W związku z wprowadzeniem certyfikatu SSL mogą wystąpić problemy z logowaniem na naszym forum. W większości przypadków zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej (cache) przeglądarki i usunięcie "ciasteczek" w domenie wielkapolonia.pl. Instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek można znaleźć np. na stronie: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedz ... egladarki/.

Dalsze informacje można znaleźć w tym temacie: viewtopic.php?f=16&t=16541&start=25#p687325

Polonia - AZS Koszalin

Wszystkie tematy związane z sekcją koszykówki

Moderatorzy: AvantGarde, Piotr WW

Wujcio
Posty: 554
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 0:05
Lokalizacja: Górce

Post autor: Wujcio » ndz mar 30, 2008 0:00

Ja na kosza chadzam od przysłowiowego "wielkiego dzwonu" - ale mecz niesamowity; dawka emocji przebiła nawet walkę ze Śląskiem o finał przed kilkoma laty. Tak sobie co sezon obiecuję, że będę częściej chodził; może wreszcie zacznę... choć akurat w następną sobotę jest piłka.

Awatar użytkownika
ALF
Posty: 3131
Rejestracja: wt sie 24, 2004 13:50

Post autor: ALF » ndz mar 30, 2008 6:52

KSPpiterKSP pisze:
ALF pisze:Milera w zadnym wypadku nie zostawiac on potrafi nie trafic spod samego kosza pare razy z rzedu.
14 zbiórek. 5 bloków, 10 punktów (22 pkt w evalu- najwięcej w drużynie) i Twoim zdaniem do wymiany??
Wybacz, ale coś chyba nie kumasz tej dyscypliny
Obok Szubiego to właśnie Millerowi zawdzięczamy dzisiejsze zwycięstwo.
Szkoda ze nie widziales go pare meczy wczesniej :lol: :lol: Jak nie trafial kontr biegnac sam na sam z koszem, nie mowiac juz o rzutach za 2 :) Jezeli juz mowisz o kumaniu dyscypliny to nie oceniaj na podstawie jednego meczu ;)

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz mar 30, 2008 6:56

W tamtym sezonie utrzymalismy się chyba 2 mecze przed końcem, w tym 2 sek. przed końcem. Ostatni dzwonek bije od dawna dla nas :( Trzeba cos zmienić, moze uda się 2 sponsora pozyskać, Warbud może wróci chociaż w mniejszym zakresie niech się dokłada. Wiem że wygrali ostatnio pare przetargów :)

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz mar 30, 2008 7:57

ALF pisze:
KSPpiterKSP pisze:
ALF pisze:Milera w zadnym wypadku nie zostawiac on potrafi nie trafic spod samego kosza pare razy z rzedu.
14 zbiórek. 5 bloków, 10 punktów (22 pkt w evalu- najwięcej w drużynie) i Twoim zdaniem do wymiany??
Wybacz, ale coś chyba nie kumasz tej dyscypliny
Obok Szubiego to właśnie Millerowi zawdzięczamy dzisiejsze zwycięstwo.
Szkoda ze nie widziales go pare meczy wczesniej :lol: :lol: Jak nie trafial kontr biegnac sam na sam z koszem, nie mowiac juz o rzutach za 2 :) Jezeli juz mowisz o kumaniu dyscypliny to nie oceniaj na podstawie jednego meczu ;)
to prawda, miał kilka beznadziejnych meczy. Ale ja to interpretuję jako wynik kłopotów z powrotem do pełnej formy po kontuzji. W kilku meczach pokazał, że stać go na dużo.
Ale... nasza dyskusja i tak mało istotna, wszystko zalezy jak będzie wyglądać przyszłość finansowa klubu. Dalej będziemy ledwie wiązac koniec z końcem i modlić sie by udało się uniknąć spadku czy coś się wydarzy co pozwoli na bardziej zdecydowany marsz w górę? W tym pierwszym przypadku i tak weźmiemy tych, którzy będą najtańsi, a nie tych których byśmy chcieli.

