W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia 94

Wszystko co związane z juniorami Polonii

Moderator: Torped

michalpolonia

Post autor: michalpolonia » pn cze 29, 2009 22:13

Pamietasz "mzpn" kiedy zaprzeczales moje informacje o tym roczniki na tym forum?? Pisałem wtedy ze 90% to są (L)egnionisci, ty za to odpisywales "skąd masz takie dowody" Teraz masz najleprze dowody pt."zdjęcia" Nic tu nie da się ukryć i ty tez chiales to ukryć ze nie ma w waszym roczniki Cwe(L)i, lecz pamiętaj "prawda zawsze wyjdzie na jaw"
Teraz całe forum widzi ze jest to chyba najgorszy rocznik Polonii który tak naprawdę nie ma nic wspólnego z naszą (NIE WASZĄ) Polonią!
Nawet jeżeli wygracie jakieś mistrzostwo, bo nawet jeżeli tak będzie to zdabedzie je 7EGIA w koszulkach Polonii


PS. Serdeczne pozdrowienia dla "krzywonogiego trenerka"

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » wt cze 30, 2009 0:05

MZN nie gra w tym roczniku, jest tegorocznym maturzystą.

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » wt cze 30, 2009 6:15

michalpolonia pisze:Pamietasz "mzpn" kiedy zaprzeczales moje informacje o tym roczniki na tym forum?? Pisałem wtedy ze 90% to są (L)egnionisci, ty za to odpisywales "skąd masz takie dowody" Teraz masz najleprze dowody pt."zdjęcia" Nic tu nie da się ukryć i ty tez chiales to ukryć ze nie ma w waszym roczniki legionistai, lecz pamiętaj "prawda zawsze wyjdzie na jaw"
Teraz całe forum widzi ze jest to chyba najgorszy rocznik Polonii który tak naprawdę nie ma nic wspólnego z naszą (NIE WASZĄ) Polonią!
Nawet jeżeli wygracie jakieś mistrzostwo, bo nawet jeżeli tak będzie to zdabedzie je 7EGIA w koszulkach Polonii


PS. Serdeczne pozdrowienia dla "krzywonogiego trenerka"
NIC NIE CHCIAŁEM UKRYWAĆ. SKĄD WYMYŚLIŁEŚ TAKIE GŁUPOTY. PO CO SIĘ WYPOWIADASZ, PISZĄC DO MNIE, SKORO NAWET NIE WIESZ KIM JESTEM...

PRZECIW NICZEMU NIE ZAPRZECZAŁEM, TYLKO SIĘ ZAPYTAŁEM W INNY SPOSÓB DLACZEGO GENERALIZUJESZ, IŻ 90 % Z NICH KIMŚ JEST....

Pamiętam, że to pisałeś, ale przecież część z nich jest Polonistami i są przywiązani do Polonii (praktycznie na każdym meczu u nas, są na Kamiennej). Ja dla nich przychodzę na ich mecze. Czy to tak trudno pojąć...

I radzę Ci dokładnie przeczytać cały temat, co inni użytkownicy sądzą o tym roczniku, bo stwierdzenie "rocznik 94 = sami legioniści" jest krzywdzące.
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2009 9:06 przez mzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Post autor: Mateusz_ » wt cze 30, 2009 8:19

Pamietasz "mzpn" kiedy zaprzeczales moje informacje o tym roczniki na tym forum?? Pisałem wtedy ze 90% to są (L)egnionisci,
Na zdjęciu jest ich trzech. A kadra zespołu liczy ~30.

PS. Serdeczne pozdrowienia dla "krzywonogiego trenerka"
Od niego to się odpierdol.

Awatar użytkownika
AAbbc
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 26, 2008 19:59

Post autor: AAbbc » wt cze 30, 2009 12:57

Obrazek

Czym innym są sympatie klubowe a co innego to publiczne obrażanie czy kpienie z Polonii przez wrzucanie na powszechnie dostępne portale fotek w strojach Polonii ze znakiem własnego cwelowstwa.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » wt cze 30, 2009 12:59

NA JAKIE PORTALE..dajcie linka....ja pierdole patologia.

