W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: Lordi » sob maja 19, 2012 14:40

Z nieskrywaną dumą donosze ,ze chłopcy z rocznika 2001 , w tym moje dziecię po dzisiejszej wygranej z Rks Ursus 5-4 na terenie rywala zapewnili sobie ,na kolejkę przed końcem ligi , mistrzowstwo tejże oraz awans do wyższej klasy rozgrywek juniorów !!!!!
Graty dla chłopaków i trenera Dębca !!!!!!!!!!

Obrazek





nieskromnie pisząc moje dziecię walnie przyczyniło się do tego sukcesu !!!!
P.s: jak ktoś kolekcjonuje ,to zdjęcie w duzej rozdzielczości

LICHO
Posty: 259
Rejestracja: czw lut 02, 2012 21:49

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: LICHO » sob maja 19, 2012 14:49

:flaga: :flaga: :flaga: :flaga: :flaga:

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: _czarny_ » sob maja 19, 2012 15:10

Oby sie chlopaki nie zmarnowali i osiagneli wiecej sukcesow :)

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: elektryk » sob maja 19, 2012 15:56

Co to znaczy wyższy poziom rozgrywek? Znaczy się jest wyższy? Jakie zespoły grają w tej wyższej lidze jeśli nas tam nie ma?
GRATULACJE!

Awatar użytkownika
PiotreKSP
Posty: 1651
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 16:31

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: PiotreKSP » sob maja 19, 2012 19:18

Chyba będą grali w Mazowieckiej, a nie tak jak teraz jacy są w tej części Warszawy 8)

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: Lordi » sob maja 19, 2012 23:22

elektryk pisze:Co to znaczy wyższy poziom rozgrywek? Znaczy się jest wyższy? Jakie zespoły grają w tej wyższej lidze jeśli nas tam nie ma?
GRATULACJE!
Elektryku,poziom zdecydowanie wyższy,nazywa to się właśnie Mazowiecka Liga Młodzików,nie ujmując nic drużynie to drużyny Sempa,Uni Warszawa,Wapna czy Unii Warszawa to typowe druzyny z trenerami przyszkolnymi.mocne klubowe to właśnie dzisiejszy Ursus(naprawde dobry poziom),Olimpia Warszawa (za tydzień)Uwks Legia (zlikwidowana dzieki warszawskiej barcelonie)i Naprzód Zielonki.......
Wyższe rozgrywki to już cWks,Karczew,Drukarz,Otwock,Gwardia,hutnik,Sarmata,Dolcan......w tym roczniku oczywiście ....będzie ciężko ,ale gnojki maja wyzwanie......pierwszy sukces przyszedł,co dalej hmmmm zobaczymy,trener ..dobry,a co ważne autorytet wśród dzieciaków tak tego rocznika jak i swojego drugiego rocznika ,97.....też dziś wygrali!!!......ja jako ojciec,kibic,jakiś tam obserwator piłki itd,jestem przepotwornie zadowolony z tego trenera Dębca tak jak inni rodzice,młody typ jak na tenera ,ale uwierzcie mi ,jest dobrze......
Oczywiście ja jak i inni rodzice mamy świadomość,że to sa tylko dzieci,11 lat za chwilę to wszystko może się zmienić,ale mimo wszystko dzieciaki zapierdalają ,aż miło popatrzeć,tyle zdrowia co oni zostawiają na tych boiskach to nasze pierwszoligowe pizdy ........a c... im w dupę.........oby tak dalej....

Awatar użytkownika
solidus
Posty: 1621
Rejestracja: wt mar 06, 2012 23:08

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: solidus » ndz maja 20, 2012 0:29

[quote="Lordi"]Z nieskrywaną dumą donosze ,ze chłopcy z rocznika 2001 , w tym moje dziecię po dzisiejszej wygranej z Rks Ursus 5-4 na terenie rywala zapewnili sobie ,na kolejkę przed końcem ligi , mistrzowstwo tejże oraz awans do wyższej klasy rozgrywek juniorów !!!!!
Graty dla chłopaków i trenera Dębca !!!!!!!!!! /quote]
Serdeczne gratulacje dla dzielnego Syna i dumnego Taty :brawa:

Awatar użytkownika
BartchKSP
Posty: 696
Rejestracja: pn gru 19, 2011 16:04

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: BartchKSP » ndz maja 20, 2012 21:34

Cholerka , szkoda że nie wiedziałem o tym nic , bo akurat jestem z Ursusa ;) Bym popatrzył jak Legia... znaczy RKS dostaje w dupe

AvantGarde
Posty: 10553
Rejestracja: wt lut 10, 2009 2:37

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: AvantGarde » pn maja 21, 2012 8:44

Szacunek. Do boju orły, sokoły, czarne koszule!

Awatar użytkownika
piti
Posty: 1215
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 9:51

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: piti » pn maja 21, 2012 8:47

Czasami bywałem na meczach juniorów, w tym właśnie na roczniku 2001, i jak już pisałem wcześniej: brawo dla chłopaków za ambicję i podejmowanie wyzwań, brawo dla trenera, za to, że potrafi to wszystko pokierować i brawo dla rodziców za wsparcie oraz przede wszystkim, że synowie są młodymi Polonistami :) (bo nie we wszystkich rocznikach jest to normą).

agrest13
Posty: 10
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:56

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: agrest13 » pn maja 21, 2012 11:45

sorry, a skąd informacja że będzie MAzowiecka Liga Juniorów dla rocznika 2001? W tym roku dla 2000 nie było...
W połowie czerwca turniej półfinałowy rocznika 2001 z udziałem przemocnej w tym roczniku Legii, mocnych Bródna, Gwardii i Znicza + kilku innych drużyn.

