W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Rocznik 2007 Zielony??

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

kmicic
Posty: 379
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 19:14

Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: kmicic » sob lut 15, 2014 22:28

.Mam sporo sygnałow że żle sie dzieje się w kompletnie przecwelonym roczniku 2007 gdzie tylko 4-5 rodziców kibicuje Polonii a reszta otwarcie przyznaje sie do miłości do cweluchów i regularnie biega na łazienkowską... Ciągle te same problemy !!
Może trzeba poprosić Sałate który prowadzi tych chłopaków, żeby zorganizował lekcje wychowawczą dla dzieci i rodziców
z wieńczącym prelekcje spaleniem karty kibica legii a kto sie nie zastosuje do prośby - wypierdalać!

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: Lordi » pn lut 17, 2014 12:14

Znaczy się jak my powiemy siedmiolatkowi "wypierdalaj" to jest wychowywanie,jak legionisci nawyzywają nasze dzieci od "grubasów" to już skurwysyństwo,fajnie,dla mnie bomba!!!!
Takie standardy wychowawcze to ja rozumiem !!!!

kmicic
Posty: 379
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 19:14

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: kmicic » wt lut 18, 2014 14:35

Chryste Panie ,a kto powiedziałby to dziecku?? Słyszałeś kiedyś taką odzywke na K6 w kierunku dzieci?
Rodzicom sie powinno poradzić!
Czepiasz sie chłopie albo nie zrozumiałeś ..

Awatar użytkownika
dada6
Posty: 3298
Rejestracja: pt lip 19, 2013 20:43

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: dada6 » pt lut 21, 2014 16:51

Skoro kibicują Legii i jednocześnie posyłają swoich synów grać w Polonii, to chyba nie jest z nimi tak najgorzej, co?
Mówiąc "wypierdalaj" rodzicom, de facto powiedziałbyś to dzieciakom. A potem w domu byłaby informacja, że mały został wywalony z Polonii za poglądy jego ojca. No mistrzostwo PR-u :(

Awatar użytkownika
K@mil
Posty: 992
Rejestracja: wt mar 29, 2011 8:10

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: K@mil » wt lut 25, 2014 18:03

Ciekawe jaki stosunek do tego ma trener - jeżeli profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i jakkolwiek utożsamia się ze swoim chlebodawcą to powinien coś z tym zrobić, choćby zainicjować jakąś krótką pogadankę na te tematy (niestety w MKS-ie z podejściem trenerów odnośnie tych spraw bywa różnie).

KeRU
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 20, 2014 0:59

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: KeRU » czw mar 20, 2014 1:07

Kmicic po pierwsze skąd masz takie info??
Po drugie - jeśłi masz jakiekolwiek dylematy problemy podejrzenia zapraszam na trening 2007 ;)
Po trzecie jestem z tym klubem związany od dawna przyjdź lub napisz priv i wymienimy się poglądami ;)

K@mil - pytasz jak sie ustosunkuje do tego trener, jak zareaguje na chlebodawce? uwierz mi, że trenowanie dzieciaków to dodate do codziennej pracy, poza tym z klubem jestem związany od 1999r. więc skończ może z tymi swoimi głupio mądrymi tekstami tylko zajmij czymś pożytecznym ;)

Rodzice w roczniku sa mega w porządku, tworzymy zgrany zespół... ja nie zabronie nikomu chodzić na Legię bo to nie moja sprawa.. skoro ktoś przyprowadza rocznik do nas to znaczy ze uwaza ze nasze szkolenie jest na wyższym poziomie niż na Ł3.
Poza tym, ja nie będe wychowywał dzieci w duchu antyLegia... Będę ich wychowywał w duchu ProPolonia - aby szanowali przede wszystkim swój klub w którym grają ale również inne kluby z którymi się spotkali/spotkają...

Prosiłbym o nie sianie fermentu.. !
a jeśli ktoś chce porozmawiać to zapraszam ;) skoro tak jestescie dobrze zorientowani to szybko mnie znajdziecie ;)

Pep
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 20, 2014 10:36

Re: Rocznik 2007 Zielony??

Post autor: Pep » czw mar 20, 2014 11:09

Witam,
Po pierwsze - kolego o nicku kmicic - skąd masz takie informację, że rodzice latają na Legie?
Po drugie - na Polonie z tego rocznika chodzi kilkuosobowa grupa rodziców więc swoimi wypowiedziami obrażasz innych.. pozostała część nigdy nie okazywała przywiązania do innego klubu.. nawet jesli kibicują Legii to ja nie mogę im tego zabronić..
Skoro przyprowadzają dziecko do nas tzn, że bardziej szanują szkolenie w Polonii i to nam powierzają swoje dziecko by nauczyć go grać w piłkę..
Po trzecie - będę wychowywał dzieciaków i zaszczepiał w nich zachowanie ProPolonia - szacunek do klubu w którym są ale żeby potrafili też szanować inne kluby.. nie będę ich nauczał antylegia, bo później będą takie sceny jak na niektóych naszych meczach, że dzieciaki są obrażane.. nigdy nie zniżę się do tego poziomu..
Po czwarte - jak ktoś już wcześniej napisał dlaczego karać dziecko za poglądy rodzica - jeśli faktycznie takowe ma??

Po piąte kolego o nicku K@mil.. jestem z klubem związany od 1999r. więc o moje utożsamianie z klubem raczej nie pytaj bo nie raz dostałem po głowie za klub.. poza tym nie insynuuj jakiś głupich tekstów także o moim profesjonaliźmie bo nie Ty to będziesz oceniał... proponuję abyś skupił się na swojej pracy i troche zamilkł lub 2 razy zastanowił się co piszesz... bo widze że jesteś świetnie zorientowany także w innych trenerach MKS-u. My swoją pracę wykonujemy dobrze - dzieciaki rok w rok grają o coś na Mazowszu czy w Polsce.. Jeśli natomiast masz jeszcze jakieś inne ciekawe uwagi dotyczące mojego podejścia, profesjonalizmu to chętnie Cię poznam i zapraszam na trening.

ODPOWIEDZ