W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Program weekendu

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Program weekendu

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt wrz 04, 2009 16:36

Cześć

Wie ktoś może czy są jutro jakieś mecze młodzieży i o której? Strona MKS-u leży a wybrałby się człowiek z małym. Zawsze to coś innego niż tylko po tym Parku Bródnowskim jeździć.

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » pt wrz 04, 2009 17:55

Gkp Targówek-POLONIA WARSZWA---ROCZNIK 1994-sobota--12.00-ul.KOŁOWA

Victoria Sulejówek-POLONIA WARSZAWA---ROCZNIK 1992---niedziela--13.00--na stadion KS Wesola


POLONIA WARSZAWA-Start Otwock---ROCZNIK 1991--SOBOTA---Godzina 11-na K6

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt wrz 04, 2009 18:39

Dzięki to na GKP najbliżej jedziemy! :)

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » pt wrz 04, 2009 18:45

i najciekawszy mecz Zdecydowanie :)

bohun
Posty: 204
Rejestracja: śr sty 09, 2008 10:42

Post autor: bohun » pt wrz 04, 2009 19:43

Sobota godz. 10 Nowy Dwór Mazowiecki ul.Sportowa 66
Młode Orły - Polonia 99

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » pt wrz 04, 2009 21:07

Oby tylko pogoda nie zawiodła, bo strach będzie małego wziąć a bez niego nie ma wyjścia :)

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » sob wrz 05, 2009 13:25

Polonia 91-Otwock 3-0 WALKOWER--Otwock nie przyjechał
Gkp Targówek-Polonia 94--3-0

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob wrz 05, 2009 13:38

Byłem na tym Targówku ale tylko chwilę. Rany wyjątkowo nam się ten rocznik nie udał. Już pal lich wynik bo w piłce młodzieżowej to sprawa drugorzędna ale oni nie mają za grosz umiejętności technicznych. Do tego nie jestem przyzwyczajony, to nowość. Zawsze Polonia górowała nad innymi w tym elemencie.



PS:Gra 1 napastnikiem to może być ogólno klubowy system. Dzisiaj ci także wyszli na początek 1 z przodu. Wyglądało to tak samo śmiesznie jak w ekstraklasie. Jeden z przodu i dziura na 30 metrów :)


Aha w Targówku chłopak w środku pomocy bodajże z 4 bardzo dobry można by się zainteresować.

DuDi1911
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 21:05
Kontakt:

Post autor: DuDi1911 » sob wrz 05, 2009 15:24

Czarnych Koszul Fan pisze:Byłem na tym Targówku ale tylko chwilę. Rany wyjątkowo nam się ten rocznik nie udał. Już pal lich wynik bo w piłce młodzieżowej to sprawa drugorzędna ale oni nie mają za grosz umiejętności technicznych. Do tego nie jestem przyzwyczajony, to nowość. Zawsze Polonia górowała nad innymi w tym elemencie.



PS:Gra 1 napastnikiem to może być ogólno klubowy system. Dzisiaj ci także wyszli na początek 1 z przodu. Wyglądało to tak samo śmiesznie jak w ekstraklasie. Jeden z przodu i dziura na 30 metrów :)


Aha w Targówku chłopak w środku pomocy bodajże z 4 bardzo dobry można by się zainteresować.
Gralismy od poczatku na 2 napastnikow.
Kurcze no co moge napisac... Gralismy bardzo slabo, wstyd nam.
Mam nadzieje ze ten "dolek" jest tylko chwilowy i nie dlugo juz bedzie lepiej.
Seniorzy graja nie rowno to tez tego nie wymagajcie od nas.


Ten zawodnik czasem gra w kadrze mazowsza, jego kolega ze srodka pola gra w kadrze Polski '95.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob wrz 05, 2009 18:07

DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości. To jest po prostu stwierdzenie faktu. Inne roczniki Polonii, które widziałem lub które osobiście znałem dystansowały rywali praktycznie pod każdym względem. Przynajmniej tych tutaj w obrębie Mazowsza lub Makroregionu Warszawsko-Mazurskiego. Nie wiem jak Wy teraz jesteście tam podzieleni. Nikt nie ma do Was pretensji bo dla Was to przede wszystkim powinna być zabawa. Po prostu jesteście gorsi,.........a może konkurencja lepsza niż w innych rocznikach. Tak czy siak nie załamywać się chłopaki i trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Pierwsza bramka to tak naprawdę przypadek, strasznie się lewy obrońca obciął no ale zdarza się nawet najlepszym. Nie przejmuj się tak, będzie lepiej!!!

DuDi1911
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 21:05
Kontakt:

Post autor: DuDi1911 » sob wrz 05, 2009 19:08

Mecz byl z liderem, maja mocna druzyne bo bardzo duzo sciagaja zawodnikow, najczesciej z kadry mazowsza, czasem z opolskiego itd.
Do nas tez przychodza ale trener nikogo nie sciaga.

