie radę się odkuć.


Błagam, nie piszcie na priva, że chcecie jeszcze zagłosować, ale nie zdążyliście.
Rozumiem, że Wam zależy, ale wygłaszam zwarte NIE na ten temat.


Od reguły „do wyznaczonej godziny i ani paprocha więcej” nie ma wyjątków. Zasady są jasne i jednakowe dla wszystkich.

Powodzonka
Obrazek

Zablokowany