W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

MKS 1995 vs. Canal+

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Michał Hamburger » pn wrz 03, 2012 19:31

Najbliższy czwartek, 17:00 na Saharze:

http://ksppolonia.pl/news,7658-juniorzy ... anal+.html

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Mateusz_ » pn wrz 03, 2012 20:04


smopi
Posty: 540
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 15:08
Lokalizacja: Bielany

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: smopi » pt wrz 07, 2012 9:00

http://ksppolonia.pl/news,7681-juniorzy ... anal+.html

no to już wiemy z kim jeździć na wakacje! :)

Michał Hamburger
Posty: 636
Rejestracja: wt cze 05, 2012 10:20

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Michał Hamburger » śr wrz 12, 2012 11:04

Lipiński o meczu:
Ba, nawet nie musiałem szukać pocieszenia z powodu wyniku rozgrywanego dzień wcześniej meczu w Pucharze Polski. Juniorzy Polonii, prowadzeni przez cenionego i chwalonego publicznie przeze mnie za pracę z młodzieżą Michała Libicha, rozbili nas po nierównej walce 6:1. Kiedyś po czymś takim uprawiałbym samobiczowanie, używając słów: pogrom, upokorzenie, wstyd. Teraz piszę – po nierównej walce. Ten mecz pokazał, że czasu się nie oszuka. Że w pewnym wieku nie przegoni się solidnie wytrenowanego siedemnastolatka, że owszem można przewidzieć, jak on zagra i w które miejsce poda, ale nawet kiedy się to wie, to trudno znaleźć się pierwszym przy piłce. I dobrze! Czerpać przyjemność można z czegoś innego. Kończyłem mecz w poczuciu bezsilności, ale nie zniechęcenia. Co to, to nie. Przeciwnie miałem dużą frajdę. Po pierwsze dlatego, że niczego sobie nie uszkodziłem, a to w moim przypadku duża sztuka. Po drugie – rywalizowałem na boisku z chłopakami, którzy kiedy się rodzili, to ja byłem na trzecim roku studiów. Nigdy bym siebie nie podejrzewał o taką piłkarską długowieczność. Po trzecie – grać w jednej drużynie z byłymi reprezentantami Polski i wytrawnymi ligowcami, to rzecz, o jakiej mogłem co najwyżej pomarzyć mając naście i dwadzieścia parę lat. A udało się w okolicach czterdziestki.
http://www.canalplus.pl/sport/blog-tiramisu_885_24

Tiger
Posty: 602
Rejestracja: śr kwie 30, 2003 11:59

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Tiger » wt paź 23, 2012 18:58

chłopaki z '95 w ćwierćfinale okręgowego PP pokonali IV ligowy Bug Wyszków :brawa:
mks-polonia.pl pisze: MKS Polonia’95 Warszawa - Bug Wyszków (IV Liga) 2 – 0 (1-0)

Bramki: Wojtkielewicz, Cichowski
Asysty: Jaszczak 2

Skład: Piętka – Mrowiński, Lewicki, Stefaniak (Fabisiak), Koza – Jaszczak, Sapała, Tomaszewski (Frąckowiak), Wojtkielewicz – Trybuła (Możdżonek), Cichowski (Grzymkowski).

Man of the match: Igor Jaszczak, Karol Piętka.
Wprawdzie przejść 2 najtrudniejsze rundy okręgowego PP i 4 kolejne wojewódzkiego PP nie będzie łatwo (ostatni raz drużyna juniorska, Agrykoli 87 bodaj, doszła zdaje się do półfinału wojewódzkiego, w 2004? choc wtedy grało w PP mniej drużyn i meczów było bodaj 10 czy 11 wtedy), ale i tak chłopaki zyskują bezcenne doświadczenie w meczach o stawkę.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt paź 26, 2012 21:58

Wielkie brawa za to. Ja pamiętam z własnego doświadczenia, że nie łatwo było grać z seniorami. To były zwykle wybiegane chamy. Co z tego, że są lepsi piłkarsko ale fizycznie jeszcze nie to. Chłopaki nie pękajcie, wygracie umiejętnościami piłkarskimi!

Chłopie z 14 trenuj, walcz boś dobry nie spierdziel tego :)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: elektryk » czw lis 01, 2012 23:15

Czarnych Koszul Fan pisze:Wielkie brawa za to. Ja pamiętam z własnego doświadczenia, że nie łatwo było grać z seniorami. To były zwykle wybiegane chamy. Co z tego, że są lepsi piłkarsko ale fizycznie jeszcze nie to. Chłopaki nie pękajcie, wygracie umiejętnościami piłkarskimi!

Chłopie z 14 trenuj, walcz boś dobry nie spierdziel tego :)

14 niczego sobie, ale osobiście "zakochałem się" w 9-tce :>

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Re: MKS 1995 vs. Canal+

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt lis 02, 2012 13:20

9 ma w sobie to coś no ale widziałeś akurat na tym meczu cośmy stali razem z Bugiem Wyszków nic szczególnego nie pokazał aczkolwiek przy paru dojściach było widać, że może. Ty widziałeś go więcej razy więc oby ich dwóch :). Pewnie tam jeszcze ze 2-3 na poziom ME by wypatrzył. No ale zachęcony przez Ciebie oglądałem 9 no a 14 tak grała, że sama na wizjer weszła ;)

ODPOWIEDZ