Awatar użytkownika
AAbbc
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 26, 2008 19:59

Post autor: AAbbc » wt cze 30, 2009 13:07


Frederick
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Frederick » wt cze 30, 2009 16:50

[quote="Teraz całe forum widzi ze jest to chyba najgorszy rocznik Polonii który tak naprawdę nie ma nic wspólnego z naszą (NIE WASZĄ) Polonią!
Nawet jeżeli wygracie jakieś mistrzostwo, bo nawet jeżeli tak będzie to zdabedzie je 7EGIA w koszulkach Polonii


PS. Serdeczne pozdrowienia dla "krzywonogiego trenerka"[/quote]

Istotnie Michale Santorski, teraz całe forum widzi w jaki sposób leczysz swoje kompleksy obrażając przy tym wszystkich wokół..

Z tego co wiem, byłeś swego czasu członkiem tej drużyny. Wiem również, że prezentowałeś, delikatnie pisząc, niezbyt wysoki poziom sportowy i m.in. dlatego nie grasz już w tym zespole (o innych Twoich zachowaniach nie wspomnę). Teraz próbujesz się dowartościowywac w niezbyt elegancki sposób, krzywdząc swoich niedawnych kolegów. Wstyd.

A co do "najgorszego rocznika Polonii", to możliwe, że masz rację tak pisząc. Jednak trochę to chyba dziwne, że nazywasz tak drużynę, która rok temu zdobyła MISTRZOSTWO MAZOWSZA, a w tym roku zajęła II miejsce (z taką samą ilością pkt. co zwycięzca grupy).
Więc zastanawiam się co z Tobą jest nie tak. :?

Alex
Posty: 477
Rejestracja: śr lis 03, 2004 0:28
Lokalizacja: Warszawa, Stara Ochota

Post autor: Alex » wt cze 30, 2009 17:26

AAbbc pisze:Obrazek

Czym innym są sympatie klubowe a co innego to publiczne obrażanie czy kpienie z Polonii przez wrzucanie na powszechnie dostępne portale fotek w strojach Polonii ze znakiem własnego cwelowstwa.
Widząc takie zdjęcie, jedno się nasuwa, bez dorabiania niepotrzebnej filozofii:

Wypierdolić czym prędzej gówniarzerie na ostrych kopach z naszego klubu. I mnie przy tym mało obchodzi czy są dobrzy czy nie. Jak są tacy super to nasz sowiecki sąsiad za miedzy przyjmie ich z otwartymi ramionami. W głowie się nie mieści co to się dzieje na tym świecie teraz...

adamtal
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 23, 2008 12:08

Post autor: adamtal » wt cze 30, 2009 17:56

A co do "najgorszego rocznika Polonii", to możliwe, że masz rację tak pisząc. Jednak trochę to chyba dziwne, że nazywasz tak drużynę, która rok temu zdobyła MISTRZOSTWO MAZOWSZA, a w tym roku zajęła II miejsce (z taką samą ilością pkt. co zwycięzca grupy).
Myślę, że michalpolonia pisząc o najgorszym roczniku Polonii nie myślał o kryterium sportowym.

Ja osobiście podzielam taki pogląd i wolałbym, żeby nie było tego mistrzostwa i żeby nie było takiego jawnego, więcej - prowokującego, obliczonego na kontrowersję, profanujacego barwy, zachowania, na dodatek tak manifestacyjnie upublicznianego. Co będzie następnym krokiem - wrzucą na youtube jak po kolejnym wspaniałym mistrzostwie mazowsza w ramach fety śpiewają legijne przyśpiewki?

Nie mam zamiaru nikomu tutaj ubliżać ani grozić, po prostu widząc takie zachowania i pełne na nie przyzwolenie jakie panuje w MKS-ie moge tylko życzyć wam jak najgorzej.

mzn
Posty: 870
Rejestracja: pn mar 05, 2007 15:48
Lokalizacja: Właściwa Strona Miasta

Post autor: mzn » wt cze 30, 2009 18:36

No to warto coś z tym zrobić, aby tak nie było.... Nie możemy się na to zgodzić.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » wt cze 30, 2009 18:55

Wysłałem troche wiadomość na ten temat ale myśle że nie będe tego opisywał na forum publicznym bo to nie miejsce na to......
Osoby które znam itp itd, ziomy od alko;) jesli ktos chce info to na priv....