Najbardziej mnie boli to, ze przegralismy przez... Brak zaangazowania, chlopakom z GKP bradziej sie chcialo (zabraklo jaj) =/! Pierwsza bramka z przypadku i trudniej sie gralo. A co nam pozostaje ? Trening trening trening, mam nadzieje ze bedzie lepiej.
DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości.
Nic nie szkodzi, po takim meczu jest ona jak najbardziej na miejscu...
Pozdrawiam.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » sob wrz 05, 2009 20:10

Dudi to powiem Ci, że nie zwyczajna sytuacja b wiele miejscowych potęg przeżyłem. W moich latach na ściąganiu z kadr próbowało coś zrobić FC Piaseczno (kompletnie nieudana próba) oraz wcześnie w danych czasach Żerań, który potem się zmienił w BSP Bródno (tu próba bardziej udana gdzieś tam w okolicach pierwszej 3 się pałętali). Dudi a w jakiej lidze, Wy w ogóle gracie? To jest liga makroregiolnalna czy tylko ta warszawska i okolice?

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » sob wrz 05, 2009 22:14

DuDi1911 pisze:Mecz byl z liderem, maja mocna druzyne bo bardzo duzo sciagaja zawodnikow, najczesciej z kadry mazowsza, czasem z opolskiego itd.
Do nas tez przychodza ale trener nikogo nie sciaga.

Najbardziej mnie boli to, ze przegralismy przez... Brak zaangazowania, chlopakom z GKP bradziej sie chcialo (zabraklo jaj) =/! Pierwsza bramka z przypadku i trudniej sie gralo. A co nam pozostaje ? Trening trening trening, mam nadzieje ze bedzie lepiej.
DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości.
Nic nie szkodzi, po takim meczu jest ona jak najbardziej na miejscu...
Pozdrawiam.
a co ma takiego GKP czy jak to tam zwał, że idą tam ludzie z oplskiego lub kadry mazowsza? A co oznacza, że trener nikogo nie ściąga? Nie zależy mu , żeby w Polonii grali najlepsze dzieciaki mimo, że sami się do nas pchają? Trochę nie kumam :roll:

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » sob wrz 05, 2009 22:25

elektryk pisze:
DuDi1911 pisze:Mecz byl z liderem, maja mocna druzyne bo bardzo duzo sciagaja zawodnikow, najczesciej z kadry mazowsza, czasem z opolskiego itd.
Do nas tez przychodza ale trener nikogo nie sciaga.

Najbardziej mnie boli to, ze przegralismy przez... Brak zaangazowania, chlopakom z GKP bradziej sie chcialo (zabraklo jaj) =/! Pierwsza bramka z przypadku i trudniej sie gralo. A co nam pozostaje ? Trening trening trening, mam nadzieje ze bedzie lepiej.
DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości.
Nic nie szkodzi, po takim meczu jest ona jak najbardziej na miejscu...
Pozdrawiam.
a co ma takiego GKP czy jak to tam zwał, że idą tam ludzie z oplskiego lub kadry mazowsza? :
Wystarczy ze wiedzą kim jest trener Targówka,i samo to przyciąga zawodników.

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » sob wrz 05, 2009 22:28

elektryk pisze:
DuDi1911 pisze:Mecz byl z liderem, maja mocna druzyne bo bardzo duzo sciagaja zawodnikow, najczesciej z kadry mazowsza, czasem z opolskiego itd.
Do nas tez przychodza ale trener nikogo nie sciaga.

Najbardziej mnie boli to, ze przegralismy przez... Brak zaangazowania, chlopakom z GKP bradziej sie chcialo (zabraklo jaj) =/! Pierwsza bramka z przypadku i trudniej sie gralo. A co nam pozostaje ? Trening trening trening, mam nadzieje ze bedzie lepiej.
DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości.
Nic nie szkodzi, po takim meczu jest ona jak najbardziej na miejscu...
Pozdrawiam.
a co ma takiego GKP czy jak to tam zwał, że idą tam ludzie z oplskiego lub kadry mazowsza? A co oznacza, że trener nikogo nie ściąga? Nie zależy mu , żeby w Polonii grali najlepsze dzieciaki mimo, że sami się do nas pchają? Trochę nie kumam :roll:
Michał trochę przesadziłeś :wink: .Do was tez trener sciągnał kilku zawodników :) m.in z kadry Opolskiej..

Sami sie do nas pchają...Nie powiedział bym.Najpierw to idą do Legii,pózniej dopiero do Polonii..

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » sob wrz 05, 2009 22:44

MOKOTÓW KSP pisze:
elektryk pisze:
DuDi1911 pisze:Mecz byl z liderem, maja mocna druzyne bo bardzo duzo sciagaja zawodnikow, najczesciej z kadry mazowsza, czasem z opolskiego itd.
Do nas tez przychodza ale trener nikogo nie sciaga.

Najbardziej mnie boli to, ze przegralismy przez... Brak zaangazowania, chlopakom z GKP bradziej sie chcialo (zabraklo jaj) =/! Pierwsza bramka z przypadku i trudniej sie gralo. A co nam pozostaje ? Trening trening trening, mam nadzieje ze bedzie lepiej.
DuDi1911 przepraszam nie chciałem Wam robić przykrości.
Nic nie szkodzi, po takim meczu jest ona jak najbardziej na miejscu...
Pozdrawiam.
a co ma takiego GKP czy jak to tam zwał, że idą tam ludzie z oplskiego lub kadry mazowsza? :
Wystarczy ze wiedzą kim jest trener Targówka,i samo to przyciąga zawodników.
To kim jest trener Targówka? Jakaś tajemnica, że nie napisałeś?