kozi
Posty: 815
Rejestracja: pn gru 08, 2003 15:53

Post autor: kozi » ndz mar 30, 2008 10:30

a może gdyby ten klub prowadził politykę długofalową, taką jak próbuje Polonia 2011, to nie trzeba byłoby się martwić kto będzie grał w przyszłym sezonie. Mecz super, zdarłem gardło, chociaż nie nie wiem czy utrzymywanie takiej padaczki panów Kozaka i Pawlaka to dobre rozwiązanie, jeżeli przystapią do nowego sezonu to mam nadzieję, że bez tego zakomleksionego trenera, ten człowiek nigdy nie dawał szansy młodym zawodnikom. A póżniej jest płacz, że nie ma pieniędzy na murzynów, a Polonia prawie co roku ma drużynę w ścisłym finale mistrzostw Polski juniorów albo to mistrzostwo zdobywa. Za taki klub dziekuję, przyszłość koszykarską Polonii wiążę bardziej z Polonią 2011, po prostu ci ludzie mają plan i co tu dużo mówić, skupiają ludzi związanych z Polonią a nie przybłędy typu Pawlak co to znalazł sobie ciepłe gniazdko bo w jego legii nic się nie dzieje. A stałym bywalcem meczy Specu Polonii jest zapraszany przez swoich koleżków największy zdrajca Polonii - k..... Kwasiborski.

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » ndz mar 30, 2008 12:20

A mnie sie wydaje że lepiej jakkby była jedna Polonia a nie dwie bo to i wiecej pieniążków i zawodnicy mocniejsi i kibiców więcej i lepsze wyniki ,a co do wychowanków no niestety w całej lidze jest tak że pkt. zdobywają niestety obcokrajowcy a na palcach jednej dloni mozna wyliczyc dobrych rodzimych graczy,ale moze sie to zmieniw ciagu paru lat .

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz mar 30, 2008 13:03

Tytus pisze:A mnie sie wydaje że lepiej jakkby była jedna Polonia a nie dwie bo to i wiecej pieniążków i zawodnicy mocniejsi i kibiców więcej i lepsze wyniki .
Masz rację, oczywiście. Ale zupełnie się na to nie zanosi i mamy to co mamy. W ostatnim "Polonia Ole" Walter Jeklin delikatnie o tym wspomina mówiąc o "zbyt odległych wizjach działania". Bo początkowy pomysł właśnie taki był, żeby zainwestować w jedną drużynę.
Niechęć Polonii "starej" do 2011 jest wielka, nawet kwasy były o rozdawanie "Polonii Ole" na hali na Kole.

Ja się na politykach polonijnych nie wyznaję (nawet nie wiem kto to jest Pawlak wspominany przez poprzedników), nie umiem ocenić kto zawinił, ale na pracę z młodzieżą i entuzjazm gry Polonii 2011 patrzę z wielka sympatią. Tylko szkoda, że wczoraj przegrali z Zubrami :( . Im akurat rzut za 3 w ostatniej sekundzie nie wyszedł i przegrali trzema punktami.

BIG
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 668
Rejestracja: czw mar 27, 2003 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BIG » pt kwie 04, 2008 1:31

Super mecz! Jak dla mnie to Szubi jest bohaterem tego spotkania. Zostawić w druzynie Szubarge, Millera i wychowankow.
Szubarga - 100 asyst i 46 przechwytow w sezonie. SKARB!

Zle wrazenie zrobil na mnie Harrington. Rozgrywający nie może sie dąsać przez pół spotkania. Złe podania to jego błąd a nie partnerów.

