W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325
LT 4 kolejka
Moderator: Soopie
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 1:2
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 0:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 0:2
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 2:1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 0:0
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 0:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 0:2
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 2:1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 0:0
Re: LT 4 kolejka
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 - 2:1
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 - 3:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 - 0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 - 2:2
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 - 3:0
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 - 0:0
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 - 3:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 - 0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 - 2:2
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 - 3:0
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 - 0:0
30 marca - piątek
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 1:2
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 0:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 0:5
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 2:1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 0:2
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 1:2
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 0:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 0:5
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 2:1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 0:2
-
- IFC POLONI@
- Posty: 2700
- Rejestracja: pn gru 01, 2003 23:37
- Lokalizacja: ZooPort
Re: LT 4 kolejka
30 marca - piątek
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 0 : 1
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław 1 : 0
Unia Janikowo - Polonia Warszawa 1 : 3
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok 0 : 2
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice 1 : 1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole 0 : 0
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 0 : 1
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław 1 : 0
Unia Janikowo - Polonia Warszawa 1 : 3
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok 0 : 2
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice 1 : 1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole 0 : 0
-
- Posty: 15944
- Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19
-
- Posty: 942
- Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
- Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego
-
- Posty: 1628
- Rejestracja: śr kwie 02, 2003 18:08
- Lokalizacja: z pracowitości rodziców
- Kontakt:
Re: LT 4 kolejka
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 - 1:0
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 - 1:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 - 0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 - 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 - 2:0
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 - 1:0
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 - 1:1
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 - 0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 - 1:1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 - 2:0
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 - 1:0
-
- Posty: 77
- Rejestracja: wt gru 28, 2004 23:58
- Lokalizacja: z łutki (podpis a'la Masoch)
- Kontakt:
Re: LT 4 kolejka
30 marca - piątek
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 1-1
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 1-0
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 1-1
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 0-1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 3-1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 1-1
Ruch Chorzów - Polonia Bytom g. 19:00 1-1
31 marca - sobota
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław g. 14:00 1-0
Unia Janikowo - Polonia Warszawa g. 15:00 1-1
1 kwietnia - niedziela
Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok g. 14:35 0-1
Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice g. 14:40 3-1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole g. 15:00 1-1