W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia 94

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

Zoltar
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 03, 2009 9:06
Lokalizacja: Praga

Post autor: Zoltar » pt lip 03, 2009 9:26

Przeczytałem ten temat i w/g mnie jeśli jest problem ,to trzeba go rozwiązać. Tylko zanim zaczniemy wy...ać , trzeba zauważyć jedno - to 14-15 letnie dzieciaki , ciekawi mnie kto z was w tym wieku nie popełniał gorszych błędów.
Dobrze że ktoś to dostrzegł i rozdmuchał , będzie to nauczka dla innych , dla trenerów by nie tylko piłkarsko pracowali z młodzieżą.
Czy ktoś ze "starszyzny" wpadł na to by pogadać z kadrą trenerską na ten temat ?
A co do michalpolonia to podejrzewam że przemawia przez Ciebie złość że już nie grasz w tej drużynie.
Tylko gdybyśmy wywalali wszystkich , którzy po cichu kibicują innym klubom to nasze drużyny grałyby z ogórkami w najniższych ligach.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » pt lip 03, 2009 12:03

To nie pierwsza taka akcja tych panów.....to sie powtarzało w przeszłości tylko było zamiatane pod dywan, tym razem było inaczej

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » pt lip 03, 2009 12:14

Zoltar pisze: Tylko gdybyśmy wywalali wszystkich , którzy po cichu kibicują innym klubom to nasze drużyny grałyby z ogórkami w najniższych ligach.
Na początek naucz się czytać ze zrozumieniem. A nie wyrywkowo. Jakbyś przeczytał cały wątek to może oszczędziłbyś nam żałosnych wpisów. Dzięki.

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » wt lip 07, 2009 12:26

Niech sobie kibicują, ale po co ten afisz barwami klubowymi, i to największego rywala? Ostatnio na Czarnym Wtorku Jurek Piekarzewski opowiadał, że jak szedł sobie Starówką spotkał tam 18-latków których zna od dziecka, a teraz wielce kibice Legii siedzący przy piwie z dziewczynami. Pytał się On w Czarnej Koszuli gdzie byli rodzice, skoro dopuścili do takiej sytuacji?

DuDi1911
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 21:05
Kontakt:

Post autor: DuDi1911 » wt lip 07, 2009 21:56

michalpolonia pisze:Pamietasz "mzpn" kiedy zaprzeczales moje informacje o tym roczniki na tym forum?? Pisałem wtedy ze 90% to są (L)egnionisci, ty za to odpisywales "skąd masz takie dowody" Teraz masz najleprze dowody pt."zdjęcia" Nic tu nie da się ukryć i ty tez chiales to ukryć ze nie ma w waszym roczniki legionistai, lecz pamiętaj "prawda zawsze wyjdzie na jaw"
Teraz całe forum widzi ze jest to chyba najgorszy rocznik Polonii który tak naprawdę nie ma nic wspólnego z naszą (NIE WASZĄ) Polonią!
Nawet jeżeli wygracie jakieś mistrzostwo, bo nawet jeżeli tak będzie to zdabedzie je 7EGIA w koszulkach Polonii


PS. Serdeczne pozdrowienia dla "krzywonogiego trenerka"
Jak grałeś w naszym roczniku to wielbiłeś tą drużynę a teraz jesteś ANTY jak Cie wyrzucili bo byleś za słaby i po za boiskiem też nic do drużyny nie wnosiłeś! Na temat Twoich proporcji już się wypowiadałem i nie chcę się powtarzać ;]. Co do trenera... Szacunku trochę tekst został skasowany przez moderatora