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Post autor: tijo » wt cze 30, 2009 20:22

Gdyby Stowarzyszenie WP działało - mogłoby sie zwrócić z oficjalnym zapytaniem na temat tej skandalicznej sytuacji do MKSu lub do trenera.

A tak pozostają chyba inne metody...

Alex
Posty: 477
Rejestracja: śr lis 03, 2004 0:28
Lokalizacja: Warszawa, Stara Ochota

Post autor: Alex » wt cze 30, 2009 21:21

Gówniarz usunął zdjęcie, na którym robi elkę z kumplami, ale już jak trzyma szalik Legii to nie. A na zdjęciu obok fotki z meczu w stroju Polonii. Co to za pojeb jakiś? Do niektórych to chyba dotrą pewne fakty dopiero jak będą zbierać zęby z ziemi...

JaczuKSP
Posty: 894
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 14:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JaczuKSP » wt cze 30, 2009 22:16

Teraz pewnie może nie być treningów ale chyba dobrze by było zebrać parę osób i wybrać się na boczne na ich trening i po treningu podejść do trenera i zawodników i powiedzieć co i jak.Bo tak nie może być.Mamy każdemu wybaczać i dawać się opluwać?Jak ktoś chce to niech kibicuje komu chce ale jak gra u nas to niech okazuje tego.Jak ktoś dowie się o treningach to niech napisze bo to chyba najlepszy sposób.I nie mówię żeby od razu w mordę.

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » wt cze 30, 2009 22:27

Przestraszył sie chyba wpisów......

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Post autor: Mateusz_ » wt cze 30, 2009 22:28

Trener kazał im pousuwać.

Człowiek z Kamienia
Posty: 1022
Rejestracja: śr paź 15, 2008 10:59

Post autor: Człowiek z Kamienia » wt cze 30, 2009 23:34

Ok "Czarni Kulturalni" , wykształceni kibice, ale czy wyobrażacie sobie taką sytuację na Legii? No nie gadajcie...

Awatar użytkownika
Decik
Posty: 2310
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 2:10

Post autor: Decik » wt cze 30, 2009 23:47

Trener to jednak trener....i szacunek dla niego

Jasiu
Posty: 2017
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:29
Lokalizacja: z mamusi
Kontakt:

Post autor: Jasiu » śr lip 01, 2009 2:05

Co innego jest lubiebie Legii i kibicowanie jej (nawet jesli gra się w Polonii) a co innego jest agitowanie swoejgo uwielbienia dla tego klubu w polonijnej koszulce.

(nie wiem czy najlepszy) przykład: Łukasz Podolski w meczu Polska - Niemcy.


pzdr.

Mateusz_
Posty: 1073
Rejestracja: wt sty 22, 2008 12:40

Post autor: Mateusz_ » śr lip 01, 2009 16:55

Obaj zostali zawieszeni na trzy miesiące.

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Post autor: tijo » śr lip 01, 2009 17:58

I brawo dla trenera - to musi byc też sygnał dla innych. Niech to będzie żółta kartka - w przypadku recydywy - do widzenia...

kostek
Posty: 2409
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 17:52
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: kostek » śr lip 01, 2009 20:04

Na jewdnym ze zdjęć (jakiś balkon) trzech pokazywało.

tijo
Posty: 1921
Rejestracja: czw paź 23, 2008 11:59
Lokalizacja: warszawianin?

Post autor: tijo » śr lip 01, 2009 20:12

kostek pisze:Na jewdnym ze zdjęć (jakiś balkon) trzech pokazywało.
Tyż prawda... :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Zbyniu
Posty: 1900
Rejestracja: pt maja 07, 2004 13:34
Lokalizacja: z bródnej dzielnicy ;)

Post autor: Zbyniu » czw lip 02, 2009 20:13

msokolowski pisze:Obaj zostali zawieszeni na trzy miesiące.
Nie lubię durnej napinki, ale to co te szczyle zrobiły to k...a skandal. Nie zawieszenie, ale od razu trzeba było wy...walić. Po takiej akcji nie powinni więcej nosić polonijnej koszulki. I tyle.

ODPOWIEDZ