Tu możesz obstawiać wyniki kolejnych spotkań Polonii
Moderator: Soopie
-
qrczak
- Posty: 1677
- Rejestracja: wt kwie 01, 2003 17:25
- Lokalizacja: Muranów
Post
autor: qrczak » wt paź 10, 2006 22:09
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, 13 października, godz. 19:00
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów, 14 października, godz. 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica , 14 października, godz. 15:00
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 14 października, godz. 17:00
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec, 14 października, godz. 17:00
Górnik Polkowice - Piast Gliwice, 14 października, godz. 18:00
Typujemy do 15 min przed rozpoczeciem pierwszego meczu (na dzien dzisiejszy jest to piatek 13 pazdziernika do godziny 18:45). Jezeli terminy spotkan ulegna zmianie termin zakonczenia LT tez moze ulec zmianie.
-
zwierzak
- Posty: 344
- Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:32
Post
autor: zwierzak » wt paź 10, 2006 22:13
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, 2:2
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów, 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica , 0:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 2:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec, 0:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice, 1:0
-
Czarna Koszula
- Posty: 287
- Rejestracja: śr kwie 05, 2006 8:13
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Czarna Koszula » wt paź 10, 2006 22:23
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1:0
-
Canus_Ochota
- Posty: 1371
- Rejestracja: śr lut 02, 2005 20:45
- Lokalizacja: Kraków / Stara Dzielnica Ochota
Post
autor: Canus_Ochota » wt paź 10, 2006 22:51
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0:1
Polonia Warszawa - KSZO 2:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:2
-
MARJOS
- Posty: 1529
- Rejestracja: śr kwie 02, 2003 6:31
Post
autor: MARJOS » śr paź 11, 2006 0:53
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok, 2-1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów, 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica , 0:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 3-1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec, 1-2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice,3-2
-
Gocu
- Posty: 1224
- Rejestracja: pt lut 27, 2004 18:05
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Gocu » śr paź 11, 2006 6:20
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 3:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - KSZO 9:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1:1
-
JaRo
- Posty: 289
- Rejestracja: wt kwie 01, 2003 14:28
- Lokalizacja: prawa strona kamiennej
Post
autor: JaRo » śr paź 11, 2006 7:37
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0-0
Polonia Warszawa - KSZO 2-0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1-0
-
ramones
- Posty: 69
- Rejestracja: wt kwie 04, 2006 10:38
- Lokalizacja: zewszad
Post
autor: ramones » śr paź 11, 2006 7:59
Witam,
Nie zostałem podliczony za/w 12 kolejce.
3 pkt. zdobyłem.
Mam prośbę o korekte.
Dzięki
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 3-1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2-1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1-0
-
Michallek
- Posty: 321
- Rejestracja: czw lip 20, 2006 21:24
Post
autor: Michallek » śr paź 11, 2006 8:59
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 3-1
-
Vlad
- Moderator
- Posty: 1015
- Rejestracja: czw lut 26, 2004 0:09
- Lokalizacja: Warszawa Praga Płn.
Post
autor: Vlad » śr paź 11, 2006 9:09
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:2
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - KSZO 3:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:1
-
El Sisiorro
- Posty: 942
- Rejestracja: pt kwie 01, 2005 18:10
- Lokalizacja: z tunelu czasoprzestrzennego
Post
autor: El Sisiorro » śr paź 11, 2006 9:30
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 3:1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:0
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:0
-
Lechu579
- Posty: 1527
- Rejestracja: sob kwie 03, 2004 15:56
- Lokalizacja: Warszawa-Wola
Post
autor: Lechu579 » śr paź 11, 2006 12:46
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 3:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:3
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:0
-
Soopie
- (P)ierwsza Drużyna
- Posty: 4416
- Rejestracja: śr lis 05, 2003 11:42
- Lokalizacja: z kartonu
Post
autor: Soopie » śr paź 11, 2006 13:02
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:3
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0:1
Polonia Warszawa - KSZO 2:2
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:0
-
feemp
- Posty: 1733
- Rejestracja: wt kwie 01, 2003 6:59
- Lokalizacja: a po dwóch wu
Post
autor: feemp » śr paź 11, 2006 13:08
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1:1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2:0
-
Hareng
- Posty: 860
- Rejestracja: ndz paź 23, 2005 15:08
- Lokalizacja: Sektor dla Vip-ów
-
Kontakt:
Post
autor: Hareng » śr paź 11, 2006 13:51
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 3:3
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1:3
-
michalkord
- Posty: 2362
- Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
- Lokalizacja: Wilanów
Post
autor: michalkord » śr paź 11, 2006 14:29
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2-1
-
dLg
- Posty: 144
- Rejestracja: sob lut 05, 2005 14:10
- Lokalizacja: sŁż
-
Kontakt:
Post
autor: dLg » śr paź 11, 2006 14:56
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2-2
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1-1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2-3
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 2-0
-
enrico
- Posty: 685
- Rejestracja: sob kwie 24, 2004 20:19
- Lokalizacja: Warszawa-Wilanów
-
Kontakt:
Post
autor: enrico » śr paź 11, 2006 16:52
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 3:1
-
u
- Posty: 747
- Rejestracja: wt gru 28, 2004 15:48
Post
autor: u » śr paź 11, 2006 18:57
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0:0
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 0:0
-
TOMIK
- Posty: 837
- Rejestracja: sob kwie 24, 2004 5:04
- Lokalizacja: MATRIX
Post
autor: TOMIK » śr paź 11, 2006 19:09
ruch jaga 2 0
stal kmita 1 1
podbeskidzie miedz 0 0
polonia kszo 2 0
odra zaglebie 1 0
gornik piast 2 1
-
tommy
- Posty: 3528
- Rejestracja: ndz maja 16, 2004 22:26
Post
autor: tommy » śr paź 11, 2006 19:27
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2:1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1:1
-
Lechislaw
- IFC POLONI@
- Posty: 2644
- Rejestracja: pn mar 31, 2003 21:08
- Lokalizacja: Ursynów
Post
autor: Lechislaw » śr paź 11, 2006 20:34
Ruch - Jaga 2-0
SSW - Kmita 1-0
Podbeskidzie - Miedz 2-0
Polonia - KSZO 2-1
Odra - Zagebie 2-2
Górnik - Piast 2-0
-
prozak
- Posty: 611
- Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:35
- Lokalizacja: [get.physical]
-
Kontakt:
Post
autor: prozak » czw paź 12, 2006 6:02
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-2
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0-0
Polonia Warszawa - KSZO 1-1
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1-1
-
Mokotowski
- Wielki Elektronik
- Posty: 693
- Rejestracja: czw cze 05, 2003 10:36
- Lokalizacja: Wola
Post
autor: Mokotowski » czw paź 12, 2006 9:59
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1:0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1:0
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1:0
-
7krzychu
- Posty: 82
- Rejestracja: pt wrz 01, 2006 14:04
Post
autor: 7krzychu » czw paź 12, 2006 10:10
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 2-0
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1-2
Polonia Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-3
Górnik Polkowice - Piast Gliwice 1-0