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla autora tekstu

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » śr lip 08, 2009 8:13

DuDi1911 pisze: Jak grałeś w naszym roczniku to wielbiłeś tą drużynę a teraz jesteś ANTY jak Cie wypieprzyli bo byleś za słaby i po za boiskiem też nic do drużyny nie wnosiłeś! Na temat Twoich proporcji już się wypowiadałem i nie chcę się powtarzać ;]. Co do trenera... Szacunku trochę "ośle baranie durniu pacanie bęcwale cymbale tumanie"!
Z lektury tego tematu wnioskuję, że jesteś członkiem tej drużyny, lub kimś blisko z nią związanym. I powiem Ci, że gdybym to ja był na Twoim miejscu, zwyczajnie wstydziłbym się napisać takie słowa w momencie, gdy osoby tworzące ten "team" przylansowały się tu i ówdzie robieniem "elek" w strojach Polonii. Niezależnie od tego, czy stanowią 90%, czy 10% drużyny. Może jestem niedzisiejszy, ale to, że macie przywilej grania w Polonii, reprezentowania jej jako zawodnicy do czegoś zobowiązuje- także do tego, żeby w odpowiednim momencie zwrócić zachowującym się w ten sposób kolegom uwagę, lub w jakikolwiek sposób zapobiec takim wybrykom.

DuDi1911
Posty: 16
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 21:05
Kontakt:

Post autor: DuDi1911 » śr lip 08, 2009 10:36

Z lektury tego tematu wnioskuję, że jesteś członkiem tej drużyny, lub kimś blisko z nią związanym. I powiem Ci, że gdybym to ja był na Twoim miejscu, zwyczajnie wstydziłbym się napisać takie słowa w momencie, gdy osoby tworzące ten "team" przylansowały się tu i ówdzie robieniem "elek" w strojach Polonii. Niezależnie od tego, czy stanowią 90%, czy 10% drużyny. Może jestem niedzisiejszy, ale to, że macie przywilej grania w Polonii, reprezentowania jej jako zawodnicy do czegoś zobowiązuje- także do tego, żeby w odpowiednim momencie zwrócić zachowującym się w ten sposób kolegom uwagę, lub w jakikolwiek sposób zapobiec takim wybrykom.
Jestem zawodnikiem.
Z Twojego postu wnioskuję, że nie powinienem bronić drużyny(jak pewna osoba wjeżdża na nas i trenera!) przez to że 2 zawodników zrobiło sobie te zdjęcia (nie mówię że to są zwyczajne zdjęcia)?!

Uwierz mi że w tej sprawie nie stoję obojętnie, rozmawiałem też z niektórymi zawodnikami. A może przez cały wyjazd we włoszech powinienem stać przy nich i pilnować czy któryś nie składa palcy do "elki"? Albo pozabierać im aparaty !

Myślę że najbardziej im zależy na grze i rozwijaniu się piłkarsko jeżeli zostali zawieszeni na 3 miesiące do gry to więcej tego nie zrobią.

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » śr lip 08, 2009 11:39

DuDi1911 pisze: Z Twojego postu wnioskuję, że nie powinienem bronić drużyny(jak pewna osoba wjeżdża na nas i trenera!) przez to że 2 zawodników zrobiło sobie te zdjęcia (nie mówię że to są zwyczajne zdjęcia)?!
Wiesz, jednak w jego zarzutach jest sporo prawdy, a oburzanie się, że to 2 zawodników, a nie 90% drużyny to moim zdaniem szukanie tematu zastępczego, bo najważniejsze jest zupełnie co innego- poszanowanie dla klubu, który reprezentujecie. I Ty i tamci dwaj. A jakoś nie wierzę, że siedzieli cicho z tą swoją legijną fascynacją i nagle- ni z tego, ni z owego wyskoczyli z "elkami" do zdjęcia.

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » śr lip 08, 2009 11:43

To Ty miej pretensje do MKS-u za taki system, a nie do jednej osoby. Przecież to nie Jego wina, że trafił do takiej drużyny. Bo wychodzi z Twojej wypowiedzi, iż On jest winny temu wszystkiemu. A tak przecież nie jest.

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » śr lip 08, 2009 19:15

Ależ to oczywiste, że nie jest! Więcej, akurat jego postawa jest godna pochwały (przynajmniej z tego, co pisze). Tylko, że w sprzeczce z kimś, kto postawił taki, a nie inny zarzut, który znalazł mocne potwierdzenie w postaci skandalicznego zdjęcia, powinien odrobinkę spuścić z tonu. Przynajmniej moim zdaniem. Bo to jednak nie jest powód do dumy, że kolega z drużyny zrobił taki numer.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » śr lip 08, 2009 19:32

Tylko czy "kolega z drużyny" to kolega;)

Frederick
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Frederick » śr lip 08, 2009 19:46

A nie zauważyłeś, że On swoją postawą broni (i słusznie) kolegów z drużyny?