Lordi
Posty: 4160
Rejestracja: pt sty 30, 2004 14:13
Lokalizacja: STARÓWECZKA

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: Lordi » pn maja 21, 2012 14:45

agrest13 pisze:sorry, a skąd informacja że będzie MAzowiecka Liga Juniorów dla rocznika 2001? W tym roku dla 2000 nie było...
W połowie czerwca turniej półfinałowy rocznika 2001 z udziałem przemocnej w tym roczniku Legii, mocnych Bródna, Gwardii i Znicza + kilku innych drużyn.
Nie wiem skąd masz takie informacje......
O Mazowieckiej Lidze Juniorów zostaliśmy poinformowani już w marcu tego roku przez Olczaka (vice w MkS) o raz trrenera Dębca,to raz ,dwa nie bierzemy udziału w połowie czerwca w żadnym turnieju,chyba ,że nagle okaże się ,że zmieniły się terminy turniejów eliminacyjnych do XVII Turnirju Marka Wielgusa,ale narazie o tym nic nie wiemy.....
Po trzecie nie ma mozliwości ,aby "przemocny" rocznik legii brał w czymkolwiek udział,ponieważ rocznik ten na wiosne dzięki "warszawskiej Barcelonie" został rozwiazany(walkower dla nas),no i nie taki przemocny ,bo nasi chłopcy ich na jesieni ograli i jak widać to o nich można tak napisać......

P.S: Rozgrywek jest tyle ,że myślę ,że kolega pisze o akwarium,a ja o rybkach ,stad róznice !!!

agrest13
Posty: 10
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:56

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: agrest13 » pn maja 21, 2012 16:14

primo - http://mzpn.pl/index.php?option=com_con ... &Itemid=12

segundo - CWKS 2001 a Młode Wilki KP Legia to dwie różne sprawy (oprócz tego, że dwóch najlepszych z CWKSu przeszło do MW). MW Legii prowadzą w swojej grupie ligi orlików nr IV bez porażki na koncie po 13 meczach (z jednym nieszczęśliwym ponoć remisem) z bilansem ... 219-10. Wygrali w tym roku kilka turniejów, moim zdaniem są najmocniejsi na Mazowszu w tym roczniku.
Turniej finałowy w czerwcu wszystko pokaże.

LICHO
Posty: 259
Rejestracja: czw lut 02, 2012 21:49

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: LICHO » pn maja 21, 2012 17:39

Powinieneś pisać że jesteście przemocni w tym roczniku na Mazowszu...przecież kibicujesz tej drużynie.

agrest13
Posty: 10
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:56

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: agrest13 » wt maja 22, 2012 0:13

Jestem. Ale pojawiła się tu ciekawa dla mnie informacja, to się zapytałem i prowadzę normalną rozmowę.
A to że Legia w roczniku 2001 jest przemocna , to raczej kwestia bezdyskusyjna... A w pierwszej osobie nie będę mówił, bo mój syn akurat tam nie gra. Gdzie gra - możesz się domyślać... :) Zresztą, wszystko wyjdzie 16 i 23.

Tiger
Posty: 602
Rejestracja: śr kwie 30, 2003 11:59

Re: We are champions !!! rocznik 2001 !!!!

Post autor: Tiger » śr maja 23, 2012 12:34

nie no, mazowieckiej to może nie będzie, ale już przed rozgrywkami było wiadomo, że od nowego sezonu będzie jedna Warszawska Liga (przez 2 sezony bodaj, za rok rocznik 2002 będzie miał okazje wejść w tym roku nie będą grać w finałach niestety, zajęli 2. miejsce za Polonezem) dla tych najlepszych - czyli taka jaką ma obecnie rocznik 99 (który notabene pojechał wczoraj 5-0 niezłe Piaseczno)

A dla chłopaków brawo, po jesiennym wyniku z Ursusem nie byłem pewien, czy da się wygrać tę grupę. Ale postęp jest na tyle duży, że podtrzymali dobrą tradycję.

Zajrzałem na MZPN i strony kilku czołowych drużyn i tak:
ze strony Dragona na temat finałów i par barażowych:
--------------
Liga ta zostanie utworzona w przyszłym sezonie spośród zwycięzców ośmiu grup obecnej Ligi Orlików U-11 oraz zwycięzców 4 par barażowych, utworzonych przez wicemistrzów poszczególnych grup.
-----
Czyli zwycięzcy grup - najprawdopodobniej (poniżej rozstawienie par 1/4 finału Mistrzostw Warszawy):
V - POLONIA vs. I - Bug Wyszków/Marcovia/Legionovia/Dolcan (zacięta rywalizacja)
II - UKS Bródno vs. III : ZWAR / Józefovia
VII - Znicz Pruszków vs VIII - Orkan Sochaczew
IV - KP Legia vs. VI - Gwardia W-wa <-------na zwycięzcę tego meczu możmy trafić w 1/2 finału w razie awansu
.......to zarazem nasi przyszłoroczni przeciwnicy.
Co do turnieju to oczywiście jest kwestia terminu.....

Pozostała czwórka wyłoniona bedzie w barażach:
-----

Dragon (?) wystąpi w meczach barażowych z wicemistrzem III grupy Ligi Orlików, gdzie zaciętą rywalizację toczą KS Zwar I Międzylesie i KS Józefovia Józefów.

W pozostałych parach barażówych wystąpią:
Wicemistrz grupy I (Bug/Marcovia2000/Legionovia/Dolcan?) - Wicemistrz grupy VI (SEMP Ursynów)
Wicemistrz grupy VII (Piast Piastów/KS Piaseczno?) - Wicemistrz grupy VIII (AP Żyrardów)
Wicemistrz grupy V (KS Ursus) - Wicemistrz grupy II (Białe Orły/Polonez?)

ODPOWIEDZ