W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Liga typerów wyniki

Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii

Moderator: Soopie

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Liga typerów wyniki

Post autor: Czarnych Koszul Fan » śr gru 31, 2003 9:05

Witam
Widać, że to znowu będzie na mnie jaki to jestem niecierpliwy i wogóle ale pytanko odnośnie podsumowania ligi typerów.Oczywiście pytanie brzmi kiedy oficjalne wyniki będą dostępne na stronie i czy będą tym razem jakieś fanty w nagrodę.


Pozdrawiam
CKF

KACYK PORANNY
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 31, 2003 16:57
Lokalizacja: Z PRZEPICIA?

Post autor: KACYK PORANNY » śr gru 31, 2003 17:10

CKF ODPUSC DZIS,BO JA CI JUTRO NIE ODPUSZCZE :)

AMI
IFC POLONI@
Posty: 851
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AMI » wt sty 06, 2004 23:01

CKF, przepraszamy za spore opuznienia, jesli chodzi o LT.
Po pierwsze: Lechislaw, zostaniesz komisujnie uduszony za lenistwo :twisted:
Po drugie: MaciekL, ogromne podziekowania dla Ciebie za dokonczenie prowadzenia LT w ostatniej rundzie :!:
Po trzecie: Ostateczne i oficjalne wyniki sa juz na stronce.
Po czwarte: oczywiscie, ze sa przewidziane nagrody - jak zwykle za pierwsze trzy miejsca - gadzety klubowe. Cala trojka zwyciezcow jest uprzejmie proszona o zgloszenie sie mailem na adres strony i podanie proponowanego terminu odbioru nagrody na K6.

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za nasze niedociagniecia w ostatniej LT, obiecujemy poprawe i mamy nadzieje, ze kolejna LT bedzie prowadzil juz ktos, kto tym sie zajmie od poczatq do konca. (A jest kandydat - wlasnie go namawiam, zeby sie zgodzil :twisted: ) :)

Pozdr. :)

Lechislaw
IFC POLONI@
Posty: 2644
Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
Lokalizacja: Ursynów

Post autor: Lechislaw » pt sty 09, 2004 19:34

AMI pisze: Po pierwsze: Lechislaw, zostaniesz komisujnie uduszony za lenistwo :twisted:
Przez jaka komisje zostane uduszony i kto wchodzi w jej sklad :?: :roll:

maciekl
Posty: 3985
Rejestracja: wt maja 27, 2003 12:22

Post autor: maciekl » sob sty 10, 2004 8:41

Lechislaw pisze:
AMI pisze: Po pierwsze: Lechislaw, zostaniesz komisujnie uduszony za lenistwo :twisted:
Przez jaka komisje zostane uduszony i kto wchodzi w jej sklad :?: :roll:
Przez Sady'iego i Masoh"a.

Awatar użytkownika
Masoh
Posty: 2786
Rejestracja: pn mar 31, 2003 22:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Masoh » sob sty 10, 2004 8:55

A czemu akurat przez zemnie co ja takiego zrobiłem :roll: :?:

ODPOWIEDZ