Może Ty żyjesz w środowisku, gdzie wszystko jest czarne i białe, ale uwierz mi, że w życiu przede wszystkim jest szaro (jak w starym powiedzonku o papierze)..

Działając wg. Twojego toku rozumowania nie można by transferowac zawodników z/i do "Polonii", zatrudniac trenerów (np. Darek Wdowczyk "całe życie" spędził w "Legii", ale gdy z "Polonią" wywalczył Mistrzostwo Polski - wraz z innym byłym trenerem "wojskowych", J. Engelem - wychwalany był pod niebiosa!). Jakoś nikt na "Legii" nie podnosił wielkiego tumultu, kiedy Trener Dowhań przechodził z "Polonii" (wstyd dla.. "Polonii", że pozwoliła odejśc takiemu CZŁOWIEKOWI i szkoleniowcowi!) na ul. Łazienkowską.

Jasne, pewnych rzeczy się nie robi, ale czasami zdarzają się sytuację, na które nie mamy wielkiego wpływu (ok. w tym akurat przypadku zwyciężył brak wyobraźni).
Wystarczy czasem się nad tym wszystkim zastanowic. Zacznijmy czasami używac szarych komórek.
Pozdrawiam!

Mr X
Posty: 706
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 20:46

Post autor: Mr X » śr lip 08, 2009 20:13

Frederick pisze: Działając wg. Twojego toku rozumowania nie można by transferowac zawodników z/i do "Polonii", zatrudniac trenerów (np. Darek Wdowczyk "całe życie" spędził w "Legii", ale gdy z "Polonią" wywalczył Mistrzostwo Polski - wraz z innym byłym trenerem "wojskowych", J. Engelem - wychwalany był pod niebiosa!). Jakoś nikt na "Legii" nie podnosił wielkiego tumultu, kiedy Trener Dowhań przechodził z "Polonii" (wstyd dla.. "Polonii", że pozwoliła odejśc takiemu CZŁOWIEKOWI i szkoleniowcowi!) na ul. Łazienkowską.
Nie mówimy tu o zawodowych piłkarzach, a o chłopcach, rocznik 94, dla których sport (przynajmniej na razie) to nie zawód, tylko pasja, hobby, coś co powinno kształtować ich charakter.
I daleki jestem od przekreślania tych chłopaków od "elek"- są młodzi, pewne rzeczy być może jeszcze do nich nie dotarły. Że są za Legią? Niech sobie będą, byle mieli szacunek do barw klubu, który reprezentują. A takie zdjęcie raczej o tym nie świadczy.

Frederick
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Frederick » śr lip 08, 2009 20:24

Zgadzam się, że z tymi fotkami "przegięli", ale jeszcze raz powtórzę, że w tym przypadku zabrakło po prostu wyobraźni i pomyślunku.

A co do szacunku dla "Czarnych Koszul", to uważam, że mają ogromny. A pokazują to w najlepszy z możliwych dla zawodnika sposób - oddają na boisku serce i całe swoje umiejętności dla "Polonii"!

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » śr lip 08, 2009 22:15

Jak czytam niektóre wpisy to nie wiem czy to ktoś z rodziny czy może sami zainteresowani:D:)

Frederick
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Frederick » czw lip 09, 2009 17:21

Przecież to oczywiste - my w "Polonii" jesteśmy jedną, wielką Rodziną! 8)

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » czw lip 09, 2009 23:46

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił listę wszystkich zespołów jakie wezmą udział w sezonie 2009/2010 w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Starszych 1994.

W pierwszej lidze znalazło się 12 najmocniejszych drużyn na Mazowszu, które w nadchodzącym sezonie będą walczyły o tytuł Mistrza Mazowsza, którego bronic będzie drużyna "Agrykoli" Warszawa.