No i niestety Kamykowi skończyły się zagrywki, dlatego Koszalin nas dopadł i ugrał przewagę. Trenerze, prosimy o szerszy repertuar set plays :)

Warto zrobic cos ze strona polonia.waw.pl, moze podobnie jak tu? http://www.nba.com/blazers/

_czarny_
Wielka Polonia
Posty: 2883
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: _czarny_ » pt kwie 04, 2008 9:23

michalkord pisze:W tamtym sezonie utrzymalismy się chyba 2 mecze przed końcem, w tym 2 sek. przed końcem. Ostatni dzwonek bije od dawna dla nas :( Trzeba cos zmienić, moze uda się 2 sponsora pozyskać, Warbud może wróci chociaż w mniejszym zakresie niech się dokłada. Wiem że wygrali ostatnio pare przetargów :)
Tu chodzilo o to ze w tamtym czasie we wladzach klubu byl pan Popiolek i dlatego Warbud lozy kase.
Najlepszym rozwiazaniem jest przejecie kosza przez JWC . Zblizaja sie mistrzostwa Eurpy w koszykowce. Bardzo dobry moment zeby wlaczyc sie w sponoring tej dyscypliny sportu. To taka mala podpowiedz dla JWC.

Awatar użytkownika
kspiterr
Posty: 662
Rejestracja: pt kwie 23, 2004 8:48

Post autor: kspiterr » pt kwie 04, 2008 9:57

pawel61 pisze:
Tytus pisze:A mnie sie wydaje że lepiej jakkby była jedna Polonia a nie dwie bo to i wiecej pieniążków i zawodnicy mocniejsi i kibiców więcej i lepsze wyniki .
Masz rację, oczywiście. Ale zupełnie się na to nie zanosi i mamy to co mamy. W ostatnim "Polonia Ole" Walter Jeklin delikatnie o tym wspomina mówiąc o "zbyt odległych wizjach działania". Bo początkowy pomysł właśnie taki był, żeby zainwestować w jedną drużynę.
Niechęć Polonii "starej" do 2011 jest wielka, nawet kwasy były o rozdawanie "Polonii Ole" na hali na Kole.

Ja się na politykach polonijnych nie wyznaję (nawet nie wiem kto to jest Pawlak wspominany przez poprzedników), nie umiem ocenić kto zawinił, ale na pracę z młodzieżą i entuzjazm gry Polonii 2011 patrzę z wielka sympatią. Tylko szkoda, że wczoraj przegrali z Zubrami :( . Im akurat rzut za 3 w ostatniej sekundzie nie wyszedł i przegrali trzema punktami.
Polonia 2011 - Mistrz Polski Juniorów
MKS Polonia (SPEC Polonia) - 5 miejsce, ale ambicje były o wiele większe
[/b]

Tytus
Posty: 1376
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 10:55
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Tytus » pt kwie 04, 2008 15:36

Jeszcze raz powtarzam w eksraklasie tylko z Polakami w składzie choćby najlepszymi juniorami w Polsce nie ma sie szans ale pomarzyc mozna.

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz kwie 06, 2008 9:01

Jakby ktoś nie zauważył: wczoraj wygrana z AZS Koszalin +10 i wyrównaliśmy na 1:1 w pre-play-off. Decydujący mecz w najbliższą środę w Koszalinie, nadal walczymy o czołową ósemkę! Wprawdzie uważam, że wygrana w Koszalinie byłaby duuuzą niespodzianką, ale dopóki piłka w grze....

michalkord
Posty: 2353
Rejestracja: pn lut 09, 2004 17:02
Lokalizacja: Wilanów

Post autor: michalkord » ndz kwie 06, 2008 9:35

Oczywiście w naszym klubie, po mału staje się tradycją, że mecze piłki i kosza pokrywają się :(

Profesor Ciekawski
(P)ierwsza Drużyna
Posty: 2960
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 18:13
Kontakt:

Post autor: Profesor Ciekawski » ndz kwie 06, 2008 11:56

michalkord pisze:Oczywiście w naszym klubie, po mału staje się tradycją, że mecze piłki i kosza pokrywają się :(
w tym sezonie nie było jeszcze tak źle, teraz chyba był pierwszy taki przypadek (inna sprawa, że zupełnie niezrozumiały dla mnie). Ale w zeszłym to była katastrofa

KSP1911
Posty: 1120
Rejestracja: pt gru 30, 2005 21:52

Post autor: KSP1911 » ndz kwie 06, 2008 12:10

a dzialacze na koszu i koszykarze ciagle powtarzaja ze zalezy im na dopingu,ale zeby byl doping nie moze byc takich sytuacji...

ODPOWIEDZ