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » ndz wrz 06, 2009 6:05

Zadna tajemnica.. :)
Dużo osiągnął w piłce młodzieżowej z Targówkiem 92,jest bardzo duzym fanem Piłki,trenerzy mysła ze zawodnik sam do nich przyjdzie.A on jezdzi za zawodnikami.Ogolnie tez jest lubiany jako trener.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz wrz 06, 2009 7:21

"Sami sie do nas pchają...Nie powiedział bym.Najpierw to idą do Legii,pózniej dopiero do Polonii."

No to się zmieniło w takim razie i to sporo a niby tyle czasu nie minęło.

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » ndz wrz 06, 2009 8:09

Czarnych Koszul Fan pisze:"Sami sie do nas pchają...Nie powiedział bym.Najpierw to idą do Legii,pózniej dopiero do Polonii."

No to się zmieniło w takim razie i to sporo a niby tyle czasu nie minęło.
Niestety od ponad roku tak jest(odkąd Młode WILKI,wchodzą w sezony mistrzowskie),i chyba sie nic narazie nie zmieni..
Legia sciąga zawodników z całej Polski(głownie kadrowiczów),do nas przychodzą osoby,które zostały wyrzucone z Legii,bo sie nie mieszczą w składzie..

DuDi1911
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 21:05
Kontakt:

Post autor: DuDi1911 » ndz wrz 06, 2009 9:44

.Do was tez trener sciągnał kilku zawodników :) m.in z kadry Opolskiej..
Fakt jeden przyszedl :).

Co do trenera GKP chodzi dzwoni namawia załatwia szkole internat obiady itd. Jedni go lubia drudzy nie, nie kazdy za nim przepada. Jest fanatykiem pilki i b. duzo jezdzi po meczach widzi duzo chlopakow i czesto sciaga do siebie.
Nasz trener narazie nie sciaga z innych druzyn, szkoli a nie sciaga gotowe, najwazniejszy jest mistrz za 2 lata i zebysmy grali w przyszlosci.

Czarnych Koszul Fan
Posty: 15944
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 15:19

Post autor: Czarnych Koszul Fan » ndz wrz 06, 2009 11:55

DuDi to drugie jest ważne

" i zebysmy grali w przyszlosci"

Mistrz Juniorów to tylko taka nagroda ale nie konieczność. Grajcie lepiej na pociechę seniorskiej Polonii!

Awatar użytkownika
elektryk
Posty: 29039
Rejestracja: pt gru 02, 2005 13:22
Lokalizacja: od cioci

Post autor: elektryk » ndz wrz 06, 2009 12:28

DuDi1911 pisze:
.Do was tez trener sciągnał kilku zawodników :) m.in z kadry Opolskiej..
Fakt jeden przyszedl :).

Co do trenera GKP chodzi dzwoni namawia załatwia szkole internat obiady itd. Jedni go lubia drudzy nie, nie kazdy za nim przepada. Jest fanatykiem pilki i b. duzo jezdzi po meczach widzi duzo chlopakow i czesto sciaga do siebie.Nasz trener narazie nie sciaga z innych druzyn, szkoli a nie sciaga gotowe, najwazniejszy jest mistrz za 2 lata i zebysmy grali w przyszlosci.
No to może u nas powinien być choćby skautem? Bo jak słyszę, że ma skautem być Grembocki to na myśl przychodzi mi tylko Trąbka Wielka i wielki łeb Piotrowskiego :roll: :?

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » ndz wrz 06, 2009 14:55

Akurat Adam Krzyżanowski pracuje cały czas w Targówku. :)
Jest też plus-Nienawidzi Legii.. :)


Victoria Sulejówek-POLONIA WARSZAWA 1992 0-1
Mecz bardzo,bardzo słaby

Tiger
Posty: 602
Rejestracja: śr kwie 30, 2003 11:59

Post autor: Tiger » ndz wrz 06, 2009 16:18

On miał przerwę od Targówka czas jakis, od kiedy wrócił do GKP, to drużyna 94 wydobyła się z dna okręgówki do czoła 1 ligi. Co do preferencji, to widziałem go kiedyś w smyczy Legii jak mi się wydaje na meczu, więc nie byłbym pewien. Na pewno jego zdolności organizacyjne i kontakty są z najwyższej półki. Podejrzewam raczej,że jest tak jak z ambitnymi trenerami jak np. Golonka z Agrykoli - chca pokazać, że przy mniejszych środkach są w stanie osiągnąć lepszy efekt niż Legia.

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » ndz wrz 06, 2009 19:12

OD DZISIAJ na stronie Oficjalnie ruszyło Podsumowanie Weekendu, (3 najstarszych grup Juniorskich)Tabela,Składy i krótki opis
Serdecznie Zapraszam
http://ksppolonia.pl/web/?typ=news&id=815#tresc

ODPOWIEDZ