I Mazowiecka Liga Trampkarzy Starszych 1994:

1. MKS Polonia W-wa
2. Wisła Płock
3. GKP Targówek
4. OSIR Sokołów Podlaski
5. CWKS Legia W-wa
6. UKS Błyskawica W-wa
7. Agrykola W-wa
8. KP Legia S.S.A. W-wa
9. Legion Radom
10. UKS Junior Ursynów
11. Broń 1926 Radom
12. Beniaminek Radom

http://polonia94.tnb.pl/news.php?readmore=227

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » ndz lip 12, 2009 19:32

Obrazek
Michał Dudek, świeżo upieczony Mistrz Polski (z Reprezentacją Mazowsza) został zaproszony przez sztab szkoleniowy drużyny Młodej Ekstraklasy KSP "Polonia" Warszawa na treningi tego zespołu!

W treningach drużyny prowadzonej przez Michała Libicha, Pawła Olczaka i Jarosława Bako brali już udział zawodnicy z roczników 1990, 1991 i 1992 naszej Akademii, ale nigdy wcześniej zawodnicy z młodszych roczników.
Tylko raz zdarzyła się podobna sytuacja, kiedy Mikołaj Krzyżek (były już zawodnik naszego zespołu) trenował z zespołem IV ligowych rezerw KSP "Polonia", które ówcześnie prowadzili Igor Gołaszewski i Przemek Kostyk.

Nasz bramkarz weźmie od wtorku udział w kilku treningach zespołu ME oraz prawdopodobnie wyjedzie z drużyną Młodej "Polonii" na obóz do Wronek!

Dla Michała oraz całego naszego zespołu jest to ogromne wyróżnienie i mamy nadzieję, że w niedługim czasie inni zawodnicy "Polonii'94" podążą śladami "Dudiego" (któremu gratulujemy i życzymy jak najlepszego zaprezentowania się na zajęciach "zaplecza" zespołu Ekstraklasy)!

Frederick
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Frederick » pn lip 13, 2009 9:51

Gratulacje i powodzenia! :D

jędrekKSP
Posty: 1941
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 13:03

Post autor: jędrekKSP » pn lip 13, 2009 11:04

brawo Dudi, powodzenia!

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » wt lip 14, 2009 11:32

Widziałem dzisiejszy trening ME i mogę śmiało powiedzieć, że Michał bardzo dobrze się zaprezentował :)

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » śr lip 15, 2009 9:46

Terminarz nadchodzących rozgrywek ligowych:

Mazowiecka Liga Trampkarzy 94 - grupa I
Sezon 2009/2010 - runda jesienna

1. kolejka, 29/30 sierpnia,
Polonia Warszawa - Beniaminek Radom

2. kolejka, 2 września,
Polonia Warszawa - Wisła Płock

3. kolejka, 5/6 września,
GKP Targówek - Polonia Warszawa

4. kolejka, 12/13 września,
Polonia Warszawa - Podlasie OSiR Sokołów Podl.

5. kolejka, 19/20 września,
CWKS Legia Warszawa - Polonia Warszawa


6. kolejka, 26/27 września,
Polonia Warszawa - Błyskawica Warszawa

7. kolejka, 3/4 października,
Agrykola Warszawa - Polonia Warszawa

8. kolejka, 10/11 października,
Polonia Warszawa - KP Legia Warszawa


9. kolejka, 17/18 października,
Legion Radom - Polonia Warszawa

10. kolejka, 24/25 października,
Polonia Warszawa - Junior Warszawa

11. kolejka, 7/8 listopada,
Bron 1926 Radom - Polonia Warszawa

Markbov
IFC POLONI@
Posty: 2005
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 7:39
Lokalizacja: KRAWATOWO
Kontakt:

Post autor: Markbov » sob sie 08, 2009 13:15

mysle ze dalsza rozmowa na temat zdjec jest zbedna.
sytuacja jest wyjasniana z trenerem tego rocznika i z zawodnikami.

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » ndz wrz 20, 2009 20:50

Cwks Legia-POLONIA WARSZAWA 2-2

ENIGMA
Ultras Enigma
Posty: 6811
Rejestracja: wt paź 25, 2005 14:24
Lokalizacja: Mokotów

Post autor: ENIGMA » sob wrz 26, 2009 21:45

POLONIA WARSZAWA 94-Błyskawica Warszawa 2-1

ODPOWIEDZ